>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 26.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie, widział ktoś u jakiegoś buka zakład na kartkę dla Ramosa? Szukam i ciężko, a chłop się pewnie będzie chciał wyczyścić przed fazą pucharową. Tak samo jak Diego Godin. byłbym wdzięczny za pomoc ????
betsson, Ramos po 1.20 (haha) i Godin po 2.00
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Basel - Real Madryt

Sporo o tym meczu zostało napisane. Basel, niby europejski średniak ale jednak potrafiący walczyć z wielkimi firmami, szczególnie na własnym stadionie. W swojej grupie zajmuje drugie miejsce z 6 punktami na koncie, a 3 puntkami przewagi nad Liverpoolem i Ludogorets. Niemniej o awans do fazy pucharowej będzie im bardzo ciężko ponieważ prócz dzisiejszej potyczki z &quot;Królewskimi&quot;, zostaje im wyjazd na Anfield Road na mecz z tamtejszym Liverpoolem. Zadanie bardzo trudne, ale nie niemożliwe.

Z kolei Real niszczy wszystkich jak idzie. Jeśli dzisiaj odniosą zwycięstwo Carlo Ancelotti wyrówna rekord Mourinho i Miguela Munoza, który zaliczyli ze swoimi zespołami 15 zwycięstw z rzędu. Biorąc pod uwagę obecną formę całego zespołu i przede wszystkim Crisitano Ronaldo, są w stanie to zrobić. Ten mecz wcale nie musi być taki łatwy jak się może wydawać. Dużo zależy od tego z jakim nastawieniem wyjdzie Basel, czy cofną się i będą czekać na kontry, czy zagrają tak jak z wielkimi zespołami - nie przestraszą się i będą grać agresywnie. Jeśli jednak szybko wpadnie jakiś gol to mecz powinien się zrobić otwarty. Real wiemy jak gra, zawsze ofensywnie. Z kolei ekipa z Bazylei będzie musiała się otworzyć jeśli będą chcieli coś w tym spotkaniu ugrać.

Mimo wszystko wydaje mi się, że Real ten mecz wygra. Jednak patrząc na kursy na pewno nie zdecyduję się grać czystej 2. Spodziewam się tu paru goli więc najlepszych rozwiązaniem będzie:

Real wygra &amp; over 2,5 @ 1,80
Real strzeli gola w obydwu połowach @ 1,70
Over 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,0

Unibet
 
A 4

argreto

Użytkownik
Wiele w temacie zostalo powiedziane, moja propozycja, nie zamieszczam analizy, nie mam na to niestety czasu.
  • Atletico Madryt - Olympiakos
    Wynik meczu : Atletico Madryt
    Kurs:: 1,40
  • FC Basel - Real Madryt
    Wynik meczu : Real Madryt
    Kurs:: 1,40
  • Malmoe - Juventus
    Handicap : Mal. +3
    Kurs:: 1,38
 
P 0

puzon

Użytkownik
Juventus powyżej 2,5 spalonego w meczu !

Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Świetny typ według mnie znalazłem, liczyłem, że linia będzie wynosiła 4,5 lub przynajmniej 3,5 a tu takie zaskoczenie. Juventus nie jest pewny awansu i będzie musiał walczyć o to do ostatniego meczu. Dziś Szwedzi się cofną i na pewno zagrają z kontry. Dużo się będzie gotowało pod ich polem karnym i taką śmieszną linię Juve powinien pokryć. Malmo w tej edycji Ligi Mistrzów na 4 mecze grupowe z każdym łapało rywala 5 razy na spalonym ???? Taką mają taktykę, że raczej się cofają i rywale dużo przebywają pod ich polem karnym, gdzie o spalonego nie trudno. We Włoszech Juve - Malmo właśnie było 5 spalonych Starej Damy i tutaj będzie podobnie.

Nie ma co się rozpisywać, Juve te przynajmniej 3 spalone spokojnie wykręci ????

Zagrane grubo(jeszcze dobrałem chwilówke), buk widać, że rozdaje kasę na Święta ????
Gdzie to zagrałeś?
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
Totomix wystawił ofertę i zaproponował linię: 1.5. Zatem liczę, że Godin i Gabi będą tymi, którzy tą linię pokryją
Atletico powyżej 1.5 żółtej kartki @1.65
w przypadku drugiego klubu z Madrytu, Realu, kandydatem do czyszczenia jest Ramos, a o niego można być spokojnym,zna te klimaty i na dodatek króluje w liczbie otrzymanych kartek w swojej drużynie. W przypadku Królewskich, Totomix wystawił także linię 1.5 @1.6, a drugiego klarownego faworyta do wyłapania nie ma, dlatego jeszcze się waham
na jakim bukmacherze są zakłady na LM z kartkami dla konkretnych drużyn? bo na bet365 nie ma..
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
na jakim bukmacherze są zakłady na LM z kartkami dla konkretnych drużyn? bo na Bet365 nie ma.]
pisze jak byk w analizie - Totomix ????

I jeszcze mały kupon wariat.

Ludogorets - Liverpool - over 4.5 ŻK
+
Liverpool Win
+
Arsenal - Borussia - over 10 RR
+
Arsenal AH(0.0)

Kurs: 16.63
⛔
Bet365​

Gorący teren w Bułgarii więc kartki mogą się posypać. Liverpool musi się w końcu przełamać i mam nadzieję,że będzie to dziś. Arsenal myślę, że zwycięży. Borusia awans ma już zapewniony. Sądzę, że będzie to mecz walki i over 10RR jest do zrobienia.

Zagrane oczywiście za niewielką stawkę.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Basel - Real Madryt obydwie strzelą za 1,61 Bet365 8\10

Bazylea jest w formiepierwszemiejsce w tabeli (11-2-3) Ostatnie 5 meczów bez porażki (4 zwycięstwa+1 remis). Szwajcarzy to bardzo dobra ekipa europejska. Napędzili strachu już nie jednemu faworytowi głównie Chelsea. Po drugiej Stronie lider ligi hiszpańskiej obrońca trofeum i klub który wydaje astronomiczne ceny na gwiazdy w ofensywie (Rodriguez, Bale, Isco). Moim zdaniem dlatego &quot;kuleje&quot; gra obronna. Spodziewam się zaciętego meczu i przynajmniej po 1 bramce dla obu stron które są &quot;w gazie&quot;.

Anderlecht - Galatasaray 1 za 2,3 Bet365 5\10
Belgowie zaimponowali mi w dwumeczu ze słabym Arsenalem, który potrafili zdominować w obydwu meczach. Turcy nic specjalnego nie pokazują w pucharach i dostali gładkie 4:1 od Kanonierów.

Ludogoretz - Liverpool 1x za 1,8 Bet365 5\10
Liverpool gra tragicznie. 4 porażki po kolei w lidze. W dodatku mają wszystkich napastników kontuzjowanych. Potrzeba radykalnych zmian bo zawodnicy nie wierzą że są w stanie wygrać. Więc tym bardziej mogą zremisować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom