>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5GBp do buka za free

K 0

kolbek

Użytkownik
Dear Mr xxxxxx
Thank you for your recent withdrawal request.

Our accounts department wishes to advise that your recent request has been blocked and returned to your Coral account. The terms and conditions of the Cheltenham free bet promotion state that you must register a debit/credit card in order to withdraw funds from your account, until this is done you will not be permitted to withdraw your funds via Western Union.

If I can be of any further assistance please do not hesitate to contact either myself or the Coral Customer Service team.

Kind regards
Simon
Coral Customer Services

Please DO NOT respond to this email address, but for quicker answers USE the internal messaging system
I wszystko jasne ????
5 Gb wpłaciłem za posrednictwem karty zobaczymy co dalej ????

I jeszcze jedno wyczytałem na innym forum ze koles wpłacił 5 gb jak ja przez inteligo i po 2 dniach miał kase mam nadzieje ze ja tez wypłace bo 100 funtów to nie mała kasa ????
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
mi ten bonus nie dziala :/

cos takiego jest napisane:
&quot;Sorry, the bonus code you have entered is not currently valid, please check your source for the correct code. Please note, all Cheltenham free bet codes have now expired&quot;
 
W 2

wislak

Forum VIP
mi ten bonus nie dziala :/

cos takiego jest napisane:
&quot;Sorry, the bonus code you have entered is not currently valid, please check your source for the correct code. Please note, all Cheltenham free bet codes have now expired&quot;
Kurde czytajcie tematy, ten bonus byl z 3 tygodnie temu jak nie wiecej!
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dla cierpliwych mam dobrą informację, kasa z Corala właśnie dotarła mi na konto (przed wypłatą zrobiłem depozyt 5£, tak jak kazali). Na koncie zostało mi jeszcze 5 funtów których nie pozwoliło mi wyjąć (użyłem 2 kodów - jeden za 5 drugi za 4) i przed wypłatą postawiłem te 5£ które wpłaciłem.. może jeszcze kiedyś uda sie je stamtąd wypłacić :p



Pozdr, dzięki za promocję! ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dlaczego zablokowane?

mam pytanie, czy posiadajac karte z izzykonta z mbanku, debetowa to jest chyba tez powinni wyplacic po depozycie 5 funtow?
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
dlaczego zablokowane?

mam pytanie, czy posiadajac karte z izzykonta z mbanku, debetowa to jest chyba tez powinni wyplacic po depozycie 5 funtow?
Niestety... próbowałem. Nie da się zrobić przelewu kartą. Powodem jest chyba to, że w ogóle nie można wysyłać z Mbanku pieniędzy za graniće, a przynajmniej z izzykonta (mogę się mylić, bo coś tak kiedyś czytalem, a mogli zmienić).
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
sam mam izzyKonto i mozna z niego wysyłać pieniądze zagranice oraz przyjmowac zagraniczne przelewy- wielokrotnie to robiłem więc powtarzam po raz kolejny można
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Mam pytanie do tych użytkowników, którzy wypłacili kaskę. Po jakim czasie zmienił wam się status &quot;requested&quot;? Czy w ogóle się nie zmieniał?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mam pytanie do tych użytkowników, którzy wypłacili kaskę. Po jakim czasie zmienił wam się status &quot;requested&quot;? Czy w ogóle się nie zmieniał?
zmienił sie ale nie wiem, gdyż nie patrzyłem tak dokładnie na to ;) po porstu kasa była po chyba 4 dniach. Jesli zrobiles depozyt to nie bój się o wypłate, jeśli zaś nie to masz małą szansę ją dostać :p
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Depozyt oczywiscie zrobilem. Wpłaciłem 5 funtów kartą debetową. Wypłatę zleciłem w piątek popołudniu. Czyli mówisz ze mam się nie obawiać o kasę? ;]
 
Do góry Bottom