>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

50 dolarów do Pacific Poker

radek03 90

radek03

Forum VIP
A w tym pokerinside jak zbieram poleconych to coś tam pisze o jakiś nagrodach pieniężnych od liczby poleconych i z tego wynika ze za 25 osób dostaje 250$, ale to jest wyplacane na mb czy do jakiegoś pokerromu?
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
to sie chyba dostaje te NIBSY i je mozna zamienic na kase.

i nie wiem gdzie wyczytales ze za 25 refow mozna 250$ dostac skoro na stronce wyraznie pisze ze 250$ dostaje sie za 1 refa tylko ten ref musi byc prze typem zeby narobic wymagana ilosc punktow.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Czekam na weryfikacje 2 tygodnie i nic!!Czekł ktoś tak długo?

ja czekałem 8 dni wczoraj zagadałem na czacie i mam już zweryfikowane, ale teraz znów trzeba czekać żeby dali te 50$

Troche tam kombinują na moje :p jakie to mogą być problemy techniczne z daniem kasy na moneybookers i potem my z tego do pacific :p , jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$ ;) być może masa ludzi do tego pacifica chce bonus i chcą troche przystopowac
Byc moze sie zupelnie myle bo wyrocznia nie jestem
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
A wlasnie jestli przegram kase, którą mi dali na betmost zanim wyrobię te 250 hands to moge ubiegać się o sponsora do pacific?
jesli nie ugrales 250h to raczej bym nie liczyl na zweryfikowanie i sponsorshipa na pacific.

MI napisali maila ze zweyryfikuja mi konto jesli wyrobie bonusa na bet most
Wyrobilem ponad 400RH i czekam juz 3 dzień na weryfikacje a na live chat pisze mi koles ze musze czekac na odpowiedz od weryfikatorow bo live chat nie moze ztym nic zrobic.

250RH najlepiej tak wyrobic:
bierzemy 4$ na no-limit 0.05-0.010 na stol 10 osobowy
Utrzymujemy tylko gre jak mamy cos dobrego to gramy i staramy sie wygrac nie byc nachalnym na tym stole. PO okolo 3h bedzie wyrobione 250rh
Ja w taki sposob na 2 stolach w 2h wyrobilem ponad 400RH.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
no i co z tego maja obecnie problemy z moneybookersem i probuja to jakos naprawic

ja dostalem juz na betmosta ugralem ponad 400RH i zweryfikowali mi juz konto na Pacific ale co ztego skoro maja problemy z moneybookers i trzeba czekac az to naprawia.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
jak czytam ostatnie posty to sie zastanawiam co ja robie na tym forum ,
jesli czegos nie wiecie to najpierw czytajcie temat od poczatku do konca i wyciagajcie jakies wnioski , sam pisalem jak zlapac support

jesli chodzi o rozmowe z supportem po angielsku w konkretnej sprawie, np w przyznaniu 10$ free do BetMostPoker ,( zeby dostac 50$ do Pacific Poker trzeba rozegrac 250 raked hands w BetMostPoker ) to mozesz tak :p :
I would like to get 10$ to BetMostPoker i zostaniesz poproszony o usernama itd.

Rozumiem ze mozna miec problemy z komunikacja bezposrednio np przez telefon w jezyku angielskiem gdy trafimy na kogos z dziwnym akcentem ale takie podstawy to chyba w szkole ucza, pzdr
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
więc koledzy od dziś i ja walczę z czatem
w betmost poker mam już dokładnie 60min status &quot;Status: Pending Disbursement&quot; bo na &quot;pacific poker&quot; nie było już sponsorów ... ten status &quot;Status: Pending Disbursement&quot; mam praktycznie od razu po zarejestrowaniu w betmost poker ... lecz teraz muszę jakoś złapać ten czat, a temat przeczytałem cały i widzę że łatwo nie będzie ... ale na wszelki wypadek napisałem meila, z loginem pokerinside, betmost poker i swoim mb ... liczę na szczęście że może coś to da ????
piotrciuba dzięki za patent na wyrobienie rąk ... bo ja niestety nie jestem wyborowym graczem pokera i mi to pomorze !!!
 
Do góry Bottom