>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 spinów w sunset

Status
Zamknięty.
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
chyba będzie lipa bo nawet maila nie mogę wysłać bo mają jakieś zabezpieczenia na poczcie i odrzuca moje wysłane maile obojętnie z jakie skrzynki pocztowej wysyłam ???? .jedyne co jeszcze pozostaje to kontakt telefoniczny:-?
oj tu by byla lipa jakby Ci nie odblokowali tego! 500E to kupa kasy!! nie mozesz dalej wyslac meila??
 
X 0

xx88xx

Użytkownik
No i z 3 zrobilo sie 20 i wyplacilem na MB dzieki za promo

Przed chwilą dopiero co ugrałeś 3 Euro a teraz juz wypłaciłeś 20 euro to ładnie bujasz ja wczoraj zleciłem do wypłaty 20 euro i jeszcze mogę ją anulować!!
????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Przed chwilą dopiero co ugrałeś 3 Euro a teraz juz wypłaciłeś 20 euro to ładnie bujasz ja wczoraj zleciłem do wypłaty 20 euro i jeszcze mogę ją anulować!!
????
na moje oko, to zamiast słowa &quot;wypłaciłem&quot; miał na myśli słowo &quot;zleciłem wypłatę&quot; gdyż wątpię że wypłata doszła w tak krótkim czasie :-D
 
hali 3

hali

Użytkownik
Kurde, a może oni realizują withdrawy tylko w poniedziałki ?
Spokojnie, jak już kilku osobom wypłacili to są szanse że wypłacą większości, tylko musicie poczekać bo nie jesteście jedyni (wiecie jaki nasz naród jest) ???? teraz tylko musicie cierpliwie czekać, nie zawalać i mailami
 
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
niestety za kazdym razem to samo jak wysyłam maila :
Hi. This is the qmail-send program at ds5619.dedicated.turbodns.co.uk.
I&#39;m afraid I wasn&#39;t able to deliver your message to the following
addresses.
This is a permanent error; I&#39;ve given up. Sorry it didn&#39;t work out.
jako przyczyny blokowania moich maila podano

  • Your email server contains a virus and has been sending out spam.
  • Your email server may be misconfigured.
  • Your PC may be infected with a virus or botnet software program.
  • Someone in your organization may have a PC infected with a virus or botnet program.
  • You may be utilizing a dynamic IP address which was previously utilized by a known spammer.
  • Your marketing department may be sending out bulk emails that do not comply with the CAN-SPAM Act.
  • You may have an insecure wireless network which is allowing unknown users to use your network to send spam.
  • In some rare cases, your recipient&#39;s Barracuda Spam Firewall may be misconfigured.
spam i virusy odpadają jeszcze dzisiaj idę do kumpla wysłać maila ale jak mi odrzuci to zadźwonie tylko teraz pytanie ile mnie za to przytna :kwasny4565: ale dla takiej kwoty warto powalczyc choc zapewne pozostanie mi tylko screen na pamiatke :cry:
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Ihhaaa :jezora: Kasa doszła na MB dziś ok 15 - 36E. Z tego co przeliczyłem to kurs wyniósł 4.79 ????
Promo na duuuży ✅✅✅ :spokodfhgfh:
 
R 125

roger12

Użytkownik
chyba raczej po promo bo w tej zakładce jak chce dać play ze spinami to nie można wiec chyba po promo

edit. jednak nie SA jeszcze free spiny tylko musi się gra pobrać
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Roger - musisz czekac az ci gra pobierze, czytanie nie boli -_-
A u mnie dzisiaj na mb zawitalo ponad 190 zl. Promo jak najbardziej na plus ;]
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Wczoraj koło 21 zleciłem wypłatę 20 euro. Dziś o 15 z hakiem doszło na MB. Wszystko dość sprawnie. Jeśli jeszcze aktualne to polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom