>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 15.12.2011, Czwartek

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
6. Kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej





I drugi dzień rozgrywek Ligi europejskiej, na uwagę zasługują spotkania Brugge z Braga, czy Udinese z Celtic-em. A wiec zaczynamy decydujące starcie.


Zapraszam do dyskusji.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Club Brugge - Sporting Braga
Szykuje się zacięty mecz o awans. Obie drużyny z wciąż mogą awansować, dlatego sądzę że będzie to otwarty mecz z paroma bramkami. Widziałem gdzieś symulacje ewentualnych wyników jutrzejszych meczów i wynika z nich jasno, że kto wygra awans ma pewny z pierwszego miejsca, jeśli padnie remis gospodarze awansują, ale jeśli w drugim spotkaniu wygra Birmingham to Braga żegna się z tegorocznymi pucharami. W tym meczu każdy będzie chciał wygrać co zwiastuje kilka bramek, z jednej jak i z drugiej strony.
Typ: BTS -1,75 ✅ 1:1
Atl. Madryt - Rennes

Atletico musi przynajmniej zremisować aby wyjeść z pierwszego miejsca w grupie i nie trafić na odpadki z Ligi Mistrzów. Forma gospodarzy to wciąż nie wiadoma, po świetnym meczu z Rayo przychodzi sroga porażka z Espanyolem. Mówi się już podobno o zwolnieniu Manzano ze stanowiska trenera. Rennes jakby w lekkim dołku formy, od trzech meczów bez zwycięstwa. Ciężko było mi się zdecydować co zagrać w tym spotkaniu, ale jednak uważam, że Los Rojiblancos zdołają to wygrać.
Typ : Atletico - 1,50 ✅ 3:1
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
[Piłka Nożna] Lazio – Sporting 14.12.2011 19:00
Lazio – Sporting
Typ: Over 2.5

Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle

Stawka: 3/10
Sporting już awansował i nie ma większej motywacji w tym meczu. Trener Portugalczyków ma dać w tym meczu szansę kilku młodym zawodnikom. Lazio walczy o awans, ma tyle punktów co Vaslui i musi wygrać, na pewno zagrają na maxa bo nie wiadomo co się wydarzy w drugim meczu tej grupy. Rzymianie będą atakować cały mecz a mają bardzo duże problemy w defensywie. Nie zagrają bramkarz Ranchetti, obrońcy Radu,Dias,Konko,Biava i pomocnik Brocchi. Wobec powyższych faktów over 2.5 wydaje się dobrym rozwiązaniem. Lazio musi wygrać, najlepiej więcej niż jedną bramką bo mają bilans 5-5 podczas gdy Vaslui 5-6 a rywal Rumunów jest łatwiejszy, z drugiej strony duże braki w defensywie Włochów więc i pewnie coś młodzi Portugalczycy strzelą. Na pewno będzie to otwarty mecz.
Club Brugge – Braga 15.12.2011 godzina 21:00

Typ: REMIS
Kurs: 3.00
Buk: Betfred
Stawka: 1/10

Warto zagrać za nieduże pieniądze, kursy już zaczynają spadać. Patrząc tylko na poziom obu drużyn widzę tu remis, Braga wydaje się trochę mocniejsza ale Brugge gra u siebie. Jednak do zagrania tego typu skłania mnie sytuacja w grupie. Braga i Brugge mają po 10 punktów co daje im 3 oczka przewagi nad Birmingham i sprawia że remis daje awans obydwu drużynom. Wydaje mi się że nie będą chcieli sobie zaszkodzić i podzielą się punktami, tym bardziej że Birmingham gra u siebie z Mariborem więc nie zdziwi mnie kilkubramkowe zwycięstwo Anglików. Jak pokazał niedawny mecz Lyonu nawet w pucharach zdarzają się „dziwne” mecze.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Club Brugge - Sporting Braga
Szykuje się zacięty mecz o awans. Obie drużyny z wciąż mogą awansować, dlatego sądzę że będzie to otwarty mecz z paroma bramkami. Widziałem gdzieś symulacje ewentualnych wyników jutrzejszych meczów i wynika z nich jasno, że kto wygra awans ma pewny z pierwszego miejsca, jeśli padnie remis gospodarze awansują, ale jeśli w drugim spotkaniu wygra Birmingham to Braga żegna się z tegorocznymi pucharami. W tym meczu każdy będzie chciał wygrać co zwiastuje kilka bramek, z jednej jak i z drugiej strony.
Typ: BTS -1,75
Samego typu nie potępiam, bo to już indywidualna sprawa każdego, chociaż ja bym wybrał co innego. Ale przede wszystkim chciałbym zdementować to, że Braga już awansowała to kolejnej rundy, bo nawet jak przegrają z Club Brugge, a Birmingham wygra swój mecz, to i tak Portugalczycy mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Birmingham. Jednak ja liczę, że Braga zagra o zwycięstwo w tym meczu, bo to da im pewne 1 miejsce. Remis nic im nie daję, bo w pierwszym meczu na Estadio AXA przegrali 1:2 z Belgami więc też mecze bezpośrednie dają o sobie znać.
Co do samego typu, to w sumie nie jest to głupi pomysł, ale jednak w meczach Bragi to opcje bramkowe to dość ryzykowna opcja, bo jak wiadomo zawodnicy tej drużyny bardzo pilnują obrony, a w ataku za duzo nie strzelają w porównaniu do takich ekip jak Porto czy Benfica. Niech was nie zmyli ostatnie zwycięstwo 5:2 z Pacos de Fereira, bo rywal był dramatycznie słaby i wystarczyło tylko chwilę przyspieszyć by strzelać kolejne gole, a w obronie to Braga grała nawet nie to, że na luzie tylko po prostu zagrali jakby pod przymusem, bo takie błędy popełniali.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

PAOK Thessaloniki - Rubin Kazan 1:1 ✅
Typ: under 2.5
Kurs: 1.55


Typ: Remis do przerwy
Wynik: 1:0 ⛔
Kurs: 1.95


Upolowałem jedno ze spotkań ligi europejskiej. PAOK jest już pewny awansu do fazy pucharowej Ligi Europejskiej, ale w czwartkowy wieczór będzie miał szansę zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Rywalom do pewnego awansu potrzebny jest remis i prawdopodobnie to najważniejszy cel na ten mecz, bowiem drużyna z Kazania jest przemęczona, a przynajmniej zasugerował to jej trener Kurban Bierdyjew, ale czy do końca jest to prawda, pokaże jutrzejsza potyczka. Nie spodziewałbym się jakiś szaleńczych ataków ze strony jednej jak i drugiej drużyny co sprzyja małej ilości bramek. Typuje under 2,5 gola na to spotkanie i spodziewam się nudnego i ospałego widowiska. Pierwszy mecz w Kazaniu zakończył się remisem 2:2. Wtedy to obydwie ekipy zaczynaly swoją przygodę z Ligą Europejską i miały o co walczyć. Trener gospodarzy na odprawie meczowej bardzo wierzy w swój zespół i wiernych kibiców, którzy mają licznie przybyć na stadion, by wspierać piłkarzy w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
podsumuje jutrzejsze mecze prostym wyrazeniem: no bet.
Nie ma sensu jutro ryzykowac kasy.
Jedyne co tu widze to bts Shamrock (bo im zalezy a totten nie). Shamrock moze chciec sie wpisac w historie, dla nich kazdy gol w LE jest cenny. Juniorzy Totten tez raczej sa ambitni.
Udinese over. Tu sie moze zdarzyc wszystko. Ciezko powiedziec czy komukolwiek na tym zalezy. Udinese ma ciezki mecz na Lazio w niedziele. Raczej nie chca odpadac z LE wiec zagraja z kontry na remis.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Udine+PSV+Hannover+Wiedeń
Mam ochotę zagrac taki czteropak, zastanawiam się w sumie tylko nad Udinese. Celtic to nie byle jaki przeciwnik, i właśnie pytanie czy Udine zepnie sie wystarczająco mając w perspektywie mecz z Lazio w weekend. Z drugiej strony wiadomo jak kończy się granie na remis i myślę że Włosi będą chcieli wygrać i nie skończyć jak Fulham dzisiaj...Pomoże ktoś dokonac wyboru?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
H96 ma już awans praktycznie i nie ma o co grać, Standard odjechał bramkami wiec miejsca w tabeli są już zaklepane. Teoretycznie wygrać powinni Niemcy ale jakoś nie mam przekonania, kicker awizując skład dał do zrozumienie, że ważniejszy jest niedzielny mecz w BL; chociaż ostatnio zestawienia jakie sklejał Kicker rzadko się sprawdzały to jednak ogólny zarazy czegoś, ale raczej kogoś mamy ;)

Miller - Chahed, Eggimann, Pogatetz, Pander - Lala - Stindl, Rausch - Pinto - Sobiech, Ya Konan

Myślę, że Polak zagra bo to mecz o pietruszkę, a w Bundeslidze nie gra zbyt często to tu dostanie szansę. Moim zdaniem H96 skupi się na Kaiserslautern bo to dla nich szansa na punkty. Typ ogólnie dobry ale nie po takim kursie i nie w tej sytuacji...
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Hannover vs Vorskla

Typ - 1
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,42

W tej grupie jest już wszystko jasne, więc mamy raczej do czynienia z meczem o pietruszkę. Dodatkowo w lidze ukraińskiej odbywa się własnie przerwa zimowa więc gracze gości mają już właściwie wolne i chyba trudno będzie im znaleźć odpowiednią motywację do gry. Co do Niemców to raczej trudno przypuszczać żeby odpuścili ten mecz tym bardziej, że szansę dostanie kilku graczy którzy w lidze grają mało i to dla nich szansa na pokazanie się. Na korzyść Hannoveru przemawia również atut własnego boiska na którym dzisiejsi gospodarze jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Trudno się spodziewać, żeby ukraińska drużyna była w stanie przerwać tą wspaniałą serię.

Przewidywane składy:
Hannover: Miller - Chahed, Eggimann, Pogatetz, Pander - Lala - Stindl, Rausch - Pinto - Sobiech, Ya Konan

Worskła: Velychko - Dallku, Chesnakov, Matveev, Selin - Oberemko, Krasnoperov - Kryvosheyenko, Markoski - Bezus, Yanuzi

Poprzednie spotkania Hannover:
2011-11-30 Standard - Hannover 96 2-0
2011-11-03 FC K&amp;oslash;benhavn - Hannover 96 1-2
2011-10-20 Hannover 96 - FC K&amp;oslash;benhavn 2-2
2011-09-29 Vorskla - Hannover 96 1-2
2011-09-15 Hannover 96 - Standard 0-0

Poprzednie spotkania Vorskla:
2011-11-30 Vorskla - FC K&amp;oslash;benhavn 1-1
2011-11-03 Vorskla - Standard 1-3
2011-10-20 Standard - Vorskla 0-0
2011-09-29 Vorskla - Hannover 96 1-2
2011-09-15 FC K&amp;oslash;benhavn - Vorskla 1-0
 
R 28

roki1

Użytkownik
Udinese-Celtic

A ja licze ze Udine zagra przyzwoicie.Trener na pewno zawodnika wbija caly dzisiejszy ranek co sie moze stac jak lekko z folguja jak druzyna Fulham.Dlatego licze ze zawodnicy wyjda mocno skoncentrowani i zagraja dobry mecz i nie straca bramki.Mecze Celtiu jak i Udine w tej edycjiu czesto konczyl sie bez strzelonych bramek.Celtik tez nie jest jakas mocno bramkosztrzelna druzyna.I licze ze dzisiaj tez nie strzeli.Tak naprawde to licze na wloska obrone ktora nie da sobie zrobic krzywdy.Moja propozycja to.

Udine-Celtic Typ:Brak gola jedna druzyna nie strzeli Kurs:1.80 Bet365
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
H96 ma już awans praktycznie i nie ma o co grać, Standard odjechał bramkami wiec miejsca w tabeli są już zaklepane. Teoretycznie wygrać powinni Niemcy ale jakoś nie mam przekonania, kicker awizując skład dał do zrozumienie, że ważniejszy jest niedzielny mecz w BL; chociaż ostatnio zestawienia jakie sklejał Kicker rzadko się sprawdzały to jednak ogólny zarazy czegoś, ale raczej kogoś mamy ;)
Miller - Chahed, Eggimann, Pogatetz, Pander - Lala - Stindl, Rausch - Pinto - Sobiech, Ya Konan
Myślę, że Polak zagra bo to mecz o pietruszkę, a w Bundeslidze nie gra zbyt często to tu dostanie szansę. Moim zdaniem H96 skupi się na Kaiserslautern bo to dla nich szansa na punkty. Typ ogólnie dobry ale nie po takim kursie i nie w tej sytuacji...
nie rozumiem troche..... przecież Hannover może jeszcze nie wyjść z grupy więc jaka gra o pietruszkę....? Kopenhaga przecież może wygrać i wskoczyć na 2 miejsce, a po za tym Hannover nie chce walczyć o 1 miejsce?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie rozumiem troche..... przecież Hannover może jeszcze nie wyjść z grupy więc jaka gra o pietruszkę....? Kopenhaga przecież może wygrać i wskoczyć na 2 miejsce, a po za tym Hannover nie chce walczyć o 1 miejsce?
No właśnie o to chodzi, że Kopenhaga już nie może... a tabela też zaklepana ;).
Remis FC Kopenhaga z Worskłą Połtawa 1:1 oznacza jednak, że przegrany Hannover awansuje z drugiego miejsca w grupie.
uefa.com
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
nie rozumiem troche..... przecież Hannover może jeszcze nie wyjść z grupy więc jaka gra o pietruszkę....? Kopenhaga przecież może wygrać i wskoczyć na 2 miejsce, a po za tym Hannover nie chce walczyć o 1 miejsce?
Nie wiem czy nie chce Ci się sprawdzać, czy po prostu nie znasz się jakie są zasady awansu z grup :? :]
A więc krótko - bezpośrednie spotkania zainteresowanych drużyn:
Hannover - Kopenhaga 2-2
Kopenhaga - Hannover 1-2.
Przed tym meczem Hanover ma 3 pkt. przewagi nad Kopenhagą, a więc sprawa awansu jasna.
Z kolei Hannover również nie ma szans na zajęcie 1 miejsca, bo ma 3pkt straty do Standardu, a bezpośrednie mecze:
Hannover - Standard Liege 0-0
Standard Liege - Hannover 2-0.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Wczoraj piłkarze Twente Enschede zawiedli na całej linii, zagrali bez zaangażowania, irytował swoją grą Ola John, poza tym nie widziałem na boisku drużyny, która chciałby to spotkanie za wszelką wygrać, co więcej - w ogóle wygrać. Duże rozczarowanie, a dzisiaj swoje ostatnie już mecze w fazie grupowej Ligi Europejskiej zagrają kolejne dwa holenderskie zespoły, AZ i PSV.
Zacznę od meczu AZ Alkmaar - Metalist Charków. Ekipa Kalmarów dziś nie może pozwolić sobie na stratę punktów, bo o drugą lokatę walczyć będzie również Austria Wiedeń i możemy przypuszczać, że pokona szwedzkie Malmö FF (w tym meczu poważnie zastanowiłbym się nad typem bramkowym, bo austriacki klub potrzebuje wielu trafień). Ja zakładam osobiście, że AZ pokona Metalist, który w Holandii nie wystąpi w najmocniejszym składzie, ale o tym później. Trener miejscowych Gertjan Verbeek w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług trzech piłkarzy - kontuzjowanego obrońcy Dirka Marcellisa (13/0), a także Ruuda Boymansa (2/0) oraz Maartena Martens (2/1), którzy wracają do gry po dłuższym rozbracie z futbolem (obaj zagrali ostatnio w spotkaniu Jong AZ). Najprawdopodobniej nie zobaczymy także Bretta Holmana (17/4), który ma problemy zdrowotne. Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że lider holenderskiej ekstraklasy zaprezentuje się w ostatnim meczu LE w mocnym zestawieniu.
Z informacji, które udało mi się uzyskać, Metalist natomiast zagra dziś poważnie osłabiony, bo aż sześciu podstawowych piłkarzy nie znalazło się w kadrze na ten mecz. Mowa oczywiście o Brazylijczykach i Argentyńczykach, którzy udali się już na zasłużone urlopy (trzecia lokata w lidze i niewielka strata do Dynama Kijów + awans do 1/16 finału LE). Lista nieobecnych, to - ofensywni pomocnicy Fininho (18/4), Cleiton Xavier (kapitan drużyny, 24/9) i José Ernesto Sosa (23/6) oraz ten odpowiedzialny za defensywę Juan Manuel Torres (21/0), a także dwóch napastników - Taison (23/6) i Jonathan Cristaldo (25/10). Braki po prostu olbrzymie i według mnie znacząco wpłyną na grę zespołu gości, choć trener Myron Markevych jest przekonany, że zmiennicy zaprezentują się godnie i będą w stanie sprostać faworyzowanym Kalmarom. Ja mam w tej kwestii odmienne zdanie i moim zdaniem AZ wygra, zapewniając sobie awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 135

mhm

Użytkownik
dziekuje za analize. Zagram to.
Dodam jeszcze ze AZ ma u siebie bilans 8-0-0. Bramki 23:2.
Nie sadze aby chcieli kalkulowac. Metalist zrobil wrazenie ale AZ to mocny klub. W niedziele graja z Breda. Raczej nie beda mysleli o oszczedzaniu sie bo w gre wchodzi gruba kasa. Wygrana 1 golem to minumim. Kurs na -1 1,83 jest ok.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Austria Wiedeń- Malmö FF 1,45✅
Jak dla mnie to bet dnia. Zespół z Wiednia walczy o awans, bo na pewno może liczyć na stratę punktów AZ w meczu z liderem z Charkowa. To mecz na przełamanie dla gospodarzy, którzy 5 ostatnich meczy na własnym obiekcie zakończyli remisem. Ostatni mecz u siebie wygrali ponad dwa miesiące temu. W zeszły weekend dramatyczna porażka aż 5:1 ze Sturmem. W ostatnich meczach na pewno nie zachwycają, ale w tym meczu świetna okazja aby się przełamać, czy to da awans nie wiem, ale Malmo zostanie dzisiaj pokonane, goście nie mają ligi. Ostatnie mecze to tylko LE, dawno nie maja szans na awans. Na pewno chcą po prostu skończyć tą rundę....
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ktoś orientuje się w kwestii meczu PAOK Thessaloniki - Rubin Kazan dlaczego taki niski kurs na remis? dziwne mi się to wydaje, tylko 2.2..? Żadna z ekip nie ma zamiaru walczyć o 1. miejsce w grupie?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
no ja to wiedziałem, ale równie dobrze Rubin (który w mojej ocenie jest lepszym zespołem) może powalczyć o 1 miejsce...? Dziwnie te kursy są wystawione, jakby już zaklepany był ten remis, a wg mnie wcale Rosjanie nie muszą zadowolić się drugim miejscem, bo trafić na któryś z Manchesterów to nie jest pozytywna wizja rundy play-off..
 
M 135

mhm

Użytkownik
podzielam zdanie Feekusa. Zakladanie ze bedzie remis to jakas podpucha. Rubin to lepszy zespol. W Rosji jest teraz przerwa wiec nie widze powodu, dla ktorego Rubin nie wlozy wszystkich sil w to spotkanie. Nikt nie chce grac z Manchesterem. Bukmacher daje takie kursy bo wie ze ludzie nie maja pojecia o tym ze wazne jest to czy sie zajmie 1 czy 2 miejsce. Jak bedzie taki wzrost kursow to sie zrobi value na dnb Rubin tylko trzeba poczekac na sklady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom