>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 26.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Skoro nie kalkulują to powiedz mi, dlaczego Bayern wyszedł w połowie drugim składem? Twoja wypowiedź jest nielogiczna.
W porównaniu do ostatniego ligowego meczu w składzie brakło tylko Gotze i Mullera, za których grali Rode i Hojbjerg - czy to jest drugi skład? Nie wiem... Wydaje mi się z Guardiola wyszedł mniej ofensywnie niż zawsze, bo chciał zabezpieczyć tyły, zdawał sobie sprawę, że City musi to wygrać, żeby się liczyć, więc postawił na defensywę. Plan zepsuła czerwona kartka i szybko stracona bramka. Gdyby nie niefrasobliwość i zbytnia pewność siebie Bayern mógłby dowieść ten punkt do końca, ale Aguero to jednaj Aguero.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Na dziś znalazłem 3 godne uwagi wydarzenia w LM.
Arsenal - Borussia 1X 1.48

Dla mnie sytuacja jest jasna i dziwią mnie trochę kursy wystawione przez bukmachera. Borussia może straszyć statystykami, ale moim zdaniem tylko tym. Wiele osób zapewne powie, &quot; no ale przecież oni w LM grają super &quot;. Oczywiście jest to prawda, ale chyba czas najwyższy skupić się na Bundeslidze, w której są na niespotykanym dla siebie 16. miejscu. Oczywiście nie przewiduję, że Borussia będzie miała jakiekolwiek problemy z utrzymaniem, co nie zmienia faktu, że strata jest naprawdę olbrzymia i dzisiejsi goście muszą zacząć seryjnie wygrywać. W dodatku awans do kolejnej fazy LM mają w kieszeni i wydaje mi się, że bardziej będą skupieni na spotkaniu z równie słabym Eintrachtem, z którym mają szansę powalczyć o bardzo cenne wyjazdowe trzy oczka.
Basel - Real więcej rzutów różnych? goście 1.50
Malmo - Juventus więcej rzutów różnych? goście 1.40

Tutaj napiszę zbiorczo. Real to jak każdy wie, obecnie maszyna do wygrywania, jestem pewien, że CR7 coś strzeli i goście wywiozą komplet punktów, mam zresztą czystą &quot; dwójkę &quot; na jednym zagranym na wariata kuponie. Obie drużyny lubią grać ofensywnie, ale wydaje mi się, że Real będzie przeważał większość meczu i będą stwarzać więcej okazji, co będzie czasem wiązało się z desperackim wybijaniem piłki na rzuty rożne przez gospodarzy. Wiadomo, mecz meczowi nierówny, ale spójrzmy na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami. Bilans rzutów różnych 7-2 dla Królewskich. Myślę, że typ dużo bezpieczniejszy od grania handi ;)
Co do meczu Starej Damy, to wydaje mi się, że goście również od pierwszych minut rzucą się do ataku i wbrew pozorom nie będzie to typowe włoskie catenaccio. Przewaga w rzutach różnych również powinna być na korzyść Włochów, którzy zrobią wszystko, aby wygrać, licząc na porażkę Olympiakosu w Madrycie.
Wszystkie 3 zdarzenia zsumowane dają bardzo kuszący kurs 3,11 i wydaje mi się, że są to w miare bezpieczne typy ;)
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
VS.

⛔ hahahah xd mam nadzieję, że nie przesadziliście ze stawką na tych biedaków... z całym szacunkiem ale jak gra wicemistrz (chyba dobrze pamiętam) Anglii z (chyba) mistrzem Bułgarii, to jednak oczekuje się chociażby prowadzenia i kontrolowania gry (oglądałem multi, ale z tego co widzę po statystykach i w ogólnym rozrachunku): 19 Sytuacje bramkowe 8 ???? . Swoją drogą grałem ich za płaską stawkę z biedakami z Leverkusen (kolejna parodia) oraz handi na real i juve (w obu przypadkach ryzykownie, szczególnie na real bo tamci już awansowali, a turyńczycy nie). Ale patrzcie niżej, pozdro!
Jak długo będzie trwać jeszcze kryzys i seria niepowodzeń, jakie dopadły niewątpliwie Liverpool? Trzy spotkania bez strzelonego gola w Champions League... Seria czterech meczy bez wygranej ... Seria trzech spotkań przegranych w fazie grupowej Ligi Mistrzów ... Kontuzje takich zawodników jak Balotelli, Sakho czy Sturridge ... to problemy które prześladują ostatnimi czasy angielskiego &quot;giganta&quot;(?). Dziś przyjdzie zmierzyć im się z ekipą z Bułgarii. W poprzednim sezonie byłoby nie do pomyślenia aby podopieczni Brandona Rodgersa grali tak słabo, teraz jednak czarny scenariusz stał się faktem. Liczę, że w końcu szkoleniowiec wyciągnie jakieś wnioski i dokona kilku roszad w składzie, bowiem ta drużyna jest zbyt dobra aby notować tak słabe wyniki. o 20:45 liczę na walkę od początku do końca, pokorę i gryzienie trawy. Teoretycznie żadne argumenty, aczkolwiek jak wielokrotnie podkreślałem serie niepowodzeń kończą się i w tak ważnym meczu, po prostu nie może się inaczej stać. Jeżeli Liverpool przegra bądź zremisuje to postawi się pod ścianą, bowiem wszystko będzie się sprowadzać do meczu przeciwko Basel, które jest zdecydowanie bardziej wymagającą ekipą niż dzisiejsi gospodarze. Sądzę, że w normalnych warunkach mielibyśmy dzisiaj taki kurs na handicap Live ale skoro buki wystawiają takie kursy to trzeba spróbować. Nie będę więcej już pisać o tym spotkaniu, ponieważ sporo zostało napisane, a do statystyk można zajrzeć samemu, bo przywoływanie ich przed tak PSYCHOLOGICZNYM meczem jest bezsensowne. To spotkanie może skończyć się wysokim pogromem (na co po cichu liczę), bezbarwnym remisem, bądź sensacyjną porażką. Dziś batalia rozegra się w głowach piłkarzy, jeżeli wyjdą zmotywowani i gotowi do ciężkiej pracy wywiozą &quot;skarb&quot; w postaci 3 punktów i szansy na dalszą przygodę w Champions League. Tyle z mojej strony, pozdrawiam!

Osobiście nie jestem tak przekonany jak wczoraj do zagrania tego &quot;pewnego&quot; ticketu (wczoraj pograne Roma lub Remis + Sporting + Porto), ale biorąc pod uwagę, że wczoraj nie było niespodzianek i topowe drużyny, wcale nie odpuściły sobie piątej kolejki ligi mistrzów myślę, że ten trebel jest bardzo realny (daję mu 75% szans), kurs wynosi około @[email protected]: ✅!!! haha wiedziałem, że te ekipy mnie nie zawiodą ???? jak ktoś grał wie co robić. Atletico + Juve + Real.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Skoro nie kalkulują to powiedz mi, dlaczego Bayern wyszedł w połowie drugim składem? Twoja wypowiedź jest nielogiczna.
gdzie Ty tam widziałeś 2 skład ? Człowieku weź pod uwagę ile Bayern ma kontuzji i ilu zawodników nie mogło zagrać. Wystawił Rode bo widziałeś jak koleś zagrał choćby w ostatnim meczu? Normalne, że jakaś lekka rotacja też musi być.
To samo Real dzisiaj:
Keylor/Casillas; Arbeloa, Ramos, Varane, Marcelo/Coentrão; Kroos, Isco, James; Bale, Benzema, Cristiano.
Wydaje mi się, że wyjdą 2 garniturem, nie ma co się męczyć...
Najlepsze to jak Guardiola powiedział, że takie mecze to też o prestiż, kasę i rekordy. Dzisiaj to Real jest bliski wyrównania rekordu 15 zwycięstw, a w weekend już być drużyną, która w historii klubu będzie pewnie na długo zapisana, a prawda taka, że ten mecz i z Malagą są najtrudniejsze, a później spokojnie do ponad 20 zwycięstw mogą dojechać.
Nawet jeżeli Real by wygrał to zaproponowane kursy są nie do zaakceptowania, a pchanie się w handi przy obecnej formie Basel jest podwójnie ryzykowne.
Nie no to wytłumacz mi jaki oczekiwałbyś kurs na Królewskich ? Pewnie z 2.10 by Cie zadowolił, tylko chyba raz, że buki wiedzą jaki ma być przypuszczalny skład, dwa to co to za porównanie formy Basel z formą Realu? Nie róbmy sobie jaj. Nie twierdzę, że Real wygra to z palcem w dupie bo i spokojnie wtopa może być, ale właśnie 1.40 jak i 2.10 z handicapem to kursy do grania, bo krótko mówiąc tutaj szybka jedna bramka może rozwiązać cały worek i ponownie skończy się 0:4 czy 1:4. A Basel &quot;bez względu na wszystko&quot; i tak w ostatnim meczu będzie walczyć o awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Wydaje mi się z Guardiola wyszedł mniej ofensywnie niż zawsze, bo chciał zabezpieczyć tyły
Lewy, Ribery, Robben, to nie zabezpieczanie defensywy. Poza tym będę upierał się, że hasło typu &#39;taki zespół musi wygrywać&#39;, &#39;nie mogą odpuścić&#39; jest, że tak powiem, argumentem &#39;z dupy.
Od groma zespołów pokroju Realu, Barcy, MU itd. przegrywało mecze nie tylko te, których wygrać nie musiało, ale te, które wygrać musiało!
ARSENAL - DORTMUND
Nie znam dokładnie składu Borrusii ale wg mnie mogą odpuścić ten mecz. Pierwsze miejsce i tak mają praktycznie zapewnione. W przypadku porażki wystarczy im remis w ostatnim spotkaniu (u siebie z Anderlechtem).
Dodatkowym czynnikiem jest ich fatalna pozycja w lidze i kolejny bardzo ważny mecz w lidze. Obecnie w tabeli są na 16. miejscu (spadkowym) i zdecydowanie priorytetem jest mecz we Frankfurcie, gdzie powinny być rzucone całe siły.
A, że kontuzje cisną bardzo Borrusię nie chcę mi się wierzyć, że Klopp zaryzykuje wystawienie najważniejszych ogniw w meczu praktycznie dla nich o pietruszkę.
No i jeszcze jedna bardzo ważna informacja: z powodu kontuzji nie zagra Reus. Ile znaczy ten zawodnik dla Dortmundu to chyba każdy wie.
1 DNB, lub choćby 1X jest jak najbardziej do wzięcia w niezłym kursie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ludogorets - Liverpool 2 2.00 Bet365
Będący w tragicznej formie Liverpool kontra zespół, który przeżywa niesamowite święto, ze względu na sam udział w fazie grupowej LM
Oj to prawda, że Liverpool gra tragicznie. Odpadnięcie Liverpoolu już po fazie grupowej Champions League byłoby wielką niespodzianką. Taki scenariusz jest jednak prawdopodobny, a jego realizacja może nastąpić już dzisiaj. The Reds zagrają w Sofii z Łudogorcem Razgrad, a jednocześnie będą musieli nasłuchiwać doniesień z Bazylei. Na domiar złego w Bułgarii menedżer wicemistrza Anglii nie skorzysta z usług dwóch napastników: Mario Balotellego i Daniela Sturridge&#39;a. To kolosalna strata, która może zadecydować o tym, że Liverpool nie wygra tego meczu. W dodatku krążą w sieci inne ciekawe plotki... Jak informuje brytyjski &quot;Daily Star&quot;, pomocnik Liverpool FC Lucas Leiva już podczas zimowego okienka transferowego może opuścić drużynę z Anfield. Myślę że Anglikom ciężko będzie się grało na gorącym bułgarskim terenie i jeśli wygrają to minimalnie.
Proponuję przeczytać sobie fajny artykuł o Liverpool ŹRÓDŁO i poszukać czegoś w stronę Bułgarów... mnie on przekonał..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W porównaniu do ostatniego ligowego meczu w składzie brakło tylko Gotze i Mullera, za których grali Rode i Hojbjerg - czy to jest drugi skład? Nie wiem... Wydaje mi się z Guardiola wyszedł mniej ofensywnie niż zawsze, bo chciał zabezpieczyć tyły, zdawał sobie sprawę, że City musi to wygrać, żeby się liczyć, więc postawił na defensywę. Plan zepsuła czerwona kartka i szybko stracona bramka. Gdyby nie niefrasobliwość i zbytnia pewność siebie Bayern mógłby dowieść ten punkt do końca, ale Aguero to jednaj Aguero.
Wyjście nawet podstawowym składem nie jest równoznaczne z poważnym traktowaniem spotkania, skoro zawodnicy mają wahania nastrojów związane z wydarzeniami na boisku, a trener przygotowania do takiego spotkania ogranicza do taktyk ala my się cofamy i walimy ich z kontry no to sorry ale u nas w A klasie mają więcej pomysłów.Bayern to drużyna która jak ma cel to zdobywa pole przez pełne 90 minut a nie oddaje je rywalowi.Real pewnie zagra podobnie dzisiaj, czyli jak an treningu.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Śmieszy mnie trochę to gadanie wasze na temat podejścia do meczu. Nie ma czegoś takiego przecież, że &quot;oo już możemy przegrać bo jesteśmy w dalszej fazie&quot;.. Kurde.. Za każdą wygraną dostają kasę, a takie drużyny jak np. PSG, Barca, Real, Bayern itd. na pewno nie mają w głowach myśli &quot;ok, przegrywamy to&quot;.. Skąd Wy bierzecie takie pomysły? Przecież każdy zawsze chce wygrać mecz, a tym bardziej wielkie kluby. To, że czasem są niespodzianki wynikowe to nie oznacza tego, że ktoś chciał przegrać mecz, tylko to, że zagrali słabiej od drużyny przeciwnej.
Odpuścić sobie mecz może w lidze krajowej np. Legia, która nie ma aż takiej siły, żeby grać co mecz tym samym składem co 3 dni.
To, że Guardiola dokonał pewnych zmian w składzie to dla niego normalne. W Bayernie jak i w Barcelonie robił to często. Dla niego nie ma 11 graczy i na tym się kończy, tylko u niego może grać każdy.
Dzisiaj Real też na pewno sobie nie odpuści jak Wy to macie w zwyczaju nazywać. Ronaldo chcę gonić Messiego, który mu wczoraj uciekł w klasyfikacji strzelców, Real ma szanse na jakiś tam rekord 15 zwycięstw (?) (nie zagłębiałem się w tym dokładnie). Więc nie ma mowy o odpuszczeniu. Wiadomo, Basel mocne u siebie na stadionie, ale nie do tego stopnia, żeby dzisiejszy Real Madryt zatrzymać, a tym bardziej z nim wygrać.
Jak widzę też, sporo osób szuka niespodzianki w meczu Ludogorets - Liverpool.. Hmm, moim zdaniem trochę na wyrost. To prawda, że Anglicy bez formy, ale jeżeli dzisiaj Real wygra, a pewnie tak będzie, a Liverpool wygra swój mecz to mają szanse na fazę pucharową Ligi Mistrzów. Będą dzisiaj na pewno bardzo mocno zmotywowani.. A kurs na Liverpool około 2.00 jest naprawdę fajną opcją. Bułgarzy może i są mocni na własnym stadionie, ale to na tle tych ogórków ligowych, a nie na tle LM.
Henderson: Poprawimy się dla fanów
Rodgers staje w obronie kapitana
Rodgers: Zapomnijmy o Palace
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wygrać mecz to może chcieć kibic, zrozum że piłka nożna to nie tylko świat fantazji w naszych głowach a 11 najemników pozujących do kamer i nikt z nich idąc do pracy po wykonaniu pewnego zadania (awans z grupy) nie będzie wypruwał flaków, tylko już myślał o kolejnym zadaniu do wykonania, no chyba że ktoś im grubiej posypie za dodatkowy wysiłek.Ty jakbyś w pracy wykonał polecenie od kierownika to byś robił nadkomplet żeby się komuś podlizać, czy się oszczędzał i myślał o kolejnych zadaniach?
Ci goście trenują codziennie i taki mecz to dla nich przetarcie przed z pewnością ważniejszą ligą do kolejnego losowania LM.Oczywiście mecz mogą wygrać jak się dla nich dobrze ułoży ale to nie jest jednoznaczne z graniem na 100%.Już widze jak cały Real gryzie trawe bo Ronaldo chce gonić Messiego hehe
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja dziś bez zbędnych kalkulacji lecę w małą tasiemkę, niestety w totomixie, stąd te kursy.
Atletico Madryt Żółte Kartki Over 1,5 @ 1.65
Tutaj sprawa dosyć jasna, Atletico nie jest jeszcze pewne awansu a Olympiacos może im napsuć dzisiaj dużo krwi. Myślę że mecz będzie zacięty, w końcu Grecy też grają jeszcze o pełną pule, żadna ze stron nie może pozwolić sobie na błąd, stąd widzę tu kartki, podpieram to również tym że dwóch graczy Atletico raczej będzie chciało się dziś &#39;wyczyścić&#39;.
Arsenal - Dortmund DNB 1 @ 1.65
Krótko, Dortmund już z awansem, bez Reusa. Jak w Brukseli padnie remis to Arsenal i tak awansuje, ale... Myślę że Kanonierzy będą grali o 3 pkt, ostatnio dostali w czapkę od United, dziś muszą sprawić radość kibicom i wygrać. Dla bezpieczeństwa obstawiam ze zwrotem.
Basel - Real - 2 @ 1.40
Real już z awansem, myślę że wygrają dosyć pewnie, aczkolwiek różnie to bywa, dlatego zamiast handi daje, &#39;wydający&#39; się dosyć bezpiecznym typem, czysty win.
Zenit - Benfica DNB 1 @ 1.42
Uważam że Zenit jest w lepszej dyspozycji i aktualnie jest drużyną która bardziej zasługuje na awans, w Lizbonie wygrali 0-2, dostają teraz Benfice u siebie. Uważam że mają większe szansa. Dla bezpieczeństwa jednak ze zwrotem.
Malmo - Juve - 2 @ 1.37
Tak jak w przypadku Realu, boje się grać handi, Juve ma to do siebie że czasem wygra 0-3 a czasem męczy 0-1. Niemniej jednak dziś muszą wygrać by mieć spokój i nie drżeć o awans w ostatnim meczy z Atletico. Czysty win.
Za 2 dyszki, 150 do wzięcia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powodzenia dziś wszystkim! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Wygrać mecz to może chcieć kibic, zrozum że piłka nożna to nie tylko świat fantazji w naszych głowach a 11 najemników pozujących do kamer i nikt z nich idąc do pracy po wykonaniu pewnego zadania (awans z grupy) nie będzie wypruwał flaków, tylko już myślał o kolejnym zadaniu do wykonania, no chyba że ktoś im grubiej posypie za dodatkowy wysiłek.Ty jakbyś w pracy wykonał polecenie od kierownika to byś robił nadkomplet żeby się komuś podlizać, czy się oszczędzał i myślał o kolejnych zadaniach?
Ci goście trenują codziennie i taki mecz to dla nich przetarcie przed z pewnością ważniejszą ligą do kolejnego losowania LM.Oczywiście mecz mogą wygrać jak się dla nich dobrze ułoży ale to nie jest jednoznaczne z graniem na 100%.Już widze jak cały Real gryzie trawe bo Ronaldo chce gonić Messiego hehe
Widać, że mentalność hiszpańska nie jest Ci znana...
Od lat w Hiszpanii liczą się dwa kluby. Od lat trwa między nimi pompowana rywalizacja o której się nie mówi, a która wisi. Od lat Ronaldo i Messi jadą łeb w łeb w różnych rywalizacjach, czy to bramki w Lidze Mistrzów, czy bramki w lidze hiszpańskiej, czy złota piłka. Nawiązując do Twojej wypowiedzi na temat ,,pracy&quot;... Czy Twoim zdaniem to nie jest najprostsza w świecie konkurencja na rynku, która próbuje przebić się do klienta (kibica) nie ceną, a bardziej wartościowym towarem? TO JEST TO SAMO!
Dlatego też wczoraj Barcelona wygrała 0:4, a Real dzisiaj również zgwałci ,,Bazyliszków&quot;.
Real -2 @3,00
L-pool @ 2,00
Atletico over 1,5 ŻK @1,72

ako@10,32
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Jak widzę też, sporo osób szuka niespodzianki w meczu Ludogorets - Liverpool.. Hmm, moim zdaniem trochę na wyrost. To prawda, że Anglicy bez formy, ale jeżeli dzisiaj Real wygra, a pewnie tak będzie, a Liverpool wygra swój mecz to mają szanse na fazę pucharową Ligi Mistrzów. Będą dzisiaj na pewno bardzo mocno zmotywowani.. A kurs na Liverpool około 2.00 jest naprawdę fajną opcją. Bułgarzy może i są mocni na własnym stadionie, ale to na tle tych ogórków ligowych, a nie na tle LM.
Henderson: Poprawimy się dla fanów
Rodgers staje w obronie kapitana
Rodgers: Zapomnijmy o Palace
Wyjaśnijmy moze jedno. To nie jest Must Win dla Liverpoolu. Jakby spojrzeć na tabele to jeśli Real dzis wygra to NIE MA ROZNICY czy liverpool zremisuje czy wygra, bo i tak bedzie musial wygrac z Basel na Anfield. Jesli otrzymaja informacje w przerwie, ze Real ogrywa Basel 3-0 to watpie zeby przy wyniku remisowym kolo 80 minuty ruszyli na hurra bo 3 punkty albo odpadaja. Najwazniejsze to dla nich nie przegrac, chociaz przegrana 2-3 np daje anglikom lepszy bilans a przy 1-2 beda liczyc sie bramki. W przypadku wspomnianej przegranej z Ludo, wystarczy ze wygraja z Basel dwoma bramkami i awansuja.
No chyba, ze Basel wygra z Realem to wtedy jest inny scenariusz.
Podsumowujac, nawet remis czy minimalna bramkowa przegrana nie przekresla awansu liverpoolu, wiec nie robilbym z tego walki o zycie.

Wojttekkk - co bys nie mowil, wiadomo, ze awans rozstrzygnie sie na Anfield Road w spotkaniu z Basel , a nie dzis
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wygrać mecz to może chcieć kibic, zrozum że piłka nożna to nie tylko świat fantazji w naszych głowach a 11 najemników pozujących do kamer i nikt z nich idąc do pracy po wykonaniu pewnego zadania (awans z grupy) nie będzie wypruwał flaków, tylko już myślał o kolejnym zadaniu do wykonania, no chyba że ktoś im grubiej posypie za dodatkowy wysiłek.Ty jakbyś w pracy wykonał polecenie od kierownika to byś robił nadkomplet żeby się komuś podlizać, czy się oszczędzał i myślał o kolejnych zadaniach?
Ci goście trenują codziennie i taki mecz to dla nich przetarcie przed z pewnością ważniejszą ligą do kolejnego losowania LM.Oczywiście mecz mogą wygrać jak się dla nich dobrze ułoży ale to nie jest jednoznaczne z graniem na 100%.Już widze jak cały Real gryzie trawe bo Ronaldo chce gonić Messiego hehe
Pooglądaj może mecze Barcy i Realu i zobacz sobie na kogo i pod kogo ciągle są grane mecze. Czy pod Benzeme, Bale, Neymara, Suareza czy jednak pod Ronaldo i Messiego, żeby bili kolejne rekordy?

Wyjaśnijmy moze jedno. To nie jest Must Win dla Liverpoolu. Jakby spojrzeć na tabele to jeśli Real dzis wygra to NIE MA ROZNICY czy liverpool zremisuje czy wygra, bo i tak bedzie musial wygrac z Basel na Anfield. Jesli otrzymaja informacje w przerwie, ze Real ogrywa Basel 3-0 to watpie zeby przy wyniku remisowym kolo 80 minuty ruszyli na hurra bo 3 punkty albo odpadaja. Najwazniejsze to dla nich nie przegrac, chociaz przegrana 2-3 np daje anglikom lepszy bilans a przy 1-2 beda liczyc sie bramki. W przypadku wspomnianej przegranej z Ludo, wystarczy ze wygraja z Basel dwoma bramkami i awansuja.
No chyba, ze Basel wygra z Realem to wtedy jest inny scenariusz.
Podsumowujac, nawet remis czy minimalna bramkowa przegrana nie przekresla awansu liverpoolu, wiec nie robilbym z tego walki o zycie.
Jeżeli dzisiaj Liverpool i Basel nie wygrają, to w lepszej sytuacji jest Basel, po 1 - wygrali pierwszy mecz pomiędzy sobą, po 2 - lepszy bilans bramek. Dlatego, żeby Liverpool myślał o awansie do fazy pucharowej LM, a nie LE to powinien to spotkanie wygrać.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona
Typ: Zenit 2.05 ✅ 1:0
W mlodziezowej LM U19 pilkarze z Rosji rozgromili 5:1 przyjezdnych, mimo tego, ze to wlasnie goscie byli faworytami. Licze, ze 3 punkty powedruja rowniez do seniorow z Sankt Petersburga.
Male dane statystyczne obu druzyn z obecnego sezonu:
Zenit w lidze zajmuje 1. miejsce z dorobkiem 35 pkt. po 11 zwyciestawch, 2 remisach i 1 porazce, a ich bilans bramkowy to 36:9. Jako gospodarze wygrali 6 spotkan, 1 zremisowali i przegrali, bilans 21:6.
Benfica w swojej lidze takze jest liderem (8-1-1; bilans bramkowy to 23:7). Jako przyjezdni zanotowali 4 zwyciestwa i 1 porazke z bilansem 12:5.
Wiec powiedzmy sobie szczerze, ze ligowe statystyki nie za duzo nam pomagaja wybrac faworyta tego spotkania.
Przejdzmy teraz do sytuacji w grupie C, ktora jest naprawde wyrownana i walka o awans bedzie sie toczyla do ostatniej kolejki. Bayer w meczu z Monaco moze juz dzisiaj zapewnic sobie awans z 1. miejsca do fazy pucharowej. Natomiast walka o 2. miejsce jak juz wczesniej wspominalem bedzie zacieta. Zarowno Zenit jak i Benfica maja po 4 oczka i zajmuja kolejno 3. i 4. miejsce w tabeli. Pierwsze spotkanie dwoma bramkami, do tego na wyjezdzie, wygrali pilkarze z Rosji.
Jak wiemy mecze w Rosji potrafia miec rozny przebieg i nawet najlepsze druzyny potrafia stracic punkty nie tylko z Zenitem, ale i z innymi druzynami jak np. CSKA. Pilkarze Benfiki przemierzyli cala Europe, aby dostac sie na stadion w St. Petersburgu. Do tego dochodza warunki klimatyczne - nizsza temperatura (chociaz tutaj az tak zle nie ma, bo okolo 0 stopni) i sporo wyzsze cisnienie. To dziala na pewno na korzysc gospodarzy.
Z tego co wyczytalem to nieobecnym w zespole gosci bedzie Eliseu, z kolei druzyna Villas-Boas&#39;a jest w pelni zdrowa.
Dosc obszerna analiza, mam nadzieje, ze sie sprawdzi. Mecz juz o godzinie 18:00.
Edit. Jednak nie taka az obszerna, po prostu dlugo pisalem. ????
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ariakis
Moze nie tyle, popieram typ, co uwazam, ze dla Atletico to nie bedzie spacerek. Jednak szanse, ze Olympiakos wygra w Hiszpanii sa male. Osobiscie gram na ten mecz handi +2 na Olympiakos. Zastanawiam sie tez nad overem 2.5, bo kurs blisko @2.00, a Olympiakos tez pewnie cos ustrzeli.
Pozniej podam kilka typow, bo na dzis oferta zacna:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pooglądaj może mecze Barcy i Realu i zobacz sobie na kogo i pod kogo ciągle są grane mecze. Czy pod Benzeme, Bale, Neymara, Suareza czy jednak pod Ronaldo i Messiego, żeby bili kolejne rekordy?
a czy strzelanie goli przez Ronaldo w tym meczu jest równoznaczne z wygraną Realu?może się skończyć 2-2 i obie strony będą zadowolone.ja nie twierdze że Real przyjedzie się położyć ale na pewno nie będą mieli taktyki pod rywala, zagrają co potrafią pod Ronaldo ciekawe tylko jak zareagują jak ten dostanie gęste krycie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
a czy strzelanie goli przez Ronaldo w tym meczu jest równoznaczne z wygraną Realu?może się skończyć 2-2 i obie strony będą zadowolone.ja nie twierdze że Real przyjedzie się położyć ale na pewno nie będą mieli taktyki pod rywala, zagrają co potrafią pod Ronaldo ciekawe tylko jak zareagują jak ten dostanie gęste krycie.
Real to nie jest klub który moze sobie jak Bayern pozwalać na stratę punktów a w konsekwencji pieniędzy w LM.
Real nie musi mieć taktyki pod takiego rywala bo kultura gry przewyższa go o lata świetlne także nawet jeśli bedą sobie pykac piłeczkę i grać to co grają zawsze wysadza ten cały Basel w kosmos.
Daj bóg zeby kazdy zespół nie miał takiego pomysłu jak Real.
Gęste krycie pod Ronaldo? Ty rozumiesz ze sa piłkarze którzy gęsto kryci i tak robią swoje? Wyłączyć to mógłby go Mourinho obrona Chelsea albo Guardiola Bayernem a i to wydaje sie smieszne.
A Ty piszesz ze Basel go wyłączy no ludzie co to za pierdoly??!!
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Moje propozycje na dziś.
Atletico Madrid - Olympiakos

Ponad 20,5 pkt karnego w 2 połowie. - 2,30 Unibet ✅
Atletico musi ten mecz wygrac aby być pewnym awansu, moim zdaniem jednak Olimiapos może powalczyć w tym meczu.Przy założeniu ,żewynik w meczu będzie otwarty to w 2 połowie powinny posypać się kartki. Jeśli po 1 połowie atletico będzie prowadzić wysoko w 2 powinien się wykartkować Godin oraz Gabi trzeba będzie wtedy liczyć na jeszcze jedną kartkę jednak moim zdaniem 2,30 na 3 żółtka w 2 połowie jest jak najbardziej do gry. Trzeba pamiętać też ,że jedna czerwona pokrywa nam cały zakład a tych pan wolgang stark pokazuje całkiem sporo.Ryzykuje również kartkę dla Godina ,przed chwilą betsson wywiesił kurs.
Godin z.kartka 2.0 1/10 ⛔
edit Smiechowo Atletico ,4;0 prowadzić i się nie wyczyścić 2 podstawowych graczy to jakaś żenada.......
PFC Ludogorets - Liverpool
2 moje propozycje na ten mecz.
Ludogorets powyżej 20,5 pkt karnego 2,0 - Unibet⛔ edit 0 karki w meczu przy 30 faulach to bez komentarza......
PFC Ludogorets - strzeli gola -1,50 - Betsson✅
Odnośnie 1 typu Ludo pokryło zakład w 3 meczach dotychczas , jedynym gdzie nie dostali 3 kartek było okrutne 4;0 z basel imo ich najsłabszy mecz.Cóż szanse awansu to matematyka jednak myślę ,że nogi nie odstawią i Live wcale nie będzie miało spacerku,a o tym wiecej przy okazji typu 2. Sedziuje Mateu Lahoz, sędzia pokazuje kupe kartek , jednak przy tym pozwala grać dość ostro_Oglądam dużo hiszpańskiej piłki i sędzia ma swoją specyfikę. Nie przerywa gry niepotrzebnie,pozwala grać dość ostro jednak gdy używa gwizdka zwykle sięga już od razu do kieszeni.Przynajmniej takie są moję obserwację jeśli chodzi o La Liga.
Odnosząc się do strzelenia bramki przez gospodarzy.Uważam ,że Ludo spokojnie stać na pyknięcie brameczki u siebie.Dobra do tej pory 3 trzy bramki, z czego 2 w doliczonych już czasach gry,ale oni na każdą z tych bramek z przebiegu całego spotkania zasłużyli. Z realem u siebie zagrali mega mecz i powini strzelić więcej niż jedą bramkę bo okazje były, z basel u siebie cisneli cały mecz-ale wpadło dopiero 2 doliczonym czasie gry. Ja powiem tak wyniki gorsze jak gra, cieszyłbym bym się niezmiernie gdyby każda drużyna która gra z realem potrafiła zaprezentować taki poziom.Co tu jeszcze przemawia za bramką, Live może nie zbiera jakiś okrutnych batów w lidze jednak strzela im każdy , i nie jest to w cale nad wyraz powiedziane bo w tym sezonie w wszystkich rozgrywkach zachowali tylko w. 2 razy czyste konto.Mógłbym jeszcze trochę napisać o postawię live ,ale nie kopie się leżącego więc przemilcze już temat.
Potem jeszcze kilka słow....
Zenit- Benfica
Typ Benfica Dnb-2,70 betsson. ⛔ edit No cóż po jednym dobrym strzale na bramkę i akurat wpadło nie w tę stronę.
Tak jak.wczoraj nie miałem.przekonania co do ukraińców ,tak.dziś brzydko pachnie mi w.meczu.w.rosji. Co prawda sytuacja diametralnie inna bo szlachtar miał.już.awans,natomiast dziś.obie drużyny o niego walczą. Ja rozumiem mecz w rosji pizga i wielu drużyna się tu gra ciężko.zenit bez osłabien, wlasna publiczność,.dobra. forma w lidze stosunek meczy h2h ,dobry kurs wszystko dziś przemawia na korzyść zenitu.
W tej sytuacji najlepszym argumentem za Benfica jest brak argumentów, na zenit się gra.jak mię sa faworytem. Wystarczy zobaczyć co w tamtym roku.odjebali z.austrią wiedeń, to jest drużyna nieobliczlna.
...
No i z wczorajszego tematu kartka dla Ramosa ✅
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Malmo – Juventus
Typ: over 12,5 fauli Juventus
Kurs: 2,1
Bukmacher: Ónibet
Dla Juve będzie to bardzo ważne spotkanie. Obecnie mają tylko 6 punktów (wygrywając tylko u siebie). Na wyjazdach w Lidze Mistrzów notowali porażki po 0:1 z Atletico i Olympiakosem. Juve w razie porażki bardzo może sobie skomplikować sytuację w grupie. Spotkanie powinno być zacięte, bo Malmo u siebie prezentuje się całkiem przyzwoicie. Juve w wyjazdowych pojedynkach notował dużo fauli: z Atletico – 28 oraz z Olympiakosem – 15. W pojedynku z Malmo łatwo nie będzie, a że stawka spotkania będzie wysoka to o dużą agresję w grze nie będzie trudno. Sędzią tego starcia będzie Portugalczyk, Pedro Proenca (http://pl.soccerway.com/referees/pedro-proenca/44957/matches/), który bardzo lubi dawać kartki i temperować grę. Włosi w spotkaniach o wielką stawkę potrafią wyprawiać różne rzeczy ???? 13 fauli w takim spotkaniu po takim kursie jest z pewnością do zaakceptowania.
Wynik: 10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom