>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Funtów na BET770 na Olimpiadę

T 828

the_longer

Użytkownik

&lt;!-- acf-webmaster.com --&gt;
www.BET770.com
Dla pierwszych 1000 osób. Przy rejestracji trzeba podać kod OLYFB5
. Info na głównej stronie. Nie sprawdzałem bo mam już konto. W warunkach nie ma nic że Polacy są wykluczeni
Hurry! The next 1000 customers to register before the Olympic Countdown clock completes will receive a free £5 bet in addition to our £70 welcome offer! Simply enter OLYFB5 in the promotional code section of the registration form and your account will be credited automatically!

Terms and Conditions

  • Register an account before the countdown is complete and enter OLYFB5 in the promotional code section of the registration form to receive a free £5 bet to use on any Olympic event.
  • • Free bet funds can never be withdrawn and will remain in player’s account until free bet balance reaches zero. Only winnings earned from your free bet can be withdrawn after wagering the full free bet amount twice (x 2) at odds of 1.50 or better.
  • • Offer reserved for players who have never previously opened a BET770 account; only one offer per account / IP address / name.
  • BET770
    reserves the right to cancel or modify this offer at any time and in case of misuse, the accounts of the players responsible will be closed with immediate effect.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.BET770.com

------------------------------------------------------------------------------
Ponadto obowiązuje bonus z tego tematu ==&gt;&gt; BET770 bonus 100% do 70 Euro &lt;&lt;==

Claim a 50% bonus on your first deposit up to £70! Simply bet your first deposit amount through once on any sporting event at odds of 1.70 or better and email [email protected] to claim your 50% deposit bonus up to £70!
Terms and Conditions
• Offer reserved for players who have never previously made a deposit; only one offer per account / IP address / name. The offer can only be used on single bets.
• Full deposit amount must be wagered once at odds of 1.70 or better. All combination/system bets must also have odds of 1.70 or better per selection).
• Only your first deposit/bet will qualify for this promotion.
• To claim your bonus send an email to [email protected] with &quot;free bet&quot; as the subject line within 30 days of opening your account.
• All bonuses will be credited with 24 hours of email receipt.
• Bonuses are credited in the form of a free bet. Bonuses can never be withdrawn and will remain in player’s account until bonus balance reaches zero. Only WINNINGS earned from your bonus can be withdrawn after wagering the full bonus amount five times (x 5) on sporting events with odds of at least 1.50 (for combination/system bets each selection also with odds of at least 1.50). Once play through has been completed players can still only use bonus funds to bet at odds of 1.5 or greater.
• Due to the abuse of free bet promotions, customers using Moneybookers, Neteller, Click2Pay or ClickandBuy to deposit will not qualify for this free bet offer.
• Please note that the acceptance of all bonuses will result in withdrawal restrictions to both bonus AND real funds. If you have both real and bonus funds in your account, you will not be able to withdraw any funds until the play though has been completed or your bonus amount reaches zero.
Bet770 reserves the right to cancel or modify this offer at any time and in case of misuse, the accounts of the players responsible will be closed with immediate effect.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.BET770.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Nie mogę się zarejestrować. Przy formularzu: &quot;Promotions&quot;:
przy Code D&#39;invitation: nie wiem co wpisać???
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też dostałem 5-ka. Obrócić trzeba minimum 2 razy po kursie minimum 1,50. I ta 5-ka ponoć jest niewypłacalna, tzn. do prawdziwej kasy idą tylko wygrane wygenerowane z darmowej 5-ki. A przed wypłatą konieczny depozyt 20 GBP.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Stawiamy co chcemy, nie jest to tylko na Olimipiade, tak jak Amigo wcześniej napisał, 2 x 1.5, pozdro.;)
Aha, w takim razie 2 razy po minimum 1,50 czyli razem za 10 funtów i można wypłacać bez wcześniej wpłaty ze swojej strony?
Wypłata jest możliwa na moneybookers?
Jak ktoś wypłaci niech da znać ;)
Gdzie jest o tym napisane, że trzeba najpierw wpłacić 20 funtów, aby móc wyplacić?
 
forin 450

forin

Użytkownik
ciezko zajrzeć do cashiera? jak chcesz na moneybookers to musisz zrobic depozyt minimum 20F przez mb aby pojawila sie ta metoda, bez depozytu jest jedynie metoda bank. minimum wyplata tez 20F tak jak ktos wczesniej napisał wyplata minus te 5F co dostalismy. wywnioskowalem to z cashiera.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
A jak jest z tym bonusem od depo? Bo nie bardzo rozumiem te warunki... To jest freebet wielokrotnego użytku?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Z tego co zrozumiałem na chacie nalezy wpłacić minimum 20 funtów, aby móc wypłacić kasę obróconą i tą swoją, będzie ktoś wplacał?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Firma jest w 100% wypłacalna. Jeśli udało się coś komuś ugrać to śmiało robić depozyt. Potem trzeba wysłać skan dokumentu+rachunek+możliwa rozmowa telefoniczna. Na wypłatę średnio czeka się 2 tygodnie, ale zawsze dojdzie. Jeśli ma się jedno konto bez żadnych oszustw to nie ma się czego bać.
Na konto bankowe mogą wypłacać jedynie Francuzi. Robić depo z moneybookers albo netellera i wypłacać. Proponuję zamknąć temat bo zrobi się niepotrzebny syf a wszystko w temacie zostało już napisane.
 
B 12

bookman

Użytkownik
ja obrociłem i została dobra sumka na koncie, wpłacilem depozyt, jeszcze nie wypacalem ale na chacie dowiedziałem sie: to co pisali przedmowcy czyli wpłacic 20 GB nastepnie czekać na maila od Bet770 z prośba o dokumenty, i wypłata trwa na MB od 24 do 48 godzin, to tyle
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
ja obrociłem i została dobra sumka na koncie, wpłacilem depozyt, jeszcze nie wypacalem ale na chacie dowiedziałem sie: to co pisali przedmowcy czyli wpłacic 20 GB nastepnie czekać na maila od Bet770 z prośba o dokumenty, i wypłata trwa na MB od 24 do 48 godzin, to tyle
prosiłbym Cię o info jak wypłacisz ile to Ci zajęło czasu ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jakie 48h???Widać ze nie grałeś tam 48h to trwa zatwierdzenie wyplaty a potem się czeka na kasę w sumie trwa to min 4 dni a ostatnio czekałem ponad tydzień bardzo limitują jak grasz grubiej nawet do 25 euro
 
Do góry Bottom