>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 25.11.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wiele już jest jasne w Lidze Mistrzów. Niemniej wciąż możemy być pewni arcyciekawych pojedynków. Najciekawszym pojedynkiem poza hitu kolejki (Manchester City vs. Bayern Monachium) będzie zdecydowanie mecz CSKA Moskwa vs. AS Roma. Zespół z Rosji sprawił nie lada niespodziankę w ostatniej kolejce wygrywając na Etihad 2:1. Wiele emocji czeka nas także w spotkaniach grupy G, gdzie wciąż wszystko jest możliwe. Chelsea mimo prowadzenia w grupie może sobie namieszać w przypadku porażki z Schalke. Ponadto Sporting teoretycznie nie powinien mieć problemu z pokonaniem Mariboru. Zapowiada się niezwykle ciekawy wtorek.
Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Co sądzicie panowie o meczu Schalke-Chelsea?Upatruje w tym spotkaniu absolutnego faworyta w postaci CHelsea i mam zamiar na nich postawić wiekszą kwote. Co do Chelsea to oglądam ich w miare często i w ostatnim spotkaniu z WBA zagrali jeden z lepszych meczy w tym sezonie. Co do Schalke niestety nie mialem okazji ich oglądać.
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Ja bym nie ryzykował - Schalke ostatnio jest &quot;w gazie&quot;.
Na ostatnie 12 meczy:
Wygrali: 6
Remisów: 2
Porażki: 4
Biorąc pod uwage że graja u siebie gdzie pokonali m.in. Borussie Dortmund czy Sporting Lizbone, nie jest to w cale taki pewniak.
22.11.2014 GER D1 Schalke 04 3-2 VfL Wolfsburg
08.11.2014 GER D1 SC Freiburg 2-0 Schalke 04
05.11.2014 UEFA CL Sporting Lisboa 4-2 Schalke 04
31.10.2014 GER D1 Schalke 04 1-0 FC Augsburg
25.10.2014 GER D1 Bayer Leverkusen 1-0 Schalke 04
21.10.2014 UEFA CL Schalke 04 4-3 Sporting Lisboa
18.10.2014 GER D1 Schalke 04 2-0 Hertha BSC
04.10.2014 GER D1 Hoffenheim 2-1 Schalke 04
30.09.2014 UEFA CL Schalke 04 1-1 NK Maribor
27.09.2014 GER D1 Schalke 04 2-1 Borussia Dortmund
23.09.2014 GER D1 Werder Bremen 0-3 Schalke 04
20.09.2014 GER D1 Schalke 04 2-2 Eintracht Frankfurt
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Schalke ma bardzo duże problemy kadrowe i gra ostatnio bardzo słabo. Chelsea może nie pewniak, ale dobry bet.
 
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Przed nami piąta kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Mecze są niełatwe do typowania, gdyż naturalni faworyci mający pewny (lub prawie pewny) udział w fazie pucharowej mogą wystawiać słabsze składy, oszczędzając gwiazdy na rozgrywki ligowe. Dlatego omijam mecze Bayernu, Dortmundu czy Realu, poszukując spotkań, w których drużyny walczą o 1 miejsce w grupach bądź o wyjście z tych grup. Z oferty wtorkowej zwróciły moja uwagę dwa mecze, przez przypadek oba z udziałem drużyn portugalskich:

BATE Borisov – FC Porto
Sporting Lizbona - Maribor

BATE to chyba najsłabsza drużyna tegorocznej LM (3 punkty, bramki 2-19, ostatnio 0-7 i 0-5 z Szachtarem Donieck), natomiast Porto wyraźnie w tym roku skupione na LM (w lidze 3 miejsce, bilans 6-4-0, 3 punkty straty do liderującej Benfiki). Porto prowadzi w grupie z przewagą 2 punktów nad Szachtarem z którym rozegra ostatni mecz na własnym boisku.
Różnica klas obu zespołów ogromna (pierwszy mecz 6-0 dla Porto), zwycięstwo Portugalczyków praktycznie zapewni im awans z 1 miejsca. W drugim meczu tej grupy wcale niewykluczona jest strata punktów przez Ukraińców w meczu z Bilbao, Athletic po fatalnym początku rozgrywek ostatnio prezentuje dobrą formę. Trudno przypuszczać, że Portugalczycy odpuszczą mecz ze słabym BATE i proponuję zagrać na zwycięstwo gości.
Wszelkie handicapy odpuszczam, Porto jest znane z dobrej defensywy, więc mogą się zadowolić skromnym 1-0.

Drugi „portugalski” mecz toczy się o inna stawkę. Sporting walczy z Schalke o 2 miejsce w grupie (awans Chelsea z 1 miejsca wydaje się pewny). O dotychczasowych meczach Portugalczyków mozna powiedzieć krótko – wynik znacznie gorszy niż gra.... kolejno : remis w Mariborze 1-1 (bramka stracona w doliczonym czasie gry), 0-1 z Chelsea (tu walec nie dał szans), 3-4 w Gelsenkirchen (tu sprawę załatwił rosyjski sędzia , najpierw kartkując na czerwono, potem dając niemcom karnego z kapelusza), wreszcie rewanż z Schalke wygrany 4-2. Te dwa ostatnie mecze w LM pokazały jaki jest potencjał ofensywny i determinacja portugalczyków (grając w 10 strzelili 2 bramki i doprowadzili do remisu w G-Kirchen).
Maribor jest sporą pozytywną niespodzianką w tegorocznej LM. Dobra organizacja gry obronnej + Tavarez wystarczyły uzyskanie 3 remisów, w tym wyjazdowego z Schalke, ale uważam, że w Lizbonie przegrają dwoma-trzema bramkami.

kursy z bet365:

BATE- FC Porto 2 1.57 0-3 ✅
Sporting – Maribor 1 1.30 3-1
✅

ako 2.04 (6/10)✅

Sporting – Maribor 1 (AH-1.5) 1.90 (4/10)✅
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
P 0

przemexxx

Użytkownik
A ja jutro poszukałbym pieniędzy w zakładzie, że Luis Suarez strzeli gola - 1,9 - bet365
Barcelona ostatnio zagrała bardzo dobry mecz przeciwko niezłej ekipie z Sevilli. Suarez był głodny gry lecz wciąż jest bez bramki dla Barcelony. Póki co same asysty i dobra gra, więc najwyższa pora by coś strzelił. Przeciwnik nie jest zbyt wymagający, Barcelona zapewne stworzy sobie trochę okazji bramkowych, Messi ostatnio nasycił się bramkami zarówno w LM, jak i w La Liga, toteż koledzy mogą bardziej pograć na przełamanie się Luisa.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Ja chciałem tylko przypomnieć ,że mamy 5 kolejkę czas więc na magiczne wyczyszeczenie z karteczek.Mam tu kilku gagadków dla was.
Więc jedziemy z 3 która ma już zapewniony awans.
Maicon----&gt; 3,45 Betsson (zwrot ,żenada trener porto na ławie go posadził)
Ramos-----&gt; 1,45 Betsson (niestety bardzo skoromnie czekamy co Uni zaproponuje)
Alves---- &gt; ? (czekamy na kurs )✅

Oprócz tego Bardzo ciekawie jest w szachatarze 3 zawodników ma po 2 kartki
Srna 2.20 ---&gt;betsson
Adrian L----&gt; (czekamy czy wystawią kurs)
Kucher (tu raczej bym nie inwestował , nie jest to podstawowy gracz )

editSzachatar ładne kombo cała 3✅

Dodatkowo mam pewne przemyślenia , dotyczące kartek w meczu City, Chelsea oraz Cska.
O tym więcej wieczorem lub jutro z samego rana bo czas mnie nagli
edit Długo się zastanawiałem co by tu jesZcze pograć i doszedłem do wniosku aby pograć kartki w meczu chelsea.
Proponuje więc zakład chelsea powyżej 10,5 pkt karnego unibet. 1.60 ⛔
Mecz w niemczech jest bardzo ważny i chelsea nie może sobie tu pozwolić na.w.padke a ewentualny remis, też nie będzie klarownym rozwiazaniem. wszyscy wiedzą jak.dobrze w obronie grają drużyny the special one,łapią jednak zawsze sporo.kartek w myśl zasady pilka przyjdzie zawodnik nie. Na potwierdzenie moich słów w tym sezonie. Chelsea w pl na.wyjazdach w każdym meczu oprócz słabego barney notowała przynajmniej 2 kartki. Mecz poprowadzi j.eriksen który te 4/5 kartek.często pokazuje więc.myślę,ze.o.postawę sędziego możemy być spokojny. Myślę Że 2 kartki na gości przy tym systemie gry, jeden głupi faul.+ niobliczlny costa i liczymy pieniądze,sa jeszcze ivanovic,matic,wilan także kandydatów nie brakuje. Zważywszy ,ze na matic jest w moim przekonaniu dobry kurs gram równiez jego kartkę.
Matic został kartka- 4 zl - betsson⛔
edit No cóż nie da sie tego skomentować , przy tak grającej chelsea to nie mogło wejść.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Bate - FC Porto 2
Kurs: 1,57
Moim zdaniem jedyny z &quot;pewniaków&quot; w tej kolejce. W tej grupie kwestie awansu są już jasne z tego co pamiętam. Wychodzi Porto i Szachtar. Jednakże walczą o 1 miejsce w grupie, więc nie ma mowy, żeby Porto odpuściło mecz. Są w gazie, w 4 meczach 3 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast BATE gra piach, dno i parę metrów mułu. Stracić 19 bramek w 4 meczach to jest prawdziwa sztuka, nie prezentują sobą kompletnie nic, więc nie wydaje mi się, żeby urwali punkty Porto. Kurs satysfakcjonujący, osobiście nie bawię się w handi, chociaż u siebie Porto rozgromiło BATE 6-0 ????
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Bate – FC Porto
Piłka nożna Liga Mistrzów, wtorek 18:00
Typ: over 10,5 fauli FC Porto
Kurs: 1,82
Bukmacher: Ónibet
5 kolejka zmagań w Champins League. Porto już pewne awansu (10 punktów), ale będzie walczyć z Szachtarem (8 punktów) o pierwsze miejsce. Bate (3 punkty) natomiast mimo wielu spektakularnych porażek walczy nadal z Bilbao (1 punkt) o trzecie miejsce i awans do Ligi Europejskiej. Porto praktycznie w każdym meczu gra bardzo agresywnie, co przekłada się na dużą ilość fauli. W tegorocznej LM notowali takie wyniki fauli: z Bate u siebie 6:0 (11 fauli), z Szachtarem na wyjeździe 2:2 (9 fauli), z Bilbao u siebie 2:1 (16 fauli) oraz z Bilbao na wyjeździe 2:0 (21 fauli). Dodatkowo w kwalifikacjach z Lille w pierwszym meczu we Francji – 24 faule oraz u siebie 16. Pojedynek będzie sędziował Ovidiu Hategan z Rumunii. W tym sezonie w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej raczej nie żałował kartek (http://pl.soccerway.com/referees/ovidiu-hategan/44971/matches/). Jest to młody sędzia, który nie powinien pozwolić sobie wejść na głowę ???? Portugalczycy z pewnością powalczą o pełną pulę, jednak Bate będzie się bronić przed straceniem największej ilości bramek w fazie grupowej (do rekordu brakuje jeszcze 3 bramek). 11 fauli z pewnością nie jest wygórowaną linią, jak na taki zespół jak Porto.
Wynik: 14
 
K 0

kubek26

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium

Niezwykle ciekawa rozwinęła się nam tutaj pogawędka, na temat meczu City z Bayernem. City ma przewagę swojego boiska i publiczności, Bayern zaś praktycznie w każdym meczu na wyjeździe zdobywa bramkę. Mimo, że w pierwszym meczu tych drużyn padł rezultat 1-0 dla Bayernu, grającego u siebie i to w 90&#39; przez Boatega, to sądzę, że w tym meczu obie drużyny strzelą i dlatego też tak zagram. Mimo, iż kurs nie jest powalający, wolę zagrać za taki, niż obstawić kto wygra ten zacięty mecz, bo może być różnie ????

City - Bayern
Typ: BTS (obie strzelą)
kurs: 1,55


BATE Borysow - FC Porto

Jeśli znów chodzi o mecz BATE z Porto, moim zdaniem po pierwszych 45 minutach Porto powinno wygrywać. W ostatnim ich meczu (wygranym u siebie przez Porto 6-0) po pierwszej połowie było już 3-0. Potem przyszedł Shakhtar, który wpakował do pierwszej połowy 6 bramek BATE, a w rewanżu po pierwszej połowie było 1-0 dla Shakhtara, dlatego mój typ to wygrana w 1poł przez Porto.

BATE - Porto
Typ: HT (1 połowie) 2
Kurs: 2,10
 
P 0

piniooo

Użytkownik
Ja wchodze trzema pewniakami tej kolejki

Myślę ze zbedna jest tu analiza , każdy wie jak i o co graja :smile:
BATE - Porto 2,shachtar - Athletic 1 i Sportnig L - Maribor 1
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja na jutro proponuje dubelka
Apoel-Barca -1,5
1,75

bate-Porto 2 1,55
AKO ok 2,7 marathonbet

Nie ma co sie tutaj rozpisywac. Porto musi tylko zechciec i bedzie zalatwione. Czuje, ze beda sie bardzo meczyc, Bate w koncu musi sie postawic ni emozna dostawac po 5-0 co mecz. Jednak Porto powinno wymeczyc na nieznanym terenie jakies 0-1 0-2.
Barca walczyc bedize do konca o 1 miejsce z PSG.PSG powinno ograc Ajax wiec musi tutaj byc wygrana z Apoelem,ktory juz jest dawno rozpoznany w Europie. Gra Barcy nadal nie jest bardzo przekonywujaca mimo tej wygranej z Sevilla jednak nie widze innej opcji jak wygana minimum dwoma golami. Oby tylko nie grał Pique z Masche na stoperze.\
Dziwie sie ludziom co ruszaja mecz City.Tutaj smierdzi szwindlem w ktorąs ze stron
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Ja wchodze trzema pewniakami tej kolejki

Myślę ze zbedna jest tu analiza , każdy wie jak i o co graja :smile:
BATE - Porto 2,shachtar - Athletic 1 i Sportnig L - Maribor 1
Jak się czyta takie posty to człowiekowi się słabo robi, szkoda było twojego czasu.na rejestrację. Rozumiem nie trzeba analizy bo pewka to pefkkka. Już ci wytłumaczę dlaczego możesz umoczyc pieniądze i nie jest to wcale nieprawdopodobne. Bate z porto gra o godzinie 18,mają szansę jeszcze na awans nikle bo nikle ale matematycznie mają. Wcale tutaj nie twiedze.,ze porto tego nie wygra awans mają pewny, jednak 3 pkt.dają.im już bezwzględnie 1 miejsce. I teraz powiedz mi czy szchtar będzie mieć wtedy taką spine na bilbao.wiedząc ,ze mają już pewny awans spokojny mecz oszczedzanie sil właśnie taki może być scenariusz. Po 2 baskowiowie to mega ambitni zawodnicy i nie.sądzę.aby nie chcieli powalczyć o jakieś pkt mimimo.braku możliwości awansu, już za dużo.razy to widziałem w lidze mś i europejskiej.ze.drużynynao nic nie walcząca wyrwała pkt. Dodatkowo mim zdaniem szlachtak. Jest też mocno przeceniany po tym 6.: 0 ze.słabym bate. Żeby nie było oczywiście zarówno porto jak.i szlachtar mogą wygrać ją tego nie.neguje aczkolwiekwiek uważam.,ze przy takich okolicznościach nie.warto.dotykać ukraincow. Nie mniej jednak powodzenia... A i sory za błędy,ale skrobie z fona.
edit
wates bardzo dobrze ,że czuwasz mój błąd pomyliłem sobie z inną grupą ,a pisałem z pamięci.Nie zmienia to faktu ,że dalej twierdzę iż ta masówa na ukrainców źle się skończy....,ale każdy robi co chce ze swoimi pieniędzmi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wetes

Użytkownik
maxxx1906 radze też przejrzeć tabele, gdyż nawet jak wygra porto to nie ma jeszcze zapewnionego awansu z 1 miejsca. Porto wyprzedza szachtar tylko o 2 pkt a zostaje im jeszcze mecz (oprocz bate) miedzy sobą. Tak w ramach ścisłości.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
APOEL Nikozja - Barcelona
Typ: Barcelona (-1) 1.65 Betsson ✅

Na poczatku sie przywitam, bo to moj debiut na tym forum, mimo ze przegladam je od dluzszego czasu. Miejmy nadzieje, ze bedzie udany.

Dzisiaj pod lupe wezme spotkanie lidera cypryjskiej ligi z ostatnio sporo krytykowana druzyna z Katalonii. Pierwszy mecz tych druzyn zakonczyl sie skromna wygrana podopiecznych Luisa Enrique 1:0. Tym razem spodziewam sie wygranej przynajmniej 2 bramkami, mimo ze APOEL w kazdym z 4 meczow tracil tylko po jednym golu, co daje im obecnie 4 miejsce w grupie z 1 punktem i bilansem bramkowym 1:4 na koncie. Barcelona, ktora jak wczesniej wspominalem znajduje sie pod ogromna fala krytyki na pewno bedzie chciala cos udowodnic, a maja do tego predyspozycje. Leo Messi, ktory ostatnio zrownal sie z Raulem w historycznej klasyfikacji strzelcow LM oraz Telmo Zarre , ktory do ostatniej soboty byl na czele klasyfikacji strzelcow w historii Primera Division. Do tego mamy Neymara, ktory praktycznie co mecz umieszcza pilke w siatce, no i Suarez, ktory strzelecko jest totalnie zablokowany, ale nie wierze, ze potrwa to dlugo. Bylo dane mi ostatnio ogladac mecz z Sevilla i w drugiej polowie ofensywa Barcelony wygladala imponujaco. Licze, ze ten mecz byl punktem zwrotnym w grze Blaugrany. Do skladu powrocil solidny defensor Mathieu i mam nadzieje, ze wystapi on w duecie z mlodziutkim Marciem Bartra. Dodam, ze 3 ostatnie spotkania APOEL&#39;u to 2 remisy (z Apollonem i z ostatnia druzyna w tabeli) i 1 porazka (w starciu z PSG).

A tutaj wypowiedz Lucho na dzisiejszej konferencji prasowej.
&quot;Potrzebujemy punktów, żeby zająć pierwsze miejsce w grupie. Mecz z APOEL-em to ryzyko przed koniecznością wywalczenia zwycięstwa z PSG&quot;.

Wyzszego handi nie polecalbym, bo roznie to bywa z Barca, ale wygrana 2 bramkami jest na pewno w ich zasiegu.

Schalke 04 - Chelsea
Typ: Chelsea 1.78 Betsson ✅

Nikt jeszcze nie podjal sie glebszej analizy tego spotkania, wiec pozwolcie, ze ja sie tym zajme. ????
Druzyne z Zaglebia Ruhry na poczatku zeszlego miesiaca objal byly trener The Blues, czyli Roberto Di Matteo. Trenera gosci chyba nie trzeba przedstawiac. The Special One przed meczem zapowiedzial, ze leca do Niemiec po komplet punktow, a pomoc im ma w tym swietna sytuacja kadrowa. Costa, Hazard, Fabregas to na pewno glowne filary gry ofensywnej druzyny z Londynu. Z kolei w druzynie Schalke zabraknie jednego z glownych kreatorow gry czyli Juliana Draxlera, ktory zostal wykluczony z gry na kilka dobrych miesiecy oraz na pewno Jeffersona Farfana. Chelsea w LM ma 8 punktow po 2 zwyciestwach i 2 remisach, w tym 1 wlasnie z Schalke i bilans bramkowy 9:2. Zespol gospodarzy zdobyl 5 oczek, a ich bilans to 8:9, wiec od okreslenia &quot;zelazna obrona&quot; jest im naprawde daleko. The Blues na 18 meczow w tym sezonie wygralo ich 14, wiec 2 potkniecia w LM to przynajmniej o 1 za duzo i na nastepne nie powinni sobie pozwolic, tym bardziej, ze w ostatnim miesiacu roku czeka ich napiety grafik. Biorac pod uwage aspekt trenerski to spotkanie zapowiada sie naprawde ciekawie, licze tutaj na spora ilosc goli i oczywiscie wygrana gosci, ktora zapewni im 1. miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Szachtar-Atl. Bilbao
Gospodarze powyżej 1.5 kartki
2.00
Unibet

Drużyna z Doniecka ma pewny awans. Więc czemu niby mają mieć kartki grając z Bilbao, które ma tylko 1 punkt? A to temu bo po 3 kartkach zawodnika czeka pauza w kolejnym meczu.Więc co? Czyścimy się panowie przed fazą pucharową LM a kogo to dotyczy w drużynie Szachtara aż 3 graczy bowiem po 2 kartki na koncie mają... Srna, Kucher i Adriano więc szansa na dwie kartki dla gospodarzy jest ogromna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
empe92 438

empe92

Użytkownik
W meczu Schalke z Chelsea nie powinno zabraknąć bramek. Na pewno faworytem tego meczu są goście, ale uważam, że nie będzie to spacerek dla piłkarzy Mourinho. Schalke pod wodzą Di Matteo to ekipa własnego boiska, wszystko na Veltins Arena wygrywają, a poza domem same porażki. Dużym problemem jest defensywa, S04 traci sporo bramek, a jutro zmierzy się z bardzo silną drużyną. Schalke u siebie gra efektowny futbol, czego dowodem ligowa wygrana nad Wolfsburgiem 3:2 w poprzedni weekend. Nikt nie spodziewał się tak dobrego występu gospodarzy, ale udało się pokonać wicelidera Bundesligi i należy uznać to za duży sukces. Wszyscy w Niemczech mają świadomość, że trzeba zagrać na bardzo wysokim poziomie, żeby pokonać The Blues, ale skoro udało się zdobyć punkcik na Stamford Bridge, to dlaczego na własnych śmieciach ma się to nie udać. Chelsea jest w świetnej dyspozycji, zdecydowany lider Premier League, gra bardzo przyjemny dla oka i co ważne bardzo skuteczny futbol. W Lidze Mistrzów zespół Mourinho stracił punkty właśnie z Chelsea oraz niespodziewanie z Mariborem na wyjeździe, gdzie padł remis 1:1. Wtedy Hazard nie wykorzystał rzutu karnego, ale ogólnie to piłkarze z Londynu byli drużyną zdecydowanie lepszą, ale nie potrafili tego wykorzystać. Chelsea będzie chciała podtrzymać dobrą passę, zrewanżować się za remis na własnym terenie i przypieczętować niemalże pewny awans do fazy pucharowej. Ale uważam, że nie można lekceważyć gospodarzy, Schalke potrafi wyprowadzić szybką kontrę, ma piłkarzy, którzy posiadają spore umiejętności jak Huntelaar, Boateng czy zdobywca dwóch bramek przeciw Wolfsburgowi Choupo-Moting. Do tego Niemcy mają tylko 1 punkt przewagi nad Sportingiem i dlatego zdobycie chociażby punktu jest bardzo ważne. Chelsea w najmocniejszym zestawieniu, w Schalke jak zwykle w tym sezonie sporo osłabień, na pewno najbardziej odczuwalny będzie brak Draxlera, do tego nie zagrają Kolasinac czy Farfan. Na dobrą sprawę na papierze wygląda to tak, że sami goście spokojnie są w stanie pokryć over, ale czuję, że Niemcy tanio skóry nie sprzedadzą i obejrzymy ciekawy i wyrównany mecz.
Schalke – Chelsea
Over 2.5 @ 1.93 Pinnacle ✅ 0:5
 
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Niestety szybka czerwona kartka plus głupie błędy i City sięga po 3 punkty.

ORAZ

Schalke 04 - Chelsea Londyn ✅
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Czułem, że Chelsea wygra ten mecz pewnie, ale nie sądziłem że aż 5 golami. Gra Schalke w obronie - koszmar.

Witam wszystkich. Na dzisiaj wybrałem takie oto spotkania i postaram się ten wybór uzasadnić.

Spotkanie The Citizens z Bawarczykami będzie wg mnie jednostronnym pojedynkiem, ponieważ City są w naprawdę słabej formie. Śledzę co tydzień Premier League i zdecydowanie nie zachwycają formą, a do tego brakować im będzie najważniejszego, obok Aguero, ogniwa i motoru napędowego drużyny - Yayi Toure. Cały czas kontuzjowany jest Silva i niewiadomo czy zagra. Bayern z kolei niby awans ma już zapewniony, ale to wcale nie oznacza, że odpuści. Nawet jeśli nie wyjdzie optymalny skład są w stanie spokojnie sobie z City poradzić. Weźmy pod uwagę, że każdy z rezerwowych jest praktycznie równowartościowym zawodnikiem jak ten z pierwszej jedenastki. Także, o mobilizację wśród Bawarczyków byłbym spokojny. Ostatnie wyniki pokazują, że z formą też u Niemców nienajgorzej dlatego stawiam właśnie na nich.


W drugim spotkaniu faworytem jest dla mnie Chelsea z 2 powodów:
Po 1, są w znakomitej formie i rozjeżdżają w lidze kolejne przeszkody nie przemęczając się przy tym. Praktycznie wszyscy są zdrowi więc wyjściowa jedenastka zależy tylko i wyłącznie od kaprysu Mourinho.
A po 2, Chelsea tym zwycięstwem najprawdopodobniej zapewni sobie 1 miejsce w grupie i spokojnie będzie mogła skupić się na lidze.
Co do Schalke, po wynikach widać pewną poprawę ale nadal mają mnóstwo absencji (wielu zawodników nie gra już od początku sezonu). Udało im się w pierwszym meczu urwać punkty na Stamford Bridge, ale nie sądzę by byli w stanie powtórzyć ten rezultat.

POWODZENIA ;)
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
CSKA Moscow - AS Roma 2 2.50 Bet365 1:1 ⛔⛔

Nie no ja chyba śnię ???? Taki kurs na Rzymian ze słabiutkim CSKA? To jest chyba jedna z większych promocji ze strony bukmacherów przygotowana dla swoich klientów w tym miesiącu. Rosjanie przegrali ostatnie 3 spotkania ligowe, na półmetku rozgrywek maja aż 10 punktów straty do prowadzącego Zenita. Ktoś powie, ale ograli Manchester City i z nimi zremisowali (kiedy to anglicy na Łużnikach prowadzili 2-0, a gola na remis stracili bo bardzo dyskusyjnych rzucie karnym w 86 minucie) to jednak coś sobą prezentują, ale City od kilku sezonów w lidze angielskiej gra świetnie (która swoją drogą w ostatnim czasie poziomem nie grzeszy), a w lidze mistrzów jest cieniem samego siebie i wygrywa albo w wielkich bólach, albo po prostu zawodzi. W pierwszym spotkaniu na Stadio Olimpico padł wynik 5-1 niepodlegający żadnej dyskusji, kto był lepszy. Roma dyktowała tempo gry, miała piłkę, klepała, strzelała, do przerwy prowadziła 4-0. Styl gry preferowany przez podopiecznych Rugiego Garcii nie pozwoli tutaj na nic CSKA, a Roma wygrywając postawi się w niezwykle komfortowej sytuacji przed ostatnią kolejką. Przewiduję łatwą wygraną. Polecam.

edit: co za pierdo**** miminalisci, a ten Garcia to jest chyba jakis uposledzony, wpuszcza goscia ktory nie gral rok w pilke na ostatnie 10 minut, a ten zawala mecz w 93 minucie. Dramat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom