>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ekstraklasy (14-17.08.2015)

Status
Zamknięty.
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Cracovia, Cracovia DNB, Cracovia...
Już mdło się robi od tej jednomyślności. Więc ja będę dziś tym &quot;złym&quot;, a jeśli ktoś silnie utożsamia się emocjonalnie z goścmi i/lub notuje skoki ciśnienia spowodowane publikacją niepoprawnych politycznie analiz to niech nie czyta już dalej ;-)
Koroniarze to drużyna, która może wszystko. W tym sezonie wygrali z Jagiellonią łamańca (1:0 1:2 3:2), przegrali prowadząc z Ruchem (1:0 1:2). Cracovia zaczęła sezon wyśmienicie, zaczęli wykręcać jakieś rekordy, wygrzebane przez podekscytowanych dziennikarzy z zakurzonych archiwów. Bo kogo obchodzi ile meczów z rzędu nie przegrali pradziadkowie dzisiejszych kopaczy 70 lat temu?!?. Ba, połowa kadr ligowych to dzisiaj zaciąg cudzoziemski i inne importy międzyregionalne, więc z tą przereklamowaną tożsamością klubową można polemizować. W każdym razie Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa Spółka Akcyjna jest rzekomo na fali, ale fala ta w mojej opinii nie ma pokrycia w liczbach. Kurs na nich na pułapie 2,50 kiedy mecz odbywa się w Kielcach oceniam jako przeszacowanie szans. Więc:
Korona AH-1 @5,20 (MaratońskiBet) ⛔ o mały włos
Jak ktoś tam boi się wysokich kursów to rekomenduję koncept zwycięstwa gospodarzy. Albo ostatecznie można podumać nad asekuracyjnym 1DNB.
I pijcie dużo wody, bo gorąco.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ciekawie zapowiada się spotkanie Termalici z Górnikiem. Jak sądzicie co może się wydarzyć?

Górnik wystartował fatalnie w tym sezonie , odpadnięcie z PP, ostatnie miejsce w lidze, w końcu para trenerska została wyrzucona.
Czas na L. Ojrzyńskiego, człowiek, który potrafił wycisnąć dużo z PBB, z Korony, przede wszystkim dobry motywator dbający o atmosferę w szatni.
Na pewno nie miał zbyt dużo czasu , żeby wpłynąć na drużynę, ale jednak zgadzając się na rolę trenera Górnika na pewno ma jakąś koncepcje.

Górnik ma szansę dzisiaj na odwrócenie karty, mecz z beniaminkiem, który frycowe zapłacił w 3 spotkaniach, żeby w 4 kolejce wygrać z Zagłębiem 1:0, wyszli na to spotkanie zdeterminowani i przyniosło to skutek. Spokój w obronie wprowadził Stano, widać doświadczenie.

Oba zespoły przystąpią do tego meczu osłabione. W składzie beniaminka zabraknie Wołodymyra Kowala, Dariusza Jareckiego i Andrzeja Witana. Z kolei Leszek Ojrzyński nie będzie mógł skorzystać z Macieja Mańki i Grzegorza Kasprzika.

Przewidywane składy:
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Sebastian Nowak - Patryk Fryc, Pavol Stano, Dawid Sołdecki, Sebastian Ziajka, Dalibor Pleva, Bartłomiej Babiarz, Emil Drozdowicz, Tomasz Foszmańczyk, Dawid Plizga, Wojciech Kędziora.
Górnik Zabrze: Sebastian Przyrowski - Dominik Sadzawicki, Adam Danch, Bartosz Kopacz, Rafał Kosznik - Erik Grendel, Radosław Sobolewski - Roman Gergel, Robert Jeż , Łukasz Madej - Marcin Urynowicz.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Piast - Legia @ 1,75 Pinnacle ⛔

Idę dzisiaj w stronę Legii bo wszystko na to wskazuje,że Berg wystawi optymalny skład i jest szansa aby odskoczyć Piastunkom.Legii nie gra się łatwo w Gliwicach,rok temu dostali 3:1 po bardzo słabym spotkaniu i hat-tricku Wilczka jednak wtedy byli w dołku,teraz wygląda to zupełnie inaczej.Piast bardzo dobrze wszedł w sezon ale nie mam jakoś przekonania do tego zespołu i samego Latala.W defensywie Piast wygląda kiepsko i jak Legia ograniczy ich działania ofensywne a myślę,że jest w stanie to zrobić, to wygra.O sile ataku legionistów nie ma sensu się rozpisywać.Wg mnie Legia weźmie rewanż za porażkę w poprzednim sezonie.

Termalica - Górnik Remis @ 3,20 Pinnacle ⛔

Co do spotkania w Mielcu to celuje tu w remis.W Zabrzu zatrudniono Ojrzyńskiego i tak jak pisze Robson jest to dobry motywator,potrafi odpowiednio zmobilizować zespół a to nastawienie do meczu powinno być tutaj kluczowe bo z Górnikiem przeprowadził raptem jeden trening.W Koronie czy PBB potrafił stworzyć zgrane teamy z którymi grało się ciężko bo charakteryzowały się nieustąpliwością i sporą walecznością.W Górniku musi ogarnąć obronę bo ta jest katastrofalna,w każdym spotkaniu mnóstwo prostych błędów.Górnik ma spory potencjał w drugiej linii i myślę,że Ojrzyński będzie potrafił zrobić z tego użytek a Górnik zacznie w końcu punktować.Z Termalicą jest na to spora szansa ale oni też będą podbudowani po pierwszym zwycięstwie w ekstraklasie.Z Zagłębiem pokazali charakter,przez pierwsze 20min stworzyli sobie więcej okazji niż przez wszystkie kolejki do tej pory.Dobrze wprowadził się do zespołu Stano,który powinien wzmocnić defensywę.Widziałbym tutaj sporo walki i ogólnie wyrównany mecz.Dla Górnika kluczowe jest aby tego spotkania nie przegrać bo to już całkiem popsułoby i tak nie najlepszą atmosferę a gospodarze z punktu też nie będą robić tragedii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Termalica - Górnik Zabrze
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.76
Buk: Bettson
Przed nami spotkanie dwóch czerwonych latarnii. W Zabrzu w czwartek doszło do sporych zmian. Przyszedł w końcu prezes, którego nie było w Zabrzu od ponad roku, oraz nowy trener - jest z najlepszych ludzi motywujących do gry - Leszek Ojrzyński. Górnicy do tego meczu przystępują z nożem na gardle, i jestem zdania, że zła passa musi się w końcu skończyć. Pan Ojrzyński zapowiedział zmiany w składzie, a więc powinno być parę niespodzianek. Mam nadzieje, że zmiany przyniosą lepszą grę i końcowy rezultat będzie korzystny dla gości. Gospodarze po ostatniej wygranej z Zagłębiem będą chcieli pójść za ciosem. Wygrana nad Górnikiem pozwoli im uciec ze strefy spadkowej. Jednak myślę, że to Zabrzanie odpowiednio zmotywowani wyjdą z tego meczu zwycięsko i zdobędą komplet punktów. Mecz zapowiada się ciekawie, i ja idę w stronę gości!
Pomogłem? Podziękuj to nic nie kosztuje.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Over 2.5 2.08 Pinnacle✅
Bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Zarówno Piast, jak i Legia są po meczach pucharowych, ale w nieco odmiennych humorach. Gospodarze niespodziewanie ulegli po rzutach karnych ze Stalą Stalowa Wola, Legia natomiast po raz kolejny wygrała w Łęcznej 2:0, powtarzając wyniki ligowy. Obydwa zespoły zagrały w odmienionych składach, trenerzy dali odpocząć swoim najlepszym zawodnikom przed ważniejszym, ligowym starciu w sobotni wieczór. Można powiedzieć, patrząc na tabelę, że jest to mecz na szczycie polskiej ligi, bo Gliwiczanie zajmują aktualnie 3 miejsce, a Legioniści 1 miejsce. Gospodarze mają bardzo dobry początek sezonu, wydawało się, że po odejściu Kamila Wilczka czy Rubena Jurado zespołowi będzie ciężko zdobywać bramki, ale rewelacyjnie spisuje się na boisku duet napastników Nespor-Barisic, którzy sieją zamęt w szeregach obrońców rywali. Dzisiaj może być podobnie, bo niby Legia poprawiła się w obronie, ale błędów się nie wystrzegają, i przy dobrze zorganizowanym ataku myślę, że Piast dzisiaj da się we znaki gościom i coś strzeli. O Legii w ataku nie ma co nawet pisać, mają najlepsza ofensywę w lidze z bramkostrzelnym Nikolicem, który jest bardzo głodny gry i bramek. Do tego trener Berg zapowiedział, że dzisiejszy mecz traktuje bardzo poważnie i wystawi możliwie najlepszą 11stkę, bo LE dopiero w czwartek, więc sporo czasu na regenerację. Sytuacja kadrowa w Legii nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniego meczu, mozliwy jest powrót Jodłowca, ale raczej nie w pełnym wymiarze czasowym, więc kolejną szansę na środku pola może otrzymać młody Makowski, który szczerze jest w lepszej formie od Masłowskiego, który również jest poza grą. Bliscy powrotu do gry są jeszcze Pazdan i Vrdoljak, ale nie nastąpi to dzisiaj. Trener gospodarzy za to wystawi najmocniejszą 11stkę, nikt nie pauzuję za karki i wszyscy są zdrowi. Jakoś nie wierzę w to, że dobrze dysponowany ostatnio Piast i Legia z Nikolicem na czele nie strzelą dzisiaj bramek. Tak jak mówiłem, obydwa zespoły świetne w ofensywie, gorzej w obronie, więc najlepszym betem wydaję się tutaj zagrywka na bramki - kurs bardzo fajny. Kto wygra? Wydaję mi się, że Legia , ale kurs moim zdaniem nie warty gry.
Przypuszczalne składy: (legia.net)
Legia: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski – Furman, Makowski - Guilherme, Duda, Kucharczyk – Nikolić
Piast: Szmatuła – Pietrowski, Korun, Hebert, Mraz – Szeliga, Murawski, Vacek, Zivec – Nespor, Barisic
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Termalica - Górnik Zabrze
X2 @ 1.44

Górnik uda się do Niecieczy z nowym trenerem, według mnie bardzo dobrym trenerem - bo myślę, że Leszek Ojrzyński jest w stanie pomóc Górnikowi w ich obecnej sytuacji.
Myślę, że dla nowego trenera i całej drużyny Termalica jest najlepszą drużyną do przełamania i zaczęcia nowej, lepszej serii.
Oprócz zwycięstwa 1:0 ostatnio z Zagłębiem Lubin w &quot;bezbarwnym meczu&quot; Termalica w ekstraklasie nie pokazała jeszcze zbyt wiele, strzelając dopiero jedną bramkę w tym sezonie.
Górnik mega potrzebuje punktów i na pewno dziś z Mielca wywiezie chociażby jedno oczko.
Przeglądam właśnie statystyki obu drużyn, z wszystkich rozegranych dotychczas spotkań w tym sezonie i to Górnik jest drużyną która więcej razy stwarzała zagrożenie pod bramką rywali.
Po 4 kolejkach:
Bramki 1 : 5
Strzały: 39 : 49
Strzały Celne: 8 : 16
Rożne: 17 : 28

Termalica tego spotkania na pewno nie wygra, a kurs na X2 bardzo fajny i warty grania.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Termalica - Górnik: over2.5 @ 2.25 - 4/10 Bet365 - 3:0 ✅✅✅
Termalica - Górnik Zabrze : Temalica @ 2.90 - 2/10 Pinnacle - 3:0 ✅✅✅
Ps. Tak jak sie spodziewałem Zabrzanie grają dalej piach.

Według mnie stawianie na Zabrzan w dzisiejszym spotkaniu jest błędem zmiana trenera na Ojrzyńskiego nie poprawi z dnia na dzień oblicza zespołu zacznijmy od tego że przeprowadził ledwie jeden czy dwa. Odbudowanie formy czołowych postaci w defensywie min. Dancha, Magiery czy Kosznika trochę potrwa przyda sie przerwa która lada chwila będzie z racji terminów Reprezentacji. Najważniejsze jednak jest fakt że niema kim zastąpić największej ciamajdy w zespole czyli Przyrowskiego mając go jako bramkarza możemy być pewni że przeciwnik ustrzeli minimum bramkę, a być może nawet trójkę jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach. Dlatego najciekawiej wygląda w pogranie overku2.5 po solidnym 2.25 kursie tym bardziej że Górnik nawet w tych przegranych spotkaniach i kompromitującej grze bramki zdobywał dzięki mocnej obsadzie pomocy. Termalica podbudowana zwycięstwem z Zagłębiem 1:0 może pójść za ciosem i znów zgarnąć komplet tym bardziej że zagrali na prawdę dobre spotkanie i wynik mógł być dużo wyższy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
profeta 79

profeta

Użytkownik
Gram Zabrze + 0 1,90 pinnacle, Górnik powinien zaorać ten mecz, co Ekstraklasa nagradza punktami. Analogia do meczu Zawisza - Cracovia. Craxa jeździła na tyłkach, obrona nie może sama tworzyć sytuacji przeciwnikom, to oni muszą zrobić akcje. Nieciecza ma strzeloną tylko jedną bramkę. Cel Górnika, orać boisko w Mielcu, samemu nie strzelić sobie bramki. Piłkarsko są lepsi. Mimo wszystko jest to granie na ostatni zespół w lidze co zawsze zwiększa ryzyko
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Termalica BB Nieciecza - Górnik Zabrze
Spotkanie &quot;na dnie&quot;. Beniaminek podejmuje u siebie doświadczony klub z Górnego Śląska. Górnicy sezon zaczęli katastrofalnie, tylko jeden punkt w 4 meczach, a dodając (a raczej odejmując) zabrany punkt za braki licencyjne Zabrzanie wychodzą na zero. Najsłabiej w lidze. Trener zwolniony, na jego miejsce charyzmatyczny Leszek, który na pewno potrafi wyciągnąć z tego klubu dużo więcej. Lecz nie sądzę, że sukcesy przyjdą od razu. Nie miał zbyt wiele czasu przed tym meczem na przyjrzenie się zespołowi od środka, poznanie zawodników. Można powiedzieć, że zna trzon obrony Niecieczy. Kolega Stano, leciwy już defensor strzelił nawet ostatnio bramkę, debiutancką zresztą dla Termalicy na ekstraklasowych boiskach. Daleki jestem od myślenia, że Słowaka stać na kolejnego gola natomiast znajomość specyfiki piłkarza na pewno nie zaszkodzi Ojrzyńskiemu.
Ofensywnie zespół z Niecieczy to dramat. Zabrzanie strzelają w każdym meczu bramkę do tej pory, pewnie strzelą i dziś, ale nie sądzę, że rzucą się od razu do ataku. Gra zachowawcza, badanie przeciwnika, czekanie z zadaniem ciosu i przede wszystkim nie tracenie goli to powinna być domena obu zespołów, przynajmniej na początku spotkania.
Under 0,5 gola w pierwszej połowie @ 2,50 b365 ⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
Śląsk win @2,62 Pinnacle Sports
✅

Widzę value, w w graniu na drużynę z Wrocławia.
Obecnie prezentuję jak dla mnie, grę na wysokim poziomie.
Doskonale zrównoważona gra między obroną a atakiem, sprawia że nie mają problemu ze strzelaniem bramek( 5 goli władowanych Stomilowi w pucharze, czy 2 Termalice w lidze.
O obronie mogę powiedzie tyle że, w dotychczasowych 2 ostatnich spotkaniach w lidze nie stracili ani jednej bramki, w tym z dobrze grającą w ataku Lechią!.
Już w kwalifikacjach ligi europy według mnie pokazali się z dobrej strony, kurczę Göteborg..... Przecież nie jedna polska drużyna została by wręcz zjedzona przez zespół ze Szwecji a Śląsk co prawda przegrał ale dla mnie nie dał plamy.
Pokazali się z dobrej strony...
Śląsk ma parę nazwisk w zespolę, które dają przewagę przed meczem: Paixao, Pich czy Celeban, na pewno dają komfort w grze.
Łęczna to średniak, strzelają mało bramek a w obronie czasem coś tam chodzi i nie tracą aż tak dużo bramek.
Co prawda wygrali w Chorzowie ale to był błąd przy pracy Ruchu.
Zresztą od tamtego czasu, drużyna ruchu nie przegrała.
Potem Łęczna wygrała ze słabym górnikiem, a następne mecze to już 3 mecze nie wygrane i bez strzelonej bramki!!
Co prawda grali z Legią, i Pogonią na wyjeździe, ale takie są fakty.
Liczę że, drużyna z Wrocławia odniesie zwycięstwo z Górnikiem który nie wiadomo czy się przełamie i strzeli gola.
Ostatni mecz pomiędzy nimi zakończył się wynikiem 1:1...
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Piast - Legia : Nikolić strzeli bramke : tak kurs: 2.17 - 5/10 Unibet ✅✅✅
Piast - Legia : Nikolić strzeli pierwsza bramke kurs: 4.60 - 2/10 Unibet✅✅✅

* 6 min potrzebował by strzelić ???? miazga dzień dziś :cool:
Nikolić w ostatnim czasie nie grał za dużo był oszczędzany ale dzisiaj wychodzi od pierwszej minuty i powinnien ukąsić Piasta który nie porywa gra i mimo takiego dorobku dziś nie daje im kompletnie szans. Gra ofensywna Legii gdy widzimy Nemanja na boisku jest mocno pod niego dlatego takie kursy są warte postawienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jagiellonia - Ruch : over2.5 @ 2.30 - 3/10 WilliamHill ✅✅✅
Jagiellonia - Ruch : obydwie drużyny strzelą - tak @ 2.05 - 4/10 WilliamHill✅✅✅
:cool::cool::cool:

Niebieska inwazja na Białystok 2 tysiące kibiców Ruchu zmierza właśnie na to spotkanie więc o atmosferę z obydwóch stron na trybunach martwić sie nie musimy. Bukmacherzy po raz kolejny faworyzują undery czego kompletnie nie rozumiem ale mniejsza z tym lepiej dla nas. Jagiellonia preferuje ofensywną grę za która odpowiedzialni są głównie najlepiej punktujący zawodnicy zespołu Gajos - Vassiljev oraz na szpicy Grzelczak który idealnie wpasował sie do zespołu i godnie zastępuje sprzedanego do Turcji Patryka Tuszyńskiego. W zespole Ruchu w końcu odpalili napastnik Visnakovs który strzelił już w tym sezonie 3 bramki do tego dochodzi Stępiński który z racji że doszedł do zespołu zbyt póżno wchodzi narazie z ławki ale już zdążył strzelić bramkę na wagę zwycięstwa z Korona. W środku tygodnia obydwie drużyny wystawili praktycznie rezerwowe zespoły w Pucharze Polski mimo to udało sie przejść rywali Jaga wygrała 2:1 z Pogonia natomiast Ruch 2:1 z Wisła. Co najważniejsze błysli w tych spotkaniach młodzi u gospodarzy piękną bramkę strzelił Swiderski natomiast u Niebieskich K.Mazak i to właśnie niego być może zobaczymy od pierwszych minut spotkania w dzisiejszym spotkaniu chłopak z tego co można zauważyć oraz wszyscy mówią jest niezwykle szybki i na prawej stronie robił co chciał z zawodnikami Wisły ponadto zaliczył asyste dogrywają idealną piłkę do Lipskiego który strzałem głowa pokonał Buchalika. Spotkanie będzie wyglądać następująco z racji ofensywnej gry Jagiellonii powinni oni atakować praktycznie bez przerwy co zdecydowanie będzie sprzyjało Ruchowi którzy potrafią wykorzystywać nadarzające sie błędy i wyprowadzać zabójcze kontra ataki o czym przekonał sie już w tym sezonie nie jeden zespół. Dlatego nie szukam w tym spotkaniu zwycięzce bo różnie może być obydwie ekipy stać na komplet punktów ale idę w strone bramek których powinniśmy kilka zobaczyć w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.
W tygodniu drużyny rozegrały mecze w ramach PP. W większości zdecydowały się one na grę zmiennikami aby oszczędzić piłkarzy przed meczami ligowymi. I tak Jaga zagrała bez Drągowskiego, Tarasovsa i Tomasika w defensywie oraz Grzyba, Vasiljeva i Gajosa w pomocy (dwaj ostatni weszli na ostatnie 15-25 min.). Grali oni przeciwko Pogoni, która zagrała bez Zwolińskiego, Matrasa i Lewandowskiego. Jaga wykonała zadanie wygrywając 2:1.
Ruch niespodziewanie wyeliminował Wisłę 2:1 grając również mocno defensywnie jak i ona. Ruch zagrał bez Putnockiego w bramce, Koja i Oleksego w obronie, Urbańczyka, Visnjakovsa i Gigolajeva (dwaj ostatni zagrali ostatnie 15-25 min.). Litwin w ciągu tych 15 minut zdobył decydujacą o zwycięstwie bramkę. Grali przeciwko Wiśle bez Cierzniaka, Głowackiego, Guzmicsa i Guerriera. Brożek i Mączyński pojawili się na boisku na ostatnie 30 minut. Co należy zauważyć to mocno osłabiona w tym meczu defensywa &quot;Białej Gwiazdy&quot;.
W dzisiejszym spotkaniu faworytem jest Jaga. Grają u siebie, gdzie w ciągu ostatnich pięciu meczy pomiędzy tymi drużynami padł bilans bramkowy 11:2 dla gospodarzy. Kreatorzy gry Jagi (Gajos, Vasiljev) w ciągu tygodnia zagrali zaledwie 15-25 min. przez co do meczu podejdą wypoczęci. Fornalik oszczędził Visnjakovsa i blok defensywny lecz zapomniał o zawodniku, który ciągnie tę drużyne do przodu w tym sezonie - o Lipskim (wg. Przeglądu Sportowego zawodnik z największą średnią ocen w Ruchu w obecnym sezonie - 5,75 przy 5,00 Visnjakovsa, 4,00 Gigilajeva czy 4,50 Zieńczuka). Czy młody pomocnik będzie w stanie rozegrać trzeci mecz w ciągu tygodnia na solidnym poziomie na trudnym terenie w Białymstoku, gdzie w ostatnich latach Ruch sobie nie radził nawet ze Starzyńskim i Kuświkiem w składzie? Wątpie.

Jagiellonia - Ruch 1 @ 2,00 (fortuna)✅✅✅ 2:1
Jagiellonia wygra różnicą dwóch bramek @ 6,00 (sts)⛔⛔⛔
dwie setki Jagi w 90 min. i żadna nie wykorzystana...:zy3ou:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Jagiellonia @ 2.00
Jagiellonia (-1.5) @ 3.55

Podstawowym powodem, dlaczego stawiam w tym spotkaniu na gospodarzy jest to, że Ruch w czwartkowy wieczór rozgrywał swoje spotkanie w Pucharze Polski z Wisłą Kraków, które wygrał 2:1.
Nie wiem dlaczego, ale trener Fornalik w pierwszym składzie w pucharowym spotkaniu wystawił wielu podstawowych zawodników, którzy dziś znów będą musieli wybiec od pierwszych minut.
W czwartek 90 minut rozegrał: Grodzicki, Konczkowski, Surma, Zieńczuk, Lipski.
Czwartkowe spotkanie odbyło się późnym wieczorem bo dopiero o 20:00, tak więc zawodnicy z Chorzowa mieli bardzo mało czasu na regenerację, a dziś o 15:30 spotkanie w mieście oddalonym o 500 km.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami rozgrywane w Białymstoku, pokazują nam ze zdecydowanie lepiej wyglądali gospodarze.
Ostatnie 3 spotkania w Białymstoku to 3 zwycięstwa Jagii 2:0, 6:0 i 1:0.
Jagiellonia rozegrała bardzo fajne spotkanie z Górnikiem Zabrze, myślę, że dziś zagrają bardzo podobnie i wynik będzie również podobny. Po tak wysokim kursie nic tylko grać na gospodarzy.
kursy z b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Ruch lub remis @1,84 Unibet


Dla mnie Jaga, nie jest zdecydowanym faworytem.
Oba zespoły są w dobrej formie i jak dla mnie to będzie wyrównane starcie . Obie drużyny strzelają nie mało bramek, ale też ich obrona nie zachwyca.
Gra może iść w obie strony , więc jest logika w myśleniu że, mecz może zakończyć się np: remisem.
Ruch ostatnie 3 mecze w lidze bez porażki. I tylko jedna porażka w ostatnich 4 dotychczasowych meczach .
Drużyna, niebieskich plasuję się na 6 miejscu z dorobkiem 7pkt, ich rywale zajmują 9 pozycję ze strata zaledwie 1 pkt.
Jaga zrobił dobrą inwestycję na ten sezon kupili dobrych graczy i teraz są jednym z najlepszych zespołów w lidze ( według mnie)
Jagiellonia u siebie z Ruchem wygrała ostatnie 3 mecze i nie stracili żadnego gola, zdobywając dziewięć bramek .
Ruch pokazał ostatnio dobrą grę z Białą gwiazdą, fakt faktem to był puchar, ale pokazali się z dobrej strony.
Ruch ma całkiem niezła ławkę rezerwowych, np: taki Iwański który potrafi zrobić naprawdę duża różnice w ataku mam nadzieję że, dziś wystąpi chociaż w 2 połowie.
Tak że, wątpię żeby ostatni mecz w PP miał aż, tak duże znaczenie Kontekście przygotowania zawodników.
Powiem więcej to mogło podbudować morale zespołu ( wygrana z faworytem!!)
Jaga pewnie zagra od pierwszych minut ofensywna piłkę liczę że, drużyna z Chorzowa zagra zachowawczą piłkę.
Dobrze w obronie ( co będzie bardzo trudne, patrząc na grę oraz zawodników rywali)
Oraz mądrą grę, pozwalająca na wyprowadzanie kontr.
Dla mnie Ruch nie przegra.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Podbeskidzie - Pogoń @ Podbeskidzie - 2.82 - 3/10 Pinnacle 2:3 ⛔⛔⛔
Podbeskidzie - Pogoń @ over2.5 - 2.25 - 3/10 Bet365 2:3 ✅✅✅

Kursy bardzo wyrównane w tym spotkaniu pewnie większość z was pójdzie w stronę zwycięstwa Pogoni ja jednak ide ku Podbeskidziu. Obydwie ekipy mają w nogach ciężkie pojedynki w środku tygodnia pucharze polski Podbeskidzie męczyło i wygrało dopiero po 120 minutach z Miedzia natomiast Pogoń przegrała w Białystoku grając przez blisko 40 minut w 10 zawodników dodając również fakt że 3/4 obecnych chłopaków to podstawowi gracze. Pogoń mnie osobiście rozczarowuje tym bardziej po tym jak wygrali w pierwszej kolejce w Poznaniu 1:2 przyszły kolejno trzy remisy w tym dwa u siebie gdzie powinni wykorzystać słabość rywali Slask po spotkaniu w Pucharach pole manewru trener nie ma więc wszystkie spotkania praktycznie jednakowym składem grali no więc Pogoń powinna to wykorzystać i zbić Sląsk tak sie nie stało.. ostatnio remis z żenującym Górnikiem Łęczna, do dać że byli blisko przegrania tego pojedynku. Podbeskidzie przeszło rewolucje punktów malutko ale widać gołym okiem że zaczynają wchodzić w odpowiednie obroty i lada chwila padnie pierwsze zwycięstwo. Drugim typem to oczywiście over2.5 wiadomo gdy lukniemy dorobki bramkowe nie zachwycają u obydwóch ekip ale czas to przerwać Bielsko będzie atakować, Pogoń potrafi wyjść z dobrym kontra atakiem. Za oknami mamy idealną pogode do gry w piłkę lekki wiaterek, słońca brak i temperatura o godzinie meczowej ma być 24*C nic tylko wyjść na murawę i dać konkretny pokaz strzelecki być może w końcu przełamie sie Dejman.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podbeskidzie B-B-Pogoń Szczecin
Dzisiaj dokończenie 5 kolejki naszej ekstraklasy, w Bielsku Białej miejscowe Podbeskidzie będzie walczyć ze szczcińską Pogonią o pierwszą wygraną w tym sezonie.Gospodarze jak do tej pory nie rozpieszczają własnych kibiców mieli jedno spotkanie z silnym rywalem Legią w Warszawie przegrywając je 5-0, mecze z Zagłębiem, Cracovią i Ruchem Chorzów to mecze z tej serii w których należy zdobywać punkty jeśli się myśli o utrzymaniu, niestety Bielszczanie zdołali zdobyć tylko 2 punkty i może i aż bo rozegrali u siebie tylko spotkanie z Cracovią ale przegrane i oblegają przedostatnią pozycję.Pogoń Szczecin całkiem obiecująco rozpoczęła rozgrywki zdobywając 3 pkt na terenie aktualnego mistrza Polski, kolejno zremisowała trzy spotkania dwa wyjazdy we Wrocławiu i Gdańsku i u siebie z Górnikiem Łęczna przed tygodniem, Pogoń razem z Wisłą Kraków są do tej pory niepokonanymi drużynami w lidze.
Dzisiaj w Bielsku z pewnością obie drużyny mają chrapkę na zdobycie kompletu punktów, Podbeskidzie wypracowało sobie przez te 4 kolejki taką sytuację że w dzisiejszym meczu powinni wyjść bojowo nastawieni jako gospodarz, w jakiej są jednak kondycji to druga kwestia, Pogoń jak zagra mądrze nie popełniając rażących błędów powinni wyjechać z Bielska z kompletem punktów, dla nich ten mecz jest również ważny z pryzmatu do jakiej części drużyn w tabeli chcą dołączyć.Mecz może na pierwszy rzut oka nie powala, ale powinien być interesujący zwłaszcza że upały odpuściły przynajmniej na chwilę a obie drużyny potrzebują zaliczki w postaci punktów.
Pogoń Szczecin
@3.24 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko Biała vs Pogoń Szczecin 2:3 (0:2)
Over 2.5 @ 2.15 bet365 ✅ 5​

Podbeskidzie rozpoczęło sezon słabo, ale to mogą podziękować zarządowi, wszystko było spoko, dobrą robotę robił Ojrzyński to trzeba było zmienić , gratulacje ???? .
Pogoń wystartowała bardzo dobrze, teraz spuścili z tonu. Porażka w PP, remis z Łęczną. Będą chcieli wrócić do formy z meczu z Lechem, dzisiaj jest okazja, grają z przedostatnią ekipą w tabeli.
Spotkania tych drużyn są overowe, obfitują w bramki, myślę, że będzie tak i dziś. PBB, musi w końcu zacząć punktować, żeby kolejny raz na wiosnę nie musieć odrabiać punktów. Zaatakują od początku.
Pogoń Szczecin vs Podbeskidzie B-B 1 : 2
Podbeskidzie B-B vs Pogoń Szczecin 2 : 3
Podbeskidzie B-B vs Pogoń Szczecin 0 : 0
Pogoń Szczecin vs Podbeskidzie B-B 2 : 1
Podbeskidzie B-B vs Pogoń Szczecin 2 : 1
Jak widać 4 overy w 5 spotkaniach. Dziś tak na szybko , bo mecz za 40 minut.
Składy:
Podbeskidzie :
Emilijus Zubas Bartosz Jaroch Krystian Nowak Kristian Kolcak Frank Adu Kwame Kohei Kato Adam Deja Jakub Kowalski Mateusz Szczepaniak Fabian Hiszpański Robert Demjan
Pogoń Szczecin: Dawid Kudła Adam Frączczak Jarosław Fojut Jakub Czerwiński Ricardo Nunes Rafał Murawski Mateusz Matras Mateusz Lewandowski Takafumi Akahoshi Patryk Małecki Łukasz Zwoliński
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom