>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 Euro bonus do Interwetten.com - czesc 2

w@llace 0

w@llace

Użytkownik
czemu jedni dostaja inni nie w jakiej walucie macie ustawione konto?
ja sie zarejestrowalem 3 dni temu i 20zl nie ma;/
po 3 dniach... przeczytaj uwaznie wszystkie wpisy. Dodaja nawet do 10 dni...

pzdr
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Ja dostalem dzis, pykam se wlasnie na livie.
Powiedzcie jeszcze drodzy koledzy jak z obrotem i wypłatą, bede wdzieczny.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ja dostalem dzis, pykam se wlasnie na livie.
Powiedzcie jeszcze drodzy koledzy jak z obrotem i wypłatą, bede wdzieczny.
Musisz zagrać przynajmniej jeden raz na AKO=2, za 20 zł. Nie musisz robić tego odrazu tylko najpierw mozesz sobie troche &quot;podładować&quot; konto... :mrgreen: Taki kupon jak wyzej napisałem do 7 dni musisz od dostania kasy. Coby uprzedzic pytanie czy musi być to singiel - NIE, może to być kuponik z paroma zdarzeniami!

pzdr

ps. wyplata od 120 zł ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
jest jeszcze jakas szansa dostac tego bonusika jak sie nei ma adnego konta u tego buka... cyz to tylko nielcizni ktorzy zalozyli niedawno?
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam!

Słuchajcie jest aktywny jeszcze ten bonus? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam!
Ciezko okreslic czy jest to ejszcze aktualne, bo oni tego nie &quot;naglasniali&quot; - ale przeciez co Ci szkodi sie zarejestrowac i czekac na kaske ???? ?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Zrobiłem jak mówisz, teraz czekam na mail&#39;a. Mam nadzieje że jeszcze sie załapie na ten bonus. Zawsze miło dostać $ za nic, a może uda się jakoś to obrócić i wypłacić. Jeżeli dostanę tą kasę to Was powiadomię.

Pozdrawiam!
 
G 3

grassssss

Użytkownik
musze zagrać za całość? czy za ile chce bo nie czaje tego.Jesli przegram te 5e to dostane je potem?. :wowsdf:
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
musze zagrać za całość? czy za ile chce bo nie czaje tego.Jesli przegram te 5e to dostane je potem?. :wowsdf:
Ludu kochany!

W ciagu 7 dni od kiedy dostałes pieniadze MUSISZ zagrac na ako=2 , za 20 zł. NIE MUSISZ grać odrazu, bo jesli zagrasz i przegrasz to juz koniec zabawy - chyba proste nie ???? ?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Sam już zrozumiałem jak to działa więc przedstawię to innym.

Rejestrujemy się w interwetten.com-&gt;
Cierpliwie czekamy na mail&#39;a w który zostaniemy powiadomieni o tym że dostaliśmy bonus 5€/20zł-&gt; W ciągu 7 dni od daty przyjścia mail&#39;a musimy zagrać za kwotę bonusu zakład akumulowany o kursie min.2.-&gt; Jeżeli zakład będzie wygramy i na naszym koncie zgromadzimy 30€/120zł, możemy wypłacić pieniądze.

Pozdrawiam!

PS.Cineck dzięki za uwagę ????
 
Do góry Bottom