>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [11 - 13 maja 2018]

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z początkiem P3 buki zdejma typy na kwale wiec trzeba sie spieszyc . Pod lupe biore parę Renault. Obaj kierowcy narzekaja na balans samochodu i jasno mowią ze ten tor nie lezy specjalnie ich bolidom. Ja z tej pary ide w kierunku Hulka. Uważam ze jest lepszym kierowcą i lepiej spasowanym z tegoroczną konfiguracja samochodu, poza tym, mysle, ze bedzie chcial sie zrehabilitowac za nieudany wyscig w Baku, do tej pory byl lepszy od kolegi w kwalach i mysle ze ta tendencja zostanie podtrzymana. Wyscig to juz inna bajka ale na kawale obstawiam Hulka
kurs 1,47 Fortuna⛔
Do dubla proponuje Verstapena z pary Red Bulla. Poziom obu Panów zbliżony, MAX gorąca głowa która podczas wyscigu daje znac o sobie. Jednego nie mozna mu odmówic to talentu która niewatpliwie posiada.
i mysle ze powroci do wygrywania z kolega w kwalach bo najczesciej bywalo tak ze kwale dla MAXA a wyscig dla RIC, którego mimo wszystko uwazam za bardziej kompletnego kierowce. Obaj kierowcy sa zadowleni z poprawek w samochodzi i chwala przejazdy na miekkiej mieszance ale oboje zgodnie tez twierdza ze do rozgryzienia pozostaje im supersoft.W kwalach stawiam na latajacego holendra.
kurs 1,84 Fortuna✅
AKO 2,7
Nikoś coś Ty narobił⛔
Jeszcze zastanawiale sie na ile z pary Williamsa gorszy bedzie SS. Samochod obu nie lezy , oboje to nie zadne orły Siergiej mial jeden trening mniej by ogarnac auto. Dzisiaj moze sie troche sytuacja zmienic. Przez noc cos pozmieniaja i moim zdanie sily moga sie wyrownac a kurs na SS 2,88. ✅Hmm co myslicie?
Edycja po P3.
Max z problemami, wymiana podlogi. Będzie ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Od kilku dni chodzi mi po głowie typ na Alonso w wyścigu miejsca 1-6.
Facet jest niesamowity przed własną publicznością daje z siebie jeszcze więcej. Bolid z poprawkami poki co mu pasuje. Wiadomo w kwalach nie ma szans na pierwdza szóstkę ale wyscig to już inna bajka. Tor jest śliski, łatwo o błąd i wycieczke w zwirowisko a Fernando to doświadczony kierowca i lubi trudne warunki wówczas jest jesszcze groźniejszy mimo nie najlepszego auta z którego potrafi wykrzesać wiecej niz niejeden kierowca. Ja mu zycze podium bo ostatnio mu sie nie wiedzie u siebie.
Kurs 2.7 do grania. Probuje
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Verstappen - Ricciardo kurs 1.85 0.002 sek dajcie spokój :facepalm:
Gram moja ulubioną parę w tym sezonie. Wczorajszych sesji w ogóle nie biorę pod uwagę jeżeli chodzi o typy na dziś. W P3 Red Bull ostro testował na mieszance Medium więc można zakładać że szykują jakąś ciekawą taktykę na wyścig. Max wykręcił tylko 5 kółek w ostatniej sesji treningowej co nie ułatwi mu jazd w kwalifikacjach dlatego myślę, że ocena szans 50/50 przez buków jest warta gry na Daniela.

Grosjean - Magnussen kurs 1.72
Kevin regularnie wyczynia absurdalnie niebezpieczne lub nawet zasługujące na bana manewry na torze jednak pod względem samej szybkości przekonuje mnie nieco bardziej niż jego francuski partner z ekipy. W P3 miał przewagę prawie 0.4 sek nad Grosjeanem, który cały czas walczy z problemem balansu hamulców. Na szczęście dla niego bandy na torze w Katalonii są o wiele dalej niż w Baku więc wtopy sprzed 2 tygodni nie powinien powtórzyć.
Vandoorne - Ocon kurs 1.85
Trochę mnie dziwi taki kurs na tą parę więc tym bardziej biorę do gry. Można dyskutować, który kierowca jest lepszy ale jeżeli chodzi o to konkretne zestawienie na tym konkretnym torze bez wahania wybieram Stoffela. McLaren odgrażał się że na to GP przywiezie zupełnie nowy bolid ale rewolucja jest widoczna głownie na nosie bolidu i przednim skrzydle ale raczej nie widać jej w wynikach. Ot, stabilna walka o TOP 10 jakiej na torach o takiej specyfikacji można od tego zespołu w tym sezonie wymagać. Oglądałem bardzo dużo on-boardów z treningów i poza Williamsem tragiczną formę wydaję się mieć właśnie Force India i oczywiście Sauber. Bardzo nerwowy bolid, kierowcy muszą wkładać masę pracy by płynnie przejechać okrążenie. McLaren też do idealnych konstrukcji nie należy ale w tym wypadku, mimo minimalnej przewagi w P3 śmiało gram na Vandoorna.
Zwycięzca Vettel kurs 4.3
Wisienka na torcie bo truskawka mi się źle kojarzy... Czym byłoby typowanie kwali bez próby podjęcia wytypowania zwycięzcy? Ja skłaniam się postawić na Niemca zwłaszcza, że kurs mocno do tego zachęca. Ferrari niejednokrotnie w tym sezonie optimum swojej mocy pokazywało właśnie w tej najważniejszej chwili, gdy trzeba wykręcić jak najlepszy czas pojedynczego kółka. W P3 co prawda strata do Merca wynosiła prawie 0.3 sek ale w tym sporcie ciężko przewidywać czy coś ukrywają czy nie, czy jest jakaś rezerwa czy może taki jest realny układ mocy. Ja się cieszę z tej przewagi w ostatnim treningu bo bez tego nie było by kursu 4.3 a tak można poszaleć. Seb jest zadowolony z poprawek i wydaję się pewny siebie przed czasówką i wyścigiem więc i ja uważam, że warto zagrać.

Powodzenia
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy ktoś ma jakąs prognoze pogody na jutrzejszy wyścig, bo pierwotnie miało nie padać a podobno może w czasie wyscigu lekko pokropić co przy tak sliskiej nawierzchni spowoduje niezłą jazdę ?
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Czy ktoś ma jakąs prognoze pogody na jutrzejszy wyścig, bo pierwotnie miało nie padać a podobno może w czasie wyscigu lekko pokropić co przy tak sliskiej nawierzchni spowoduje niezłą jazdę ?
Gdzieś czytałem że szanse są 50 na 50 aczkolwiek tu masz info z przed godziny o pogodzie w Barcelonie. W nocy padało:
995545439922544641
A co do Tojego typu mark1973 na Alonso to do tej pory w kwalach zajmował odpowiednio 11,13,13 i 13 miejsca. W wyścigu poprawiał się średnio o 6 miejsc. Jakby zachował ten trend to czas na podium;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Hiszpanii - wyścig niedziela 15:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 2.30 ✅
Bukmacher: 1xbet/Fortuna
Analiza:

Wczoraj po sesji kwalifikacyjnej w Barcelonie solidnie lało oraz dzisiaj rano tak jak koledzy wyzej wspomnieli mielismy deszczyk. Co to oznacza? Oznacza to ni mniej ni wiecej ze cala guma, ktora zbierala sie na torze przez caly weekend wyscigowy splynela sina dal i znow mamy tor nienagumowany. Przyczepnosc na pewno znaczaco spadnie co nie pomoze w pewnym prowadzeniu bolidu. Dodatkowo w tym roku zostal wymieniony kompletnie asfalt dlatego kierowcy podczas treningow zaliczali sporo wycieczek po za tor z uwagi na wlasnie niska przyczepnosc. Pierwsze trzy zakrety sa bardzo ciasne i latwo bedzie popelnic blad i doporowadzic do kolizji co z przytoczonymi wczesniej argumentami doprowadza mnie do wniosku ze jakis bolid tego pierwszego okrazenia nie dokonczyc. Ostatnie dwa lata to kolejno kolizje w wykonaniu obu kierowcow Mercedesa w 2016r. oraz w 2017r. kolizja Raikkonena z Verstappenem. Pobieram.
Dodatkowo mozna sprobowac z uwagi na powyzsze typ na pojawienie sie Safety Caru na torze po kursie 1.85 ✅. Przypominam rowniez o mojej analizie powyzej na niesklasyfikowanie jakiegos kierowcy Williamsa.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
GP Hiszpanii - wyścig niedziela 15:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 2.30
Bukmacher: 1xbet/Fortuna
Sam myślałem nad tym kursem. Powód prosty Magnussen i Verstappen zaraz po starcie będą walczyć między sobą a co Ci Panowie potrafią chyba każdy wie. Dużo też będzie zależeć o temp. toru. Cieplej to rosną szansę Ferrari , zimniej to Mercedesa. Ja wyscig odpuszczam ale liczę że los wynagrodzi tym razem Bottasa i to on wygra. A co do nagumowania toru to trzeba pamiętać że przed tym wyścigiem będą zawody F2 i Porsche Supercup. Pytanie ile po tych zawodach zostanie gumy no torze. Nie zmienia to jednak tego że ten zakład jak i zakład że któryś z Williamsów nie dojedzie jak najbardziej do grania;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Sam myślałem nad tym kursem. Powód prosty Magnussen i Verstappen zaraz po starcie będą walczyć między sobą a co Ci Panowie potrafią chyba każdy wie. Dużo też będzie zależeć o temp. toru. Cieplej to rosną szansę Ferrari , zimniej to Mercedesa. Ja wyscig odpuszczam ale liczę że los wynagrodzi tym razem Bottasa i to on wygra. A co do nagumowania toru to trzeba pamiętać że przed tym wyścigiem będą zawody F2 i Porsche Supercup. Pytanie ile po tych zawodach zostanie gumy no torze. Nie zmienia to jednak tego że ten zakład jak i zakład że któryś z Williamsów nie dojedzie jak najbardziej do grania;)
W Barcelonie bardzo zimno jak na tamte rejony, w okolicach 15 stopni, więc tor będzie stosunkowo zimny.
Chciałem napisać coś o tym, że Magnussen nie ukończy, ale ranczo w swojej analizie zawarł uwagę dot. Magnussena i Verstappena i ja próbuję po 3,20 w unibet, że ten pierwszy nie zostanie sklasyfikowany.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Pany, na przyszłość: prognozę najlepiej sprawdzać na google. Macie wyfiltrowane najważniejsze informacje, interwał co godzinę i jest to bardzo dokładna pogoda (jak to od google :p ).
Szanse na deszcz małe, a jak już to raczej mała mżaweczka niż większa ulewa, więc i tak nie powinno to za bardzo wpłynąć. Można założyć raczej, że deszczu nie będzie.
https://www.google.pl/search?q=barcelona+weather&amp;amp;sourceid=opera&amp;amp;ie=UTF-8&amp;amp;oe=UTF-8
Ja mam wręcz przeciwne wrażenie. Wg mnie pogoda googlowska jest najgorsza z możliwych... Co z tego, że co chwile uaktualniają pogodę w danym miejscu skoro tylko reagują na to co się dzieje w rzeczywistości a nie w żadnym stopniu starają się przewidzieć warunków nawet na kilka godz. Z tego co wiem z Twittera teraz z Barcelonie kropi deszcz a jaka będzie pogoda o 15 nie wiadomo. Wiadomo jednak, że warunki będą trudne, nagumowanie w dużej mierze może zostać usunięte z toru mimo iż przed F1 startują dziś inne serie to jest ryzyko, że tor będzie mega trudny.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Tak poważnie to naprawdę będzie bardzo dużo zmiennych od których będzie zależeć wynik tych zawodów. Pewne jest tylko to że przyczepność będzie kiepska i że słońce za chmur raczej nie wyjdzie.
A tak mniej poważnie to jeśli macie kogoś znajomego z chorobą reumatoidalną w Barcelonie i powie wam że bóle sie nasilają to deszcz pewny;)
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Z uwagi na niepewną pogodę i ogólną trudną sytuację na torze na który wpływ ma pewnie mieszanka nowej nawierzchni i zmian w oponach Pirelli na ten wyścig moje typy dziś będą głównie opierały się na szukaniu potencjalnych pechowców i niespodzianek, które mogą mieć miejsce podczas wyścigu ;)
Wszystkie kursy z 1xbet

Obaj kierowcy drużyny Renault zostaną sklasyfikowani - Nie kurs 2.75


Moje oczy przy tym typie są zwrócone głównie na Hulkenberga, który będzie startował z odległej pozycji a przebijanie się do przodu na tym torze do łatwych nie należy więc łatwo wplątać się w ryzykowną walkę o pozycje. W Barcelonie nawet mały błąd może zakończyć wyścig jeżeli kierowca będzie miał pecha i utknie w żwirowej pułapce. W dodatku Hulk zawsze może &quot; dorzucić&quot; coś od siebie tak jak to zrobił w Baku. Sainz oczywiście jest w znacznie lepszym położeniu ale kto wie, czy chęć pokazania się przed własną publicznością i ukończenia wyścigu przed Alonso nie popchnie go w pewnym momencie do błędu.

Obaj kierowcy drużyny Toro Rosso zostaną sklasyfikowani - Nie kurs 2.5


Zastanawiałem się nad czystym typem na brak klasyfikacji dla Hartleya ale wole iść bezpiecznie i zagrać z obstawą obu kierowców. W sumie sytuacja dosyć podobna to tej z Renault z tym, że Brendon po swojej przygodzie w P3 wysuwa się na pozycje faworyta do nieukończenia wyścigu obok duetu z Williamsa. Nie ma się co tutaj zbytnio rozpisywać. Jak wszyscy twierdzą Brendon to miły i sympatyczny kierowca ale to nie wystarczy by utrzymać miejsce w F1 zwłaszcza w takim zespole jak Toro Rosso gdzie nie patyczkują się zbytnio jeżeli chodzi o zmiany za sterami w trakcie trwania sezonu. Hartley regularnie dostaje łomot od swojego kumpla z zespołu w dodatku sam wywija różne dziwne akcje i już pojawiają się głosy, że to będzie jego przed ostatnie GP w F1.

Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - Nie kurs 2.0


Zdecydowani faworyci wśród buków do nieukończenia wyścigu i chyba nikogo to nie dziwi. Williams prowadzi się fatalnie, kierowcy są młodzi, niedoświadczeni i co najwyżej przeciętni. Spora wiara w ekipie jest biorąc pod uwagę środowe testy gdzie RK będzie prowadził bolid. Mówią, że wiedzą co muszą poprawić by było lepiej, szczerze w to wątpię ale jakiś kit mediom i sponsorom trzeba sprzedać.

I tyle ode mnie na dziś... Trochę nauczony historiami z Baku by w takich wyścigach podwyższonego ryzyka nie opierać swojej strategii na H2H dzisiejszy wyścig traktuje bardziej jako poligon doświadczalny i zobaczymy jaki będzie efekt.

Powodzenia:cash::cash::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 0

zajac92

Użytkownik
Czy przy przewidywanych prognozach, trudnym torze nie warto bylo by zagrac ilosc kierowcow sklasyfikowanych under 16,5 ? kurs 1,65
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z uwagi na niepewną pogodę i ogólną trudną sytuację na torze na który wpływ ma pewnie mieszanka nowej nawierzchni i zmian w oponach Pirelli na ten wyścig moje typy dziś będą głównie opierały się na szukaniu potencjalnych pechowców i niespodzianek, które mogą mieć miejsce podczas wyścigu ;)

Obaj kierowcy drużyny Renault zostaną sklasyfikowani - Nie
kurs 2.75


Moje oczy przy tym typie są zwrócone głównie na Hulkenberga, który będzie startował z odległej pozycji a przebijanie się do przodu na tym torze do łatwych nie należy więc łatwo wplątać się w ryzykowną walkę o pozycje. W Barcelonie nawet mały błąd może zakończyć wyścig jeżeli kierowca będzie miał pecha i utknie w żwirowej pułapce. W dodatku Hulk zawsze może &quot; dorzucić&quot; coś od siebie tak jak to zrobił w Baku. Sainz oczywiście jest w znacznie lepszym położeniu ale kto wie, czy chęć pokazania się przed własną publicznością i ukończenia wyścigu przed Alonso nie popchnie go w pewnym momencie do błędu.

Obaj kierowcy drużyny Toro Rosso zostaną sklasyfikowani - Nie kurs 2.5


Zastanawiałem się nad czystym typem na brak klasyfikacji dla Hartleya ale wole iść bezpiecznie i zagrać z obstawą obu kierowców. W sumie sytuacja dosyć podobna to tej z Renault z tym, że Brendon po swojej przygodzie w P3 wysuwa się na pozycje faworyta do nieukończenia wyścigu obok duetu z Williamsa. Nie ma się co tutaj zbytnio rozpisywać. Jak wszyscy twierdzą Brendon to miły i sympatyczny kierowca ale to nie wystarczy by utrzymać miejsce w F1 zwłaszcza w takim zespole jak Toro Rosso gdzie nie patyczkują się zbytnio jeżeli chodzi o zmiany za sterami w trakcie trwania sezonu. Hartley regularnie dostaje łomot od swojego kumpla z zespołu w dodatku sam wywija różne dziwne akcje i już pojawiają się głosy, że to będzie jego przed ostatnie GP w F1.

Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - Nie kurs 2.0


Zdecydowani faworyci wśród buków do nieukończenia wyścigu i chyba nikogo to nie dziwi. Williams prowadzi się fatalnie, kierowcy są młodzi, niedoświadczeni i co najwyżej przeciętni. Spora wiara w ekipie jest biorąc pod uwagę środowe testy gdzie RK będzie prowadził bolid. Mówią, że wiedzą co muszą poprawić by było lepiej, szczerze w to wątpię ale jakiś kit mediom i sponsorom trzeba sprzedać.

I tyle ode mnie na dziś... Trochę nauczony historiami z Baku by w takich wyścigach podwyższonego ryzyka nie opierać swojej strategii na H2H dzisiejszy wyścig traktuje bardziej jako poligon doświadczalny i zobaczymy jaki będzie efekt.

Powodzenia:cash::cash::cash:
Podpisuje sie pod tymi typami. Kierowcy tych trzech zespolow borykają sie tutaj z problemami a wiekszosc nie radzi sobie z torem.
Nie zdziwie sie jak z wielkiej szóstki tez dwa auta nie dojadę.
Chcialoby sie deszczu bo moglo by byc ciekawie ale i bez tego ten tor sprawia klopoty wiekszosci kierowców.
Mi się marzy ALO na podium ale to bardziej zyczeniowy typ mimo wszystko zagrałem za drobne.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Według mnie są spore szanse, że nie będziemy świadkami takiej procesji jak w Australii czy w poprzednich latach na tym torze. Nie uwzględniając pogody na dziś, wczorajsze opady pewnie znacząco wpłynęły na stan nawierzchni a i bez tego zespoły miały spore problemy ze zrozumieniem stopni degradacji opon oraz wstrzelenia się w optymalną temperaturę funkcjonowania opon. Pewnie będzie też kilka ciekawych taktyk, myślę tu głównie o Red Bullach i ich licznych przejazdach na mieszankach typu Medium więc efekt końcowy może być taki, że coś wyprzedzania zobaczymy.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
GP Hiszpani
Stroll vs Sirotkin 2,62 ⛔

Sirotkin 2 razy nie dojechal i 2 razy byl 15. A Stroll 3razy 14 i raz 8. Jesli Sirotkin dojechal do mety to Stroll byl tylko 1 pozycje przed nim(2razy 14) W chyba najslabszym zespole tego sezonu rozniue moze byc. Moze teraz Stroll nie dojedzie?? Niby w treningach byl lepszy, ale to Sirotkin wystartuje przed Strollem(lepszy w kwalach) Dla mnie ten typ to 50/50
Lewis Hamilton win 1,61✅
Komentator cos brzeczal ze tylko 3 razy(na ok50) w GP Hiszpani byl inny zwyciezca niz ten co wygral kwale. Czyli wiadomo Lewis to nie ogorek
Alonso vs Vandoorne 4,0⛔
Z pierwszej 10 tylko Fernando wystaruje na innej mieszance niz pozostali. Wniosek?? Albo zyska albo straci....Alonso na starcie ruszy jako 7, Vandoorne jako 11. Juz niebawem sie okaze

Cala noc padalo i dzisiaj rano rowniez. Na wyscigu jednak ma na 75% nie padac. Dla mnie te 75% to ja 99%, niebo raczej czyste nad torem
edit:cofam z tym deszcze, moze byc ????
bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom