>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 5 maja

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Na porannym treningu w Lesznie ku mojemu zdziwieniu było przyczepnie. Z obstawianiem handi w tym meczu poczekam do próby toru. Jeśli tor nie zostanie ubity to spokojnie pogram w stronę Leszna. Jeśli będzie twardo to się wstrzymam. Dam znać około 15.40.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jędrzejak - Batchelor 1 1,60
Przemek Pawlicki - Zengota 1 1,70

Kurs 2,72 Betsafe

Taki dubelek na dzisiaj.
Jędrzejak na swoim torze jest naprawdę bardzo groźny i dzisiaj obok Tajskiego to On będzie liderem zespołu i nie jest wykluczone że pojedzie RT. Batchelor niby z juniorami jedzie ale na rywalach to za wiele pkt nie przywiezie. Jeździ przeciętnie zeby nie powiedzieć że słabo w Polsce.
Przemek w ostatnim meczu pokazał się z bardzo dobrej strony,szybki i walczący na torze. Grzesiu na początku sezonu wyglądał bardzo dobrze jednak teraz jakoś tak przygasł.Jedzie w parze z juniorami ale ci Leszczyńscy na swoim owalu sa bardzo mocni i uważam,że nie jeden pkt dziś Zengota na nich straci.
 
T 0

troydon

Użytkownik
T.Woffinden over 11,5 pkt kurs: 1.80⛔⛔
N.K.Iversen over 11,5 pkt kurs: 1.45 (w STS 1,9 ?! ładnie)✅

Kurs ogólny: 2.61 (Milenium)

Obaj są w najwyższej formie (bdb wyniki w lidze i SGP) + dodatkowo obaj jadą dzisiaj u siebie - PUK ze słabym Gnieznem (tylko Zagar może być problemem) a dla Tajskiego to i tak nie ma znaczenia z kim i gdzie - mega forma! Polecam!
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
T.Woffinden over 11,5 pkt kurs: 1.80
N.K.Iversen over 11,5 pkt kurs: 1.45 (w STS 1,9 ?! ładnie)
Kurs ogólny: 2.61 (Milenium)
Obaj są w najwyższej formie (bdb wyniki w lidze i SGP) + dodatkowo obaj jadą dzisiaj u siebie - PUK ze słabym Gnieznem (tylko Zagar może być problemem) a dla Tajskiego to i tak nie ma znaczenia z kim i gdzie - mega forma! Polecam!
W STS juz linia 12.5 po takim kursie.
Liczy się pierwsze 5 startów. Jeden defekt bądź wykluczenie i po sprawie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Grzegorz Walasek over 13,5 punktów 1,65 Tobet
Tai Woffinden over 11 punktów 1,72 Bet365
Warto było grać Walaska over gdyby była Z/Z jeśli jej na prawdę nie będzie bo nie jestem co do tego przekonany to typ bardzo ryzykowny ale nie powiedziane, że na pewno nie wejdzie. Dzisiaj jeśli przyjedzie ten Andersson to Walasek musi być liderem gospodarzy. Na pewno wspomoże go Okoniewski, Pavlic i Sówka ale reszta to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwi mnie komplet 15 punktów w 5 startach &quot;złotówy&quot;. Co do Taia no co tu dużo mówić forma fenomenalna szczególnie w lidze. U siebie dwa tygodnie temu czysty komplecik przed tygodniem jeden bieg mu w Bydgoszczy nie wyszedł. Dzisiaj jeśli pojedzie z taktycznej o którą w mojej ocenie mimo wszystko będzie ciężko ponieważ Protasiewicz i Jonsson są pod formą to w ogóle może to być bet dnia. Jeśli pojedzie tylko 5 biegów to uważam, że spokojnie wynik na poziomie 3,2,2,3,2 spokojnie lider Wrocławian powinien dzisiaj &quot;wykręcić&quot;. Zamieszanie z tym Z/Z i mam pytanie czy ktoś wie jak Z/Z w Toruniu?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Patryk Dudek-Troy Batchelor 1 @ 1,66 Bet365⛔7-8 - Wstyd i żenada ten występ Dudka
Takiej pary to się kompletnie nie spodziewałem, a tym bardziej bez ujemnego handi na Duzersa. Zaczyna od biegu juniorskiego, gdzie 3pkt praktycznie z urzędu. Potem pojedzie jeden raz z Hampelem i Jonssonem. Ale pamiętajmy, że w razie czego może zastępować Davidssona czy Jabłońskiego. Wobec słabszej też dyspozycji AJ i Pepe, to zapewne dzisiaj 5 razy dostanie, bo też i wynik na pewno nie będzie taki jak w Gnieźnie. Troy od początku sezonu jeździ co najwyżej średnio i jakoś nie widzę by dzisiaj miała być znaczna poprawa. Rywale trudni, a do ewentualnej rezerwy taktycznej w pierwszej kolejności pójdą zapewne Woffinden lub Jędrzejak. Jak dla mnie peffa.
Bartosz Zmarzlik-Antonio Lindbaeck 1 @ 1,65 Tobet✅12-3
Bartek dzisiaj zapewne pojedzie 5, a może i nawet 6 razy. Bo swoje 3 juniorskie ma, a potem zz-etka za Nermarka i przecież może za Hliba jechać, który znowu zapewne będzie robił cyrk na torze. Z resztą w juniorskim ma 2-3pkt, a potem też swoje będzie jechał, bo przecież w Gorzowie tor zna znakomicie. Lindbaeck niby wczoraj już lepszy występ w GP ale liga, to liga i tutaj raczej aż tak się nie spina. Być może pojedzie 6 razy ale ja jakoś nie widzę jego super występu w Gorzowie, dlatego też gram na juniora gospodarzy.
Stal Gorzów(-8)-Start Gniezno 1 @ 1,75 Bet365⛔48-42
Matej Zagar over 12 @ 2,05 Bet365⛔11 - zabrakło jednego startu

U innych buków linie na poziomie 12,5pkt więc tutaj zdecydowanie wyżej są goście cenieni ale bez sensu. Stal dzisiaj powinna wreszcie wygrać i zrobić, co najmniej z 50pkt. Jest zz-etka za Nermarka czyli Iversen, KK, Linus i Zmarzlik mają po starcie więcej. Ogólnie, to seniorzy poza Hlibem wyglądają solidnie, bo Puk przywiezie pewnie w okolicach 15-16pkt, do tego Linus i KK też dorzucą razem z 20pkt. Juniorzy zdecydowanie na korzyść Stali, bo Cyran i Zmarzlik są o niebo lepsi od Fajfera i Lisieckiego. U gości kto ma pojechać? Właściwie to tam tylko na Zagara bym liczył. I właśnie tez jego over gram, bo linia 12 nie jest aż tak wysoka, a zapewne 6 razy pojedzie. 3x z Adamczakiem, potem Świder więc w zespole nie ma na kim tracić. Jak dla mnie w miarę łatwa wygra Stali i over Zagar to dobre bety na ten mecz.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
JĘDRZEJAK - ljung 1,45 betsyf - zdecydowanie gram na Jędrzejaka który tylko u siebie coś potrafi czyli na torze gdzie start decyduje przeważnie. Ljunga dziś widzę z bardzo skromna zdobyczą w tym zestawieniu.
Bardzo polecam
 
M 71,9K

mazinho87

Użytkownik
Po ubiegłotygodniowej 100 % skuteczności ze Speedway Ekstraligi w tym tygodniu również spróbuje coś ugrać. Na pierwszy plan widzę dwa zdarzenia z milenium (tam zdecydowanie jest najlepsza oferta!)
1) Kołodziej over 9.5. Janusz to lider Tarnowa. Dodatkowo jest w parze z juniorem i niemal 2 punkty będzie miał z &quot;urzędu&quot;. Patrząc na to, że Rzeszów pojedzie bez Pedersena over jest baaardzo prawdopodobny. 9/10
2) Tomasz Jędrzejak under 10.5. Kurs już nieco zmalał, bo z rana pograłem po 1.65, a teraz jest 1.50. Do rzedzy. Ogór od początku sezonu nie zachwyca formą. W tym sezonie 11 punktów nie zrobił jeszcze ani razu, a majac za rywali: Hampela, Dudka,Protasa, czy Jonssona, to przywiezienie 11&quot;oczek&quot; graniczyć będzie z cudem.
Z bardziej ryzykownych typów można spróbować Hampela, ze bedzie lepszy od Woffindena oraz Fredka Lindgren, ze będzie lepszy od Kennetha Bjerre.
Pozdrawiam
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Stal dziś z Andersonem bez zz. Info ze stadionu.
E. Tajskiego tez podobno nie ma. Potwierdzi ktoś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lancev 984

lancev

Użytkownik
w takim razie walasek u15 @1.80 bet365 !!!!!!! ✅
ja se tu juz ksieguje a jeszcze taktyk moze pojsc hehe
no, siedzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pavlic-Janowski: Janowski +3,5 @1,75 Sportingbet✅✅

Skoro nie ma z/z za Pedersena,a Tarnów jedzie z Jamrogiem to..Całkiem możliwe 6 startów Macieja.Dziś spod 1 w końcu,więc lepsze pola startowe od Artioma.Później bieg z juniorami.Pavlic 3 razy z Okoniem,który jak wystrzeli ze startu to wiadomo jak się kończy bieg.Janowski na tym torze notował w poprzednich latach bardzo dobre występy.Nie wierzę,że Pavlic zrobi 4 pkt więcej dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal dziś z Andersonem bez zz. Info ze stadionu.
E. Tajskiego tez podobno nie ma. Potwierdzi ktoś?
To jest bardzo ciekawe info. Dlaczego ? na espeedway również jest ta informacja za powód podaje się to, że Nicki nie będzie mógł wystartować przez tą z/z w Pradze. A co jeszcze ciekawsze podobno decyzja już jest, że Dryml za Nickiego pojedzie w Pradze. Więc jeśli Dryml wystartuje w Pradze na prawdę to gratuluje Śledziowi ruchu taktycznej tym bardziej, że pierwsza para gospodarzy dzisiaj będzie po prostu oszałamiająca ;)

&quot;Już dziś wiemy, że w najbliższym czasie Pedersen nie powiększy swojego dorobku punktowego, bowiem jego start w najbliższym turnieju w Pradze jest wykluczony.&quot;
http://espeedway.pl/news,dryml_w_miejsce_pedersena_w_pradze,61554,10.html
Za Warda Z/Z Kto może jechać za niego?
Wszyscy mogą jechać pytanie czy jest z/z czy wrzucą jakiś &quot;kevlar&quot; do składu.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Jakoś nie mam dziś weny do typowania, ale na szybko
Kasprzak -3,5 - Świderski @1,65 Sportingbet ✅ 12-8
To jakiś żart ? Kasprzak prowadzi parę z Hlibem, a Świderski z prowadzącym Ułamkiem, więc same pkt na koledze z pary na korzyść Kasprzaka. Do tego Kasprzak u siebie. Ostatnio zwyżka formy w stosunku do padaki z początku sezonu i co najważniejsze dodatkowy start za Nermarka. Inna sprawa, że Świderski potrafi w tym sezonie pojechać na 0,1 pkt, żeby za tydzień przywieźć 8-10pkt. Ja tu widzę duże value.

Dobieram delikatnie tripla faworytów.
Toruń +Zielona Góra + Gorzów @1,81 ⛔
Toruń, bo strata Emila dla Częstochowy to dużo gorsza sprawa niż brak Warda.
Wrocław lepiej niż sie spodziewano, ale i tak są słabsi na prawie każdej pozycji.
W Gorzowie ZZ za Nermarka to moim zdaniem mały plusik, bo Nermak nie jeździ zbyt stabilie, a teraz pojadą za niego PUK, powracający do formy KK, dobry u siebie Zmarzlik i Linus, który wczoraj w GP fajnie się prezentował na tle czołówki.


ed. Brawo Wrocław. Jest ciekawie w tym sezonie.
 
M 0

mulka

Użytkownik
Info z SF W miejsce kontuzjowanego Darcy Warda gospodarze zastosują zastępstwo zawodnika. W zespole gości zabraknie natomiast Emila Sajfutdinowa, któremu start uniemożliwiły sprawy rodzinne.
 
K 0

klepacz

Użytkownik
P.Dolny v J.Davidsson Davidsson -2,5 @1,85 SPORTINGBET✅

Dolny dzisiaj nikogo nie przywiezie. Juniorzy Falubazu to jest dla niego nieosiągalny poziom, nawet we Wrocławiu. Stawiam, że 1pkt w biegu juniorskim i ew. 1 gdzieś po drodze, to jest max co może dzisiaj zdziałać. W tym kontekście Davidsson potrzebuje raptem 5 oczek, co przy składzie wrocławian nie powinno być problemem.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob over 14 punktów 2,30 Bet365
Spróbuje za małą stawkę. Tomek wczoraj średnio w Szwecji ale dzisiaj w Toruniu na pewno będzie zupełnie co innego. Pojedzie na 99% sześć razy dzisiaj a jest najrówniej jeżdżącym zawodnikiem podczas spotkań w Toruniu(11,12,12). Dzisiaj dostaje bieg więcej więc myślę, że te 15-16 punktów powinien przywieżć. Pytanie czy dzisiaj Częstochowa chociaż trochę się postawi bo jeśli nie to może Tomek np w nominowanych nie jechać. Co mnie skusiło to po prostu kurs bo Tomek jeszcze kompletu w barwach Unibaxu nie przywiózł a stać go na to na pewno na &quot;Motoarenie&quot; więc gram over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom