>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (11.08-15.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
W tej kolejce derby Krakowa, zdecydowanym faworytem Wisła, jednak czy aby na pewno?
Podobnie jeśli chodzi o kursy w meczu Lech vs Zagłębie, kolejną szansę na przełamanie ma Lechia, jednak z Pogonią mogą mieć ciężko.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
5 kolejka Lotto Ekstraklasy rozpoczyna się meczem Legii z Piastem w Warszawie.
Gospodarze tydzień temu po raz trzeci z rzędu przegrali w Niecieczy.
Poza strzałem Czerwińskiego z ponad 30 metrów, Legia oddała tylko jeden celny strzał na bramkę rywali.
Piast u siebie tylko zremisował 1-1 ze Sląskiem, mimo wielu okazji, w tym karnego zmarnowanego przez Vassiljewa.
Rok temu Legia miała ponad 20 strzałów i kilkanaście rożnych z Piastem, nie potrafiła strzelić gola i zremisowała bezbramkowo.
Legia straciła od tamtego czasu swoich kluczowych graczy ofensywnych,
jedyny który został - Radovic nie zagra z powowdu kontuzji.
Piast w Poznaniu stracił 5 goli z Lechem, mimo słabej gry mistrza Polski w ataku,
zbliżającym się spotkaniu z walce o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej zobaczymy w tym spotkaniu kilka goli.
Przedmeczową linię 2,75 uważam za zbyt wysoka, dlatego lepiej tylko pooglądać to spotkanie.
Zakładem przedmeczowym, któy można zagrać są rzuty rożne gospodarzy lub ich łączna liczba w meczu.
Sandecja wygrała pierwszy raz w Ekstraklasie, strzeliłą 3 gole i jest faworytem w meczu z Wisłą Płock.
Zagrałem DNB na gospodarzy po kursie 1,75.
Lech po odpadnięciu z eliminacji do LE wygrał w Krakowie 2-0 z Cracovią.
Bjelica dokonał kilku zmian, ale najważniejsze były te pod koniec spotkania.
To głównie Makuszewski zapewnił gościom trzy punkty.
Najpierw po jego akcji gola strzelił Kamil Jóźwiak, później Makuszewski asystował przy golu Gytkjaera.
W tej kolejce zagra u siebie z Zagłębiem, które wygrało 3-0 z Pogonią Szczecin.
Wczoraj w Pucharze Polski Zagłębie wygrało 2-1 z Jagiellonią, a Pogoń wyeliminowała Lecha Poznań.
Portowcy wygrali 3-0, dwa gole strzelił Kort.
Jedynym pomysłem dla mnie w tym spotkaniu jest zakład over 2 gol.
Wisła Kraków wygrała 1-0 w Płocku po golu w doliczonym czasie gry.
To własnie 7 doliczonych minut przyniosło najwięcej emocji i okazji na gole.
Chwilę przed golem Carlitosa okazję dla gospodarzy zmarnował Piątkowski.
Na tygodniu obie ekipy zagrały w PP, w Krakowie Wisłą po dwóch golach z karnych wygrała 2-1.
Piątek strzelił w sobotę dla Termalicy, a w niedzielę dla Cracovii już nie ????
Krzysztof Piątek nie wykorzystał najlepszej okazji na objęcie prowadzenia,
po jego strzale głową piłka uderzyła w słupek.
Cracovię po dwóch przegranych meczach ligowych dwoma golami czeka mecz derbowy.
Ostatnio na Reymonta nie przegrywała, dlatego gram na gości linię +0,75.
Górnik zremisował 1-1 w Gdańsku i może odczuwać niedosyt po tym meczu.
Angulo mimo, że strzelił gola przed przerwą, powinien strzelić przynajmniej jeszcze jednego gola,
przy stanie 0-0 nie wykorzystał świetnego podania i z kilkunastu metrów nie trafił do pustej bramki.
Lechia wyrównała po golu Marco Paixao z karnego.
Pojedynek snajperów jak i Lechia - Górnik zakończył się remisem.
Zabrzanie u siebie wygrywali z Legią i Wisłą, teraz czeka ich mecz z Arką.
Zagrałem -0,25 na gospodarzy po kursie 1,96.
Korona nie wykorzystała swoich okazji w Gdyni ze zmęczoną Arką i zremisowała 0-0.
Teraz u siebie gra z Jagiellonią, której seria wygranych została przerwana u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza.
Obrona Jagiellonii popełniła sporo błędów, w ataku słabo wyglądał Sheridan.
Dla mnie Korona DNB lub +0,25 to kolejna zakłady, które warto zagrać w ten weekend.
O poniedziałkowym i wtorkowym spotkaniu jeszcze napiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Wczorajszy mecz z Zagłębiem pokazał że w Kielcach można spokojnie wygrać o ile skuteczność zostanie poprawiona bo biorąc pod uwagę liczbę niewykorzystanych sytuacji to Jaga powinna była spokojnie wygrać. Grając nawet w osłabieniu strzelili pięknego gola z rzutu wolnego i mogli strzelić kolejne dwie bramki po stałych fragmentach gry.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Górnik Zabrze vs Arka Gdynia
Górnik @ 1.95
Górnik Over 1.5 @ 2.06
LVBET


Spadną kursy. Mecz już w niedzielę, Arka gra dogrywkę, może nie grają super podstawowym składem, to jednak Górnik podobnie dzień wcześniej w Ostródzie nie forsował swoich zawodników. Dla mnie dobry bet do grania.
Dodatkowo Angulo w formie, co mecz bramka , ostatnio się z LEchią nie popisał będzie miał okazję się poprawić. Generalnie fajnie Górnik gra prostopadłe piłki, na dość sztywnych i wysokich obrońców Arki może to być doskonała broń.
Podróż daleka da się też Arce we znaki, PP może nie mieć aż takiego znaczenia, było sporo zmian, jednak jest opcja, że w drugiej połowie nie będą wyglądać już tak świeżo.
Pojawia się teoria, że obecnie z Arką jest ciężko wygrać, no nie do końca, pierwsza połowa PP ze Śląskiem, chociaż pod dyktando Arki pokazała, że nie wszystko jest dobrze, zdarzają się błędy i można coś strzelić, dodatkowo na chwilę obecną Górnik ma lepszy napad niż Śląsk. A mimo to Wrocławianie strzelili bramkę, piszę, że strzelili bramkę, bo ta druga to totalny klops Pilarza.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Górnik Zabrze vs Arka Gdynia
Górnik @ 1.95
Górnik Over 1.5 @ 2.06
LVBET

Spadną kursy. Mecz już w sobotę
Górnik gra z Arką w niedzielę, także Arka wypoczywać będzie dzień dłużej, choć uważam podobnie, że Zabrzanie powinni podołać Arce ????

edit: Tak z tego wku... pomyliłem dni ;), ale mimo wszystko pierwsza połowa pokazała, że Arka jest do ogrania, a dobry Górnik u siebie sobie z nimi poradzi. Robson1416

Ode mnie:
Wisła Kraków - Cracovia
Over 4,5 ŻK @ 1,75
⛔ 4 ŻK, szkoda
Over 0,5 76+&#39; @ 2,13 ✅ Kiko Time :jezora: 80&#39; i 89&#39; bramki
Fortuna

Ja z kolei znalazłem perełkę na pojedynek derbowy. Fortuna wystawiła linię 4,5 na żółte kartki, niesamowicie śmieszna linia jak dla mnie, bo ja wystawiłbym co najmniej 5,5. Pomijając sam fakt Derbów i atmosfery wokół nich, jest sporo kandydatów, tzw. &quot;pewniaków&quot; do kartki: w Wiśle chociażby Głowacki, Velez, Llonch (w podstawie zagra Velez, ale możliwa bardzo zmiana w trakcie meczu na Pola, który wraca po kontuzji, nie jest gotowy na pełny mecz, ale na podmęczonego rywala pewnie wejdzie albo w obawie, że Velez może zarobić czerwoną kartkę). Obie drużyny są w czołówce kartkowanych: Wisła ma 3,5ŻK/mecz, a Cracovia 3ŻK/mecz. Wisła zanotowała dotychczas 68 fauli, a Cracovia 64. Mecz sędziuje Daniel Stefański, pisałem w poprzedniej kolejce, że nie kartkuje w tym sezonie zbyt dużo, a w poprzednim kartkował mało, choć statystyki zawyżał meczami podwyższonego ryzyka i prestiżu. Taki mecz dostał też w sobotę. Spośród ostatnich czterech Derbów (dalej się nie zagłębiałem) statystyki kształtują się tak: 6, 8, 5, 5. Tak więc za każdym razem over wchodził, a przedostatnie Derby sędziował właśnie Daniel Stefański. Jak dla mnie taka linia to zdecydowanie value, szkoda, że Fortuna nie wystawia kilku linii, jak choćby STS, w którym są linie 4,5;5,5;6,5, bo wtedy pokusiłbym się nawet na wyższą linię, pewnie po kursie &gt;2,0. I dla ciekawostki - STS wystawił na linię 4,5 kurs 1,25 na over :]

Drugim typem, bardziej 4fun jest bramka w Derbach po 75 minucie. W Krakowie zaczyna fukncjonować coś w stylu &quot;Fergie Time&quot; ówczesnego Manchesteru United, tylko w wersji &quot;Kiko Time&quot; :jezora: Wiadomo, że jak coś, to narazie pisanie na wyrost, ale coś w tym jest, że Biała Gwiazda sporo tych bramek strzela pod koniec meczu. W zeszłym sezonie (choć to bardziej jako ciekawostka, bo przy takim zakładzie nie ma co patrzeć na poprzednie sezony) w pierwszym meczu Małecki strzelił bramkę w 89&#39;, a w drugim meczu Piątek w 71&#39;. Czuję, że taka późna bramka padnie też w sobotni wieczór ;)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
✅Wtorek 15.08.17
WKS-Termalica

2 druzyna strzeli gola w 2 polowie : TAK ✅
Fortuna kurs: 2.06

Gol w 96 min w pelni zasluzony remis, Slask slabe koncowki ciag dalszy, szkoda ale typ wszedl, dzis 2 kontuzje wiec bedzie mozna niebawem zarobic grajac przeciw druzynie z Wro.
Pozdrawiam







Powodow i dowodow na powyzszy typ jest kilka pod rzad, czyli wystarczy przytoczyc ostatnie spotkania ekipy z Wroclawia.

1* poczatek sezonu i mecz w Gdyni: wyrownana 1 polowa, po czym 2-0 (69 min i 78min)

2* Kolejny mecz to juz epicki dramat i gra w przewadze od 44 min na rownie goracym terenie u kosy w Lubinie i noz w plecy 1-0 w 91 min( Swierczok Joker wszedl pare min wczesniej ale nie wazne, pasuje pod moj typ)

3*Jedziemy dalej i tym razem mecz najstarszych zgod, przyleciala ekipa z Gdanska i fajnie Celeban &quot;Man of the Match&quot; z Kosa KOseckim 2-0 do Half Time. PO przerwie wracamy do schematu i Marco P. przywaca stan umyslu do poziomu 2-2 i gdyby nie te 3-2 w koncowce gdzie takie odrabianie wynikow pamietam za czasow Pana Waldzia Soboty kiedy to tez Slaska nie dalo sie ogladac w 1 polowach to byloby zwyczajnie slabo ale te 2 gole wpadly ze strony przeciwnika w 2 polowie, czyli pod typ.

4* Wypad na Oberschlesien do Gliwic i &quot;szybka pilka,mokry kort&quot; -RObak w 9 min robi z glowy uzytek! Wszystko fajnie , ladnie ale im dalej w las tym zimno , ciemno i dup... boli, czyli zejscie na ziemie w 29 min melduje sie Dziczek na 1-1.
Zaczynamy 2 polowe i powietrze z WKSu uchodzi ,az do karnego dochodzi. Gdyby nie nie Ksiaze to moze i bylo by pod typ ale kolo zapomnial jak sie w pilke gra, a przynajmniej jak sie karne strzela.Niebawem Memy powstana o nim, bo to juz 2 pod rzad i ida zaklady czy, podejdzie do kolejnej jedynastki.

5* Wyjazd na niegoscinny, delikatnie mowiac- teren do Gdyni przy wspanialej okazji 1/16 PP i wystawiamy rezerwy, chociaz ich nie za wiele ale sprawdzic trzeba co sie ma i macanie w pierwszych kilku rundach po czym deski, deski, mata, nogi sie ugiely Arce i 0-2 Slask fajnie przypunktowal, schodzimy do szatni i tam juz chyba mecz sie skonczyl, Wesoly Romek poprzybijal piatki, poklepal po plecach i powiedzial, tylko zebyscie to dociagneli to bedzie dobrze ale za dobrze to nie wyszlo w rzeczywistosci.
Waz Boa dusiciel sie rzucil pilkarzom WKSu na szyje jak to mowia i zgodnie z planem przeciwnik gra swoje, czyli po prostu biega i atakuje w 2 polowie strzelajac gole. Czyli pieknie 2-2 i wchodzi pod moj typ. WKS 2 brameczki w plecy.
Malo tego dostaja jeszcze 2 w dogrywce i to dobitnie pokazuje na jakim sa etapie przygotowan do reszty sezonu.

Termalica jaka jest taka widac, pisza ludzie,ze beda sie bronic przed spadkiem, ze punkty beda ciulac tylko u siebie jak widac z Legia im dobrze idzie to zbieranie,moze jakies uklady ida, kto wie.
Pisali ludzie ,ze Termalica nie gra nic nigdy w PP a jednak jakos te 4 bramki Siarce ktos musial strzelic!

Typ do rozpatrzenia.

Dodatkowo mozna probowac przez jakis czas lamance : Pierwszy gol/ spotkanie w Fortuna lub 1 pol/Spotkanie w roznych wariantach ze Slaskiem w roli glownej w 1 polowie.

Pozdrawiam serdecznie i zycze wysokich wygranych!
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Górnik vs Arka
Górnik wygra - @1.90⛔
forBET
Gospodarze mają dzień więcej odpoczynku po zmaganiach pucharowych. Do tego Arkowcy spędzili na boisku 30 minut więcej. O ofensywnej sile beniaminka nie ma co mówić, wystarczy jedno nazwisko - Angulo. Myślę, że wyjazd na niemal drugi koniec Polski zrobi swoje i koniec końców 3 punkty zostaną w Zabrzu.
Ajjj ta końcówka...;)
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Legia-Piast
1/+2,5 ✅
2,25 Fortuna

Myśle że dzisiaj jest ten dzień gdzie gospodarze powrócą na właściwe tory czyli do wygrywania w lidze niestety kosztem Gliwickiego Piasta.Już w PP Legia pokazała zalążek dobrej gry choć przeciwnikiem była &quot;tylko&quot;drugoligowa Wisła Puławy.Piast mimo wygranej w PP ze Stalą Mielec dalej nie zachwyca i ciężko będzie im dzisiaj pokazać jakiekolwiek atuty.Piast źle wszedł w sezon (0-2-2) i dzisiaj nic nie przemawia za nimi gdzie na przeciw nim wyjdzie mocno zdeterminowana drużyna gospodarzy.Legia najprawdopodobniej wystawi najmocniejszą &quot;11&quot; gdyż mecz pucharowy rozegrają za 6 dni i bedzie dużo czasu na regeneracje sił.Obstawiam zwycięstwo gospodarzy.3:1/4:0
Pozdrawiam
FT:3:1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Na dzisiaj na spotkanie Legia - Piast próbuję te typy:

BTS @1,83 ✅
Piast strzeli @1,63 ✅
Over 2,5 @1,75 ✅

O 20:30 Legia zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice. Obydwa zespoły nie mają tyle punktów na ile liczyli po tylu kolejkach. Gospodarze zdobyli w 4 spotkaniach zaledwie 4 punkty wygrywając tylko raz. Sytuacji gości jest jeszcze gorsza, bo zajmują ostatnie miejsce i zdobyli tylko 2 oczka. Po remisie z Cracovią i Śląskiem. Nadal czekają na zwycięstwo, ale czy dzisiaj się to uda ? Osobiście oglądając mecze z udziałem Piasta podobały mi się one, a drużyna z Gliwic prezentowała niezły futbol. Ze Śląskiem powinny być 3 punkty, nie strzelony karny w drugiej połowie. Z Cracovią ta sama sytuacja. Polegli dosyć wysoko w Poznaniu bo aż 1-5, a także przegrali z Pogonią Szczecin u siebie 1-2. Legia natomiast zaczęła od porażki z Górnikiem, następnie remis z Koroną która grała bardzo dobrze i mogła wywieźć z Warszawy nawet 3 punkty. Ostatnia porażka z Bruk- Betem pokazała że Legia prezentuje się póki co mizernie. Dodatkowo po meczu PP wypadł ze składu na bodajże 2 miesiące Czerwiński, który jak dotąd grał jak dla mnie najlepiej i trzymał niezłą formę. Myślę że to może być duże osłabienie w Legii w obronie. Wciąż brakuje Radovicia i Jodłowca, a zmiennicy z ławki prezentują sie przecietnie. Pokazali chociażby to z Wisłą Puławy którą pokonali 4-1, ale marnowali tyle piłek i sytuacji że lepiej o tym zapomnieć. Nie widzę tu takiego wielkiego faworyta w drużynie z Warszawy, a myślę że Piast zagra ofensywnie i postawi się Legii dlatego próbuję pograć wyżej podane typy. Od początku sezonu Piast w każdym meczu strzelał gola i tracił. Drużyna gospodarzy traciła gola w 3 spotkaniach i tylko w jednym zachowała czyste konto. Ja widzę dzisiaj tu 2 drużyny nastawione ofensywnie, walczące o 3 punkty i spodziewam się tu dużo goli. W zespole Piasta nadal są dobrzy piłkarze chociażby Kostia Vassiljev który będzie chciał zaprezentować się lepiej, prócz tego Zivec który w ofensywie Piasta zawsze jest niebezpieczny. Też ciekawi mnie występ Dziczka który gra na prawdę dobrze, ostatnio po ładnym strzale zdobył gola ze Śląskiem właśnie na 1-1.

EDIT: Ale Bang Legia do 78 minuty 1-0 a skonczylo sie 3-1. Wszystko na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; LECH – ZAGŁEBIE
Over 2,5 po 1,95

Kiepskie nastroje w Poznaniu, liczyłem ze kursy na Lecha podskoczą po wczorajszej wtopie w Szczecinie a tu nic … dziwne. Gdyby nie spotkanie pucharowe śmiało mógłbym powiedziec ze Lech jest w mega formie … Zaglebie zresztą też … Januszowa analiza jest prosta: Jeśli Zaglebie wygralo (w sobote czyli wcale nie tak dawno) 3:0 z Pogonia a w środę Pogon wygrywa tez 3:0 z Lechem to jak Lech ma nagle w najblizsza sobote wygrac z Zaglebiem ?
Nie zaryzykuje tu nic z 1x2 ale chetnie pojde w bramki … over 2,5 po dobrym kursie 1,95.
Albo Lech się odegra i wysoko pokona Zaglebie albo będzie wtopa i Zaglebie skarci Lecha. Jeśli Lech to przegra (mimo dobrej formy) to będzie to znak ze jest gdzies tam konflikt z trenerem i grajki grają już pod jego dymisje … nie chce mi się czasami wierzyc w takie teorie na tak wysokim poziomie ale może cos w tym jest.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; SLĄSK – TERMALICA
X2 po kursie 2,00

Już się wydawalo ze Slask odpalił po wygranej z Lechią a tu dalej klops … w Gliwicach powinni przegrać, teraz odpadaja z pucharu … Termalica na małej fali wznoszącej, Rumak zna dobrze warunki w Śląsku i wie jak Urban ustawia zespół … tu bym szukał niespodzianki i grał za drobne wygraną gosci po kursie około 4,00 lub x2 po kursie około 2,00

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;

edit: Nie zgodzę się z tym, że Rumak zna obecny Śląsk, większoś piłkarzy odeszła, która współpracowała z Kucykiem. Ale co do typu generalnie muszę to jeszcze przemyśleć, ale Śląsk tego może nie wygrać, niestety. Robson1416
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Legia-Piast Iforbet 2 7,25 ⛔
Gracze Legii prezentują na prawde bardzo slabą forme na poczatku sezonu , kupili graczy ktorzy jak narazie nie grają tego czego powinni !.Dodatkowo nastepny obrońca Czerwiński wypadł na podobno 3 miesiace i Radovic ktory w tej rundzie juz moze nie zagrac. Z PP z Siedlcami mimo ze wygrali 4 -1 to byly tylko indywidualnosci a nie zespołowość !. Dalej twierdze ze Legia nic specjalnego nie gra , a wygrana w dziesiejszym meczu bedzie mega sukcesem. Piast mimo ze ma mało punktow w lidze to powinien miec 2 razy wiecej !! gdyby nie zmarnowane karne przez Vasilliewa , prezentują ciekawe piłkę w kazdym meczu pokazali sie z dobrej strony , nawet na Lechu gdzie w pierwszej połowie do stanu 0-0 jedli rywala na sniadanie . Kurs bardzo przesadzony na gości i gram to za drobne .Jesli Legia przegra to Magiera niedlugo pewnie poleci !
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Liczba rzutów rożnych w 5 kolejce Ekstraklasy
Over 79.5 @ 1.8

STS
Szybki rzut oka jak to wyglądało dotychczas:
1 kolejka - 75 rożnych
2 kolejka - 81 rożnych
3 kolejka - 84 rożne
4 kolejka - 75 rożne
W tej kolejce sporo rożnych (powyżej 10) spodziewam się w 4 spotkaniach a mianowicie: Legia - Piast, Lech - Zagłębie, Górnik - Arka i Korona - Jagiellonia.
W pozostałych meczach może za wiele rożnych nie zobaczymy ale powinno być ich wystarczająco dużo aby pokryć wystawioną linię.
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Over 26,5 fauli @ 1,8 ✅ 31 (18-13)
STS
W poprzedniej kolejce w końcu piłkarze Piasta zagrali tak jak od nich oczekiwałem, widać było w ich grze dużo zaangażowania i walki na boisku. Niestety nie udało się wygrać przez zmarnowany kolejny rzut karny przez Vassiljeva. Gdyby nie te nieszczęsne karne sytuacja drużyna z Gliwice byłaby zupełnie odmienna.
Legia jak na razie też poniżej oczekiwań. W lidze po 4 kolejkach zaledwie 4 punkty. Do tego wypadł ze składu na dłuższy czas kolejny zawodnik Czerwiński. Przed Legią ważny dwumecz w LE i ostatnia szansa aby na jesień występować nadal w europejskich pucharach.
Spodziewam się dzisiaj po piłkarzach gości znowu takiej walki jak w ostatnim meczu ze Śląskiem. W końcu jak stwierdził trener Wdowczyk &quot;Niewiele mamy do stracenia, a wiele do zyskania&quot;.
Legia pomimo iż przed nimi mecz w pucharach o być albo nie być też zapewne będzie chciała za wszelką ceną wygrać aby z pewnym komfortem przystąpić do meczu z Sheriffem T.
Oczekuję po piłkarzach gości ok. 16-17 fauli w meczu i że resztę dadzą radę dorzucić gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Guilherme - Moulin, Mączyński - Kucharczyk, Hamalainen, Nagy - Chukwu
Piast: Szmatuła - Pietrowski, Sedlar, Hebert, Konczkowski - Dziczek, Bukata - Gojko, Jankowski, Vassiljev - Zivec
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie może obstawiacie rzuty rożne ? Ja od siebie proponuję aby zagrać overy 9,5 w dwóch meczach
Lech-Zagłebie
Derby Krakowa
A wy w jakich meczach widzicie overy ?
Zapraszam do dyskusji ????
edit: Może coś więcej o tych rożnych, dlaczego tak ;) ? Robson1416
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Wisła - Cracovia
Bts - 1.72 Fortuna

Witam,wczoraj pięknie weszła Legia a dzisiaj bierzemy na celownik Kraków, a w Krakowie co....DERBY!Już samo słowo mrozi krew w żyłach.Pierwsze co rzuciło mi się w oczy patrząc na ostatnie pojedynki między Wisła a Cracovią to to że od roku 2014 na stadionie gospodarza były bts-y 3:1,2:1,1:2,1:1 i dlatego ja dziś także celuje w Bts-a.Wiadomo Derby rządza się swoimi prawami,tu nie będzie głaskania ani odstawiania nogi... to mecz o &quot;panowanie &quot;w miescie .Wisła prowadzona przez Hiszpana ma już swój styl ala&quot;południowy&quot;grają ofensywnie,ładnie dla oka, z drugiej strony barykady stanie Probierz.Trener mega charakterny z wielka charyzmą,On już dobrze poustawia swoje klocki na dzisiejszy mecz.Mysle że dziś zobaczymy ładne widowisko z dużą ilością walki no i przede wszystkim bramek.Obstawiam 2-2 a nawet wygraną gości 2-3.Jeśli już o walce mowa to można spróbować pograć Żółte Kartki
Ż.K. Over 5.5 1.70 Totolotek
Pozdrawiam

FT:two:1✅ ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Cracovia
Wisła 1.80 totolotek ✅

Mecz na który nie trzeba mobilizować piłkarzy, oceniając jednak dyspozycję zespołów żaden nie jest w ,mega, formie, na pewno wyraźnie lepiej wygląda Wisła jeśli chodzi o samą organizację gry.Wisła w 4 kolejkach zdobyła 9pkt grając w roli gospodarza tylko raz, odprawiając w ostatnich minutach Termalikę, Wisła wygrała także w Szczecinie i Płocku, przegrali natomiast w Zabrzu.Cracovia na inaugurację zremisowała u siebie z Piastem, na swoim stadionie przegrali z Lechem, przegrali w Kielcach z Koroną, udało im się za to ograć Lechię w Gdańsku.Na pewno domeną Wisły jest gra do ostatniej minuty, w 2/4 rozegranych meczach zdobyli zwycięską bramkę blisko ostatniego gwizdka.Cracovia gra dość chaotycznie, ostatnio z Lechem u siebie nie potrafili praktycznie zazębiać akcji, do tego kontuzji kolana w tym meczu doznał filar Cracovii Covilo co jest sporym osłabieniem.
Wisła ostatnie Derby wygrała 2,5 roku temu, do tego czasu Cracovia z Wisłą grały ze sobą 4x, 2x wygrała Cracovia (w tym raz przy Reymonta po wielu latach) 2x padł remis, tak więc jest to dodatkowy czynnik mobilizacyjny który powinien działać na korzyść Wiślaków.Argumentów po stronie Pasów ciężko szukać, no może trzeba pamiętać że są to Derby to jednak Wisła powinna budować motywacje na tym by się odegrać i myślę że się to uda jeśli nie będą popełniać rażących błędów.Na meczu zabraknie kibiców Cracovii, natomiast Wisłę do walki będzie zagrzewać ponad ok 25k kibiców tak więc jest to także atut.Myślałem nad rożnymi w stronę Wisły ale buki zawyżają linie a kurs też jest bez szału (6,5)...

Stawiając na to spotkanie warto też wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne, po blisko 40&#39; upałach temperatura gwałtownie spadła o 20 kresek i towarzyszą temu opady co się ma dziś utrzymywać.Walki nie zabraknie ale mecz być może trochę mozolny także delikatnie spróbuję w łączne stałe fragmenty.

4Fun
over 11,5 rożnych @2.45 totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
Over 2.5 @ 1.93 ⛔
LVBET

No to próbujemy dalej naszą ekstraklasę kopaną.
Nie jest tajemnicą, że pozycja Bjelicy jest coraz gorsza, w LE już nie zagrają, tak samo jak w PP. Do pełni zdenerwowania szefów Lecha potrzeba tylko porażek w lidze, co będzie ostatecznym końcem trenera.
Dlatego nie widzę innej możliwości jak ofensywna gra od początku w dzisiejszym meczu i może nie efektowne , ale spokojne zwycięstwo z obecnym liderem. Jednak właśnie czy to się uda, śmiem twierdzić, że nie, z tego względu, że Zagłębie pokazało, że nie przypadkowo jest jednym z kandydatów do minimum TOP8, a może i pucharów - to oczywiście moja opinia.
Jak pisał wyżej SzefElity, Lech może w ostatnim czasie dziękować Makuszewskiemu, który jest w dobrej dyspozyji i z Piastem i z Cracovią bardzo pomógł drużynie w zwycięstwie. Dlatego w dzisiejszym meczu może się okazać, że Zagłębie jeśli wyłączy go z grania może być słabo dla Lecha.
Zagłębie w formie, wygrana z Pogonią, wygrana z Jagą w PP, grają fajny futbol, Stokowiec to ciekawie poukładał, chociaż przyznam na początku byłem nastawiony do niego na nie, ale przekonuje mnie coraz bardziej. Zwłaszcza w derbach po czerwonej kartce dobrze ustawił zespół, który mądrze bronił, liczył na kontrę czy na SFG i w końcu dało to rezultat bramką w ostatniej minucie.
Plusem dla Lecha jest to, że wyjazdy nie idą specjalnie Zagłebiu, z tego względu, że remis w Niecieczy i wymęczone zwycięstwo z Koroną, która praktycznie przeważała w tamtym spotkaniu.
H2H wskazuje na to, że bramki padają w Poznaniu, myślę, że dzisiaj też. Dodatkowo pogoda do gry idealna jakieś 23 stopnie, nie ma tej obawy jak wczoraj w Warszawie.
To, że Lech potrafi grać ofensywnie u siebie pokazał mecz z Piastem. Ale praktycznie każdy mecz pokazuje, że obrona gra słabo i popełniają błędy.
Podsumowując moim zdaniem Lech zaatakuje od początku i jeśli uda się im strzelić w miarę szybko bramkę, to mecz się otworzy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech-Zagłębie
over 10,5 rożnych @1.85 totolotek ✅

Faworytem spotkania jest Lech, Zagłębie jednak z Lechem sprawiał niespodzianki, taką dokonał właśnie w zeszłym sezonie w Poznaniu wygrywając 0-2.
Zagłębie dobrze rozpoczęło sezon, wygrali 3 spotkania z Jagiellonią, Pogonią i Śląskiem (wszystkie u siebie) zdobywając pkt w Niecieczy i są samodzielnym liderem przynajmniej do wieczora, do krakowskich derbów.Lech trochę gorzej rozpoczął rozgrywki bo od remisu u siebie z Sandecją i porażki w Płocku, jednak nadrobił to kompletami w kolejnych spotkaniach z Piastem na własnym stadionie i w Krakowie z Cracovią.Lech obecnie zajmuje 4 pozycję jeśli ogra Miedziowych zajmie fotel lidera przynajmniej do meczu Wisły i Jagi.Lech dosyć zgrabnie zagrał z Cracovią nie dając jej się praktycznie rozwinąć, dzisiaj Kolejorz z pewnością będzie celował w komplet, ale i gracze z Lubina nie przyjadą po najniższy wymiar kary.Zagłębie to ekipa z potencjałem która ma swoje lepsze i gorsze momenty, ale w chwili obecnej ma lepsze co odzwierciedla pozycja w tabeli więc nie tyle wypada co powinni zagrać odważniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Over 27,5 fauli @ 1,8 ⛔ 25
STS
Za piłkarzami Lecha jak i ich kibicami fatalne 2 tygodnie jeżeli chodzi o rozgrywki pucharowe. Zaledwie 6 dni po pożegnaniu się z rozgrywkami europejskimi Lechici odpadli już w pierwszej rundzie z Pucharu Polski. Zatem pozostało im się już skupić tylko i wyłącznie na lidze i zawalczeniu o tytuł mistrzowski.
Do Poznania przyjeżdża aktualny lider Zagłębie, które bardzo dobrze rozpoczęło sezon, od 3 wygranych i 1 remisu.
Zapowiada się nam dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie i ciężko wskazać jednoznacznie faworyta do wygranej. Bardziej widzi mi się tutaj remis.
Piłkarze Lecha zapewne będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością za fatalny występ w PP przeciwko Pogoni. Liczę, że zobaczymy dzisiaj dużo walki z ich strony i twardej gry.
Goście też skóry tanio nie sprzedadzą i zawalczą co najmniej o remis.
W dotychczasowych rozgrywkach piłkarze Lecha dwukrotnie grali u siebie i popełnili odpowiednio 15 fauli z Sandecją i 12 z Piastem.
Zawodnicy Zagłębia na dwa mecze wyjazdowe 17 razy faulowali w Kielcach i 14 w meczu z Termalicą.
W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami na poziomie Ekstraklasy ilość fauli wyglądała następująco: 29, 29, 23.
Myślę, że dzisiaj piłkarze obu drużyn spokojnie dadzą radę pokryć wystawioną linię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom