>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 euro no deposit b2b network

Status
Zamknięty.
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
everyone from the list will get the bonus 100% today written a few times
everyone who registered via my instructions will be credit dont worry
everyone fuck u man u suxx your promotions sux and your ass sux my cock

dziecko niedostalo 5 euro i sie wyzywa idz do mamy moze ci da na cukierki to bedziesz mial na granie
 
midel 189

midel

Użytkownik
dziecko niedostalo 5 euro i sie wyzywa idz do mamy moze ci da na cukierki to bedziesz mial na granie
masz jakiś problem ? need_help złamał umowę i póki co tez go uważam za oszusta-naciągacza(jeżeli dostanę ten bonus zmienię zdanie, chociaż czekam już od soboty), ale nie mam zamiaru się tu wyzywać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Po pierwsze to niektórzy widzę nie potrafią zachować chociaż znikomych śladów kultury i inteligencji i od razu przechodzą do dziecinnych pyskówke, spokojnie. My wywiązaliśmy się z umowy (zarejestrowaliśmy się z jego reflinka) teraz czekam na wywiązanie się z umowy przez niego czyli dodanie do konta 5e, i tyle.
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
chodzilo mi o zachowanie tego kolesia co napisal bo przecierz 5euro to niejest fortuna zeby wyzywac ludzi jak tak bardzo pragnie grac niech pozbiera puszki i wplaci sobie na pokerka
ja tez czekalem od soboty na te 5 euro i dopiero wczoraj dostalem i nie cisnieniowalem sie tak jak niektorzy w tym temacie jak 5 euro byloby sprawa zycia i smierci. dostalem 5 euro fajnie niedostalbym napewno bym niezachowywal tak jak ten gosc
 
midel 189

midel

Użytkownik
Na początku sam broniłem need_help&#39;a, bo za normalne uważałem kilkugodzinne, a nawet dwudniowe opóźnienie. Wykonałem wszystko zgodnie z jego instrukcją i do dzisiaj nie otrzymałem obiecanej kwoty. Nie chodzi mi tu o te 5E, tylko nie znoszę jak ktoś robi ze mnie idiotę. Dostał mnie jako poleconego, ale nie wywiązał się z umowy, czyli oszukał mnie i bardzo dużo osób z tego forum. Dodatkowo nie raczy odpowiadać na moje PW. Dlatego uważam, że administracja powinna go w jakiś sposób ukarać.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
taaa rowniez nie dostalem i na PW tez nie odpisuje a rejestrowalem sie w tym dailypoker tego samego dnia co promocje wrzucil. Widocznie mielismy pecha, ale mimo wszystko wielu osoba dal bonus i nie wiem czy jest sens go karac bo lepiej zeby chociaz czesc osob bonus dostala niz jakby w ogole takich promocji mialo nie byc. Takie moje zdanie.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
tak karac odrazu zabic, pomysl zanim cos napiszesz, nie dosc ze wielu osoba dal bonus to jeszcze masz pretensje:zoltakartka:
 
midel 189

midel

Użytkownik
tak karac odrazu zabic, pomysl zanim cos napiszesz, nie dosc ze wielu osoba dal bonus to jeszcze masz pretensje:zoltakartka:
Nie wywiązał się z umowy, jak cię temat nie dotyczy to się nie wtrącaj ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
&quot;do not post link here coz i got 8 differents codes and they can claim only 10 times each&quot;
80bonusow widac sie nie zalapales
 
midel 189

midel

Użytkownik
&quot;do not post link here coz i got 8 differents codes and they can claim only 10 times each&quot;
80bonusow widac sie nie zalapales
Podałem swoje dane jako jeden w pierwszych, dużo osób, które zapisało się po mnie dostało bonusy, proszę cię, nie pisz już, bo zasyfiasz znowu ten temat ????
 
L 147

lukkub

Użytkownik
hehe ja to samo , nawet bylem juz w systemie widoczny zobaczcie na ten post a kasy jak nie bylo tak nie ma , nie ma pretensji i jednoczesnie szczescia bo jakos przypadkiem z takich bonusow to jeszcze kasy nie zobaczylem ( bonusy od guzin bonus )

need_help gdy by byl fair to by dal tym ktorzy sie zapisali zaraz najszybciej, ktos dostal co 3 dni po mnie sie rejestrowal a juz wtedy bylem widoczny w sytemie i mialo byc &quot;today&quot;

mozliwe ze kasa sie skonczyla i tyle juz jej nie zobaczymy, ale nie lubie gdy ktos mi mowi ze 3 razy ze cos dostane a potem tego nie ma to chyba normalne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom