>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 dolarów do Pacific Poker

P 0

piotrciuba

Użytkownik
waldek uwazaj ja na poczatku w partypoker tez zrobilem na dziendobry w 1 godzinie z 50$ zrobilem 100$ a potem systematycznie nie siadaly AA KK i sie przesralo cala kase.

A tak swoja droga to dlaczego nie da mi sie zianstalowac betmost poker wyskakuje mi jakis blad ze teraz nie mozna i zebym sprobowal pozniej a proboje co jakies 3 godziny od 3 dni i dalej pisze ze pozniej pozniej a chyba najpierw musze zrobic promocje w betmostpoker zeby dostac do pacific prawda?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
waldek uwazaj ja na poczatku w partypoker tez zrobilem na dziendobry w 1 godzinie z 50$ zrobilem 100$ a potem systematycznie nie siadaly AA KK i sie przesralo cala kase.

A tak swoja droga to dlaczego nie da mi sie zianstalowac betmost poker wyskakuje mi jakis blad ze teraz nie mozna i zebym sprobowal pozniej a proboje co jakies 3 godziny od 3 dni i dalej pisze ze pozniej pozniej a chyba najpierw musze zrobic promocje w betmostpoker zeby dostac do pacific prawda?
mialem to samo, wylącz antyvirusa i zamkni wszystkie połączenia i powinno pojsc
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ok zadzialalo zarejestrowalem sie uzupelnilem nick
napisalem im meila zeby mi zweryfikowali i po 31 minutach od zalozenia konta jest juz zweryfikowane.

I co teraz czekam na kase czy musze zlapac live chata zeby im podac moneybookersa itd itp?
 
L 147

lukkub

Użytkownik
ok zadzialalo zarejestrowalem sie uzupelnilem nick
napisalem im meila zeby mi zweryfikowali i po 31 minutach od zalozenia konta jest juz zweryfikowane.

I co teraz czekam na kase czy musze zlapac live chata zeby im podac moneybookersa itd itp?
a jaki masz status przy Pacific Poker na Pokerinside.com ( status oznaczony kolorem czerwonym ) ?
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
w odpowiedzi na meila napisali mi ze pacific mi przyznaja jak zrobie betmosta poker sponsorshipa bo boja sie jednak wyslac obcej osobie 50$ dlatego najpierw sprawdzaja osobe wysylajac jej 10$ i jak ywsle do pokera to wysylaja do pacific 50$ a jak ktos zakosi 10$ to nie sadze zeby wyslali 50$ pozniej

Przy bet most poker mi pisze
Status: Pending Disbursement
Last updated 42 minutes ago

a przy pacific:

Status: Pending Account Verification
Last updated 1 day, 13 hours ago

Ale napisali mi ze pacificiem sie zajma w moim przypadku jak zrobie bet most poker bonus. Wiec spoko chyba bedzie juz tylko zlapac trzeba live chata a to nei jest takie proste.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Zeby dostac 10$ do Best Most Poker to tylko złapać ich na czacie

Poker Pacific poki co musisz czekac az CI sie pojawi ten sam status co masz teraz w Best Most Poker,a to troche potrwa ;) Potem czata znow zlapac
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
o ktorej ich najlepiej lapac gdzies w godzinach porannych czy bardziej gdzies wieczorem a moze w poludnie?

I czym sie rozni AWAY od OFFLINE
przecierz i tutaj nie ma ich live i tutaj wiec nei wiem o co loottoo
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
wez sie chlopcze nie odzywaj bo w pokera gralem jak jeszcze srales w spodnie.
Wiem co znacza te slowa ale nie wiem dlaczego raz pisze tak a raz tak skoro oba daja do zrozumienie ze nie ma live chata wlaczonego.
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
o ktorej ich najlepiej lapac gdzies w godzinach porannych czy bardziej gdzies wieczorem a moze w poludnie?
I czym sie rozni AWAY od OFFLINE
przecierz i tutaj nie ma ich live i tutaj wiec nei wiem o co loottoo
tak apropo twojego posta wyżej jak grasz w pokera odkad stevefrancis srał w spodnie czy jak tam napisales to chyba ominałes nawet podstawówke cytuje:
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Komunikat po najechaniu myszką na Live chat offline &quot;Live chat is offline , click here to leave a message&quot; - oznacza ze teraz zupelnie ich nie ma , są zazwyczaj 6am -3pm

Komunikac po najechaniu myszką na Live chat offline &quot; Live Support will be back soon &quot; - oznacza , pracują już i obsługują warto na nich czatować

Z kolei żeby się z nimi połączyć szary Live Chat Offline musi zmienić się w niebieski Live chat
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
wez sie chlopcze nie odzywaj bo w pokera gralem jak jeszcze srales w spodnie.
Wiem co znacza te slowa ale nie wiem dlaczego raz pisze tak a raz tak skoro oba daja do zrozumienie ze nie ma live chata wlaczonego.
uuuu spooookie
Skoro wiesz co oznaczaja te slowa to powinienes wydedukowac to co napisal lukkub.
Skoro tego nie zrobiles to poddaje watpliwosc czy rzeczywiscie wiesz co znacza te slowa ????
Peace - wrocmy do tematu.
Czekam juz 2.5 dnia na zweryfikowanie konta. Mam nadzieje ze nastapi to przed weekendem.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
witam dzisiaj rano skorzystalem z 2 promo , z betmosta mam juz Status: Pending Disbursement , tak ze 3, 4 godzinki czekalem, i teraz pytanie jaki jest obrot promo z betmosta i czy na pacific dostaje sie odrazu 50 baksow czy po depozycie i ugranie iles rake ???????
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
witam dzisiaj rano skorzystalem z 2 promo , z betmosta mam juz Status: Pending Disbursement , tak ze 3, 4 godzinki czekalem, i teraz pytanie jaki jest obrot promo z betmosta i czy na pacific dostaje sie odrazu 50 baksow czy po depozycie i ugranie iles rake ???????

a livechat jest away i tak juz 30 minut
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Jak nie wiesz jak złapać czat to przeczytaj cały temat od początku.
Ja już nimi dziś pogadałem ale trzeba nadal cierpliwie czekać na Poker Pacific.
Pytałem się czy w tym tygodniu coś się zmieni ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi, oni czekają na powiedzenie od Pacific Poker.
 
Do góry Bottom