>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
BENFICA - PSG
OVER 2,5 ✅✅✅ 2-1
1,80 bet365

Ciekawostką jest , że finał tegorocznej LM będzie rozgrywany na obiekcie Estadio da Luz .
Jorge Jesus jasno stawia sprawe ,że w tym roku najważniejsze dla jego drużyny jest mistrzostwo krajowe , dziś mamy LM i też mysle , że tutaj awans byłby fajną sprawa , ale o to będzie bardzo cięzko .
Orły walczą o awans z Olympiakosem Pireus , który zgromadził tyle samo pkt co Benfica . Benfica 2 na 5 meczy zanotowała over , PSG na 5 meczy 4 razy over , dziś ostatnia kolejka , ostatnia szansa , francuzi mają juz awans będą na luzie , więc i bramki mogą przyjść bardzo szybko .



KOPENHAGA - REAL MADRYT
HA -1,5 REAL ✅✅✅ 0-2
2,05 bet365

Pierwsze spotkanie Królewscy wygrali 4-0 , gdzie po dwie bramki dobyli C.Ronaldo i Di Maria. Awans oczywiście zapewniony .
Trener duńczyków Stale Solbakken uwaza ze dla jego druzyny będzie to najwazniejszy mecz w tym roku hmm ciekawe . Ancelotti powiedział , że trzeba podejść z szacunkiem do rywala. Po ostatnim remisie w Pucharze Króla z Olimpic de Xativa (0-0) trzeba będzie się zrehabilitować i wygrać w Kopenhadze wyraźnie .Cieszy mnie ze po za kadra jest Ramos bo to gość który fauluje tak głupio że aż krew zalewa , myśle nawet że duńczycy nawet nie strzelą tutaj bramki . Do składu na to spotkanie wraca Modrić . Do dyspozycji Ancelotti będzie miał rowniez Ronaldo i Bale , zobaczymy wieczorkiem jaki skład na to spotkanie bedzie wystawiony .



GALATASARAY - JUVENTUS
GALATA LUB REMIS ✅✅✅ 1-0
1,90 bet365

Może to być jeden z najnudniejszych meczy lub ten z rodzajów najlepszych , bo Starej Damie wystarczy remis , a Galata , żeby czasem nie ustawiła autobusu w bramce i liczyła na kontry . Turcy będą mieli swojego 12-tego zawodnika wśród kibiców , remis tutaj jest chyba najbardziej prawdopodobna wersją , ale ja zagram remis ze wskazaniem na gospodarzy . Dobrą sprawą , która przemawia za gospodarzami jest występ od pierwszych minut Snajidera .


MANCHESTER UTD. - SZACHTAR
REMIS LUB SZACHTAR⛔⛔⛔ 1-0
1,80 bet365


MU awans ma juz zapewniony , jedynie co pozostaje im to rehabilitacja za domowe porazki .
W tym spotkaniu Moyes nie będzie mógł skorzystać z : Fellaini, Kagawa, Smalling, Carrick oraz Fletcher .
Trener ukraincow ma do dyspozycji wszystkich graczy i to wg. mnie lekkim faworytem są ukraincy . W Doniecku padł remis 1-1 .


OLYMPIAKOS - ANDERLECHT
OLYM HA -1,5 ✅✅✅3-1
1,90 bet365


PLZEN - CSKA
CSKA (DNB) ⛔⛔⛔ 2-1
2,20 bet365
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Z oficjalnej strony Realu na fb:
“We’ll play the best team possible against Copenhagen”, says Carlo Ancelotti.
 
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Witam . Ludzie znacie jakies strony z kontuzjami w zespolach pilkarskich ? Chciałbym obstawic austria - zenit 2 ,ale nie wiem czy ten danny jest zdrowy , niby rosjanie maja szmalec , trenera a dosc slabo graja , dzieki : )
 
H 14

hiszpan7

Użytkownik
Jestem nowy na tym forum, ale w bukmacherce siedzę już ok.12 lat z lepszym lub gorszym skutkiem, dlatego tez pozwolę sobie wtrącić 2 grosze:
Dubelek:
OLIMPIAKOS - ANDERLECHT - 1 - 1,36
GALATASARAY - JUVENTUS - X2 - 1,25
AKO 1,70
Grecy to drużyna dużo bardziej doświadczona i ograna w pucharach od Anderlechtu. Beldzy grają o pietruchę, a Grecy o awans i zrobią wszystko, aby ten mecz wygrać bez oglądania się na Benficę. Brak Mitroglu to duża strata, ale to nie Ronaldo ani Messi sam meczy nie wygrywa tylko wykańcza akcje kolegów, a w niezbyt szczelna obronę Anderlechtu pewnie coś wcisnął.
Co do drugiego meczu to nie wyobrażam sobie fazy pucharowej bez Juve. Włosi są w dużo lepszej formie niż Galata oraz są po prostu lepsi piłkarsko i raczej tego meczu nie przegrają. Kilka meczy w LM im nie wyszło, ale dziś będzie duża spina i koncentracja. Gra idzie o zbyt dużą stawkę i pieniądze, dlatego Juventus zrobi wszystko, aby awansować. Tym bardziej, że w Lidze mają dość komfortową sytuację.
Moim zdaniem warto też za mniejszą stawkę zagrać na Benficę. PSG potrafi na wyjazdach robić różne cuda i to z drużynami dużo słabszymi niż portugalczycy. To prawda, że dla Benfiki najważniejsza jest liga, ale na pewno dziś powalczą.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Real Madryt
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola a Real Madryt wygra
Kurs: 1,73
Bukmacher: William Hill
Analiza:

To mój główny bet na dziś i w sumie całą kasę przeznaczoną na wtorkowe mecze LM zamiast w kombinacje lub kilka singli pakuje w ten typ. Czy to dobry wybór przekonamy się wieczorem.

Ancelotti już zapowiedział, że wychodzą full składem i z Kopenhagi nie będzie co dzisiaj zbierać. Kto oglądał chociaż 20 minut pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami na Santiago Bernabeu musiał dostrzec zagubione małe duńskie dzieci we mgle. Dzisiaj te dzieci będą we własnym domu ale wg. mnie na niewiele się to zda.

Co do strzelca gola to tak. Ronaldo strzelał gole we wszystkich dotychczasowych meczach LM w których wystąpił. Najpierw fatalnie grając w Stambule 2 razy niczym od niechcenia dobił strzały z bliska a na koniec przy 3 trafieniu ośmieszył jeszcze tureckich graczy. Później graczom Kopenhagi szybko wybił granie o punkty na SB, następnie to samo uczynił piłkarzom Juve a w rewanżu z włochami pokazał kto podrywa drużynę do walki. W ostatnim meczu z Galatą nie wystąpił z powodu problemów mięśniowych. Łącznie 8 bramek, tyle samo co Zlatan. Szwed dzisiaj nie zagra więc jestem przekonany, że CR7 wyprzedzi go dziś w klasyfikacji strzelców.

Nie jestem fanem Królewskich niemniej jednak byłbym głupcem nie doceniając klasy Ronaldo, jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu (najlepszy jest nie na zdjęciu pod tekstem tylko obok :grin: ). Taki piłkarz jak Cristiano po prostu musi dostać chociaż raz Złotą Piłkę. Bo jak może być inaczej skoro przynajmniej wg. mnie może być on wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy. Niesamowite przygotowanie fizyczne: szybkość, siła, wydolność, przyspieszenie, skoczność czy to o czym ostatnio coraz częściej mówi się w futbolu czyli wytrzymałość szybkościowa. Do tego równie genialne elementy techniczne: drybling, balans ciała, prowadzenie piły, zwód na każdą z nóg (czego wcale aż tak wielu piłkarzy nie posiada), uderzenie z nogi wiodącej i niewiodącej czy wreszcie genialna gra w powietrzu. Do tego dochodzi taktyka i inteligencja boiskowa na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że CR7 głodny bramek po absencji ukłuje zapewne dziś i to nie raz. Win Realu to dla mnie formalność. Powodzenia !

 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Galatasaray - Juventus
1X2
Typ: Juventus
Kurs: 1.80


Innego rezultatu jak win Juve nie przewiduję. Złapali wiatr w żagle co świetnie widać w Serie A, to dlaczego nie mieliby podtrzymać tak świetnej passy i dołożyć kolejne zwycięstwo, ale w LM. Stara Dama trochę namieszała sobie, bo mogli być wcześniej już spokojniejsi o awans, ale stało jak się stało i dziś potrzebują remisu lub zwycięstwa, aby móc grać dalej.
Mam do nich zaufanie, jest to zespół poukładany, na pewno lepszy od rywala.
Galata pod okiem Manciniego nie gra tak jakby każdy chciał.
Nie potrafili nic ciekawego pokazać przeciwko Realowi Madryt, którzy grali przez większość czasu w osłabieniu.
Z tym co teraz pokazują podopieczni Conte, gram czysty win.
 
R 3

rizoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ja się jednak pokuszę na wygraną Manchesteru. Moyes wie bardzo dobrze o tym że zawodzi wszystkich jak na razie dlatego moim zdaniem będzie chciał się zrehabilitować i wystawi najmocniejszy skład z możliwych żeby wygrać i wyjść pewnie na 1 miejscu z grupy.
W drużynie gospodarzy prawdopodobnie zabraknie Vidica, Evry, Smallinga oraz Fellainiego ale wraca po nieobecności w spotkaniu ligowym Rooney, Kagawa no i do pełnej dyspozycji już jest van Persie który wraz z Roo stanowią o sile diabłów.
Całkiem prawdopodobny skład Manchesteru to:
DDG - Rafael - Ferdinand - Evans - Buttner - Valencia - Cleverly - Giggs - Kagawa - Rooney - van Persi.
Skrzydła stanowią największą niewiadomą bo również dobrze może wystąpić Januzaj bądź Nani.
Za Szachtarem przemawia fakt że grają tak naprawdę o wszystko, muszą wygrać żeby wyjść z grupy bo nie wątpliwie Bayern rzuci się do ataku na Hiszpańskiej ziemi. Dodatkowo Szachtar skończył rundę jesienną tydzień temu więc napewno zawodnicy będą wypoczęci i głodni gry. Wiadomo że dziś napewno nie wystąpią Alex Teixeira i Jarosław Rakycki którzy pauzują za kartki.
Warto też wspomnieć że Szachtar fali 4 ostatnich zwycięstw oraz przewodzą w ligowej tabeli.
Mimo wszystko ja jestem za Manchesterem, za tym że zamkną usta wszystkich krytykom którzy ich skreślają, za tym że piłkarze wynagrodzą kibicom ostatnie ligowe porażki i wygrają po pięknym meczu a to wszystko dzięki duetowi Roo - Persie.
Można też się pokusić o over 2.5 po kursie 1.80 na bet365 lub wynik/suma goli Man Utd i powyżej 2.5 po kursie 2.87.
To że dziś bramki wpadną to jest pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Na pewno dla Juve nie będzie to łatwe spotkanie. Turcy zawsze słyneli z tego, że na własnym obiekcie są bardzo solidni. Przede wszystkim dzięki wspaniałym kibicom, którzy są ich ważnym punktem. Praktycznie w każdym meczu przychodzą w komplecie i niosą tym samym swój zespół. Dzisiaj niewątpliwie będzie podobnie kibice będą Galaty 12 zawodnikiem.
Nie zmienia to faktu, ze gospodarze to nieco przereklamowana marka. Owszem mają w swoim gwiazdy np Drogba, który swoim doświadczeniem jest sporo dać drużynie, a na nawet strzelić bramkę. Jednak większy potencjał mają goście, którzy znajdują się w gazie wygrywają kolejne swoje mecze. Stracili w głupo sposób sporo punktów w Lidze Mistrzów więc wypada się zrewanżować za tamte niepowodzenia i zanotować wygraną i tym samym awans do kolejnej rundy. Maja w swoim zespole głodnych sukcesów zawodników jak np. Pogba. Wole jednak w spokoju obejrzeć ten mecz ????
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Co do meczu Realu to słyszałem, że chcą pobić jakiś rekord strzelenia bramek w grupie, z tego co kojarzę rekord należy do Barcelony i Bayernu. Strzelili 20 bramek tam kiedyś. Real ma obecnie 18. Wczoraj z tego co kojarzę zostali wyłonieni: Ronaldo, Ribery i Messi do zdobycia złotej piłki. Sądzę, że Ronaldo da popis w tym meczu.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Cytujecie te słowa trenerów i piłkarzy,jakby one miały jakąkolwiek moc Polska grałaby w finałach wszystkich możliwych rozgrywek.
Przed jakimkolwiek meczem widzieliście teksty typu&quot; Zagramy jak ofiary&quot;,&quot;To mecz o nic,musimy odbębnić,a potem imprezka&quot;?Proste,że nie.
Sprawa jest prosta,Olimpiakos w tym sezonie zaskakuje mnie mocno in plus,szkoda,że dziś zabraknie Mitroglu,ale Grecy jak nikt inny potrafią zadbać o pozasportowe aspekty reywalizacji (wystarczy wspomnieć mecze Panathinaikosu z Legią w LM,czy z Wisłą o LM).Największy pewniak jak dla mnie.
Olimpiakos @1,33
Nie sądze,aby Juventus miał odpaść z Galatą,nie ważne gdzie grają,z tym,że Włosi to minimaliści,mogą się zadowolić remisem
Juve x2@ teraz już marne 1,2
Bayern myślę tak jak Barcelona Guardioli raczej nie odpuszcza nawet w spotkaniach o pietruche,City słabe na wyjazdach,to że kilku rezerwowych to tym gorzej bo zechcą się pokazać,mam nadzieję,że ci mniej grający Bawarczycy też
Bayern @1,4
Ronaldo i Bale nie po to się targali do Kopenhagi,żeby oglądać syrenkę,jak już są to po to żeby wygrać,nie lubię Cristiano,ale on ma ambicję wygrywać wszystko i zawsze,na pewno będzie się pachał na bramkę Duńczyków.
Real @1,4
Reszta to już większy gambling - ja na pewno nie ufam MU,mimo,że Szachtar w tym sezonie o wiele słabszy niż w poprzednim(zwłaszcza na wyjazdach)to tutaj chyba może wydarzyć się wszystko.
Sociedad nie było aż tak slabe jak pokazuje tabela,ale mi sie wydaje,że w którymś momęcie już odpuścili i przestali wierzyć w możliwość awansu,to jednak mocna drużyna u siebie,na pewno nie będzie tu łatwo Bayerowi.
W meczu Pilzna z CSKA to pewnie gospodarzom bardziej zależy na LE,ktoś tu wspominał o overze,to chyba dobra opcja.
Benfica - PSG - tu też chyba wszystko możliwe,jeśli np Olimpiakos do przerwy zapakuje 3 bramki to i Benfica chyba zwątpi,jeśli nie to mogą ograć PSG bo PSG w odróznieniu od Bayernu wybiera sobie mecze w których pokazuje dobrą grę.
kursy z bet365
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Cytujecie te słowa trenerów i piłkarzy,jakby one miały jakąkolwiek moc Polska grałaby w finałach wszystkich możliwych rozgrywek.
Przed jakimkolwiek meczem widzieliście teksty typu&quot; Zagramy jak ofiary&quot;,&quot;To mecz o nic,musimy odbębnić,a potem imprezka&quot;?Proste,że nie.
Sprawa jest prosta,Olimpiakos w tym sezonie zaskakuje mnie mocno in plus,szkoda,że dziś zabraknie Mitroglu,ale Grecy jak nikt inny potrafią zadbać o pozasportowe aspekty reywalizacji (wystarczy wspomnieć mecze Panathinaikosu z Legią w LM,czy z Wisłą o LM).Największy pewniak jak dla mnie.
Olimpiakos @1,33
Nie sądze,aby Juventus miał odpaść z Galatą,nie ważne gdzie grają,z tym,że Włosi to minimaliści,mogą się zadowolić remisem
Juve x2@ teraz już marne 1,2
Bayern myślę tak jak Barcelona Guardioli raczej nie odpuszcza nawet w spotkaniach o pietruche,City słabe na wyjazdach,to że kilku rezerwowych to tym gorzej bo zechcą się pokazać,mam nadzieję,że ci mniej grający Bawarczycy też
Bayern @1,4
Ronaldo i Bale nie po to się targali do Kopenhagi,żeby oglądać syrenkę,jak już są to po to żeby wygrać,nie lubię Cristiano,ale on ma ambicję wygrywać wszystko i zawsze,na pewno będzie się pachał na bramkę Duńczyków.
Real @1,4
Reszta to już większy gambling - ja na pewno nie ufam MU,mimo,że Szachtar w tym sezonie o wiele słabszy niż w poprzednim(zwłaszcza na wyjazdach)to tutaj chyba może wydarzyć się wszystko.
Sociedad nie było aż tak slabe jak pokazuje tabela,ale mi sie wydaje,że w którymś momęcie już odpuścili i przestali wierzyć w możliwość awansu,to jednak mocna drużyna u siebie,na pewno nie będzie tu łatwo Bayerowi.
W meczu Pilzna z CSKA to pewnie gospodarzom bardziej zależy na LE,ktoś tu wspominał o overze,to chyba dobra opcja.
Benfica - PSG - tu też chyba wszystko możliwe,jeśli np Olimpiakos do przerwy zapakuje 3 bramki to i Benfica chyba zwątpi,jeśli nie to mogą ograć PSG bo PSG w odróznieniu od Bayernu wybiera sobie mecze w których pokazuje dobrą grę.
kursy z bet365
Masz racje, żaden trener nie mówi że olejemy ten mecz, ale nie raz mówią że: dadzą odpocząć kluczowym zawodnikom, awans jest już pewny więc wychodzimy na luzie i temu podobne wyrażenia, a druga sprawa że Ancelotii nie mówi z jaką postawą wyjdą piłkarze tylko mówi że wystawi najmocniejszy skład jaki jest możliwy...
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Kopenhaga - Real M.
TYP: RealKurs : 1,4
Buk: BetClic
Analiza:
Zagra CR7, niewiem jak z Bale ale raczej tez. Wiec tych 2 piłkarzy potrafi wygrac mecz, a Real za priorytet stawia w tym roku LM wiec beda chcieli bic rekordy wygrywajac wszystko co sie da (tylko z juve remis padł na boisku rywala). Po fatalnej grze w pucharze króla i fali krytyki Carlo raczej nie zagra tymi samymi piłkarzami. Fakt faktem ze jesli Kopenhaga by ograła Real a Juve pokonalo Galatasaray to Kopenhaga ma awans do LE, ale osobiscie w to nie wierze ze Real 2x pod rzad zremisuje.
Ładny kurs pewny mecz
Pierd... aż się czytać nie da !!
Kolego, wymienię Ci punktami to może zrozumiesz.
8 powodów do zagrania przeciwko Realowi
Podręcznik dla początkujących - cz. 1
1. 1,40 na Real na wyjeździe to jest brak jakiegokolwiek value
2. 8,60 na Duńczyków i 5,25 na remis to w typ wypadku spore value, o tym w kolejnych puntkach
3. Real nie gra o nic = mają to gdzieś
4. Nie wyjdą pierwszym składem, a to że niby zagra CR7 to nie znaczy że wygrają
5. Kopenhaga to zespół walczaków, a w meczu z Realem będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony
6. Kopenhaga nadal walczy o LM/LE - motywacja będzie po stronie Duńczyków
7. Nie wiem czy wiesz kto sponsoruje Real. Powiem Ci tylko tyle że ta firma może dogadać się z Realem aby coś w tym meczu poszło w kierunku Duńczyków.
8. Nabierz trochę wiedzy i doświadczenia, wtedy może będziesz wiedział jakimi prawa rządzi się 6 kolejka LM/LE.
Mój typ na dziś to FC Kopenhaga DNB @ 6,50. Argumenty wyżej.
Nie uważam że Real tego nie wygra, czy coś, ale taki kurs przy przytoczonych wyżej argumentach to śmiech.
Baya - City - bts obie ekipy w dobrej formie bedzie sie tu dzialo
Olympiakos - Anderlecht 1 grecy u siebie bardzo mocni wygrywaja i graja dalej rywale graja o pietruszke kurs marny ale do dubla dobry
Manu - Szachtar 2 pilkarze graja przeciwko trenerowi 1 miejsce i tak maja rywal gra o wszystko kurs warty gry
San Sebastian - Lever 2 niemiecka pilka stoi wyzej forma dobra sklsad najmocniejszy rywal o nic nie gra
Gaslata - Juve bts turcy musza wlocha starcza remis i pewnie nastawia sie na kontry ciezko wytypowac zwyciezce
jesteś pijany, idź do domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
glorusek 13

glorusek

Użytkownik
Jetsem kibicem Realu, oglądam wszystkie mecze, n pewno dziś nie odpuszczą Kopenhadze i zagrają na 100% możliwości, spodziewam się 3:0 dla Realu albo więcej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
8 powodów do zagrania przeciwko Realowi
A ja Ci podam 1 za. Właściwie to zrobił to juz szef elity w swoim wpisie: http://forum.bukmacherskie.com/f44/6-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-10-12-2013-wtorek-100406-2.html#post4074860
Real od dawna nie zrobił nikomu prezentów i nie wiem co by się musiało stać, żeby zrobił dziś słabej Kopenhadze. Poza tym nawet 2gi skład Realu czy rezerwowi jak wyjdą to wyjdą po to, żeby przegrać tak ? jak już dostana szansę to zrobią wszystko żeby ją wykorzystać, bo za dużo takich szans nie mają. A rezerwowi Realu są dla mnie lepsi niż 1wszy skład Kopenhagi. Poza tym z tego co ludzie wklejają to Real ma grać najsilniejszym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Bayern München - Manchester City

Całkowite posiadanie - gospodarze powyżej 61.5⛔
1,75
Betsson
Bayern München - Manchester City ⛔
1,41

Z zakładem wstrzymam się do ost chwili, jeżeli składy będą odpowniednie to nic tylko grać. Bayern München u siebie to mistrz posiadania ,grają dokładnie to samo co Barca jeszcze 2 lata temu.Posiadanie jest kluczowe tym meczu aby city trzymać daleko od bramki.
,, - Rekordy są ładne, ale jest wiele rzeczy do poprawienia, np. utrzymanie piłki przez dłuższy czas. Zdobycie 18 punktów byłoby wspaniałym osiągnięciem. Manchester City musi zdobyć trzy gole, aby zająć pierwsze miejsce. Jeżeli nie będziemy grali dobrze, to mogą nas skrzywdzić. Czekamy na to wyzwanie - dodał hiszpański szkoleniowiec,,
Cytat z http://www.fussball.pl/
Niemcy w każdym praktycznie meczu pokrywają taki bet,
Ja dziś nie widzę City , Bayern wyjdzie tylko bez Robena który zresztą ma kontuzje, nie pewny również Mario Götze. Jeżeli faktycznie City zagra w rezerwowym składzie , a myślę że szansę są ku temu duże bo weekend u siebie mecz z Arenalem.
W pomocy szykuje się katastrofa bez nasriego,silvy i ture marnie widzę dziś Anglików. Sory sam Aguero nie wygra.

Edit Co bayern odjebał to nie mam słów , jak można prowadzić z zererwami city u siebie 2;0 i to przegrać..????
Galatasaray - Juventus
Mecz będzie zacięty , Turasy są mocni u siebie 1x2 to duże ryzyko chodź skłaniam się w stronę Włochów.Na pewno nie zabraknie fauli a sędzią jest naprawdę surowy Pedro Proença
2013/14 10 meczy 47 :zoltakartka: 6????
12/13 38 169/14
11/12 36 201/14
10/11 32 198/10
09/10 31 136/9
Liczba żółtych kartek powyżej 5,5 kurs 1,67 betsson
Czerwona kartka kurs 3,3 Unibet
Felipe Melo żółta kartka kurs 2 betsson
FC Kopenhaga - Real Madryt
Jako kibic królewskich mogę być trochę nie obiektywny, ale każdy kto przeczyta może wysnuć swoje wnioski.Real dał dupy w sobote ,tak to należy uznać kto oglądał wie że po prostu mieli wyjebane i im się nie chciało.Drugiego takie meczu nie powtórzą w przeciągu jednego tygodnia.
Część osób stawia coś na Duńczyków tłumacząc że real ma awans. I co z tego że ma Królewscy nie odpuszczają ostatnich meczów . W 2006 zremisowali z za Dynamem od tego czasu wszystkich klepią mając zapewniony awans. Carlo Ancelotti zapowiada mocny skład , szczerze to nawet jak wyjdą takim jak w sobotę to mogą to wygrać.Ronaldo powraca jemu nie zabraknie motywacji (chodź wcale nie jestem przekonany czy zagra o 1 minuty.

FC København - Real Madrid kurs 1,36 ✅
Drużyna gości - Liczba bramek powyżej 1,5 kurs 1,40✅
Real Madrid -1 kurs 1,99 ✅
Hat-trick- Cristiano Ronaldo kurs 12⛔
Olympiakos - Anderlecht ✅
Powyżej 3,5 kartki analiza tu
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-12-2013-wtorek-100615-3.html
Opcje 2 albo dziś popłynę grubo albo zarobie.
 
R 3

rizoo

Użytkownik
Jeszcze apropo meczu Manchester - Szachtar to proponuje kurs na wykorzystanie karnego przez united po kursie 7.00 na bet365. Ale proponuje to zagrac tylko i wylacznie wtedy kiedy Young bedzie w skladzie od pierwszej minuty. Jak wiadomo Ashley lubi sobie troche ponurkowac wiec jest szansa ze dzis tez cos wymusi ^^
 
fade 12

fade

Użytkownik
7. Nie wiem czy wiesz kto sponsoruje Real. Powiem Ci tylko tyle że ta firma może dogadać się z Realem aby coś w tym meczu poszło w kierunku Duńczyków.
Czytając ten punkt zastanawiam się tylko czy Ty udajesz czy serio.
W jakimkolwiek języku byś tego nie napisał i tak wiedziałbym, że takie brednie może napisać tylko Polak. Polacy to są mistrzowie doszukiwania się korupcji we wszystkim co tylko istnieje. A i nie wiem czy wiesz, ale BWIN już nie jest sponsorem Realu Madryt, a tylko i wyłącznie partnerem. Nie płacą już Realowi gigantycznych pieniędzy za reklamę na koszulce. Gdybyś się trochę zainteresował wiedziałbyś, że relacje między tą firmą, a Realem znacząco się zepsuły. To nie jest tak, że bwin zrezygnował z miejsca na koszulce Realu BO TAK tylko Real chciał więcej $ na co nie zgadzała się firma bukmacherska, a co szejkowie szybko wychwycili ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Galatasaray - Juventus

Co by nie pisać o przewidywaniach dotyczących końcowego wyniku to jedno jest pewne - któraś z tych drużyn pożegna się dzisiaj z kolejną fazą LM;)
Faworytem jest oczywiście Juve, które w przypadku remisu przechodzi dalej; Galata musi tylko i wyłącznie wygrać, gdy chce awansować.
W dotychczasowych 5 starciach CL Włosi tracili przynajmniej 1 gola w każdym ze spotkań, podobna sytuacja spotkała Turków.

&#39;Turecki kocioł&#39; nie wpłynie na przebieg spotkania, bo jak powiedział Buffon na wczorajszej konferencji prasowej: &quot;Nigdy nie widziałem, aby w piłce nożnej to kibic zdobył bramkę.&quot; Starcie będzie miało też konsekwencje finansowe dla obu klubów. W przypadku awansu Galaty każdy z piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego otrzyma, uwaga!, 250 tys. euro. Jeśli chodzi o &#39;Starą Damę&#39; mecz będzie miał duży wpływ na przyszłe finanse klubu.

Przypuszczalne składy od La Gazzetty:


Moim zdaniem warto pograć coś w stronę kartek, Juventus zapowiada, że nie zadowoli się remisem, więc zgodnie z logiką powinni atakować od początku spotkania, a im szybciej padnie pierwszy gol, tym lepiej dla kartek.

Juventus powyżej 2.0 kartek - 1.63 /marathonbet/ ZWROT
Więcej rzutów rożnych w 1. połowie - Galatasaray - 2.375 /marathonbet/
4:2 ✅
Powodzenia!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Pierd... aż się czytać nie da !!

Kolego, wymienię Ci punktami to może zrozumiesz.

8 powodów do zagrania przeciwko Realowi
Podręcznik dla początkujących - cz. 1

1. 1,40 na Real na wyjeździe to jest brak jakiegokolwiek value
2. 8,60 na Duńczyków i 5,25 na remis to w typ wypadku spore value, o tym w kolejnych puntkach
3. Real nie gra o nic = mają to gdzieś
4. Nie wyjdą pierwszym składem, a to że niby zagra CR7 to nie znaczy że wygrają
5. Kopenhaga to zespół walczaków, a w meczu z Realem będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony
6. Kopenhaga nadal walczy o LM/LE - motywacja będzie po stronie Duńczyków
7. Nie wiem czy wiesz kto sponsoruje Real. Powiem Ci tylko tyle że ta firma może dogadać się z Realem aby coś w tym meczu poszło w kierunku Duńczyków.
8. Nabierz trochę wiedzy i doświadczenia, wtedy może będziesz wiedział jakimi prawa rządzi się 6 kolejka LM/LE.

Mój typ na dziś to FC Kopenhaga DNB @ 6,50. Argumenty wyżej.

Nie uważam że Real tego nie wygra, czy coś, ale taki kurs przy przytoczonych wyżej argumentach to śmiech.



jesteś pijany, idź do domu.
Chciałeś błysnąć, a nawet się nie zaświeciłeś. Czytając ten przeterminowany stek, to aż żołądek mnie rozbolał.
Real nie odpuści tego meczu, to nie w ich stylu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz oddali mecz, nawet grając ostatnio w 10 przeciwko Turkom okazali się o dużo lepsi.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City
(1.42) / Unibet !

Dzisiaj mecz na szczycie, do którego nie mogę przejść obojętnie. Bawarczycy, forma genialna u siebie mało tracą goli a co jeszcze lepsze wygrywają choć czasem wydaję się być może że graja bez formy. Ale to jest zgubne, bo oni właśnie tak rozkminiają rywala i idzie im to bardzo solidnie. Dziś po drugiej stronie ekipa Angielska, z również silnym składem, ale tutaj nawet bez Robben&#39;a, Bayern pokaże swoją najlepszą piłkę. Kurs jeszcze wczoraj był wyższy, ja niestety ten upolowałem i nie sądzę, aby to City w tym meczu dyktowało warunki, jedno jest pewne, Bayern na swoich śmieciach nie pozwoli żadnej drużynie przegrać, bo o remisie to już nie ma mowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom