>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Powiem wam Panowie, ze dzisiajsze mecz moim zdaniem warto obstawiac na LIVE a nie przed. Kursy na Bayern, Man City czy PSG sa po prostu smieszne. Mozna poczekac 5-10 min i juz kursy sie rusza w gore a przypuszczam, ze Pilzno, czy CSKA czy tym bardziej Anderlecht 10 minut bez straty gola wytrzymaja. Nawet na handi tych zespolow sa zanizone. Reszta jest tak nieprzewidywalna, ze warto ich zobaczyc w akcji i czy sa dzisiaj w formie i jaki maja dzien przed postawieniem jakiejkolwiek kasy.
Moim zdaniem , Real wcale nie musi grac o zwyciestwo w dzisiejszym meczu - z remisu tez beda zadowloeni. To samo tyczy sie pilkarzy Bayeru ktorzy tez z remisu beda zadowoleni.
Jedyny mecz ktory mysle, ze bedzie o wszystko albo nic to mecz Olimpiakosu i Benefiki ale w tym meczu ciezko wytypowac wygrana jednej badz drugiej druzyny. Mozna aby zagrac na BTS @ 1,85 ...to jest jedyny moim zdaniem, warty uwagi zaklad, ale rownie dobrze mozna go zagrac juz na LIVE wiec ja poczekam do rozpoczecia meczu.
 
kacperr1994 7

kacperr1994

Użytkownik
Juventus-Real Madryt
Juventus jest pod ścianą jeśli marzy o awansie musi wygrać to spotkanie.Real będzie grał z kontry co jest jego mocną stroną.
Juventus - Real Madryt ✅
Typ: BTS
Kurs: 1.50
Buk: Bet365
Manchester City-CSKA Moskwa Zacznę od gospodarzy którzy są w dobrej formie zwłaszcza na własnym stadionie potrafią to udowodnić.CSKA jest w dużym dołku , nad trenerem wiszą czarne chmury,atmosfera w klubie jest napięta co nie pomaga.
Manchester City - CSKA Moskwa

Typ: Manchester City -1 ,-1.5 ✅
Kurs: 1.40
Buk: Bet365
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; even stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_EDyqKK5q&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt; Shakhtar &lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt; Leverkusen &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; W pierwszym meczu tych zespołów Leverkusen ograło gładko Shakhtar ,ale teraz myślę ,że będzie miało probelmy.Oba zespoły mają mocną ofensywę ,natomiast defensywy nie stanowią monolitu.
Shakhtar - Leverkusen
Typ: over 2.5 ⛔
Kurs: 1,65
Buk: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Reus już dostał propozycję podwyżki z 4.5 do 6 mln Euro w zamian za wykreślenie z kontraktu kwoty odstępnego (35mln). Można się spodziewać, że ewentualny nabywca musiałby dać jakieś 50 &quot;baniek&quot; ale swoją drogą BVB nie jest klubem, który &quot;musi&quot; sprzedawać na siłę zawodników bo ich sytuacja ekonomiczna jest coraz lepsza a zważywszy, że niebawem odejdzie Lewandowski bardzo wątpię, żeby pozbywali się drugiego kluczowego gracza w ataku.
Jeśli chodzi o MU -ten zespół nie zachwyca i nie ma co tutaj się oszukiwać - ten sezon ma pewnie być przejściowy i celem będzie podium w PL i ćwierć-, max półfinał w LM. Moim skromnym zdaniem problemem United jest środek pola, bo o ile z przodu są znakomite &quot;strzelby&quot; (Rooney, v.Persie, Wellbeck, Chicharito) to pomoc w porównaniu z gigantami czy nawet takimi zespołami jak Arsenal i Tottenham nie wygląda za dobrze. Co do dzisiejszego meczu - myślę, że faworytem są jednak united o ile nie zadowolą się remisem, Sociedad LM już prawdopodobnie spisał na straty, jednakże nie wypada nic nie zdobyć a poza tym klub nie jest na tyle bogaty by gardzić bądż co badz duzymi premiami za kazdy punkt...
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Ten z avatatem Juventusu to niezły agent. Wyzywasz Ronaldo od oszustów a ten twój klub to co święci biegają za piłką ? ????
Popieram tym, że Real wygra. Dlaczego ?
1. W Turynie zawsze cięzko im się grało, teraz muszą w końcu przełamać tą passę w końcu Real Madryt.
2. Carletto nieprzepada za Juventusem będzie chciał ich za wszelką cene wyeliminować.
3. Dlatego, że w cwiercfinale/polfinale itp itd lepiej będzie wylosować Galate niż Juventus który jest piekielnie silny
4. Brak Chielliniego Królewscy muszą wykorzystać. Barzagli i Bonnucci to leszcze i Ronaldo nieraz ich osmieszy.
5. Varane 2 lata temu był wystawiany jako ten kryjący Llorente w meczach z Bilbao. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Wiadomo Hiszpan od tego czasu grał coraz mniej i także forma z rozwojem malały a Varane wręcz przeciwnie.
6. Juventus w ważnych meczach gra fatalnie, a zwłaszcza u siebie. Sam Pirlo nie wygra.
3.00 na Real kurs warty gry.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
to pomoc w porównaniu z gigantami czy nawet takimi zespołami jak Arsenal.
Ale czy Arsenal nie ma jednej z najlepszych lini pomocy na swiecie ???? ?

Ja rowniez bez jakiegos wiekszego zaskoczenia sprobuje w strone Galaty. Juve sie nie udalo to moze waleczni Turcy poradza sobie z dosc przecietnymi dunczykami. Na pewno to oni beda faworytami i moze w tej roli poradza sobie lepiej niz druzyny spisywanej na pozarcie. United natomiast musza wreszcie zaczac grac regularnie. Ok, udalo sie wygrac troche spotkan w PL ale nie oszukujmy sie- rywale nie byli z najwyzszej polki. W ostatnim spotkaniu na OT ekipa czerwonych diablow strzelila[albo raczej rywale strzelili sobie gola] w dosc niecodziennych okolicznosciach i pozniej bylo roznie. Sociedad wcale nie wygladal na ekipe o klase nizsza i mial swoje okazje. NIe twierdze, ze Manchester tego nie wygra ale jezeli zagraja tak jak w ostatnim spotkaniu przeciwko Realowi to BTS bedzie baaardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Manchester City - CSKA
Typ: BTS
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365​

vs.

Wynik: 5-2 ✅
Ja proponuję taki typ na dzisiejszy mecz w Manchesterze. Prawdopodobieństwo oceniam jako bardzo wysokie. City w tym sezonie jest słabiutkie w obronie. Oczywiście główną przyczyną jest kontuzja filaru obrony i kapitana - Vincenta Kompany&#39;ego. Belg ma być gotowy na dzisiejszy mecz, ale nie sądzę, by po tak długiej absencji z marszu wszedł do wyjściowej jedenastki. Może wejdzie w późniejszej fazie meczu, aby trochę się ograć. Więc na środku zjawią się prawdopodobnie Nastasić i Demichelis. Zgranie nie jest zaletą tej pary, Demichelis pojawił się na Etihad Stadium dopiero w letnim okienku transferowym. Młodziak i doświadczony, lecz nowy piłkarz na środku obrony nie dają stabilności w defensywie i przekonania o mocnej defensywie reszcie zespołu. Dodajmy boki obrony, które nie są również najmocniejsze. Zabaleta to gracz solidny, ale nic ponad to. Gdy trafi na &quot;kumatego&quot; skrzydłowego, który oprócz szybkości podczas gry myśli nad swoimi zagraniami, to Zabaleta potrafi zatańczyć, jak skrzydłowy przeciwnika sobie zażyczy. Głównym atutem Argentyńczyka jest siła. Łatwo też wyprowadzić go z równowagi, więc polecam również zagranie kartki dla tego właśnie gracza. Clichy daje dużo w ofensywie, ale z kolei nie jest to najpewniejszy punkt defensywy. W meczu z Chelsea ośmieszył go Torres przy bramce Schurrle, a i szarżujący Ivanović nie ułatwiał Francuzowi życia, co chwilę go kiwając, raz nawet udało mu się założyć &quot;dziurkę&quot;. Przejdźmy dalej do bramki. Hart nie ma formy jakoś od końca 2011 roku i nie spieszy mu się, żeby ją odzyskać. Pellegrini w ostatnim meczu ligowym z Norwich stracił do niego cierpliwość i zagrał rezerwowy dotąd bramkarz - Pantilimon. Kto wie, czy nie zagrzeje miejsca w bramce na dłużej, bo Anglik jest w dramatycznie słabej dyspozycji. Jak wyjdzie Hart to bramka CSKA powinna paść, Pantilimon to niewiadoma.
Dlaczego CSKA strzeli? W pierwszym meczu z City mieli okazje i wygrana gości była w sumie dość szczęśliwa. Po tym meczu forma Rosjan uległa znacznej poprawie - wygrali 3 mecze z rzędu, aplikując 10 bramek. Mają w swoich szeregach ciekawych zawodników - Doumbia, Musa, Tosić, czy Honda będą na pewno chcieli się w takim meczu pokazać. Nie mają również nic do stracenia, bo nikt cudów tu od drużyny z Moskwy nie oczekuje. Liczę, że nie zagrają bojaźliwie, tylko spróbują zagrozić bramce Obywateli.
Dlaczego City strzeli chyba nie muszę mówić.
Kurs na BTS to w mojej opinii olbrzymie value i ja go pobieram dość pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Ja zwróciłbym uwagę na ofertę Marathonu na &quot;wirtualne&quot; pojedynki drużyn w tej kolejce:
Bayern - PSG 2,30
lub
Bayern DNB - PSG 1,80
Bayern jedzie do Czech, awansu jeszcze nie ma, ale myślę że Czechom 3-4 bramki powinni wbić. PSG gra u siebie z Belgami i nie da się ukryć że wpływ na tak niskie kursy na PSG miała wpływ wysoka wygrana w Brukseli. Jednak z tego co czytałem brak Cavaniego + problemy Ibry spowodują że Paryżanie (którzy dla mnie są mocno chimeryczni) nie strzelą tu więcej bramek niż Bayern w Pilźnie.

Real
- Bayer Leverkusen 2,30
lub
Real DNB - Bayer Leverkusen 1,68
Real w Turynie wg mnie strzeli co najmniej jedną bramkę. W formie Ronaldo, coraz lepiej aklimatyzuje się Bale, do tego Di Maria i Benzema przy średniej formie Juventusu mogą tu dać zwycięstwo Królewskim. Bayer jedzie do Doniecka i po tym co zobaczyłem w ich wykonaniu w lidze nie wróżyłbym im tu wielu bramek.
W moim odczuciu pierwsza propozycja trochę pewniejsza od drugiego, ale obie mocno prawdopodobne.
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || Liga Mistrzów || 05.11.2013 || 20:45
Spotkanie: Paris Saint Germain - Anderlecht Bruksela
Typ: Zlatan Ibrahimović strzeli gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dwa tygodnie temu w Brukseli w pojedynku tych zespołów, francuski klub wygrał 5:0 a cztery bramki zdobył Ibrahimović. Dziś mecz rozgrywany będzie na Parc des Princes, wydaje się więc, że wygrana PSG powinna być równie efektowna. Paryżanie kontynuują efektowną serię szesnastu meczy bez porażki. W zeszły piątek wygrali w Ligue 1 z Lorient 4:0. Trener Laurent Blanc dał w tym meczu odpocząć szwedzkiej gwieździe, po to by w pełni sił mógł wystąpić w Lidze Mistrzów. Ibra ma 6 bramek na koncie w tych rozgrywkach i poważnie myśli o koronie króla strzelców. Anderlecht nie zdobył jeszcze ani jednego punktu w tegorocznej Champions League, co więcej nie udało mu się również strzelić ani jednej bramki. W tej sytuacji powoli może się juz żegnać z myślami o awansie do 1/8 finału. Jest to więc świetna okazja dla Ibrahimovicia, by poprawić swój strzelecki dorobek. PSG powinno wygrać pewnie a przy kilku bramkach, ciężko sobie wyobrazić, zeby ani jednej z nich nie zdobył Szwed.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Juventus - Real
✅ Remis, wygrana gości - nie ma zakładu | 2.30 Bwin 1.5/10 ✅ +1,95j
Takie coś wymodziłem, głównie ze względu na to, że Stara Dama musi, a Królewscy mogą. Juventus prowadzi grę, Real kontruje, czyli to, co jeszcze sezon temu wychodziło im genialnie, teraz zdaje się, że powoli do tego wracają.
Bale wreszcie zaczął grać, a nie tylko biegać(4 asysty, 2 gole w 2 ostatnich meczach), Benzema też się odblokował(3 gole, 2 asysty), więc powinno być lepiej. Defensywa oczywiście to największy mankament Królewskich: 5 bramek straconych w 2 meczach... i właściwie tyle można by rzec o niej. Dużo bezmyślnych fauli, łapanie kartek z głupoty. Jedynym solidnym obrońcą jest Varane. Casillas to też nie jest żaden pewien punkt, mam nadzieję, że zagra Diego Lopez. Jedynym brakiem w drużynie będzie Fabio Coentrao.
O drużynie z Turynu będzie krócej. Przede wszystkim w meczu z Realem mnie nie zachwycili, Tevez, Llorente, Pogba to za mało, Vidala niewiele było widać poza tym genialnym teatrzykiem. Zagrają w obronie bez Chielliniego, który obejrzał czerwień z kolei po teatrze Ronaldo. W Serie A pokonali Genoę, skopali Catanię i wymęczyli zwycięstwo z Parmą(ot, oszczędzanie sił na dzisiejsze spotkanie).
Przewidywane składy:
Juventus: Buffon – Cáceres, Bonucci, Barzagli – Asamoah, Marchisio, Pirlo, Pogba, Isla – Tévez, Llorente
Real: Lopez(oby) – Marcelo, Varane, Pepe, Arbeloa – Modrić, Alonso – C.Ronaldo, Isco, Bale –Benzema
Manchester City - CSKA Moskwa
✅ City strzeli 3 lub więcej goli | 1.75 Bwin 4/10 ✅ +3j
Tu już krótko, wyjazdy The Citizens w ogóle nie leżą, odwrotnie jest z grą na własnym stadionie, nie dają szans przeciwnikom, każdej drużynie(poza Hull) w lidze u siebie pakowali 3 bramki, ostatni festiwal 7 bramek zaaplikowanych Norwich. Handi na dziś odpuszczam, choć powątpiewam czy uda się CSKA coś wbić.
Viktoria Pilzno - Bayern Monachium
✅ Brak gola przed 23:00 | 1.83 Bet365 2/10 ✅ +1.66j
Tu też krótko, Bayern bez Robbena, który przy trzech bramkach asystował w Monachium, więc nieco więcej będą musieli się napocić, przynajmniej na tego pierwszego gola, później już z górki.
Przewidywane składy:
Viktoria: Kozacik - Rajtoral, Cisovsky, Prochazka, Hubnik - Horava, Horvath - Petrzela, Kolar, Duris - Tecl
Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Schweinsteiger, T. Kroos, Ribery - Mandzukic
Tyle ode mnie.
Powodzenia życzę wszystkim.

+6,61j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Przewidywane składy: Juventus: Buffon – Cáceres, Bonucci, Barzagli – Asamoah, Marchisio, Pirlo, Pogba, Isla – Tévez, Llorente Real: Lopez(oby) – Marcelo, Varane, Pepe, Arbeloa – Modrić, Alonso – C.Ronaldo, Isco, Bale –Benzema
Nie ma takiej możliwości aby w pierwszym składzie wyszedł Lopez. Chyba żeby Casillas doznał kontuzji na rozgrzewce. Ancelotti przecież oficjalnie powiedział że w LM gra bardziej doświadczony Hiszpan, więc nie wiem czemu podajesz takie &quot;przewidywane składy&quot;.
Raczej nie wyjdą też tak ofensywnie z Isco i Belem w jedenastce.
Przewidywane składy:
Real Madryt: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Sami Khedira, Xabi Alonso, Luka Modrić; Gareth Bale, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus vs Real Madrid
Juventus AH: (0 i -0.5) kurs: 2,00 buk: Pinnacle 1/2 ZWROT
Powiem tak - nie przesadzajmy z tą potęgą Realu. Obecnie to 3 drużyna PD. Widząc ich ostatni mecz ligowy z Rayo, które gra na żywioł nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać. Oczywiście motywacja była inna - mecz ligowy itd, ale defensywa Realu potrafi zasnąć. Jak już wszyscy powiedzieli mają prowadzenie w grupie, wyjdą pewno mocno defensywnie nastawieni, a Juventus tak naprawdę gra o wszystko i może tą jedną bramkę strzelić. Zagrałbym jeszcze jakiś under bo nie podzielam wiary w btsy i overy w meczu włoskiej ekipy i włoskiego trenera drużyny przeciwnej, jednak po wczorajszym dniu z domniemanymi overami z udziałem Podbeskidzia, a potem Villareal na razie daję sobie spokój z typami na ilość goli. Co do samego typu to wierzę tu tak naprawdę w remis z małym wskazaniem na Juventus.
✅Man City AH-2.0 + ⛔Bayern Monachium AH-2.0 łączy kurs ⛔AKU: 3,47 buk: Bet365 (edit: kiedy ma się prowadzenie w grupie to nawet Bayern zlewa, nauczka na przyszłość)
Drugi typ to dubelek 2 drużyn prowadzących w grupie. Tak jak wcześniej pisałem na poprzedniej stronie, przy przydzielaniu miejsca w grupie i identycznej ilości punktów będzie decydował bilans bramkowy. Dzisiaj obydwie ekipy mogą go sobie podreperować. ManCity u siebie w moim przekonaniu zmiecie z powierzchni ziemi słabiutką CSKA, a to, że grają świetnie i lubią strzelać bramki nie trzeba komentować. Z kolei trener Pilzna powiedział, że Bayern jest po za ich zasięgiem więc jak strzelą choć jedną bramkę to będzie sukces. Nawet specjalnie nie zmotywowany Bayern powinien im strzelić te dwie bramki minimum.
 
J 67

ja83

Użytkownik
Popieram tym, że Real wygra. Dlaczego ?

1. W Turynie zawsze cięzko im się grało, teraz muszą w końcu przełamać tą passę w końcu Real Madryt.
2. Carletto nieprzepada za Juventusem będzie chciał ich za wszelką cene wyeliminować.
3. Dlatego, że w cwiercfinale/polfinale itp itd lepiej będzie wylosować Galate niż Juventus który jest piekielnie silny
4. Brak Chielliniego Królewscy muszą wykorzystać. Barzagli i Bonnucci to leszcze i Ronaldo nieraz ich osmieszy.
5. Varane 2 lata temu był wystawiany jako ten kryjący Llorente w meczach z Bilbao. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Wiadomo Hiszpan od tego czasu grał coraz mniej i także forma z rozwojem malały a Varane wręcz przeciwnie.
6. Juventus w ważnych meczach gra fatalnie, a zwłaszcza u siebie. Sam Pirlo nie wygra.

3.00 na Real kurs warty gry.
1 w turynie latwo sie gralo z realem, wiec wypada podtrzymac te passe.

2 hahaha

3 hahaha

4 w obronie realu ramos i pepe, gorace glowy, karny murowany

5 hahaa

6 szczegolnie w zeszlym sezonie w meczu np. z chelsea


apeluje o zdrowy rozsadek.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Juventus - Real

Z mojej strony dodam, że warto coś pograć na kartki. Wprawdzie dzisiejszego wieczoru Grafe znowu nie sędziuje;), ale lepiej pokusić się o postawienie na żółte kartki niż 1x2.

Na szybko:
Mówię kartka - myślę Arturo Vidal. Kiks w ostatnim spotkaniu wyzwoli w nim jeszcze większe pokłady energii i Chilijczyk będzie chciał zrewanżować się za kompromitujące zachowanie. W Madrycie złapał kartkę już w 28 minucie, w Turynie oceniam jego szanse zainkasowania kartki na dużo wyższe ????

Otrzyma kartkę - Vidal - tak 2.70 /unibet/

Kolejny kandydat to Martin Cáceres. Urugwajczyk podobnie jak Vidal, w ostatnim spotkaniu LM również dostał żółtko. Grając na prawej stronie formacji defensywnej musiał radzić sobie z CR. Kibice Juventusu kilka dni temu zapowiedzieli &#39;huczne&#39; przywitanie Cristiano głośnymi gwizdami, obawiam się jednak, że to tylko zmotywuje Portugalczyka do efektywniejszego grania, a co za tym idzie, Caceres będzie miał spore problemy.

Otrzyma kartkę - Cáceres - tak 3.00 /unibet/

Ostatni piłkarz to Andrea Barzagli, kurs zachęcający, tym bardziej, że na tę chwilę wydaje mi się najsłabszym ogniwem obrony z podstawowej 11 (nie licząc oczywiście Caceresa i Ogbonny). Real nastawi się pewnie na grę z kontry, a wtedy Barzagli będzie miał okazję się wykazać. Jak dla mnie spoko value.

Otrzyma kartkę - Barzagli - tak 3.50 /unibet/

Ed: all ⛔
Howard dał pograć, odrzuciłem Bonucciego, a to właśnie on zgarnął żółtą :/
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Ten z avatatem Juventusu to niezły agent. Wyzywasz Ronaldo od oszustów a ten twój klub to co święci biegają za piłką ? ????

Popieram tym, że Real wygra. Dlaczego ?

1. W Turynie zawsze cięzko im się grało, teraz muszą w końcu przełamać tą passę w końcu Real Madryt.
2. Carletto nieprzepada za Juventusem będzie chciał ich za wszelką cene wyeliminować.
3. Dlatego, że w cwiercfinale/polfinale itp itd lepiej będzie wylosować Galate niż Juventus który jest piekielnie silny
4. Brak Chielliniego Królewscy muszą wykorzystać. Barzagli i Bonnucci to leszcze i Ronaldo nieraz ich osmieszy.
5. Varane 2 lata temu był wystawiany jako ten kryjący Llorente w meczach z Bilbao. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Wiadomo Hiszpan od tego czasu grał coraz mniej i także forma z rozwojem malały a Varane wręcz przeciwnie.
6. Juventus w ważnych meczach gra fatalnie, a zwłaszcza u siebie. Sam Pirlo nie wygra.

3.00 na Real kurs warty gry.

Najpierw piszesz, że Real wygra - podajesz &quot;argumenty&quot;, które w większości są śmieszne, a potem piszesz, że Juventus jest piekielnie silny? To się zdecyduj w końcu.

Ciężko się Realowi grało w Turynie, ale muszą przełamać passę. Muszą bo? Muszą bo muszą. Co za argument.

Ancelotti nie lubi Juve i dlatego dzisiaj ich wyeliminuje. Kolejny przekonywujący fakt.

Bonucci i Barzagli to leszcze? Podstawowi gracze reprezentacji Włoch, wraz z Chielinni stanowią jedną z lepszych defensyw na świecie (grając systemem 3-5-2). Skoro oni są słabi to co powiesz o obronie Realu, której Sevilla wrzuciła 3 gole na Santiago i 2 słabiutkie Rayo?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Też myślałbym o krtkach w meczu Juve - Real gdyby nie sędziował go tak uwielbiany w naszym kraju gwiazdor Łeb.
On może odwalić dosłownie wszystko, kartka za symulowanie ewidentnego karnego,zero kartek w meczu lub specjalność zakładu karny z kapelusza w 93 minucie.
Średnia kartek w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach 3,5 w LM wyższa bo lekko ponad 4,w tym sezonie póki co pokazuje jeszcze mniej.
Niby gra drużyna walcząca o awans w dodatku grająca dosyć ostro z drużyna w której nie każdemu dobrze stykają przewody nerwowe ,ale w kartkach wszystko(czy powiedzmy 90%)zależy od sędziego,w tamtej kolejce sędzia gwizdał dużo,a zwłaszcza jak tylko zachwiał się Ronaldo(generalnie tamten Niemiec miał dobre statystyki kartkowe),Howard powinien sędziowac inaczej,jak na Anglika przystało pozwalac na twardą grę oraz spróbować pokazać Cristiano gdzie jego miejsce,a już zwłaszcza nie dać się nabrać na jakieś symulacje.
Generalnie skłaniałbym się ku temu,że over 5,5 nie zostanie jednak przekroczony - kurs 1,8 w bet365.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Madrid: Casillas, Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Khedira, Bale, Xabi Alonso, Modrić, Ronaldo, Benzema. SUBS: Diego López, Carvajal, Arbeloa, Di María, Isco, Illarramendi, Rodríguez.

Juventus: Buffon, Martín Cáceres, Barzagli, Bonucci, Pogba, Marchisio, Pirlo, Asamoah, Vidal, Tévez, Llorente. SUBS: Storari, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Isla, Giovinco, Quagliarella.

Takie cuś podała UEFA na matchcentre tego meczu. Brak Arbeloy, powrót Varane, za Illare Alonso, Bale zamiast Di Marii w porównaniu do ostatniego meczu.

Brak Ogbonny i Chielliniego, za to Asamoah i Bonucci
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Real Sociedad - Manchester United @ 2.95
Real Sociedad - 1,5 - Manchester United @ 6.20
Real Sociedad win 1 half - Manchester United @ 3.45
#mufc XI vs @RealSociedad: DeGea; Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Fellaini, Giggs, Kagawa; Rooney, Hernandez.

Once &lt;s&gt;#&lt;/s&gt;RealSociedad: Bravo; C. Martínez, Mikel (c), Iñigo, De la Bella; M. Bergara, Pardo, Zurutuza; Vela, Agirretxe y Griezmann.
Moyes chyba sobie żartuje wystawiając taki skład. Jestem zażenowany. Remis będzie mega sukcesem, choć ja się modlę, żebyśmy nie przegrali więcej niż 3 bramkami, ale będzie o to bardzo ciężko. Nie wiem co pił Moyes przed meczem, ale jak on mógł wystawić taki środek pola? Fellaini nie nadaje się do gry. Gość jest bez jakiejkolwiek formy i tylko przeszkadza w grze. A obok niego Giggs? Ja rozumiem czasem wystawianie Giggsa, bo jest on ciągle w stanie dać drużynie, ale nie w takim meczu gdzie to rywal będzie kontrolował piłkę. Giggs ma coś grać w defensywie? LOL Przecież my totalnie oddaliśmy środek pola i tutaj nam będą wchodzić jak w masło. A jak dodamy do tego dziurawą obronę w osobach Vidica i Ferdinanda to pogrom murowany/ Kagawa po raz kolejny na skrzydle, kompletna pomyłka, a jak dodamy, że w defensywie to on nic nie gra, to chyba otworzyliśmy już wszystkie drzwi do naszej bramki. Także my się po prostu otworzyliśmy na ostrzał. Po prostu jestem w szoku, że trener takiego klubu może coś takiego wymyślić.Także -2 po 11.00 też możecie grać, bo na ławce też nie ma za dużo opcji, na poprawę gry, choć Fellaini pewnie po 1 połowie zostanie zmieniony i wejdzie Jones lub Anderson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom