>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 zł na Forex :)

artur202 4

artur202

Użytkownik
musisz 50pkt ugrać przed wypłatą.ja 3min pograłem i juz mam 4pkt ????
ja pograłem chwile i wyświetliło mi sie,że mogę wypłacić całe 17zł i 11 groszy oczywiście przez przelew bankowy, pogram jeszcze może uda się coś więcej ugrać.
 
K 0

krzywar

Użytkownik
wyczaiłem to ???? to nic ze już wszystko przehulałem bo usd zamknieto sesje o 20:00 zostało mi 6 zł no to lipa ale kupując np 2000$ kupujemy tyle dolców a te np45 zł które nam potrącają to tylko zabezpieczenie nie wiem tylko co w przypadku jak pójdziemy na minus... pewnie będą ścigać bogu ducha winnych graczy którzy połakomili się na 50 zł bonusu ????
to tyle co wyczaiłem ale mogę się mylić
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
wyczaiłem to ???? to nic ze już wszystko przehulałem bo usd zamknieto sesje o 20:00 zostało mi 6 zł no to lipa ale kupując np 2000$ kupujemy tyle dolców a te np45 zł które nam potrącają to tylko zabezpieczenie nie wiem tylko co w przypadku jak pójdziemy na minus... pewnie będą ścigać bogu ducha winnych graczy którzy połakomili się na 50 zł bonusu ????

to tyle co wyczaiłem ale mogę się mylić
mam nadzieje, że nie będą ścigać... bo 2000dolców to ja pierdziele
z domu mnie wyjebią
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
wyczaiłem to ???? to nic ze już wszystko przehulałem bo usd zamknieto sesje o 20:00 zostało mi 6 zł no to lipa ale kupując np 2000$ kupujemy tyle dolców a te np45 zł które nam potrącają to tylko zabezpieczenie nie wiem tylko co w przypadku jak pójdziemy na minus... pewnie będą ścigać bogu ducha winnych graczy którzy połakomili się na 50 zł bonusu ????
to tyle co wyczaiłem ale mogę się mylić
leże:jezora:
bez żartów, nigdzie nie możesz niczego kupić, a juz napewno nie na giełdzie nie mając od ręki pieniędzy..... widziałeś żeby gdzieś można było grać na kredyt? nie bo każda firma w której byłoby to możliwe momentalnie by poszła z torbami(ze względu na to że praweni nie mogliby ściągnąć z kogokolwiek należności)
tyle w temacie...:spokodfhgfh:
 
davvid89 0

davvid89

Użytkownik
Inwestuj pieniądze tylko, jeśli stać cię na stratę
Nie inwestuj w CFD pieniędzy, których nie możesz stracić. Inwestowanie w CFD niesie wysoki stopień ryzyka dla inwestora, a z powodu wahań wartości inwestor może nie odzyskać kwoty, którą zainwestował. W wypadku niektórych transakcji klienci mogą stracić nie tylko to, co zainwestowali na początku, ale również mogą zostać zobowiązani do zapłacenia dalszych, nieokreślonych kwot w terminie późniejszym.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Regulamin ???? zakceptowałeś :jezora:

otrzymasz wezwanie do uzupełnienia depozytu (Margin Call)
czyli ile bede musial zaplacic? bo mialem 50 te darmowe i zeszlem do -3 ale w stanie konta normalie pisze 0 kasy ze mam
 
davvid89 0

davvid89

Użytkownik
czyli ile bede musial zaplacic? bo mialem 50 te darmowe i zeszlem do -3 ale w stanie konta normalie pisze 0 kasy ze mam

nie mam pojęcia :-D to się dopiero okaże


ja bym radził zamknąć temat bo ludzie sobie tylko długów na robią????????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
przy margin call na stronie jest napisane,że plus500 zamyka otwarte pozycje, nie ma info o odzyskiwaniu długu.

Obecnie mam do wypłaty 17zł wypłacam to i daje sobie spokój, bo faktycznie mało informacji jest w internecie o tej firmie i lepiej nie ryzykować
 
P 10

pawu

Użytkownik
no fajnie fajnie kasa doszła 50 zł jest ale nie bede ryzykować bo może się da coś ugrać tylko mi powiedzcie jak to się robi moze jakiś Tutorial ???? Pisać PW
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Śmiać mi się z was chce. Nie ma takiej opcji żeby ściągnęli na was dług jeżeli nie została zawarta umowa a tylko rejestracja która mogłaby być na każde dane. Przypuśćmy zrobię konto Tadek Niejadek ul.xxx to według was Tadek Niejadek by był dłużny im jeżeli nabiję minus kasę. I nie mówcie że ip sprawdzą bo teraz bezprzewodówka wszędzie więc idzie wszystko zrobić.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Śmiać mi się z was chce. Nie ma takiej opcji żeby ściągnęli na was dług jeżeli nie została zawarta umowa a tylko rejestracja która mogłaby być na każde dane. Przypuśćmy zrobię konto Tadek Niejadek ul.xxx to według was Tadek Niejadek by był dłużny im jeżeli nabiję minus kasę. I nie mówcie że ip sprawdzą bo teraz bezprzewodówka wszędzie więc idzie wszystko zrobić.
a co jak ktos podał prawdziwe dane xD
 
K 0

kojak1990

Użytkownik
No ale tak jak Mathenn pisal , ze kazdy moze sobie wpisac dane drugiej osoby, wiec nie moga z was sciagnac kaski. Np Ja moge wpisac prawdziwe dane kumpla nie? i Co beda go za to scigac? Smiech ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
a co jak ktos podał prawdziwe dane xD
Jak już tłumaczyłem nie ma takiej opcji. To jest wirtualne wszystko , zauważ że nie możesz kupić czegoś za więcej niż posiadasz , a to że kurs spadł to tylko tracisz to za co kupiłeś. TO JEST TAK JAKBY WIRTUALNE ALE NA PRAWDZIE PIENIĄDZE :
????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Śmiać mi się z was chce. Nie ma takiej opcji żeby ściągnęli na was dług jeżeli nie została zawarta umowa a tylko rejestracja która mogłaby być na każde dane. Przypuśćmy zrobię konto Tadek Niejadek ul.xxx to według was Tadek Niejadek by był dłużny im jeżeli nabiję minus kasę. I nie mówcie że ip sprawdzą bo teraz bezprzewodówka wszędzie więc idzie wszystko zrobić.
sms musisz wysłać przy rejestracji, więc będą mielu twój numer
 
Do góry Bottom