>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5GBp do buka za free

K 0

kolbek

Użytkownik
No i po ptakach ????
Wycofali wypłatę i w tej chwili nie mam możliwości wypłaty środków inną metodą niż karta kredytowa ???? A na kartę z Inteligo muszę jeszcze poczekać ???? kilka dni bo dopiero co zamówiłem ????
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Jest jeszcze szansa na wypłacenie pieniędzy!!
Wszyscy którym zwrócili pieniądze zalogujcie sie i wylogujcie.
I powinna byc znów forma wypłaty tylko ze zmieniona.

Teraz jest:

Existing Credit Card
Existing Debit Card
Bank Transfer
Quick Pay

Więc próbujemy od nowa ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ja jzu sobie dalem spokoj z tym bukime mialem na koncie 209Ł ale ze wiedzialem ze neiwyplace to za wszytsko pojchalem i przegralem i nawet tego nieodczulem, zwisa mi ten buk, oni tak kombinuja zeby tylko niewyplacic ze masakra, kazdy znich pisze cos innego !
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
ja jzu sobie dalem spokoj z tym bukime mialem na koncie 209Ł ale ze wiedzialem ze neiwyplace to za wszytsko pojchalem i przegralem i nawet tego nieodczulem, zwisa mi ten buk, oni tak kombinuja zeby tylko niewyplacic ze masakra, kazdy znich pisze cos innego !
Zrobiłem dokładnie tak samo - szkoda moich nerwów i czasu na zabawy z nimi.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja jzu sobie dalem spokoj z tym bukime mialem na koncie 209Ł ale ze wiedzialem ze neiwyplace to za wszytsko pojchalem i przegralem i nawet tego nieodczulem, zwisa mi ten buk, oni tak kombinuja zeby tylko niewyplacic ze masakra, kazdy znich pisze cos innego !
Zrobiłem dokładnie tak samo - szkoda moich nerwów i czasu na zabawy z nimi.
no ja tez :/ nie ma co sie klocic, ale buk ma duuuuuzy ⛔
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
ja tam mam całą stówkę i czekam na dobry moment... może kiedyś się komuś uda wypłacić ;-) a stówka na internetowym koncie żreć nie prosi więc niech sobie leży ;-)
 
Do góry Bottom