>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 04.11.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rozpoczynamy rewanżowe spotkania Ligi Mistrzów. Wtorkowe spotkania zapowiadają się jednak dość jednostronnie. Takie kluby jak Benfica, Juventus, Arsenal czy Borussia Dortmund mają teoretycznie łatwe zadania. Również Bazylea zalicza się do grona faworytów. Najciekawiej zapowiada się natomiast w Sankt Petersburgu. Zenit podejmie Bayer Leverkusen i tutaj powinniśmy być świadkami niezwykłej walki o cenne punkty. Do Szwecji natomiast wybiera się Atletico Madryt. Mistrzowie Hiszpanii muszą jednak podejść bardzo ostrożnie do swojego rywala i go nie zlekceważyć. Malmoe już udowodniło, że jest groźnym zespołem.
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mireck 33

mireck

Użytkownik
Ja bym pomyślał nad over 2,5 bramki Realu. Graja u Siebie wiec sadze ze.ze wzgledu na kibicow nawet nie odpuszcza, Oni nie odpuszczaja nawet najsłabszym, a Liverpool do takich teraz należy co tylko potwierdziła ostatnia porażka w lidze z Newcastle, ktore wcale nie dysponuje nie wiadomo jak poteznym arsenalem ofensywnym i defensywnym. A Real? Jak mowilem, na pewno nie zlekcewaza ich, CR7 na pewno bedzie chcial strzelic gola, lub wiecej, wtym sezonie jest maszynka do goli.
Linia 3 goli dla Realu bardzo łakoma. W ostatnim meczu ewidentnie odpuscili w 2 polowie, a i tak mieli kilka wysmienitych sytuacji. Spokojnie na 5-6 do 0. Czy tym razem Liverpool bedzie mial tyle szczescia? Czy Real ich oszczedzi? Nie sadze. Nie w tym roku. Over 2,5 dla Realu polecam. Szukac jak najwyzszych kursow lub zagrac na live ok 10minuty.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Padną, czemu mają nie paść? Malmo bedzie chcialo sie odgryzc, co maja do stracenia? Nadzieja sie na kilka kontr i bedzie 2-3 do 0, a kto wie może Oni też strzelą. Obstawiałbym wynik w granicach 3-1 dla Athletico. W ostatnim meczu ligowym 4-2 pokazali, że grać w ataku potrafią. Dodatkowo, myślę że nie beda grali na 1-0 bo to czesto sie msci,aakurat z Malmo punktow nie wypada tracic. Mysle ze 3 gole zobaczymy spokojnie ze strony Athleticu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja bym chciał wszystkich przestrzec przed meczem w Rosji. To co pokazał Zenit rok temu w tych rozgrywkach i w jakich okolicznościach awansował do rundy pucharowej każdy kto śledzi co sezon Champions League na pewno dobrze pamięta. Drużyna z Petersburga była najbardziej nieprzewidywalną drużyną do obstawiania. W 1/8 miało paść mało bramek z Dortmundem, padło 6. Z ostatnią w tabeli o nic nie grającą praktycznie Austrią Wiedeń pomimo, że wyszli na prowadzenie 0:1 przegrali mecz 4:1 (kurs 5,50). Zremisowali u siebie 1:1 z Atletico (finał LM), FC Porto które z Zenitem walczyło o awans i z Austrią Wiedeń (kurs 5,50). Portugalczyków pokonali na wyjeździe 5,50 kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mireck 33

mireck

Użytkownik
Tak samo nie spodziewam sie pogromu Dortmundu znowu, Galatasaray gra slabo, ale to nie znaczy ze grac nie potrafia. Wiec trzeba uwazac na handicapy, tak na prawde mecz moze pojsc w kazda strone. Raczej skromne zwyciestwo Borussi.

Co do meczu Juventusu. Olympiakos gra calkiem dobrze w LM, poszukalbym tu handi. Bo kursy przesadzone.

Mozna zagrac Real plus Athletico za grubsza stawke a AKO.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dzięki za propozycje ale prosiłbym o opinie na temat meczu Malmo vs Atl.Madrid. Jak myślicie padną 3 bramki?
Myślę, że spokojnie powinny paść 3 gole. Sam chyba to zagram. Nie przekreślałbym tu nawet ponad 3,5. Pokusiłbym się nawet o BTS bo wydaje mi się, że bukmacherzy chyba trochę niedocenianą Malmo, które u siebie radzi sobie znacznie lepiej niż na wyjazdach.
Co do drugiego meczu w tej grupie to faktycznie handicap jest tu jakimś wyjściem. Nie wierzę, że grające w kratkę Juve, wygra dwoma bramkami. Ogólnie oba zespoły nie zachwycają ostatnio w lidze, więc kanonady na pewno nie będzie. Dla mnie to idealny mecz na &quot;2-3 bramki&quot;
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ja bym chciał wszystkich przestrzec przed meczem w Rosji. To co pokazał Zenit rok temu w tych rozgrywkach i w jakich okolicznościach awansował do rundy pucharowej każdy kto śledzi co sezon Champions League na pewno dobrze pamięta. Drużyna z Petersburga była najbardziej nieprzewidywalną drużyną do obstawiania.
Zwrocmy uwage, ze gdy Zenit gra u siebie to bardzo rzadko przegrywa w LM. Trzeba sie wystrzegac kursow rzedu @1.6, ale gdy prezentuja sie tak jak w przypadku starcia z Bayerem, tj. okolo @2.5 to wyglada to ciekawiej w kontekscie zakladu DNB. Aczkolwiek nie tykam tego spotkania.
Co do Oly to w Pireusie sa bsrdzo grozni, na wyjazdach traca sporo, wiec Juve powinno wykorzystac atut wlasnego boiska, ale wloski minimalizm zawsze mnie odstrasza ;)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zdecydowanie polecam poszukanie zwycięstwa albo chociaż remis lub zwycięstwo Łudogorca. Ta drużyna naprawdę jest bardzo niedoceniana. Liverpool z nimi miał męki, Real również cudów nie grał, z Bazyleą już raz wygrali. Ja na pewno zagram coś w ich kierunku.
Basel - Ludogorets typ remis lub goście @2,05 Fortuna
Ten sam mecz typ 2 drużyna strzeli bramkę TAK @1,57 Fortuna
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Witam, dziś podaję dubel na wtorkowy wieczór z najlepszą ligą piłkarską na świecie – Ligą Mistrzów. Według mnie ten dubel jest najprostszym jaki można skleić na dzień jutrzejszy, a jeśli wszystko pójdzie tak jak ma pójść – czyli zgodnie z planem, można naprawdę dobrze się wzbogacić przy odpowiedniej stawce.



Arsenal – Anderlecht

Godzina : 20:45
Typ : 1
Kurs : 1.36
Buk : bet365

Mieć 3:0 i zj**ać na 3:3 i to u siebie to już jest k**a przesada. PRZESADA!
⛔ Wynik 3:3 ⛔

Zaczynamy rewanże. Pierwszy z nich to właśnie rewanż ostatniego rozegranego spotkania. W tym przypadku Kanonierzy byli górą 1:2 po wspaniałej końcówce przy nie oszukujmy się sporym szczęściu. To chyba im dało do myślenia, bo po tym meczu z Czarnymi Kotami na wyjeździe przeważali w całym meczu, wygrali pewnie i spokojnie 0:2, a w miniony weekend wygrali z Burnley 3:0. Oglądałem ten mecz z Burnley, i brak mi słów aby opisać to co robił Sanchez, pisałem już że jest to mój ulubieniec wśród The Gunners, ale w tym meczu przechodził samego siebie. Grał jak z nut, dużo udanych dryblingów, podań, oprócz tego zdobył dwie bramki, nic więc dziwnego że został MOTM (oceniony na 9 przez Mirror, a przez serwis WhoScored aż na 10). Rozegrał świetne spotkanie, jak i cała drużyna. Cały mecz przeważali, praktycznie nie wychodzili z połowy Burnley, która tylko się broniła, mówią o tym same statystyki : 69% posiadania piłki, 30 strzałów, aż 18 rzutów rożnych. Zagrali świetne spotkanie i wydaje się, że Kanonierzy wracają na dobre tory. Skupiłem się mocno na ostatnim spotkaniu bo najbardziej pokazuje jak grał Arsenal. Anderlecht póki co nie spisuje się najlepiej ani w rodzimej lidze ani w Lidze Mistrzów. Na ostatnie 5 meczy w lidze, zaledwie 1 wygrali ledwo co 2:3 (W), raz przegrali i trzykrotnie zremisowali. Ostatni mecz to właśnie remis z Lokeren u siebie, wyszarpany w 91 minucie, mimo wszystko wciąż są na czołowym miejscu w tabeli. W LM mają zaledwie punkt po remisie z Galatą. Mieliby ich 4, ale trochę pecha i mobilizacja Arsenalu sprawiły, że nie ostał się nawet 1. Wydaje mi się, że przy obecnych dyspozycjach obu drużyn, nie widzę innego wyniku niż wygrana Kanonierów. Nie szedłbym tu w handi -2,5 ale -1,5 wg mnie do gry bez inwestycji. Ja gram ostrożniej czyli czysty win londyńczyków. Na Emirates grają dobry futbol, a i możliwe że ujrzymy Theo Walcotta który wszedł na końcówkę w meczu z Burnley. Dodatkową motywacją jest fakt, iż jeśli Arsenal wygra to spotkanie to na 99% awansują do fazy pucharowej LM. Wątpię w zdobyty tu choćby punkt przez ekipę z Belgii.

Juventus – Olympiakos

Godzina : 20:45
Typ : 1
Kurs 1.33
Buk : bet365
✅ Wynik 3:2 ✅


Tutaj faworyt jest przez buków mocno sprecyzowany – to ekipa z Turynu, i tak też jest. Ale przestrzegam przed huraoptymizmem i ładowaniem handi na nich (podobnie jak i na Real/BVB), podobnie było w meczu w Grecji gdzie wszyscy grali Juve, a tu nie było ogromnej niespodzianki bo to ekipa z Pireusu przypisała sobie 3 punkty. Póki co Grecy spisują się w LM bardzo dobrze, wygrali 2 spotkania w których spisywani byli na straty, natomiast przegrali w Szwecji gdzie wygrać powinni. Widać, że lepiej czują się na własnych śmieciach niźli na wyjazdach. To samo jest w lidze, na 8 spotkań, u siebie wszystkie 4 wygrali i to dość pewnie, natomiast na wyjazdach na cztery mecze, już tylko 1 zwycięstwo i to z przedostatnią drużyną w lidze, dwa remisy ( jeden ze średniakiem, ostatni z czwartą drużyną) i przegrana z ósmą ekipą. Widać, że na wyjazdach nie czują się komfortowo, to samo widać w LM, w tej jak i poprzedniej edycji gdzie przegrali z PSG, zremisowali z Benficą a wygrali tylko z Anderlechtem; potem w fazie grupowej na Old Trafford dostali 3:0. To tylko prezentuje jak wygląda Olympiakos na wyjazdach u topowych europejskich drużyn, a taką bez wątpienia jest Juventus, który powoli wyrasta na hegemona ligi włoskiej. Zdobywa mistrza nieprzerwanie od trzech sezonów, w tym też będzie ciężko ich zatrzymać. Świetna szeroka kadra, i dobra gra włoskiej drużyny przekłada się na wyniki. Póki co tracili punkty zaledwie dwa razy – remis z Sassuolo i niedawna porażka z Genoą. Oglądałem również ich ostatni mecz z Empoli. wygrali go pewnie 0:2, choć mogli więcej bo mieli sporo sytuacji. Grali spokojnie, kontrolowali grę, a nie chcieli szarżować tempa przed wtorkowym ważnym dla nich meczem. We wtorkowy wieczór muszą być mega zmobilizowani bo to tzw. „mecz o 6 punktów”, w LM tracą 3 pkt do Olympiakosu i jeśli z nimi wygrają wskoczą na drugie miejsce. To dla nich ważny mecz, bo będą na drugim miejscu z opcją pierwszego, bo trudniejszy mecz czyli z Atletico również będą grać u siebie, z Malmo zagrają na wyjeździe. Jest jeszcze bardzo realna szansa na wyjście z grupy i to całkiem realna nawet z pierwszego miejsca, wszystko zależy od tego jak będą grać Rojiblancos. Te dwie drużyny grały ze sobą kilkukrotnie, i statystyki są raczej wyrównane. Ostatni raz w Turynie grali w 2003 roku, i Juve wygrało wtedy 7:0, ale przytaczanie meczy 10 lat wstecz jest chyba nie na miejscu, bo teraz te kluby wyglądają zupełnie inaczej, i kadry są całkowicie inne. Sama wycena obu klubów jest ogromna : Juve : 330 mln € – Olympiakos : 70 mln €. W Juventusie nie zobaczymy Simone Pepe, Caceresa, Evry i Bonucciego, a nt. kontuzji greków nie mogę nic znaleźć… Reasumując uważam, że Juventus nawet z brakiem tych zawodników, jest w stanie spokojnie wygrać na własnym boisku z Olympiakosem, który nie spisuje się najlepiej na wyjazdach. Całkiem możliwe zwycięstwo dwubramkowe, ale idę w czysty win.

Dubel
Arsenal + Juve
AKO 1.81
Stawka 5/10
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Spotkanie: Malmo - Atletico Madryt
Typ: 1X
Kurs: 3,40
Analiza:

Chciałbym na pierwszy rzut przytoczyć troszeczkę sytuacje grupy, w której znajduje sie Malmo. Proszę wyobrazić sobie, że grają w niej takie tuzy jak Juventus i Athletico, ktore nie wygrywają żadnego meczu wyjazdowego, a wszystkie przegrywają co tyczy sie rowniez Olympiakosu no i tez... Malmo ot takie prawo tej grupy. Jeśli chodzi o mecze domowe wszystkich drużyn w tej grupie jest dokładnie odwrotnie, wszystko wygrywają gospodarze. Idąc tą drogą Malmo powinno przynajmniej zremisowac. Jeśli chodzi o statystykę wszystkich meczy domowych Malmo to okazuje się, że mamy niezłą bajkę...od 18 stycznia 2014 roku przegrala tylko 3 mecze. Malmo wygrało u siebie z tak świetnymi drużynami jak Salzburg (3-0), Sparta Praga (2-0) i ostatnio w grupie z Olympiakosem (2-0). Malmo to bardzo dobra drużyna, która gra swietnie na swoim własnym boisku. Wygrała z Olympiakosem 2:0 z tym, ktory wygral u siebie z Juventusem 1:0. Jeśli ktoś myśli, że Athletico będzie miało łatwo w tym meczu to jest w bardzo dużym błędzie. Ja to wiem, ze będzie remis lub wygra Malmo. Stawka 3,40 jest pięknym prezentem na początku miesiąca. Zapraszam na mecz już jutro o godzinie 20:45, jestem pewien, że nie jeden gracz przejedzie się na tym meczu stawiając na Athletico. Powodzenia!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Też nie skreślam Zenitu, dokładając do tego arbitra z Hiszpanii - Undiano, to wniosek nasuwa się jeden kartki. Moja uwagę przykuł typ na kartkę dla Witsela. Belg w Rosji nie łapie dużo ale zawsze co edycje przynajmniej 1 kartkę łapie w LM. Sezon temu złapał przeciwko Leverkusen. Kurs moim zdaniem trochę zawyżony
Witsel żółta kartka TAK
3.55
Betsson
Jego partner z pomocy w LM ma na koncie już 2 kartki więc myślę,że kosić taktycznie czy też nie zacznie Witsel ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 39

bunik

Użytkownik
@DawcaMocyWNocy
Nie zapominaj, że Basel grało praktycznie cały mecz w dziesięciu, a bramkę zdobyli w dosyć głupi sposób, co nie zmienia jednak faktu, że Ludogorets jest jak na razie niespodzianką w LM. Obstawiałbym jednak w tym meczu Basel, w dodatku po dobrym kursie.
Ja lecę też w stronę Benfiki, bo kurs naprawdę kusi. Mimo straty kilku dobrych zawodników mają się nieźle w tym sezonie, a pierwszy mec we Francji pokazał, że u siebie zdecydowanie Portugalczycy będą walczyć o zwycięstwo. Zauważcie, że w pierwszym meczu Monaco oddało jeden celny strzał na bramkę Benfiki, w dodatku ostatnie 20 minut goście grali w 10...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
borek7 24

borek7

Użytkownik
Malmo FF - Atletico Madryt
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Pierwszy mecz Atletico wygrało u siebie 5:0. Pięć bramek strzelili w drugiej połowie. Typ może się wydawać dziwny, ale mam przeczucie że to będzie całkiem inny mecz niż w Madrycie. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku i właśnie spodziewam się podobnego meczu dziś co w pierwszej połowie. Malmo u siebie rzadko przegrywa, nie jest to łatwy teren i przekonał się choćby o tym Salzburg czy w tej edycji Olympiakos. Myślę, że jednak Hiszpanie odniosą triumf, ale skromny. Będą się męczyli - to jest pewne, a kurs na under kuszący.
Arsenal - Anderlecht
Typ: Arsenal -1.5
Kurs: 1.95
Buk: Bet365

Arsenal - Anderlecht
Typ: Czyste Konto Arsenal - Tak
Kurs: 2.10
Buk: Bet365

Arsenal v Anderlecht
Arsenal: Wilshere (7/1 m), Debuchy (4/0 d), Giroud (2/1 f), Özil (6/1 m), Koscielny (6/1 d), Ospina (0/0 g), Sanogo (2/0 f), Diaby (0/0 m)
Anderlecht: N&#39;Sakala (5/0 d), Suárez (13/4 f, 2nd top scorer), Defour (10/3 m), Nuytinck (7/0 d)
Spodziewałem się czegoś w okolicy 1.6, a tu 2.10. Biorę. Ponadto Arsenal -1.5 też fajny kurs. Anderlecht w pierwszym meczu postraszył Kanonierów, ale dziś trudno wyobrazić sobie inny wynik niż pewną wygraną gospodarzy.
Juventus - Olympiakos
Typ: Olympiakos +2.5
Kurs: 1.325
Buk: Bet365

Kiedy ostatnio Juventus pokonał kogoś 3 bramkami? Nie pamiętam. Juve gra minimalistycznie. W dodatku Olympiakos w pierwszym meczu zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W końcówce Juve przycisnęło i powinni zremisować na ciężkim greckim terenie, ale m.in. Morata nie wykorzystał świetnych okazji. Olympiakos nie odpuści. Powtórka sprzed roku. W tej grupie myślę, ze dojdzie na koniec do niespodzianki i to Olympiakos ujrzymy w fazie pucharowej.
Real Madryt - Liverpool
Typ: Real -1.5
Kurs: 1.675
Buk: Bet365

Warto poczekać na składy. Kadra Realu na ten mecz mocna. W Liverpoolu niekoniecznie ujrzymy najsilniejszy na tą chwilę skład, ponieważ już w weekend ważny mecz z Chelsea, a w Madrycie o punkty będzie ciężko. Będąc szczerym The Reds nie mają większych szans, nie w takiej formie. Obie drużyny na przeciwległych biegunach jeśli brać pod uwagę formę, jak i również umiejętności.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej, a Real Madryt wygra mecz @3.50 WilliamHill [2/10] ⛔
Oprócz tego, że Królewscy złapali formę, a goście grają fatalnie, to Portugalczyk goni Raula w klasyfikacji strzelców LM. Na chwilę obecną ma o 1 bramkę mniej (70, Raul 71), a za nimi Messi (69 goli). Barcelona gra mecz jutro, więc idealna okazja by już dziś zyskać miano najlepszego strzelca wszech czasów LM.

Dubel ode mnie:
Real Madryt -1AH (1.30) zwrot
Borussia -1AH (1.35) ✅
AKO @1.76 bet365 [3/10] ✅ 1.35 kurs
Borussia w LM gra z innym nastawieniem. Dużo lepiej ogląda się ich grę i łatwo odprawia rywali. Dziś wygrywając zapewne awansują do 1/16 fazy LM. Jest o co grać, a goście do tej pory jedynie mogli się sprzeciwić Anderlechtowi. Wygrać - wygrają, ale zobaczymy czy pokryją handi.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
ARSENAL - ANDERLECHT ROŻNE -3.5 1 @ 1.95 BET365
Ja dziś cisnę w rożne dla Arsenalu. Ten zespól znany jest od dawna jako zdobywający większość rożnych w meczach głównie u siebie. Dla przykładu ostatnio w meczu z Burnley mieli 18-1 w rożnych, z Hull 10-0, z Tottenhamem 15-5. Jedynie z Galatasary im nie pykło, bo szybko strzelili bramki, a potem Szczęsny dostał czerwoną i grali ponad pół godziny w 10-ciu więc jest to dość zrozumiałe.
Dodatkowo Arsenal jest w gazie (3 wygrane z rzędu) i jest to mecz, który Arsenal musi cisnąć by wygrać i to wygrać zdecydowanie, by nie doprowadzić do jakiejś niespodzianki, bo to może im bardzo skomplikować sytuację w grupie.
 
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Bramki zawodników - head to head: C. Ronaldo - R. Sterling
Typ: Ronaldo
Kurs: 1.53
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Krótko i na temat, CR (70 bramek) walczy z rekordem Raula w LM (71 bramek). Jak wiadomo Portugalczyk lubi byc najlepszy i z pewnoscia chcialby pobic ten rekord jak najszybciej i ubiec Leosia. Do tego dochodzi jego dobra forma strzelecka (17 bramek w lidze na 10 spotkan; 3 na 3 w LM). Co do Raheema to strzelil on w BPL 3 bramy, a w LM nie zanotowal jeszcze trafienia. Nie pomaga mu rowniez fakt, ze Liverpool ostatnio gra totalny piach, do tego jeszcze spotkanie odbedzie sie na SB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Na dzisiaj kilka ciekawych typów, niektóre podbijam jak widzę z wcześniejszych postów więc bez analizy ???? :

Bet365
Arsenal (-1,5) - Anderlecht 1.90 ⛔ ????
Real (-1,5) - Liverpool 1.60 ⛔
Benfica - Monaco 1.83 ✅ - kursy mocno lecą w dół, po prostu nie chce mi się wierzyć żeby Monaco dało radę w Lizbonie..

AKO: 5.56 ⛔ - Wersja dla szalonych, można spróbować za niewielkie pieniądze, sam jednak walę w single ????



Do tego mój wybór z typów dnia:


Spotkanie: Juventus - Olympiacos ⛔ E: Atkinson założył, że jak zacznie kartkować to będzie źle, szkoda
Typ: Powyżej 3,5 kartki
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Przed nami gorący wieczór na stadionie w Turynie - przedwczesny finał dla Juve, które nieoczekiwanie ponownie znajduje się na krawędzi odpadnięcia już w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Bianconeri po niespodziewanej porażce w Pireusie mają bardzo skomplikowaną sytuację w tabeli. Jeżeli przydarzy im się dzisiaj wpadka i nie zdobędą kompletu punktów, będzie im bardzo ciężko o awans do kolejnej rundy. Stara Dama ma na chwilę obecną 3 oczka, o 3 mniej od Atletico i Olympiacosu. W perspektywie podopieczni Massimiliano Allegriego mają ponadto trudne starcie u siebie z mistrzem Hiszpanii. Dzisiejsze ewentualne zwycięstwo może okazać się kluczowe w walce o miejsce premiowane awansem. Dlatego można przypuszczać, że Juventus od początku zagra agresywnie. Piłkarze z Turynu postarają się narzucić swój styl gry, zastosować wysoki pressing. Przy takiej taktyce bardzo łatwo o złapanie jakiegoś faulu i złapanie kartki. Na boisku zobaczymy prawdopodobnie kilku zawodników, którzy znani są ze swojej nieustępliwości i ostrej gry, przez co często są karani indywidualnie - chodzi przede wszystkim o Vidala, Lichsteinera, Cheilliniego.

Grecy przyjeżdżają do stolicy Piemontu w bardzo dobrych nastrojach. Po zwycięstwie na własnym podwórku zawodnicy Olympiacosu mogą zrobić następny ogromny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej. Ich sytuacja prezentuje się znacznie lepiej niż drużyny Juventusu - remis w tym spotkaniu będzie dla nich satysfakcjonujący. Sądzę zatem, że zobaczymy ich głównie w kontratakach, które mogą być mocną bronią jeżeli spojrzymy na kadrę przyjezdnych - szybcy skrzydłowi Fuster, Afellay, błyskotliwy Dominguez. W obronie też nikt nie będzie odstawiał nogi i można liczyć na kilka przewinień piłkarzy gości.

Arbitrem w tym starciu będzie Anglik Martin Atkinson. W tym sezonie raz sędziował mecz ligi mistrzów - Bayer vs Benfica - i pokazał (uwaga!) aż 7 żółtych kartek. Pan Atkinson ma &#39;szczęście&#39; do gorących spotkań - prowadził m.in. głośny mecz Serbia vs Albania, czy zawsze trudne do sędziowania starcie Chelsea vs Arsenal.

W pierwszym meczu w Grecji ujrzeliśmy 5 żółtych kartek, ogólnie pada ich średnio powyżej 3,5 - w spotkaniu Atletico vs Juventus aż 8, z czego 6 dla graczy Starej Damy. Moim zdaniem linia 3,5 jest śmiesznie niska jak na takie starcie i powinna zostać łatwo przekroczona przez oba zespoły.

Powodzenia ;)
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Olimpiakos strzeli gola w pierwszej połowie @5.00 bet365
O Juventusie pisałem dużo przed spotkaniem z Atenach oraz w Madrycie. Dla mnie ta drużyna przez wszystkich &quot;znawców&quot; jest uznawana za potęgę. Tylko że wyniki jak i sama ich gra na to nie wskazuje. Morduja się z kim popadnie. Minimaliści jakich mało. O ile na lige włoską ta gra wystarcza to w LM czy LE dostają nauczki od każdego z kim grają. Ja Juventusu nie traktuje poważnie od słynnej ich afery i jestem na sporym plusie. Olimpiakos może nie ma wielkich nazwisk jak Juve ale ma ambicje i zaangazowanie których brakuje w Turynie. Sportowo lepiej wygląda klub z Grecji i jestem przekonany że ustrzelą emeryta Buffona. Dlaczego w pierwszej połowie? bo drużyna z Włoch prawie zawsze zaczyna ospale. Swoje okazje mieć będą 45 minut to jest dużo a Juventus to średniak a nie żadna potęga
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom