>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 zł na Forex :)

R 125

roger12

Użytkownik
lol na waszym miejscu bym się nie pchał wogole w tą firmę ja nie bede pisał dlaczego bo to moja prywatna sprawa ale powiem tylko tyle 10000 kilometrów od niej i tyle i żebyście panowie sie nie zdziwili jak po paru dniach otrzymacie liścik z upomnieniem
POWIEM TYLE ONI SĄ 1000% NIE WYPŁACALNI NIE MACIE PO CO WOGOLE SIĘ TAM BAWIĆ A SAMO WEJSCIE AN ICH STRONKĘ JEST NIEBEZPIECZNE

powiem tyle że giełda przez neta to ch....two i tyle oczywiście grałem kiedyś na takiej stronce od kumpla i to skończyło się tragedią powiem tak Giełdy internetowe są takie żże mozna kredyt brać pozdro

edit. nie wiem panowie czy na tej stronce podawaliście numer konta czy karty kredytowej??
bo jak ja składałem kiedyś na tego typu stronce to musiałem podać karte potem mi s ciągli z karty
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ludzie wam to wkręcić wszystko idzie niedługo usłyszę że wejście na onet jest płatne. Jakim cudem dostaniecie kredyt bez żadnego zawarcia umowy , trochę pomyślcie bo już z was nie mogę..
 
baz 25

baz

Użytkownik
Ludzie wam to wkręcić wszystko idzie niedługo usłyszę że wejście na onet jest płatne. Jakim cudem dostaniecie kredyt bez żadnego zawarcia umowy , trochę pomyślcie bo już z was nie mogę..
&quot;Matheenn Śmiać mi się z was chce. Nie ma takiej opcji żeby ściągnęli na was dług jeżeli nie została zawarta umowa a tylko rejestracja która mogłaby być na każde dane. Przypuśćmy zrobię konto Tadek Niejadek ul.xxx to według was Tadek Niejadek by był dłużny im jeżeli nabiję minus kasę. I nie mówcie że ip sprawdzą bo teraz bezprzewodówka wszędzie więc idzie wszystko zrobić.&quot;
Dobra a powiedz mi jak zakładasz konto u buka to podpisujesz umowę ?? nie ! I co teraz taki unibet zabiera Ci 100zł które wcześniej do nich wpłaciłeś a ty nie możesz mieć wobec nich żadnych roszczeń tak ?? bo nie podpisywałeś z nimi umowy. Może nie za bardzo wiesz co to jest umowa, nawet ważny i właściwie skasowany bilet komunikacji miejskiej stanowi podstawę zawarcia umowy przewozu i jest jednocześnie gwarancją ubezpieczenia pasażera. Albo np. idziesz do kiosku kupić gazetę i co to nie jest umowa ?? bo nic nie podpisywałeś ??, Sama akceptacja regulaminu jest równoznaczna z zawarciem umowy, chyba że wymagane jest zawarcie umowy w innej formie. A zawieranie umowy na piśmie może mieć nie raz znaczenie tylko dla celów dowodowych, chyba że jej zawarcie na piśmie jest zastrzeżone pod rygorem nieważności.
 
B 0

bula007

Użytkownik
Napalilem się na te 50zł bo myslałem, że latwy pieniadz bedzie mozna zarobic. Ale nie wiedzialem jak sie zabrac do tego dlatego zaczelem czytac wasze posty po kolei i troszke sie przerazilem. Poszperalem na stronce plus500 i znalazlem informacje ze
W wypadku niektórych transakcji klienci mogą stracić nie tylko to, co zainwestowali na początku, ale również mogą zostać zobowiązani do zapłacenia dalszych, nieokreślonych kwot w terminie późniejszym.
dlatego odinstalowalem ten program i teraz chetnie dowiedzialbym sie jak usunac z tamtad konto bo wole nie miec problemow pozniej. NA szczescie jeszcze nic nie gralem na tym
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
Ostrzeżenie o ryzyku
# Powiększone straty
Natura transakcji opartych na depozycie zabezpieczającym oznacza, że zarówno zyski jak i straty mogą ulegać powiększaniu, o ile więc nie ustali się wartości zlecenia użytkownik może ponieść bardzo duże straty, jeśli dojdzie do ruchu pozycji w złą stronę.
# Instrument nie przeznaczony do inwestycji długoterminowych
CFD nie są przeznaczone dla inwestorów długoterminowych. Przetrzymywanie otwartych CFD przez długi okres powoduje wzrost powiązanych kosztów i bardziej korzystny może być zakup związanych z nimi aktywów.
# Brak praw
Użytkownik nie ma praw jako inwestor, oznacza to też brak prawa głosu.
# Inwestuj pieniądze tylko, jeśli stać cię na stratę
Nie inwestuj w CFD pieniędzy, których nie możesz stracić. Inwestowanie w CFD niesie wysoki stopień ryzyka dla inwestora, a z powodu wahań wartości inwestor może nie odzyskać kwoty, którą zainwestował. W wypadku niektórych transakcji klienci mogą stracić nie tylko to, co zainwestowali na początku, ale również mogą zostać zobowiązani do zapłacenia dalszych, nieokreślonych kwot w terminie późniejszym.
# Nieodpowiednie jako wpływ
Podstawowym założeniem kontraktów CFD jest to, że nie są odpowiednie dla inwestorów poszukujących wpływu z inwestycji, ponieważ zysk z takich inwestycji może wahać się, jeśli chodzi o pieniądze. W przypadku inwestycji w produkt OTC, który nie jest inwestycją do natychmiastowej realizacji może być trudna sprzedaż lub realizacja inwestycji oraz uzyskanie pewnych informacji o jego wartości lub zakresie rodzajów ryzyka, na jakie jest wystawiony.
# Inwestuj tylko, jeśli w pełni rozumiesz ryzyko
Wartość inwestycji wyrażona w walucie obcej może obniżyć się lub wzrosnąć z powodu zmian kursu wymiany. Dlatego CFD są odpowiednie tylko dla klientów, którzy rozumieją ryzyko rynkowe i mają doświadczenie w inwestowaniu. Jeśli nie masz pewności, warto uzyskać niezależną poradę.
# Ryzyko operacyjne
Ryzyko operacyjne związane z korzystaniem z Plus500 na komputerze użytkownika jest wliczone w każdą transakcję CFD. Na przykład zakłócenia procesów operacyjnych Plus500, takich jak komunikacja, komputery, sieci komputerowe lub sieci telefonii komórkowej albo zdarzenia zewnętrzne mogą prowadzić do opóźnień wykonania i zawarcia transakcji. Plus500 nie przyjmuje ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z działaniem wszystkich form Plus500, z wyjątkiem zakresu sytuacji spowodowanych oszustwem lub nieuczciwością przez Plus500.

RADZE TO PRZECZYTAĆ !
 
tomasz1978 0

tomasz1978

Użytkownik
u mnie w nocy CBA już była.......uciekłem z laptopem.Cicho bo sie ukrywam...
a tak poważnie to mam te 50zł i chyba w rope zainwestuje

kupiłem 2000$ USD/CHF za 34zeta............narazie trace -10/12PLN. Jak dojdzie do -50PLN to sprzedaje i kończymy zarabianie
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Nie straszcie ludzi glupotami, nikt z was nie zaciagnie w ten sposob zadnego kredytu ????
I bez obaw poza internetem i numerami telefonow jest cos takiego jak MAC adress kazdego komputera, indywidualny i niepowtarzalny cos jak numery seryjne wiec jakby co to wiecie
Ale tak jak ktos madrzejszy napisal, rejestracja to jedna sprawa a udzielanie komus pozyczki/debetu nie obedzie sie chociazby bez podpisu. A to, ze kupuje sie po $2,000 to takie najwidocznie zasady tejze gry, do mnie kiedys dzwonili z Forexa ale podizekowalem, cos mi tam oferowali.
Ale zeby miec 100% gwarancji mozecie napisac do nich maila w jezyku polskim a jak nie to w angielskim, lub was wyrecze i sam napisze
 
S 24

snuz123

Użytkownik
omg wlasnie sie kapnalem, ze to jakis plus500 oddzielna stronka dzialajaca na licencji forex, wiec hmm nie wiem, sorry za wprowadzenie w blad, nie mniej nie zaszkodzi najpierw zapytac supportu, dziwne tylko, ze ta umowa nie jest przetlumaczona
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jak tutaj za te 50 zł nie sie nic kupic ...:ROTFL jakies 100 unicji PzdR
da się ale oni chcą zachęcić do depozytu, druga sprawa wyświetliła mi się informacja w moim koncie,że mogę wypłacić 17zł spróbowałem i wyskoczył komunikat,że minimalna kwota do wypłaty wynosi 177zł trochę dziwne ale co więcej czytałem,że po obróceniu tych 50zł (50 pkt) można zlecić wypłatę z tego wynika,ze chyba nie da rady bo potrzebne jest 177zł.Ja już to odinstalowałem i sądzę,że jest za dużo wątpliwości co do tej firmy a poza tym nie znam się na gieldzie.
 
Do góry Bottom