>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [23 - 24 sierpnia 2016] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Monaco- Villareal 1 2,55 bet365
Ekipa z księstwa solidnie wzmocniona przed sezonem, (Glik Falcao) musi stanąć na wysokosci oczekiwań właścieli. Wynik przywieziony z Hiszpanii stawia w korzystnej sytuacji zespól francuski. Właśnie doczytałem że Falcao jednak nie zagra, lista piłkarzy Żółtej Łodzi podwodnej którzy nie zagrają znacznie obszerniejsza bo nie bedzie min, Soldado, Cherchysewa,dos santosa.. Reasumując Monaco to spotkanie spokojnie wygra, Villareal ten sezon zagra w lidze europy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Nie ma żadnych przesłanek odnośnie kontuzji, więc skład będzie najsilniejszy (podobny do 1 meczu Dundalk) Nie sądzę aby Guiherme zagrał od początku.
Apropo 3 graczy odsunietych od pierwszego zespołu. To byli rezerwowi albo nie łapali sie nawet do 18 zespołu (np. Vranjes)
Tylko że za Vranjesa troszkę zapłacili bo aż 300tys Euro więc jak na gracza który nie mieści sie obecnie w 18-sce meczowej to trochę dużo. A nie przypominam sobie aby w Legii zagrał jakiś wspaniały mecz.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
CHAMPIONS LEAGUE
AS ROMA - FC PORTO

Rzymianie czekają na ten mecz od ośmiu miesięcy, na powrót do Ligi Mistrzów. Spalletti zapowiada bardzo ofensywną grę swojego zespołu, gdyż drobna zaliczka z Portugalii może nie wystarczyć. Dla Espirito Santo z kolei najważniejszym celem meczu będzie ustrzec się od straty gola. Gra Portugalczyków na ich terenie pozostawiała wiele do życzenia. Romaniści grali jak chcieli do czasu, aż nie przyszło im dokończyć meczu w 10-kę. Po ostatnim meczu Porto w lidze z Estoril widać, iż dzisiejsi przyjezdni mają problem z wykańczaniem akcji w ataku pozycyjnym. Sądzę, że dziś zamurują bramkę i będą czyhać na kontry. Jedna, dwie, a mogą okazać się niezwykle zabójcze. W mojej opinii Rzymianie będą kontrolować grę. Co do bramek - może się wydarzyć wszystko. Nie zdziwię się jeśli padnie ich wiele, tak samo jak nie zdziwi mnie 1-0 czy 0-1. Osobiście liczę na dwie bramki Rzymian, jednak rozsądniejszym w tym meczu wydaje się poniższy typ:

ROMA POWYŻEJ 5,5 ROŻNEGO - 1,82 - UNIBET
23a minuta ✅✅✅

I tego pobieram :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sparta 309

sparta

Użytkownik
Tylko że za Vranjesa troszkę zapłacili bo aż 300tys Euro więc jak na gracza który nie mieści sie obecnie w 18-sce meczowej to trochę dużo. A nie przypominam sobie aby w Legii zagrał jakiś wspaniały mecz.
No i?jesli za niego duzo zaplacili to nie oznacza ze musi grac. Jeśli nie ma formy i nie wykazuje zaangazowania to lepiej mu podziekowac wczesniej i obustronnie rozwiazac kontrakt niz placic mu co miesiac
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kursy na Romę ostro w górę od wczoraj. Jakieś racjonalne przesłanki ku temu ktoś jest w stanie napisać?
Jeżeli idzie o skład to raczej nic nieprzewidzianego się nie wydarzyło. Absencja Florenziego, ale od tygodnia w klubie jest już Bruno Peres więc strata żadna, a nawet wzmocnienie bym rzekł. Wiadomo Florenzi wychowanek, ale Bruno Peres jeden z najlepszych prawych obrońców w Serie A.

Najwazniejsze, że uraz Manolasa nie był groźny i znalazł się w kadrze na dzisiejszy mecz -&gt; http://www.asroma.pl/news/show/roma-porto-bez-florenziego

Roma jest faworytem dzisiejszego meczu, mecz na Dragao pokazał, że Porto z roku na rok jest coraz słabsze o czym pisałem przed tygodniem -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f44/4-runda-kwalifikacji-ligi-mistrzow-16-17-sierpnia-2016-pierwsze-mecze-136768-2.html#post6087257


Kadra FC Porto na dziś -&gt;
Bramkarze: Casillas i José Sá.
Obrońcy: Felipe, Alex Telles, Maxi, Reyes, Marcano i Layún.
Pomocnicy: Danilo, Rúben Neves, Sérgio Oliveira, Evandro, João Teixeira, André André, Herrera i Otávio.
Napastnicy: Corona, Adrián, André Silva i Varela.


Roma ogólnie jest w dobrej dyspozycji póki co, wydają się miec wszystkie atuty dziś po swojej stronie. Liczę, że uda się przyklepać awans i zawitać do LM.
Pozdrawiam
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Roma ogólnie jest w dobrej dyspozycji póki co, wydają się miec wszystkie atuty dziś po swojej stronie. Liczę, że uda się przyklepać awans i zawitać do LM. Pozdrawiam
Widziałem weekendowe mecze obu drużyn i wniosek jest taki, że w tym momencie Roma jest zespołem o półkę wyżej. Porto jest bezzębne, odstawiając Brahimi&#39;ego i Aboubakara pozbawili się 2 najgroźniejszych zawodników. Roma praktycznie na każdej pozycji ma lepszego gracza (może oprócz bramkarza ;)) i dziś powinni spokojnie awansować. Jak widać dla Portugalczyków promocja i zarabianie kasy na zawodnikach ma priorytet i w tym roku przepłacą to brakiem awansu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Porto jest bezzębne, odstawiając Brahimi&#39;ego i Aboubakara pozbawili się 2 najgroźniejszych zawodników. Roma praktycznie na każdej pozycji ma lepszego gracza (może oprócz bramkarza )
Dokładnie taki sam przekaz starałem się pokazać przed tygodniem. Porto i Nuno Espirito Santo to nie może się udać. Jego ruchy w Valencii już były dziwne, teraz w Porto też odstawił Brahimiego, gdzie Brahimi to przecież ciągnął ten wózek... Nie rozumiem tej decyzji.

A co do tej pozycji bramkarza, to naciągana teza ;) Iker to już nie ten Iker z Realu, to już nie wróci. Gdzieś ostatnio czytałem trafne podsumowanie, Gigi Buffon na długie lata jest w wysokiej formie, nawet teraz kiedy dobija do 40 nie sposób znaleźć jego baboli w głowie tak na szybko. Iker na przestrzeni ostatnich 2-3 lat jednak tych baboli ma mnóstwo.
Nawet w pierwszym meczu na Dragao miał bardzo niepewną interwencję przy łapaniu piłki na murawie. Ale na przeciwko akurat był Dzeko więc dobrali się obaj do jednej sytuacji jak znalazł haha. Dzeko nie wykorzystał rzecz jasna tej setki.

Co do Romy to bardzo mądrze mówi Luciano Spaletti:
&quot;&quot;To nie jest mecz na który my czekamy. To mecz, który czeka na nas. Chcieliśmy go zagrać od ośmiu miesięcy i przez cały ten czas pracowaliśmy żeby się tutaj znaleźć. Ten mecz to jest to czego chcemy, czego pragniemy. Tutaj możemy zdobyć klucze na najważniejszą scenę w Europie. Jesteśmy gotowi do gry, ponieważ od ośmiu miesięcy chcieliśmy tego wieczoru.&quot;

Ja w Romę wierzę. Nawet ten mecz z Dragao do którego wracam, remis 1:1, ale do momentu gdy zespoły były 11 vs 11 to Porto nie istniało za bardzo, Alisson miał spokój pod swoją bramką. Dopiero czerwo Vermaelena odmieniło mecz i to Porto cisnęło mocniej.

Forza Roma!


Przewidywany skład Romy na dziś:

 
R 8

rydzo

Użytkownik
Tak, Legia gra fatalnie. Tak, Legia gubi punkty na potęgę.
Tak, Legia nie zagrała dobrego meczu w tym sezonie.

Ale dzisiaj grają z kelnerami. Liga irlandzka to słabizna. Dundalk trafiając do 4. rundy eliminacji i tak zrobiło historyczny wyczyn.
Oba zespoły dzieli przepaść. Dundalk to był odpowiedni rywal na 2. rundę eliminacji a los podarował Legii takiego rywala w końcowej fazie. No po prostu marzenie.

Stawiam win Legii. Arka to dużo mocniejszy rywal niż Irlandczycy. Do tego zagra w końcu Pazdan i Lewczuk. Oni potrafią grać w obronie. Dundalk ma słabą ofensywę. Pewnie i tak się cofną bo zaatakować nie mają kimś. Ewentualnie stałe fragmenty gry, może kontra ale przy rozważnie grającej Legii nie wróżę sukcesu.

Legia ma piłkarzy, którzy potrafią zagrać dobry mecz. Nikolić nadal trzyma formę i on sam może odmienić ten mecz.
W sumie Legia musi jedynie kontrolować grę.


Handi Legia (-1.5) 2.35 w Unibet
Wg mnie warto złapać bo obie drużyny potencjalnie to inne światy. Wystarczy aby Legia zagrała poprawnie i handi pokryje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Pilzno - L.Razgrad
obie drużyny strzelą gola @ 1.83 bet365
✅

W pierwszym spotkaniu w Razgradzie piłkarze tamtejszego Łudogorca uporali się z czeskim zespołem i pewnie wygrali 2:0.
Victoria realnie myśląc o awansie nie ma wyjścia musi zagrać ofensywnie od początku spotkania. Gospodarze często strzelają choć jednego gola przed własną publicznością, przy dziurawej obronie gości raczej nie powinni mieć problemów ze zdobyciem bramki.
Mistrz Bułgarii w mojej opinie nie będzie bronił tylko zaliczki z pierwszego spotkania bo to może się źle dla nich skończyć. Raczej bym oczekiwał ofensywnej gry zespołu Łudogorca albowiem strzelony gol bardzo ich przybliży do końcowego sukcesu.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Monaco v Villarreal -&gt; Kartka przed 28 min. @1.83 Bet365 ✅
Gram typ na kartkę. W pierwszym meczu było bardzo gorąco. Sędzia pokazał aż 6 żółtych kartoników, w tym jedna czerwona kartka za dwie żółte. Tu będzie iskrzyć, bo sprawa awansu wciąż otwarta. Drużyna z Księstwa wygrała na El Madrigal 2:1, ale tu wszystko dalej jest możliwe. Gram kartkę do 28 min. nie patrząc na to kto sędziuje. Sędzia będzie chciał utemperować zawodników i myślę, że szybko wyjmie z kieszeni żółty kartonik.
Viktoria Pilzno v Łudogorec Razgrad -&gt; Pilzno strzeli w 1. połowie @1.90 Bet365 ✅
Czeska drużyna musi zaatakować, jeśli myśli jeszcze o fazie grupowej. Po pierwszym meczu w lepszej sytuacji są goście, którzy wygrali u siebie w Bułgarii 2-0. Viktoria jest silna na własnym boisku i myślę, że udokumentują to golem do przerwy. Niezależnie od tego jak ten mecz się potoczy.
AKO -&gt; @3.50 w całorocznym. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Podbijam typ rydzo ???? Legia gra szrot w lidze jak stąd do las vegas;) Zabrze, Łęczna, Gdynia. Zespoły z tych miast pokazały Legii, że nazwa i renoma nie sprawia, ze wygrane przyjda same i każdy będzie się bał Mistrza. Ostania kompromitująca postawa w meczu z Arką z pewnością rozpętała burzę w szatni. Pomikajac prezesa, trenera, nawet kibiców. Sami gracze czują, że dali d*py. Wiedzą, że limit wtop na chwilę obecna jest wyczerpany.
Wracając do meczu, znając skład, wiedząc, że dziś komplet przy Ł3, poziom sportowej złości u legionistów 10/10. Dla mnie dziś solidne zwycięstwo Wojskowych. Dundalk pokazał tydzień temu na jakim poziomie sportowym jest. Moga byc ambitni nic poza tym. Legia dzis zdecydowany WIN.
Legia (-1) win ---&gt; 2.45 Betano
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
AS Roma - FC Porto

Alex Telles otrzyma kartkę @ 3.50 Unibet ⛔

Króciutko. Alex Telles zawodnik Fc porto grający na pozycji lewego obrońcy, dziś na przeciw niego szybki, zwinny Salah spodziewam, się że będzie miał z nim nie małe problemy i będzie musiał czasem pomóc faulem. Przy wypuszczeniu Salaha czy też kontrze kolejna szansa na faul taktyczny, oczywiście nie koniecznie musi otrzymać kartkę po przewinieniu na Egipcjaninie, ale tu widzę największą szansę. W każdym razie ja dzisiaj stawiam na kartkę dla obrońcy Porto - Alexa Tellesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Borussia Monchengladbach - Young Boys Berno
Young Boys Berno over 3,5 corners @ 1,83 bet365
Young Boys gra w lidze, w której nie od dziś wiemy, że pada dużo goli. Chłopcy z Berna są bardzo ofensywną drużyną, która w każdym meczu stwarza sobie masę sytuacji okraszonej znaczną ilością rożnych w meczu. Pierwszy wynik 3:1dla Borussi sprawia, że mają już tylko teoretyczne szanse na awans do LM więc myślę, że biorąc pod uwagę ich temperament nie odpuszczą tego meczu i spokojnie pokryją tę linię. Zapraszam do dyskusji :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Widziałem weekendowe mecze obu drużyn i wniosek jest taki, że w tym momencie Roma jest zespołem o półkę wyżej. Porto jest bezzębne, odstawiając Brahimi&#39;ego i Aboubakara pozbawili się 2 najgroźniejszych zawodników. Roma praktycznie na każdej pozycji ma lepszego gracza (może oprócz bramkarza ;)) i dziś powinni spokojnie awansować. Jak widać dla Portugalczyków promocja i zarabianie kasy na zawodnikach ma priorytet i w tym roku przepłacą to brakiem awansu.
Co z tego, że Roma jest lepszą drużyną? Co z tego, że w 1 połowie stworzyli sobie dogodne sytuacje? 2 idiotów przekreśla ich szanse na awans.
Szkoda, że drużyna z takim potencjałem odpada, a awansuje np. Monaco. Dziś w Księstwie poziom był zatrważający. Villareal albo nie chciał albo nie umiał zaatakować, a Monaco nie wyprowadziło przez 90 minut nawet pół kontry. Jeszcze na koniec dostali za darmo karnego. Z dwojga złego lepiej, że zobaczymy w LM Glika niż przeciętniaków z Villareal. Hiszpanie dziś mieliby problem ograć Legię. Być może ich gra się zmieni, jak wrócą gracze kontuzjowani, ale o tym przekonamy się w Lidze Europy, gdzie ich miejsce.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Szkoda, że drużyna z takim potencjałem odpada, a awansuje np. Monaco. Dziś w Księstwie poziom był zatrważający. Villareal albo nie chciał albo nie umiał zaatakować, a Monaco nie wyprowadziło przez 90 minut nawet pół kontry. Jeszcze na koniec dostali za darmo karnego. Z dwojga złego lepiej, że zobaczymy w LM Glika niż przeciętniaków z Villareal. Hiszpanie dziś mieliby problem ograć Legię. Być może ich gra się zmieni, jak wrócą gracze kontuzjowani, ale o tym przekonamy się w Lidze Europy, gdzie ich miejsce.
Villarreal jednak z tymi kontuzjami sobie nie poradził. Przede wszystkim mocno zawinił Santos Borre, który nie potrafił wykorzystać sam na sam w 1 połowie, a w drugiej też bardzo dobrej okazji. Odpadają przez N&#39;diaye, który zawalił w 1 meczu dwa gole. Szkoda, choć faktycznie grali żenująco. Escriba fakt, że przyszedł dopiero przed eLM, ale nie przygotował się na ten dwumecz. Powinien zagrać dwoma skrzydłowymi, bo Roberto Soriano takim nie jest. Ja przy takich absencjach postawiłbym na szybkiego Pato po prawej stronie i Castillejo z lewej. Natomiast Roberto Soriano mógłby jeszcze mocniej zagęścić środek pola.
No i sędzia nie dał karnego za rękę w 1 połowie dla Villarrealu. Gdyby mieli więcej szczęścia to nawet tak grając by awansowali. To wiele pokazuje, jak Monaco jest słabym zespołem.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Villarreal jednak z tymi kontuzjami sobie nie poradził. Przede wszystkim mocno zawinił Santos Borre, który nie potrafił wykorzystać sam na sam w 1 połowie, a w drugiej też bardzo dobrej okazji. Odpadają przez N&#39;diaye, który zawalił w 1 meczu dwa gole. Szkoda, choć faktycznie grali żenująco. Escriba fakt, że przyszedł dopiero przed eLM, ale nie przygotował się na ten dwumecz. Powinien zagrać dwoma skrzydłowymi, bo Roberto Soriano takim nie jest. Ja przy takich absencjach postawiłbym na szybkiego Pato po prawej stronie i Castillejo z lewej. Natomiast Roberto Soriano mógłby jeszcze mocniej zagęścić środek pola.
No i sędzia nie dał karnego za rękę w 1 połowie dla Villarrealu. Gdyby mieli więcej szczęścia to nawet tak grając by awansowali. To wiele pokazuje, jak Monaco jest słabym zespołem.
Warto przypomnieć, że Santos Borre miał jeszcze jedną dobrą okazję w 2 połowie, ale jak widać, nie ma wykończenia. Dziś mieli alibi na wypadek przegranej, tak jak to podkreślali komentatorzy i trochę tak to wyglądało. Wielkiej chęci to ja nie widziałem. Juz lepiej prezentowała się Roma, grając w 9. Im się przynajmniej chciało. Hiszpanie dziś bez ryzyka, totalnie bez wiary w sukces.
 
M 0

mati89r

Użytkownik
Panowie a jak typujecie Salzburg-Dinamo ? W pierwszym meczu Dinamo było stroną przeważającą, Salzburg u siebie na pewno będzie groźniejszy, ale myślę bardziej o zagraniu w stronę Dinama - X2, kurs jest kuszący około 2.20. Można spodziewać się wyrównanego spotkania.
 
Z 21

zdzichu_96

Użytkownik
Panowie a jak typujecie Salzburg-Dinamo ? W pierwszym meczu Dinamo było stroną przeważającą, Salzburg u siebie na pewno będzie groźniejszy, ale myślę bardziej o zagraniu w stronę Dinama - X2, kurs jest kuszący około 2.20. Można spodziewać się wyrównanego spotkania.
Ja bym poleciał, że obie drużyny strzelą gola, kursik 1.83, Bet365
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Wierzyć mi się nie chce ilu Polaków zagra w tegorocznej edycji LM. Legia, Napoli, Monaco, Bayern, BVB, Leicester, PSG, Lyon tam wszędzie grają nasi. Nie wiem czy pominąłem jakiś klub, ale niektórzy na siebie na 100% trafią więc będzie ciekawie no i miejmy nadzieję, że Kapustka i Zieliński dostaną swoje szanse i coś pograją bo doświadczenie trzeba zbierać.
Ja dzisiaj gram:
Salzburg - Dinamo: over 2,5 -1,88 ⛔
Man City - Steaua: Man City hcp -2 - 2,35 ⛔
Bor. M&#39;gladbach - YB: Gospodarz + bts - 2,4 ✅
Wszystko Expekt.
W Salzburgu mam nadzieję zobaczyć więcej goli niż w pierwszym spotkaniu którego wynik 1:1 nie odzwierciedla przebiegu gry. Sytuacji sporo ale skuteczność nie ta i uważam, że tym razem pierwsza bramka padnie na tyle szybko by rozsypać worek.
Osobiście nie lubię grać rewanżów w sytuacji kiedy w pierwszym spotkaniu był pogrom. Wiadomo jest luz, spokój wystawia się rezerwy wynik 0:0 ewentualnie 1:0 i fajnie przechodzimy dalej. No tylko, że City ma takie rezerwy które mogłyby być pierwszym składem ???? . No i nowy trener i walka o miejsce w zespole, 3:0 mam nadzieje wejdzie bez większych problemów. No i Steaua przy dwubramkowej porażce u siebie pewnie chciała by coś jeszcze pokazać, ale po tym spektaklu nawet mistrz motywacji nic nie wskóra.
No i M&#39;gladbach z YB. Tu wynik pewnie będzie podobny do tego z pierwszego meczu. Szwajcarski zespół może tu nawet z dwie brameczki wbić w końcu nie mają nic do stracenia, a umiejętności im nie brak. W weekend rusza Bundesliga i myślę, że gospodarze podejdą trochę zbyt lekceważąco do tego spotkania i bramkę stracą, ale koniec końców zrobią swoje i wygrają. Zresztą w zeszłym sezonie niemiecki zespół słynął z dość overowych wyników no i póki co trzyma &quot;poziom&quot;.

Jak typowy laik ten typ z Man City...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Rostov - Ajax
Typ: 2 DNB
kurs: 1.90
buk: betsson

Wynik:​


Wczoraj już zostało napisane parę cierpkich słów na temat gry Ajaxu, który od początku sezonu formą nie zachwyca. Chcę jednak przypomnieć, że Ajax to Ajax i trudno sobie wyobrazić ich bez LM. Już w poprzedniej rundzie ekipa z Amsterdamu miała trudności żeby awansować do IV rundy, jednak rzutem na taśmę udało się. Jestem zdania, że Ajax podobnie jak Legia rzuciła wszystkie siły żeby awansować do LM, a ligą zajmie się później po wywalczeniu go. Ekipa Rostowa również nie imponuje swoimi wynikami. Chociaż pomimo słabych wyników u siebie wydają się być naprawdę mocni. Wystarczy spojrzeć na ostatnie kilkanaście spotkań rozegranych przed własną publicznością, a tam gospodarze doznali tylko jednej porażki. Jednak jestem zdania, że to Ajax ma lepszych piłkarzy w składzie, i dzięki dużemu doświadczeniu to on dziś awansuje dalej.

drugi Typ z betsson:
AWANS - Ajax Kurs: 1.97​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom