>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 zł bez depozytu - plus500.pl

S 0

sopel1987

Użytkownik
Juz pisalem kiedys na forum ze tylko ECNy nadaja sie do gry normalnej.

Co to sa ECNy?

Zna ktoś podobny program, który funkcjonuje podobnie do plus 500? Oczywiscie chodzi o platformę z której bez problemu można wypłacić gotówkę i która nie jest oszustem. pozdrawiam
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
Pomimo tych wszystkich wypowiedzi, że to są oszuści itd. grałem za te darmowe 50zł, spróbowałem wypłacić od nich, zleciłem wypłatę na moneybookers w piątek, dzis sie zdziwiłem jak ujrzałem na moneybookers pieniądze w kwocie 500zł. Nie wiem jak w innych przypadkach, ale w moim firma jest jak najbardziej wypłacalna. Polecam.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Witam mam mały problem z tą stroną bo nie mogę nic kupić bo wszystko jest za drogie jak wy niby tam kupujecie aukcje ? proszę o pomoc .
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
kolejna wypłata pojawiła się na koncie moneybookers ( 1 wypłata w kwocie 500zł teraz 1000zł, obydwie w ciągu 3 dni pojawiły się na koncie), zlecona już 3 wypłata, platforma plus 500 dla mnie wygląda na wiarygodną, miał ktos z nimi większy problem? pozdrawiam

wklej screen jak możesz
Baqu
 
R 0

rebmar

Użytkownik
ale ok widzę ze wygrałeś ale co kupujesz aukcje , złoto , srebro nie wiem chodzi mi żebyś mi powiedział co mogłeś kupić za te niby 50zł bo ja jakoś sobie nie radze????
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
np 10 baryłek ropy można kupić za 46zł, przy ilości danego towaru są strzałki, jedna do góry, druga w dół, służą do zmiany ilości kupowanego towaru pozdrawiam
 
I 0

irekolsztyn

Użytkownik
no to mi się fartnęło ????
Obstawiałem u nich w zeszłym roku, zgarnąłem bonusa, potem uderzyłem w kurs eur/usd, kilka razy dziennie na ciągłych wahaniach kursu kupowałem i sprzedawałem, potem zarobiłem na akcje bodajże VW i ropy, gdzie też złapałem dobre wahnięcia i w sumie chyba po dwóch tygodniach (dokładnie nie pamiętam) wypłaciłem sporą sumke i obyło się bez problemów ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Obstawiałem u nich w zeszłym roku, zgarnąłem bonusa, potem uderzyłem w kurs eur/usd, kilka razy dziennie na ciągłych wahaniach kursu kupowałem i sprzedawałem, potem zarobiłem na akcje bodajże VW i ropy, gdzie też złapałem dobre wahnięcia i w sumie chyba po dwóch tygodniach (dokładnie nie pamiętam) wypłaciłem sporą sumke i obyło się bez problemów ????
I specjalnie założyłeś konto na forum żeby napisać JEDNEGO pota i się tym pochwalić :p Mnie to jedzie wstrętną propagandą, no ale ja tam podejrzliwy jestem...
 
Do góry Bottom