>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (9.12.2015) - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W środę także nie zabraknie emocji. A to za sprawą Arsenalu, który do Pireusu wyjedzie po dwubramkowe zwycięstwo. Nie będzie to łatwe zadanie, ale jest to priorytet dla Wengera i jego Kanonierów. Liczymy także na wielki mecz w Gandawie. Mistrzowie Belgii mają szansę na historyczny wyczyn, o ile wygrają z niepokonanym Zenitem. Gent może awansować do fazy pucharowej :!:

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sanchez i Cazorla prawdopodobnie są wątpliwi występu, a na pewno nie są w pełni zdrowia w obecnym momencie. Koscielny może być oszczędzany i nie zagrać z Sunderlandem. Arsenal w formie nie jest najlepszej, Olympiakos na pewno będzie tutaj gryzł trawę i się nie oszczędzał, dodatkowo swoje boisko. Arsenal musi wygrać trzema bramkami żeby awansować, co raczej w moim odczuciu nie jest realne.
Na teraz na razie Olympiakos +1 @1,47 Pinnacle

i na pewno polowanie na kartki

Dynamo Kijów - Maccabi Brak BTS @1,62 1xbet
Prosta sprawa, jeśli na SB wyłoni się zwycięzca to Dynamo awansuje do kolejnej rundy, ale musi to spotkanie wygrać. Maccabi straszny zespół na LM i tutaj gol będzie naprawdę niespodzianką dla mnie, bo ta drużyna ma tylko Zahaviego tak naprawdę, w obronie straszne klopsy. Dynamo powinno się tu rozprawić bez większych problemów nie dając sobie strzelać bramki i czekać na rozstrzygnięcie meczu w Londynie. Jeszcze pojawi się oferta na strzelców to idzie Yarmolenko.
Bayer - Barcelona Bayer +1 @1,43 1xbet
Barca w formie, ale awans z pierwszego miejsca już ma. Tu kwestia podejścia Dumy Katalonii. Grają co najwyżej o kolejny mecz bez porażki. Roma z BATE drugi raz chyba nie popełni tego błędu i przegra z tym zespołem, chociaż ich forma może naprawdę zastanawiać. Pomijając to, prawie wszystko w rękach, a raczej nogach Aptekarzy, którzy aspiracje wielkie i udowodnić to musza niestety dla nich z Barcą. W gazie Barka jest ogromnym, ale czy będą się silić tutaj na niewiadomo jakie wyniki? W to wątpię, a raczej liczę na wielką ambicję Bayeru i wywalczenie tu chociaż punktu, bo do awansu pozornie blisko, a będzie to trudne 90 minut.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dynamo Kijów - Maccabi Brak BTS @1,62 1xbet Prosta sprawa, jeśli na SB wyłoni się zwycięzca to Dynamo awansuje do kolejnej rundy, ale musi to spotkanie wygrać. Maccabi straszny zespół na LM i tutaj gol będzie naprawdę niespodzianką dla mnie, bo ta drużyna ma tylko Zahaviego tak naprawdę, w obronie straszne klopsy. Dynamo powinno się tu rozprawić bez większych problemów nie dając sobie strzelać bramki i czekać na rozstrzygnięcie meczu w Londynie. Jeszcze pojawi się oferta na strzelców to idzie Yarmolenko.
A co się stanie, jeśli na SB będzie remis? Dynamo też awansuje i to z pierwszego miejsca. Napisałem o tym w moim temacie. ;)
Oly - Arsenal i Bayer - Barca to ciężkie mecze do obstawiania i dziwię się, że podążasz w stronę dogów, ale powodzenia. Kursy są dość niskie, a jak Barcelona zagra pełnym składem to może pozamiatać z kontry. Z resztą Bayer o nic, bo Roma wygrywając awansuje i nic nie zapowiada by było inaczej.
Na chwilę obecną Roma &gt; Bayer. Mecze bezpośrednie. Dowiedzą się, że Roma prowadzi załóżmy 2,3-0 i zejdzie z nich powietrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 91

mateo843

Użytkownik
Barcelona nie odpuszcza, nawet jak będzie to ostatni mecz, wszystko zależy jakim składem wyjdą, ale może 2-3 zmiany max widzę, Bayern i tak gra nie najlepiej ostatnio, więc remis to max co oni mogą tam osiągnąć. Nie tyle że będę grać na 150% żeby ten mecz wygrać ponad wszystko, ale mają taki luz w grze teraz, są w takiej formie że nie widze szans Bayernu,
Arsenal to istny szpital, ja nie wiem kto jest tam odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne, ale rok w rok to samo, kontuzje za kontuzjami, gdyby nie to..., ale jednak Arsenal zrobi wszystko żeby awansować, już nie raz pokazywali że są w stanie powalczyć, są w stanie 2-0, i muszą wygrać dwoma bramkami a kurs w okolicy 3.8-4 na -1,5 w stronę Arsenalu za drobne, mogą być warte grania. Co jak co, ale nie wyobrażam sobie następnej rundy bez Kanonierów
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Spotkanie: Gent - Zenit
Typ: Gent
Kurs: 2.40
Buk: Bet365

Kursy lecą w dól i za pewne spadać jeszcze będą dlatego ja postanowiłem pobrać ten kurs wcześniej. Gent przykłada wielką wagę do tego meczu i nawet odpuścili ligowe spotkanie tak aby przygotować się należycie do tego meczu. Zenit słabiutko na wyjazdach chociaż w LM komplet punktów, jednak ja sądzę iż jedynym argumentem co do negocjacji tego typu to to że Gent nie ma doświadczenia na europejskich boiskach i mogą się spalić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
M 91

mateo843

Użytkownik
Valencia - Lyon 0:2
Typ : Valencia / Kurs : 1,40 / Bet365 ⛔⛔⛔
Typ : Valencia(-1) / Kurs : 1,65 / Bet365 ⛔⛔⛔

Na początku stawiałem na drużynę z Hiszpanii, bo jeszcze u siebie nie przegrała(w lidze), w LM jedno zwycięstwo i jedna porażka z Zenitem(2-3 ujdzie jeszcze ten wynik), do tego dodajmy beznadziejną formę Lyonu, ale dzisiaj musimy dorzucić remis Valenci z Barceloną, Barcelona jak to ona miała kilka okazji w meczu, kontrolowała przebieg spotkania, ale kiedy prowadziła 1-0, widać było jak wyczekuje na końcowy gwizdek, zamiast dobić rywala, została skarcona i straciła 2 punkty, a Valencia nie zagrała takie złego spotkania.

Wiadomo w drużynie gospodarzy dużo kontuzji, ale na drużynę z Lyonu powinno to wystarczyć. Zwycięstwo Valenci nie zagwarantuje awansu, ale jeżeli Gent nie wygra z Zenitem, to już tak. Więc nie ważne jaki padnie wynik w drugim spotkaniu, Hiszpanie muszą ten wygrać ten mecz i powinni sobie poradzić z Francuzami którzy grają fatalnie.



Dynamo Kijów - M. Tel Aviv 1:0
Typ : Dynamo(-1,5) / Kurs : 1,50 / Bet385 ⛔⛔⛔
Typ : Dynamo(-2) / Kurs : 1,85 / Bet385 ⛔⛔⛔
Typ : Dynamo(-2,5) / Kurs : 2,30 / Bet385 ⛔⛔⛔

Czy może być inne rozstrzygnięcie tego meczu niż wygrana drużyny z Kijowa, oczywiście to jest piłka nożna, ale raczej nie powinniśmy tego zobaczyć. Gospodarze zrobią wszystko żeby wygrać, bo to da im awans do kolejnej fazy i nie skończy się to raczej na wyniku 1:0,2:1, to może być lekki pogrom i na to liczę.
Nie ma sensu się tutaj rozpisywać, faworyt jest jeden, drużyna z Izraela do tej pory pięć porażek i tylko jedna bramka strzelona, typowy zespół do nabicia punktów. Dynamo wygrało z nimi na wyjedzie, i w środę u siebie przypieczętuje awans do kolejnej rundy.



Chelsea - Porto 2:0
Typ : Porto DNB / Kurs : 2,90 / Unibet ⛔⛔⛔
Typ : X2 / Kurs : 1,87 / Unibet ⛔⛔⛔
Typ : Under 2,5 / Kurs : 1,69 / Unibet ✅✅✅
Typ : Porto + under 2,5 / Kurs : 8 / Bet365 ⛔⛔⛔

Porto musi ten mecz wygrać, żeby awansować, tzn jeśli w drugim meczu Dynamo przegra, to i mogą przegrać, ale raczej tak się nie stanie i najbardziej realny scenariusz zakłada, że to właśnie na Stamford Bridge odbędzie się mecz o awans, drużynie z Londynu wystarczy remis, ale każdy chyba widzi w jakiej formie są gospodarze, kiedy już widziałem opinie na forum, że wracają do formy bum kolejna porażka w lidze, a Porto wręcz odwrotnie w lidze w czołówce, na drugim miejscu, więc bilans 9-3-0, dwa punkty straty do Sportingu i 6 punktów przewagi nad Benficką(jeden mecz zaległy), w LM świetna gra również, ostatnio tylko wpadka z Dynamo u siebie, i gdyby nie to mogli by już się cieszyć z awansu, a tak trzeba walczyć w ostatnim meczu o zwycięstwo. Wiadomo ciężko porównywać poziom ligi angielskiej do portugalskiej.

Typ bardziej przeciwko Chelsea, która nie może wrócić do formy prezentowanej sprzed roku. Porto oprócz ostatniej porażki z Dynamo, bardzo dobrze sobie radzi w LM i wolałbym ich zobaczyć w następnej rundzie niż nudne, bez formy Chelsea.



Bayer Leverkusen - FC Barcelona

Edit / Przed meczem :
Neymar najprawdopodobniej nie zagra to samo Suarez, Iniesta też, więc oczywiście Barca nadal szanse na zwycięstwo, adekwatnie do sytuacji kurs idzie do góry, ale jeszcze jak Neymar by wystąpił, ale tak lepiej odpuścić ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dobra, ja też w swoim temacie rzekłem, że coś skrobnę o moich kuponach to trzeba dotrzymać danego słowa ;)
Wolfsburg - Manchester United / 1X @1,42 (teraz 1,38)
Sprawa jest prosta - Wilki nie przegrywają i mają awans. W ten weekend oglądałem zarówno Manchester jak i Wolfsburg. Obie ekipy nie zachwyciły. United grali chaotycznie, niby mieli jakieś tam sytuacje ale skoro nie trafia się trzy razy w dogodnych okazjach to jak myśleć o tryumfie na Volkswagen-Arena, gdzie wczoraj Wilki uległy 1-2 z Borussią Dortmund dość pechowo. Napisałem wyżej, że obie ekipy nie zachwyciły, aczkolwiek gra Wolfsburga na pewno podobała mi się bardziej. W pierwszej połowie Wilki nie miały raczej sytuacji bramkowych, bo do 45&#39; BVB prowadziło grę. Podopieczni Dietera Heckinga obudzili się natomiast w drugiej połowie i tam już ich gra wyglądała niebo lepiej. Mieli naprawdę sporo dogodnych okazji ale wszystkie okropnie zmarnowane, czy to Dost, który mógł dograć na pustą czy złe dogrania Schurrle, ale od 45&#39; piłkarze z Dortmundu nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Jeżeli we wtorek Wolfsburg zagra tak jak tę drugą połówkę to raczej jestem spokojny. Na trzy spotkania między tymi ekipami Niemcom nie udało się zdobyć ani jednego punktu, ale teraz grają u siebie i sprawa wygląda trochę inaczej bo United za LVG i za SAF&#39;a to całkowicie inne drużyny. Co prawda w Anglii wygrali ale wydaje mi się, że nie powtórzą tego na Volkswagen-Arena. Zakładając, że PSV nie przegra z CSKA to tylko wygrana daje Manchesterowi awans, więc na pewno w tym meczu będzie gra na 110% z obu stron i mam nadzieję, że Wilki nie przestraszą się Diabłów a nawet dadzą im radę, bo co trzeba wspomnieć u siebie w tej edycji LM wygrali obydwa spotkania rozgrywane na własnym stadionie, a w Bundeslidze ulegli tylko wczoraj Borussi i niedawno Bayernowi, więc wydaje mi się, że warto spróbować ;)

AS Roma - BATE Borysów / 1 @1,25
Mam nadzieję, że ten kurs mnie nie zgubi. Piłkarze z Wiecznego Miasta już w środę mają sporą szansę na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, aby to zrobić, trzeba wygrać z BATE aby nie oglądać się na wynik w Leverkusen. Jeśli Rzymianie zdobędą komplet punktów mają awans, jeśli zremisują muszą liczyć, że Bayer nie wygra z Barcą, która ma już pewny awans i nie wiadomo jakim przyjedzie składem i na ile % zagra. Ostatnio Roma gra w kratkę, wczoraj miała 3 punkty w garści ale wypuściła je w końcówce bo Torino wyrównało z karnego. Ostatnio u siebie porażka 0-2 z Atlantą, wcześniej 6-1 na Camp Nou - te wyniki chluby nie przynoszą. Wydaje mi się, że jeśli w środę wygrają to spotkanie to choć w małym stopniu zmażą plamę za te wyniki. Ostatni i jedyny mecz z H2H ekipy rozegrały w Borysowie gdzie sensacyjnie BATE zwyciężyło 3-2, więc liczę, że piłkarze Garcii chcą wziąć rewanż za to spotkanie. Poza tym co by nie mówić gracze z Romy to dwie półki wyżej na każdej pozycji od graczy z Białorusi. Giallorossi w tym sezonie ulegli tylko raz na własnym boisku w/w Atlancie, oprócz tego dwa remisy - z Barcą i Sassuolo, reszta meczy to zwycięstwa, jak zagrają na swoim normalnym poziomie to nie powinni mieć problemów w zdobyciu kompletu i awansie do fazy pucharowej, bo jeśli nie zrobią awansu kosztem takiego meczu z BATE i takiej szansy, to w Rzymie potrzebne będzie chyba trzęsienie ziemi.

Dynamo Kyiv - Maccabi Tel Awiw / 1 @1,18
Ta analiza będzie chyba najkrótsza bo nie wiem czy jakiekolwiek słowa są tu potrzebne. Widać, że zespół z Izraela widocznie odstaje od reszty grupy nie zdobywając w 5 meczach żadnego punktu. To że biją u siebie ogórków po 3/4-0 to nic nie znaczy, zwłaszcza, że nie zawsze wygrywają takim rezultatem. Dynamo bajeczna forma ostatnio. Wygrane wszystkie pięć ostatnich spotkań z bilansem 15-1, mecze u siebie wygrywa na spokoju a punkty oddała tylko trzykrotnie - 2x w LM (Chelsea 0-0, Porto 2-2) i Szachtar (0-3). Maccabi na wyjeździe gra w kratkę, ale póki co w Lidze Majstrów na dwa mecze 0-0-2 i 0:6 w bramkach i szczerze wątpię, że w środę ulegnie to zmianie. Jeżeli na Stamford Bridge będzie remis to dodatkowo Ukraińcy awansują z pierwszego miejsca ponieważ mają najlepszy bilans z trzech drużyn. Jak dla mnie 90%, że zespół z Kijowa wygra to spotkania i awansuje.

Olympiakos - Arsenal / 1 (+1 AH) @1,40
Na ten mecz czekam najbardziej. Powinien być najciekawszy ze wszystkich spotkań 6. kolejki LM. Arsenal jedzie do Grecji po dwubramkowe zwycięstwo, jeśli im się to uda to awansują do kolejnej fazy. Aczkolwiek będzie to strasznie ciężkie zadanie ponieważ jedyne spotkanie jakie Olympiakos u siebie przegrał w przeciągu 10 miesięcy to z Bayernem 0:3 a H2H w Pireusie 3-0-0 na korzyść Greków. Gunners nie brylują na wyjazdach w ostatnim czasie i wątpie aby miało się to zmienić. Na ostatnie pięć spotkań w delegacjach wygrali zaledwie raz 0-3 w Swansea. Do tego dochodzą kontuzje, bez Cazorli i Coquelina ciężko będzie osiągnąć pozytywny rezultat a jeśli nie zagra też Sanchez to raczej nie ma co myśleć o awansie. Podopieczni Marco Silvy zrobią wszystko co w ich mocy aby nie przegrać dwiema bramkami i wydaje mi się, że im się to uda. Nadzieja jednak umiera ostatnia, COYG ! ????

Man City - Borussia M&#39;gladbach / 1 @1,52 (teraz 1,57)
City nie pokazało dobrego futbolu na Britannia ulegając 2-0 w kiepskim stylu, teraz przyjdzie im zmierzyć się z Borussią M&#39;gladbach. Ekipa ta jest nieźle poukładana co było widać choćby wczoraj, gdy na własnym obiekcie wygrali z Bayernem aż 3-1. Obywatele grają w kratkę, ale wydaje mi się, że ten mecz powinni wygrać. Jest to trochę ryzykowny typ z racji tego, że awans już mają, a kursy wzrosły ze względu na ostatnie mecze ligowe obu ekip. Gladbach od meczu z Manchesterem u siebie jest niepokonane aż przez 13 spotkań a mieli na rozkładzie Wolfsburg, 2x Schalke, 2x Juventus czy Sevillę. Nic tylko zaklaskać. Ale po prostu wydaje mi się, że piłkarze Pellegriniego powinni to spotkanie wygrać, wtedy będą mieli szanse wyjść z pierwszego miejsca o ile Juventus przegra w Hiszpanii a Sevilla walczy przecież o awans do Ligi Europejskiej. City u siebie przegrało tylko dwukrotnie - na początku sezonu ze świetnym wtedy West Hamem i ostatnio z będącym w wyśmienitej formie Liverpoolem. Reszta meczy wygrana, ale co ciekawi w każdym z ostatnich 10 spotkań na Etihad pokrywany był over 2,5 + bts, więc lekko też można spróbować. Liczę, że angielski futbol w końcu pokaże się z dobrej strony w LM a City wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie ;)
Trebel
Wolfsburg - Manchester Utd / 1X
AS Roma - BATE Borysów / 1
Dynamo - Maccabi / 1
AKO 2,09 Unibet

Dubel
Olympiakos - Arsenal / 1 (+1 AH)
Man. City - Borussia M&#39;gladbach / 1
AKO 2,16 Unibet


PS. Wolfsburg i City we wtorek oczywiście, jeśli to nikomu nie przeszkadza to można zostawić, chyba, że jakiś mod może, to proszę przenieść wybrane analizy na wtorek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
furman19 928

furman19

Użytkownik
Bayer Leverkusen v Barcelona ⛔⛔⛔1:1 rok temu nie kalkulowali, brak dobrych zmienników i podejscie inne
Barcelona i powyżej 2.5 gola @ 2.6

Bayer walczy o awans, jednak musi liczyć na wpadkę Romy, a o to będzie na prawdę ciężko. Wystarczy, że Roma strzeli szybko gola lub dwa i zejdzie z nich powietrze. Zresztą nie wierzę aby Bayer wygrał lub zremisował, grają ofensywnie sporo strzelają ale i również sporo tracą. Bayer zagra jak Roma to będzie hokejowy wynik. Barcelona w ostatnim meczu z Valencia mega pech, tyle sytuacji co sobie stworzyli a nic nie wpadało ale tak czasami bywa. Barcelona nieziemska forma i żadnego odpuszczania nie będzie, typuje 1:3 .


b e t 3 6 5
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Olympiakos-Arsenal btts +over 2,5 gola @1.85
Obie ekipy overowe i dla obu bardzo ważny mecz bo stawką awans do fazy pucharowej LM.H2h również mocno przemawia za tym typem (w ostatnich bezpośrednich spotkaniach między nimi 5/5 razy pokrywał się ten bet).Jeśli Olympiakos strzelił w Anglii 3 gole to czemu u siebie na tym gorącym terenie nie strzelił mocno osłabionemu rywalowi choćby gola? W Arsenalu problem ten sam od lat, szpital, szpital i jeszcze raz szpital.. Mają nóż na gardle i muszą wygrać minimum dwoma bramkami, gdy wynik nie będzie dawał im upragnionego awansu to kwestią czasu jest tylko podjęcie ryzyka i postawieniu wszystkiego na jedną kartę wtedy mecz się otworzy i mogą padać gole z obu stron.Co do 1x2 to chyba nie ma co grać bo naprawdę wg mnie może tu się zdarzyć wszystko, jednak ten bet z golami wydaje się najbardziej prawdopodobny.Na myśl od razu przychodzi mi dwumecz z zeszłego sezonu LM, 1/8 z Monaco.Tam też Arsenal zawalił sprawę w pierwszym meczu przegrywając u siebie 1:3, w rewanżu było już zdecydowanie lepiej &#39;&#39;Kanonierzy&#39;&#39; przeważali strzelili dwa gole ale tego trzeciego zabrakło by móc świętować awans.Jak będzie teraz? Wg mnie znów zapowiada się kolejny stracony sezon dla angielskich ekip w pucharach.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Na wtorek i środę zagram AKO 5 spotkań. Środowe typy to:
Valencia - Lyon
Valencia -1.0 hand. azj. @1,67
Spotkanie w Valencii jest ważne jeśli chodzi o układ w tabeli oraz awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Valencia zajmuje obecnie trzecie miejsce (6 punktów) w grupie za Gent (7 punktów) oraz Zenitem (15 punktów), który ma zapewniony awans do fazy pucharowej. Do Hiszpanii przyjeżdża Lyon, który ostatnimi czasy, mówiąc łagodnie, nie zachwyca. Na ostatnie 10 meczy na wszystkich frontach przegrali aż 6, z czego 5 przynajmniej dwoma bramkami. Valencia w ostatnich 10 meczach, aż w 9 strzeliła przynajmniej bramkę, a w miniony weekend zremisowała u siebie z bardzo dobrze grającą Barcelona 1:1. Valencia, również jak i Sevilla grająca we wtorek, nie odpuści europejskich pucharów, a zwłaszcza Ligi Mistrzów, gdzie może awansować dalej przy swoim zwycięstwie oraz braku zwycięstwa Gent w spotkaniu z Zenitem. Hiszpańskie drużyny grają ładny dla oka futbol i chciałbym ich zobaczyć w dalszej fazie, lecz są to tylko moje gusta, a czy awansują? To się okaże. Ja gram w ich stronę.

Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn
Olympiakos powyżej 0,5 gola @1,32
Olympiakos w fazie grupowej nie zdobywał bramki tylko w meczach z Bayernem. Arsenal trapiony licznymi kontuzjami walczy o awans do dalszej fazy, lecz musi zwyciężyć minimum dwoma bramkami. Olympiakos, który ma 3 punkty przewagi nad Arsenalem potrzebuje remisu do awansu, jednak wydaje mi się, że nie będą grali zachowawczo przez cały mecz. Forma Arsenalu na wyjazdach również nie zachwyca. W fazie grupowej przegrali oba mecze (Bayern 5:1 oraz Dinamo Zagrzeb 2:1). Ogólnie, na ostatnie 10 meczów, Arsenal stracił conajmniej jedną bramkę aż w 8 meczach. Na tak gorącym terenie, jakim jest Grecja, niesieni dopingiem swoich zagorzałych kibiców zawodnicy Olympiakosu zdobędą conajmniej gola.
Kursy z Unibetu.
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Chelsea vs Porto 2 @3.9(był przeskok z 3.6 na 4.0) Betsson
Kwestia awansu w tej grupie jest otwarta i według mnie Dynamo sie nie pomyli i ogra Tel Avavi, Chelsea natomiast jest po prostu... słaba. Miałem (nie)przyjemność obejrzeć kilka ich meczy w tym sezonie w tym jeden z LM gdzie podejmowali u siebie Dynamo, gol samobójczy ze strony przeciwników, bronienie jednobramkowej przewagi i w końcu wyrównanie Kijowa na 1:1, potem tylko dzięki błyskowi Williana strzał z rzutu wolnego uratował im punkty, w weekend Bournemonth, drużyna z kiepskim bilansem ogrywa mistrza Anglii na jego boisku, gracze Chelsea nie mogą wymienić składnych podań, piłki są beznadziejne, za słabego Oskara wchodzi jeszcze słabszy Costa, nie wątpię, że im będzie zależeć, ale są za ciency i taki kursik biorę z chęcią na portowców, nie bawię się w żadną podpórkę, portugalczycy zgarniają w tym meczu trzy punkty.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Gent Zenit

Krótka piłka. Zenit pewny awans z 1 miejsca, Gent wygrywając nie musi oglądać się na mecz Valenci z którą bezpośrednio walczą o wyjście z 2 miejsca. W Rosji teraz przerwa w rozgrywkach do marca, więc zawodnicy myślami mogą być przy urlopie ;)

Gent 2.40 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Mam pytanie jeśli w Grupie G jeżeli Porto i Chelsea zremisują, a Dynamo wygra to awansują Chelsea i Dynamo? bezpośrednie spotkania lepsze?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Gent - zenit
piszecie ze Zenit juz o nic nie wlaczy i zapewniony awans. A belgowie musza wygrac zeby awansowac. Gdyby tak było to kurs na gent wynosiłby 1.5 - 1.8 max. A mamy az 2.4 na prosty chłopski rozum widac ze cos jest nie tak i cos bardzo nie chce spadac..
Prawda jest taka ze zenit stoi przed historyczną szansą. Zawodnicy zenitu moga sie na stale zapisac w kartch historii. A zadnemu klubowi z Rosji się to nie udalo. Więc to ogromne wyróznienie dla zawodników, klubu jak i samego panstwa. udało się wygrac 5 spotkan zostalo jeszcze tylko jedno spotkaniu, cel juz jest tak bliziutko. Sledze mecze ekipy z Rosji i było widac jak na dłoni ze LM jest dla nich najwazniejsza, nawet jak juz mieli awans zapewniony to skupiali sie na meczu z Valencją u siebie. No i najwazniejsze za wygranie jutrzejszego meczu zawodnicy mają otrzymac bardzo duze premie. A skład przemawia zdecydowanie za zenitem
Zenit DNB 2.3
9/10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie jeśli w Grupie G jeżeli Porto i Chelsea zremisują, a Dynamo wygra to awansują Chelsea i Dynamo? bezpośrednie spotkania lepsze?
Jezeli panie remis na Stamford Bridge, a Dynamo wygra to wszyscy mają po 11 pkt, wtedy liczą się bramki w bezpośrednich meczach. Na daną chwilę wygląda to tak:

Chelsea 3-3
Porto 4-5
Dynamo 5-4

Więc zakładając wygraną Dynama i remis w Londynie to awans Chelsea i Dynamo.
Mam nadzieje, że nic nie pomyliłem
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Olympiakos - Arsenal Londyn
Over 2.5 bramki @ 1.75 Unibet ✅
Arsenal over 63.5% posiadania piłki @ 1.90 Unibet ⛔
Mecz o wszystko i trochę było już o tym napisane. Arsenal potrzebuje 2 bramkowego zwycięstwa, więc na pewno od początku spotkania będą atakować, a przycisnąć swojego rywala do ściany umieją, choćby w ostatnim meczu z Sunderlandem mieli aż 73% posiadania piłki, w pierwszym meczu z Olympiakosem 63%, jednak tu mecz będzie inny, muszą atakować i dominować od początku, gospodarzom wystarczy remis, a nawet przegrana 1 bramką, więc inicjatywę zapewne oddadzą i będą wyczekiwać na kontry, więc posiadanie według mnie jak najbardziej do gry, dorzucam over bramkowy, bo jak wiadomo Arsenal zrobi wszystko by strzelić te dwie bramki, a może nawet więcej, mimo tak licznych absencji, gospodarze zaś też przy jakiejś kontrze, albo stałym fragmencie gry mogą ukłuć.
Bayer Leverkusen - Barcelona
Barcelona over 64.5% posiadania piłki @ 1.85 Unibet ⛔
Luis Suarez trafi bramkę @ 2.17 Unibet Zwrot
Jak gra Barcelona nie trzeba nikomu mówić, męczące podania przez większość spotkania, ich posiadanie piłki jest często bardzo wysokie, teraz linia ustawiona dość nisko głównie z tego powodu, że mają już awans. Według mnie dla Barcelony nie ma mniej ważnych spotkań, tym bardziej w Lidze Mistrzów, mimo, że awans już pewny, pierwsze spotkanie wygrali minimalnie 2:1, mając przy tym 65% posiadania piłki, dzisiaj zapewne będą chcieli pokazać swoją siłę i udowodnić, że tamto spotkanie było wypadkiem przy pracy, tym bardziej, że zagrali ostatnio kompletną padakę z Valencią, gdzie powinni wygrać i to znacząco, w drugiej połowie już się bawili i przez to stracili bramkę, tu na takie coś nam się nie zapowiada. Dorzucam również bramkę Suareza, w ostatnim czasie dość często notuje zdobycze bramkowe, a przez to, że grają na wyjeździe i awans już mają, w końcu kurs jest zachęcający.
Oprócz tego popieram typ na Porto, którzy pokpili sobie sprawę z Dynamo i teraz muszą koniecznie wygrać, bramek również według mnie nie powinno zabraknąć, idę również w stronę bramki Mullera, Bayern poległ po raz pierwszy w lidze i mecz z Dinamo będzie dobrym meczem na odreagowanie.

Dodatkowo bez analizy:
Chelsea - Porto
Porto @ 4.20 Bet365 ⛔
Over 2.5 bramki @ 2.25 Betsson ⛔

Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium
Thomas Muller trafi bramkę @ 2.23 Unibet ⛔ karny..
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
liczą się bramki
Mała korekta, w pierwszej kolejności liczy sie mała tabela tych trzech drużyn,a zakładając remis Chelsea i Porto to wszystkie te drużyny będą miały po 5 pkt.Nie piszę tego by się przyczepić,tylko ktoś kto przeczyta twój post analizując inną grupę może się pomylić.
 
G 37

gram_grubo

Użytkownik
Gent - zenit

No i najwazniejsze za wygranie jutrzejszego meczu zawodnicy mają otrzymac bardzo duze premie. A skład przemawia zdecydowanie za zenitem
skąd taka informacja?
Nie znalazłem nigdzie informacji i tym podaj jakies info

Gent - Zenit

Typowy mecz gdzie ciężko wytypować faworyta ale.. po pierwsze Zenit ma już pierwsze miejsce, po drugie Belgowie grają u siebie, po trzecie Zenit rozpoczyna przerwę po tym meczu i kolejny rozegrają dopiero w styczniu, więc dla niektórych może być to już tylko &quot;byle do przerwy&quot;. Ostatni najważniejszy argument przemawiający za gospodarzami to obecna forma - Gent jest w gazie w lidze belgijskiej i na pewno nie odstaje umiejętnościami od Zenitu , natomiast goście radzą sobie bardzo w kratkę i ostatni mecz z Uralem pokazał, że bez Hulka ten zespół ma problemy ze strzelaniem bramek. Mój typ leci w stronę gospodarzy, przewiduje, że Zenit nie wysili się nawet na 1 bramkę w tym meczu, a zapowiedzi piłkarzy, że będą walczyć o rekord można sobie włożyć między bajki, tego typu motywacja to zwykła bzdura.

Gent - Zenit 1 - 2,37
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom