>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
M 125

max-payne

Użytkownik
FC KOPENHAGA - REAL MADRYT - 1 POŁOWA - 2 - 1,90✅
Nie trafiają do mnie argumenty, że niby Real mając pewny awans sobie odpuści. Do kadry wraca Ronaldo, a różnica klas na tyle duża, że nie widzę tu niespodzianki. Jeszcze gdyby gospodarze byli kilka szczebelków wyżej i mieli szanse na awans, ale w tym wypadku tak nie jest.
BAYERN - MANCHESTER CITY - BTS - 1,60✅
Całkiem wysoki kurs na to zdarzenie, biorąc pod uwagę, że zdarzały się w tej edycji kursy 1,45. Obie drużyny ofensywnie usposobione, mające pewny awans, przy takim potencjale ofensywnym wątpię żeby skończyło się na 0:0.
GALATASARAY - JUVENTUS - BTS - 1,57⛔
Mecz o wszystko dla obydwu drużyn, w Turcji sporo może się zdarzyć.
Bukmacher: Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Bayern-1 @1,73 bet365
Obecnie Bayern jest o klase lepszy od City i nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwycięstwo gospodarzy. Manchester gra słabo na wyjazdach, poza tym Pellegrini ma dać odpocząć kilku zawodnikom na szlagier z Arsenalem, ponieważ wyjscie z grupy mają już zapewnione. Bayern zaś traktuje tego typu mecze bardzo poważnie, dysponują bardzo szeroką kadrą jednak spodziewam się , że zagrają podstawowym składem na czele z Riberym i Lahmem. Na własnym boisku spisuje się świetnie, strzelają sporo bramek i prezentują się genialnie w ofensywie. Tak naprawdę wszystko tam przebiega w bardzo szybkim tempie. Do bramki City wróci Hart na jeden mecz - każdy wie w jakiej jest dyspozycji, owszem to dla niego szansa na pokazanie się lecz od dłuższego czasu jest bez rytmu meczowego i takie spotkanie może nie wpłynąć dobrze na jego ogólną dyspozycję. Bayern ma kim strzelać bramki i wydaję mi się, że wygrają spokojnie różnicą jednej bramki. W Manchesterze podopieczni Guardioli dali świetny popis, na Allianz Arena powinno być podobnie i to zespół z Monachium powinien wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Nie ma szans, żeby Bayern odpuścił tego typu mecz - oni z reguły przygotowują się bardzo odpowiednio na szlagiery i będą chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony przeciwko takiemu rywalowi jak Manchester City.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Real Sociedad – Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Data i godzina: 10.12.13 20:45
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 20:45 rozegrany zostanie mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Sociedad a Bayerem Leverkusen. Baskowie z jednym punktem na koncie nie walczą już o nic w tegorocznej edycji Champions League. Niemcy natomiast mają bardzo realne szanse na awans. Promocję do fazy pucharowej uzyskają w dwóch przypadkach: dzięki zwycięstwu przy porażce lub remisie Szachtaru, lub dzięki remisowi w ostatnim meczu, jeśli tylko Manchester United pokona na Old Trafford Szachtar Donieck.

Baskowie po ostatnim blamażu z Szachtarem (porażka w Doniecku 4:0) grają w tym spotkaniu tylko o prestiż. Cztery porażki i remis z Czerwonymi Diabłami to bilans, który nie daje nadziei nawet na ewentualną grę w Lidze Europy. Ostatni mecz ekipy z San Sebastian to remis w Pucharze Króla z Algeciras (trzynastą drużyną Segunda Division B) 1:1.

Bayer jest natomiast w wielkiej formie. Mimo bolesnej porażki jakiej Aptekarze doznali z Manchesterem United (przypomnijmy, w tym meczu padł wynik aż 5:0 dla United) drużyna potrafiła się podnieść i powrócić do świetniej dyspozycji sprzed tego spotkania. Potwierdzają to ostatnie trzy spotkania tej drużyny, wszystkie zakończone zwycięstwami. Najpierw Bayer pokonał na własnym boisku Norymbergę 3:0 (dwie bramki Son Heung-Mina oraz trafienie Kiesslinga), potem Aptekarze wygrali z Pucharze Niemiec z Freiburgiem 2:1 (gole Kruse’a oraz Can’a), natomiast w minioną sobotę Bayer Leverkusen w hicie 15. kolejki Bundesligi wygrał w Dortmundzie z Borussią 1:0 po bramce Son Heung-Mina.

Niemcy zagrają bez Roberto Hilberta (kontuzja więzadła), Sidneya Sama (uraz uda), Stefan Reinartza (uraz stopy) i Andresa Palopa (uraz łydki). Do zdrowia wrócił reprezentant Polski Sebastian Boenisch, który przesiedział cały mecz z Borussią Dortumnd na ławce rezerwowych.

W ekipie z Kraju Basków zabraknie Daniela Estrady (uraz więzadła), Diego Ifrana (uraz kolana), Estebana Granero (kontuzja kolana), Alberto De la Bella (uraz stopy) oraz Inigo Martineza (uraz uda). Występy Chori Castro (uraz biodra), Jose Angel (uraz kolana), Davida Zurutuza (uraz kolana) stoją pod znakiem zapytania.

Manchester United stać w tym sezonie na wszystko i spodziewam się najgorszych scenariuszy z udziałem tej ekipy. Natomiast co do Bayeru jestem przekonany, iż drużyna będzie walczyła do ostatniego gwizdka o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Manchester Utd - Szachtar Donieck
Szachtar walczy o awans i aby mieć pewność, że zagra wiosną musi wygrać na old trafford. Przegrana lub remis dadzą awans jedynie przy potknięciu Bayeru. Manchester ma awans już zapewniony, ale nie pierwsze miejsce i tu widzę powód dla którego gospodarze podejdą do tego spotkania bardzo poważnie. Już w 1/8 ligi mistrzów trafić na Real, Bayern, Barcę czy PSG nie chce nikt a już na pewno słabo spisujący się w tym sezonie zespół Utd. Ostatnich dwóch przegranych meczy Manchesteru nie oglądałem ale patrząc na statystyki, zarówno z Evertonem jak i Newcastle, wskazują na wyrównane spotkania (strzały / strzały w światło / posiadanie piłki), a że są to niewygodne ekipy przekonał się w ostatnią niedzielę Arsenal (1:1 z Evertonem) jak i nieco ponad miesiąc temu Chelsea (0:2 z Newcastle). Szachtar to zdecydowanie dla mnie nie ta liga. W pierwszym składzie Utd. prawdopodobnie zagrają zarówno Van Persie oraz pauzujący w ostatni weekend za kartki Rooney. Spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
Manchester Utd @ 1.95 bwin✅ (1:0)
Manchester Utd (H 0:1) @ 3.40 bwin
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 12

marques_1993

Użytkownik
Mam nadzieję, że wygramy ten mecz i zakończymy grupę z sześcioma zwycięstwami pod rząd. Jeśli będziemy trenować, tak jak dziś, mamy wielką szansę [ na zwycięstwo]. Chcemy zgarnąć 18 punktów pierwszy raz w historii klubu. To dobry cel, który chcemy zrealizować – dodaje 42-letni manager bawarskiego klubu.
Bayern @ 1.44
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie:
Olympiakos - Anderlecht
Typ: 1/1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mój pierwszy typ na tym forum z Ligi Mistrzów, powracam tutaj po roku nieobecności z nowym kontem i jeszcze lepszymi typami.
- Będzie to spotkanie po którym to gospodarze będą cieszyć się z awansu do kolejnej fazy LM, a goście będą wracać do domu ze spuszczonymi głowami i zdobytym jedynie punktem w fazie grupowej. W pierwszym meczu między tymi drużynami
Olympiakos wysoko pokonał godpodarzy - Anderlecht 3:0! Jutro to drużyna z Grecji będzie gospodarzem, więc czemu nie powtórzyć tego wyczynu przed własną publicznością? Mało tego Olympiakos doskonale prezentuje się w lidze greckiej w której jest liderem mając na koncie 13 zwycięstw 1 remis i uwaga nie mając porażki, bilans bramkowy 43:4!
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Bayern Monachium - Manchester City
Odniose sie do tego spotkania dlatego ze czytam sporo tutaj analiz na temat tego meczu i jak widze ludzie niemaja zadnego pojecia(moze 10% nie dotyczy) a wogole ci ktorzy graja na HC +1,5 Manchester City. Niewiem jaki jest sens granie na to, gdzie City gra slabo na wyjazdach z Southampton powinni przegrac z 3-1 . A grac przeciwko BM usiebie gdzie jest silna druzyna niema sensu , jaka jest tam pewnosc na jakiej mobilizacji zagra city gdzie gra jest o nic nie warta bo w grupie nie zajdzie zadnych zmian, a trzeba dodac ze mecz z Arsenalem jest wazniejszy i nikt tu niebedzie stawal na glowie, wystarczy ze BM strzeli bramke w 1p a city szybko siadzie motywacja nawet gra o jaki kolwiek prestiz...
Nie gra sie tak mocnej druzyny z tak przecietna druzyna na wyjezdzie nawet po HC , jeszcze zeby city gralo Bardzo dobrze na wyjedzie i o awans to rozumiem... lub naprzyklad w tym samym przypadku ale city gra usiebie...moze jeszcze bym podjol sie ryzyka...ale tutaj ludzie zamiast niwelowac ryzyko utraty kasy to zwiekszaja ryzko porazki wlasnych srodkow.
Dla mnie NO BET (jakby nie bylo innych meczy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Olympiakos bez Mitroglu. Za to z wypoczętym Saviolą i Manolasem. Anderlecht bez pomocnika Suareza i napastnika Bruno. 1/1 połowa/koniec wydaje się dość ryzykowne. Ale czysty win Pireusu już całkiem bezpieczny. W ostatnich 6 spotkaniach Brukselczycy nie wygrali ani razu na terenie Grecji. Olympiakos u siebie kapitalny bilans. Zwłaszcza, że przyjeżdza zespół grający o nic. Mimo braku Mitroglu gospodarze powinni ogarnąć spotkanie i awans na swoją korzyść
Olympiakos @ 1.36 Bet365
Zdecydowałem się pograć jeszcze under 2.5 w obliczu znacznych osłabień w ofensywie obu zespołów.
Olympiakos - Anderlecht under 2.5 @ 2.25 Bet365
Bawarczycy na luzie grają jak z nut. City zapewne oszczędzi się na weekend, sytuacja przed meczem wydaje się klarowna. City nie poradne na wyjazdach. Bayern chcący walczyć o rekord punktów. I jak to Niemiecka drużyna ciśnie do końca. Brak kilku zawodników przy silnie obsadzonej, głodnej gry ławce Niemców nie stanowi problemu. Czysta jedynka.
Bayern @ 1.45 Sportingbet
Ronaldo wyposzczony, Bale po chorobie. To wystarczy za komentarz do meczu. Pomińmy fakt gry o pietruche. Kopenhaga będzie próbowała coś ugrać. A jaki jest Real z kontry przekonali się Turcy. Podrażnione ambicje królewskich po meczu pucharowym znajdą ujście w bramce Duńczyków. Nie sugerowałbym się bardzo małą ilością straconych przez nich bramek. Na stadion duńskiej stolicy przyjeżdża rywal o nieporównywalnie większej sile rażenia od poprzednich zespołów pokroju minimalistycznego Juve/ chimerycznej Galaty.

Real over 1.5 @ 1.36
Sportingbet
Pograne w triplu za sporą stawkę. Moim zdaniem zdarzenia pod kątem kurs/prawdopodobieństwo trafienia typu, najlepsze jeśli chodzi o dzisiejszy wieczór.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Co do meczu Bayernu to wklejam słowa Guardioli:
Mam nadzieję, że wygramy ten mecz i zakończymy grupę z sześcioma zwycięstwami pod rząd. Jeśli będziemy trenować, tak jak dziś, mamy wielką szansę [ na zwycięstwo]. Chcemy zgarnąć 18 punktów pierwszy raz w historii klubu. To dobry cel, który chcemy zrealizować.)
Także kolejny rekord do pobicia przez Bayern. Nie będzie odpuszczania. Poza tym mają rekord kolejnych zwycięstw z rzędu do wyśrubowania. Na pewno te rekordy gdzieś tam siedzą w głowach Bawarczyków.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jedyne co mi przychodzi do głowy na spotkanie United z Szachtarem to remis, bramkowy tak jak w pierwszym meczu na Ukrainie. W sumie sam bts po kursie kręcącym się po 1,6 nie jest zły ale kusi mnie spróbować remis. Naprawdę nie chce mi się wierzyć w trzecią z rzędu porażkę United na OT. To jest po prostu niemożliwe. I nie piszę tego jako fan United bo nim nie jestem. Jeśli piłkarzyki Moyesa mają jeszcze resztki honoru to tego spotkania nie przegrają. I nieważne że awans do najlepszej szesnastki CL mają już w kieszeni. Co jeszcze przemawia za United? Na pewno powrót duetu Roo - RvP. W dwóch ostatnich kolejkach Premier League wymienili się dyżurami - z Evertonem grał Rooney, natomiast z Newcastle van Persie. Dzisiaj powinni w końcu wystąpić razem, piszę w końcu bo ostatnio razem zagrali równo miesiąc temu nota bene powstrzymując u siebie Arsenal. Czy dzisiaj powstrzymają Szachtar? Za Ukraińcami przemawia to co już wypisali poprzednicy, że awans, że Manchester słaby, że Moyes nieudacznik ;) Według mnie Szachtar jeśli ma tu zawalczyć to tylko atakiem. Jeśli schowają się za podwójną gardą to nic z tego nie będzie. Piętą achillesową United jest w tej chwili zdecydowanie defensywa. Jakby tego było mało to Moyes wczoraj potwierdził że udział Vidica, Smallinga, Evry i Fellainiego w meczu z Szachtarem jest wątpliwy. Jeśli informacje się potwierdzą to obronę United będą tworzyli Rafael Evans Ferdinand i Buttner :?: a De Gea będzie mógł pomarzyć o czystym koncie ;) Tak czy inaczej - nie wierzę w wygraną gości ale wierzę że są w stanie zremisować to spotkanie. O ile Sociedad nie podłoży się Niemcom to tutaj nawet remis może dać Ukraińcom awans. Tego się trzymam. A, i wydaje mi się że jest małe value w Marathonie na ten remis. U innych buków około 3,5 na remis, w Marathonie na to 3,7 ale wystarczy tam poszukać jeszcze opcji: bramkowy remis - TAK za który płacą 4,60 ???? Ja biorę. Pozdro
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Ja mam zamiar zagrać taki kupon:
1. FC Kopenhaga - Real Madryt, typ: 2 ✅
2. Olympiakos - Anderlecht, typ: 1 ✅
3. Galatasaray - Juventus, typ: BTS zwrot

kurs: 3.11, buk: Bet365 (✅ ale po kursie 1.87)

Dużo osób już wypowiedziało się na temat tych meczy, ja tylko podsumuję:
1. Mecz na Parken, Kopenhaga nie gra już praktycznie o nic, dużo osób może twierdzić że o LE ale jak sami wiecie większa ilość zespołów wcale nie chce brać udział w tych mniej prestiżowych rozgrywkach, wolą skupić się na lidze, do składu Realu wraca Ronaldo, Bale, kadra na mecz dosyć mocna, jeżeli gwiazdy nie wyjdą w podstawowym składzie, to jeżeli po 45min będzie 0:0, na pewno wejdą aby coś ustrzelić(Zlatan depcze po piętach CR7), skromne zwycięstwo Realu, 0:1/0:2.
2. Wóz albo przewóz, Olympiakos na własnym stadionie radzi sobie bardzo dobrze, musi wygrać z Anderlechtem, najsłabszą drużyną w grupie, nie ma innej opcji.
3. Nie mam zamiaru wskazywać zwycięscy, ponieważ jest to zbyt ciężkie i można ew wywróżyć z fusów, ale jestem pewien że mecz będzie trwał do pierwszej bramki, potem się otworzy i cios za cios, bramka za bramkę, jak dla mnie, remis 3:3.

Miejmy nadzieję że każdemu coś tam się trafi i każdy zarobi, powodzenia ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Co do meczu Kopenhaga - Real:

- murawa na Parken jest fatalna (widziałem ją w meczu ligowym z Vestsjaelland)
- to spotkanie jest ostatnim Duńczyków w tym roku kalendarzowym i rundzie jesiennej, więc nie będą kalkulowali
- walczą o Ligę Europejską
- świetne wyniki na własnych śmieciach
- prestiż i duża kasa w przypadku wygranej
- w ostatnim ligowym meczu zostało oszczędzonych kilku ważnych grajków

Dlatego dla mnie no bet. W normalnych okolicznościach szukalbym zwycięstwa Realu, ale biorąc pod uwagę ich awans z 1 miejsca i powyższe argumenty na korzyść gospodarzy - nie stawiam nic. Po @1,67 jakie grał Szef Elity jeszcze można było się zastanowic, teraz nie ma opcji. Jedyne co kusi to bramka Ronaldo, ale to też nie wiadomo po powrocie, jak będzie z formą.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Olympiacos Piraeus - Rsc Anderlecht 3:1 Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.90

Ja chciałbym ostudzić, hura optymizm przed graniem na Olympiakos. Największymi nieobecnymi będą pauzujący za kartki Giannis Manitis i kontuzjowany Kostas Mitroglou. Na pewno jest to problem, bo obaj tworzą kręgosłup drużyny. Jeżeli chodzi o formę to obydwa zespoły prezentują się dość dobrze na własnym podwórku. W ostatnich dwóch tygodniach Olympiakos rozegrał dwa ligowe mecze i oba wygrane, najpierw z Ergotelisem Heraklion (3:0) a następnie z Asterasem Tripolis (2:0). Anderlecht rozegrał jeden mecz więcej... prócz walki o ligowe punkty walczył również w Pucharze Belgii. W Jupiler Pro League stołeczna drużyna pokonała Ceracle Brugge (2:1) i RS Waasland-Beveren (2:0), a w krajowym pucharze odpadła z Westerlo (2:2 k 3:4). Pozornie wszystkim wydawałoby się że Olympiakos jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i według fachowców powinien ten mecz wygrać, zwłaszcza że w pierwszym meczu w Brukseli ograł Anderlecht aż 3:0. Ale spokojnie.. jak pokazały dwa ostatnie pojedynki przedstawiciela belgijskiej ligi w tych rozgrywkach to już nie ta sama drużyna co w pierwszym spotkaniu z Olympiakosem. Jest zadziorność, jest wola walki, jest sportowa złość. Olympiakos jest w o tyle dobrej sytuacji, że gra z „Fiołkami” na własnym stadionie. Kibice w Grecji pomimo grudnia i nieco chłodniejszych dni potrafią zrobic fajną imprezę na stadionie. O doping nie ma się co martwić. Ważne jest to że w przypadku zwycięstwa Olympiakos będzie pewny gry na wiosnę w tych elitarnych rozgrywkach. A co za tym idzie - muszą zaatakować, a co za tym idzie - muszą się odkryć, a co za tym idzie - będą narażeni na kontry ze strony Anderlechtu. Ja myślę, że goście z Belgii strzelą chociażby jedną bramkę na Stadion Karaiskákis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fade 12

fade

Użytkownik
FC Copenhagen - Real Madrid
Kopenhaga oczywiście mocno zmotywowana bo choćby 1 punkt w przypadku wygranej Juventusu daje im LE, ale niestety trafili na złego rywala i zły dzień. Real w tym roku kalendarzowym już odpuścił to co miał odpuścić i przegrał to co miał przegrać. Real na pewno dziś nie podejdzie na luzie. Do gry wraca głodny rekordu bramek w fazie grupowej Ronaldo. Absencja spowodowana taką kontuzją, że spokojnie mógł grać w dwóch ostatnich meczach, ale wolał odpocząć i przygotować się na dziś. Ludzie mogą mówić co chcą, a przede wszystkim Ronaldo może mówić, że nie chce, ale wszyscy wiedzą, że zależy mu na biciu rekordów. Dziś w ataku Realu wypoczęte trio BBC plus jeden z dwójki Isco/Di Maria będących w średniej formie, ale obiektywnie patrząc rosnącej. W obronie Realu zabraknie kontuzjowanych Varane&#39;a i Coentrao, których najprawdopodobniej nie zobaczymy do stycznia oraz zawieszonego Ramosa. Środek pola to oczywiście Xabi i najprawdopodobniej Luka Modric. W zespole z Kopenhagi wątpliwy jest występ Jorgensena i Gislasona, ale czy to jest powód do wielkiego zmartwienia dla kibiców Duńskiej drużyny? Przekonamy się wieczorem. Cała reszta drużyny zwarta i gotowa.
Dziś Duńczycy niestety nie mogą liczyć na 12 zawodnika w postaci kibiców. Na trybunach tych prawdziwych zasiądzie garstka, a większość to będą Turkowie w żadnym stopniu nie związani z tą drużyną. Czynnikiem ciężkim do strzelania bramek na pewno będzie zły stan murawy na Parken, ale na takie rzeczy mogą się skarżyć młodziutcy Jese i Morata po spotkaniu z Xativą, a nie rzemieślnik Ronaldo. Ktoś już wspomniał, że to ostatni mecz Kopenhagi w tym roku kalendarzowym więc moim zdaniem bardzo ostrej gry i dużej ilości ostrych fauli będziemy świadkami.
Kopenhaga w tym sezonie strzelała bramki w każdym meczu u siebie, a ostatni raz przegrała w sierpniu. Jakie mogą być wnioski i jakie typy warto grać?
Przewidywany skład Realu:
Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Nacho, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić, Isco/Ángel Di María; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.

BTS @1.71
Over 3,5 bramki @2.30
Over 3.5 kartki @2.10
Odważniej :
Real wygra dwoma golami plus @1.95
Di Maria score @3.20 ( ale z tym warto poczekać do składów ???? )
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Na innej stronie pisze inaczej, dlatego tak napisałem. United nie gra nic ostatnio. Obrona wgl nie jest zgrana, oglądam mecze więc pisze jak jest, ktoś kto ogląda może to potwierdzić.
Atmosfera w Turcji nie jest super, a juve to jednak potęga, która nabiera rozpędu. Jutro się przekonamy co z tego będzie
Obrona nie jest zgrana ? Mistrzuniu w tamtym sezonie grali identyczną przy max 1 zmianie w środku defensywy , więc FAIL
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Pilzno - CSKA
TYP: BTS - KURS: 1,65 ✅
BUK: MILENIUM

Dla wielu z Was ten mecz jest meczem o nic... Jednak niekoniecznie... Dla Pilzna wygrana 1-0, 2-1 to przepustka do LE. Fakt, to nie to samo ale zawsze to są jakieś pieniądze. Myślę, że Pilzno powalczy w tym meczu. CSKA ostatnio trochę chyba bez formy. Powiem tak: dwa słabiaki, więc powinno wyjsc obie. Kto wie czy nie wyjdzie OBIE W OBU POŁOWACH po raz kolejny, tak jak w pierwszym spotkaniu...

Olympiakos - Anderlecht
TYP: Olympiakos wygra dwoma bramkami - KURS: 1,88 ✅
BUK: MILENIUM

Olympiakos zmierza po upragniony awans. W pierwszym meczu było 3-0 dla Olympiakosu, a przecież to był wyjazd. Teraz chyba trochę się Anderlecht wziął do roboty ale nie sądzę, że mógłby nawiązac walkę z mocnymi Grekami. Wygrywając ten mecz przechodzą dalej i nie muszą oglądac się na wynik w Lizbonie, bo Grecy mają lepszy bilans meczowy z Benficą... Myslę, że wygrają 2-0 lub 3-1 i awansują dalej.

Bayern - Manchester City
TYP: Bayern wygra dwoma bramkami - KURS: 2,10 ⛔
BUK: MILENIUM

Tutaj już nie ma co się rozpisywac... Dla mnie to jedyna i to tak mocna, że ze spokojnym handi. Bayern strasznie mocny... W City było 3-1 dla Bayernu, tutaj Bayern zagra na luzie, dla kibiców. A wiemy jak to się kończy, gdy Bayern gra spokojnie i bawi się piłką... Dla bardziej odważnych polecam typ, że Bayern wygra trzema bramkami za 3,70 w tym samym buku.

Galata - Juve
TYP: Czerwona kartka - KURS: 3,60
BUK: Fortuna

Tutaj również nie ma co się rozpisywac... Turki są po**bani u siebie, wystarczy, że Juve strzeli bramkę i zrobi się piekło. Poza tym nawet jak Galata strzeli to Juve też jest zdolne otrzymac czerwień... Może Chiellini, może kto inny... Zobaczymy... Polecam też dla tych bardziej ostrożnych linię zółtych kartek na +5,5 za 1,65 w Milenium.
Powodzenia!

Niesamowite, Olympiakos mógł wygrac 5-1, gdyby wykorzystał te karne, które miał... A jeśli chodzi o Bayern chyba sprawdza się porzekadło, że jedynie angielska drużyna może zatrzymac ekipę z Niemiec... Najpierw Arsenal, potem Chelsea (w podstawowym czasie gry), a teraz City...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real Sociedad - Bayer Leverkusen
1X2
Typ: Bayer Leverkusen
Kurs: 1.80
✅✅✅

Dla mnie Bayer to najpewniejszy wybór dzisiejszego dnia. Podopieczni Hyypii podbudowani nad zwycięstwem w meczu z Borussią powinni odnieść dziś zwycięstwo, a rywal jest świetny aby to uczynić.
Jest spora szansa na awans, choć też sporo zależy od meczu w Anglii, ale Aptekarze nie spoczną na laurach w tym meczu i wywiozą zwycięstwo z pięknej Hiszpanii. Dziś Bayer potrzebuje lepszego rezultatu niż Szachtar aby znaleźć się w kolejnej rundzie.
Co może nam zaoferować Real? Nic, jeden zdobyty punkt i jedna strzelona bramka, fatalny występ. W lidze hiszpańskiej idzie im przyzwoicie, ponieważ zajmują 6. miejsce i z pewnością będą się bić o puchary. Hiszpanie grają o nic, a dla Bayernu, to może być jeden z najważniejszych meczów i uważam, że to oni odniosą zwycięstwo.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Pilzno - CSKA
Olympiakos - Anderlecht
TYP: Olympiakos wygra dwoma bramkami - KURS: 1,88
BUK: MILENIUM

Olympiakos zmierza po upragniony awans. W pierwszym meczu było 3-0 dla Olympiakosu, a przecież to był wyjazd. Teraz chyba trochę się Anderlecht wziął do roboty ale nie sądzę, że mógłby nawiązac walkę z mocnymi Grekami. Wygrywając ten mecz przechodzą dalej i nie muszą oglądac się na wynik w Lizbonie, bo Grecy mają lepszy bilans meczowy z Benficą... Myslę, że wygrają 2-0 lub 3-1 i awansują dalej.

to że było 3-0 o niczym nie świadczy bo moze i to paradoksalnie brzmi dla niektórych patrząc na wynik, ale to Belgowie mieli przewagę i Grecy nie tyle co umiejętnościami a doświadczeniem zgarneli 3 punkty. Pewnie Grecy wygrają ale czy az dwoma bramkami to nie wiem, zwlaszcza bez Mitroglou. Jak dla mnie ten mecz nie ma value, chyba ze BTS
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Skomentuję krótko to co napisał AKA SHAKAL.

Ja jestem na 90% pewien że United meczu nie odpuści i w tym meczu nie pozwoli oddać 1 miejsca. W Manchesterze mają tak ciepło jak nie było od lat. 3 porażka z rzędu u siebie jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę. Tylko dobra gra gwarantuje stabilizację i spokój. Przynajmniej w mojej głowie nie mieści się to, że United mogą ten mecz przegrać. Zresztą, gdyby jeszcze Szachtar coś wielkiego prezentował, to można by czysty win rozważać. Ale to nie ten sam zespół co rok wcześniej.

Patrząc na Twoje kupony troche jestem zaskoczony. Ogólnie panuje taka zasada że nie gra się tych samych meczów na kilku kuponach. Ja czasem tę zasadę łamię, gdy jestem przekonany co do typu. No ale skoro przeczuwasz czysty win Doniecka to rozumiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom