>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Ekstraklasy 24.09 - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Znalazłem dwa całkiem ciekawe typy co do spotkania Legia - Lech .
Legia over 1,5 gola (2,75)
Lech under 1,5 gola (1,40)

Coś mi mówi że wynik bedzie dzisiaj w granicach 2-0 , 2-1.Lech bywajacy nawet w znakomitej formie (poprzedni sezon) zawsze miał kłopoty w Warszawie.Jak na 16 ostatnich spotkań Lech wygrał tylko 2 to czemu miałby wygrać dzisiaj???Bo czas na przełamanie???Nie sadze.Już bliżej do przełamania Legii ???? Ani Lech nie jest w formie ani Legia.I prosze nie tłumaczcie się tym przypadkowym 3-3 w Turynie.Legia to nie Polonia Bytom że przyjedzie sobie Lech i gospodarze beda obsrani już na starcie.Te spotkania żądzą się swoimi prawami.
Moje typy na ten mecz w kolejnosci prawdopodobieństwa
Legia 2,80 ✅
Legia/Legia 4,75 ⛔
Lech under 1,5 1,40 ✅
Legia over 1,5 2,75 ✅
Legia -1,5 5,75 ⛔

EDIT : na końcu doszedł jeszcze kupon na dokładne wyniki 2-0 i 2-1.A więc ogólnie duzy plus dzisiaj
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Powiem tak, chciałbym zwycięstwa Legii, ale ich gra to rozpacz. Przełamanie powinno być, ale nie zdaje mi się, że z Lechem. Widziałem mecz w Szczecinie. Legia miała multum sytuacji, ale też popełniała błędy w obronie. Legia mogła na spokojnie zdobyć 6 bramek. Miała 3 setki, a nawet i dwusetki w jednej akcji. Najpierw wybił obrońca, później bramkarz i nagle strzał Manu gdzie piłka wylądowała zaraz koło chorągiewki narożnika. Jeżeli Pogoń mogła przez 70 minut (i później lekkie kontry) zagrozić Legii to dlaczego Lech, mistrz Polski nie może swoich akcji wykończyć? Legia po prostu miała wielkie szczęście strzelając tą jedyną bramkę. Ciągle wspominacie o statystykach, że Lechowi grało się w Warszawie bardzo ciężko, że wygrali tylko 2 na 15 meczy, ale ja mam pytanie. Jak nie wygrać dzisiaj w tej Warszawie to kiedy? Kiedy Legia będzie w większym dole niż dzisiaj?
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Po pierwszej połowie mamy remis, choć z gry lepiej prezentował się Lech Poznań i gdyby swoje okazje wykorzystali Stilić kiedy to w sytuacji sam na sam nie trafił nawet w bramkę oraz Peszko, który także zmarnował znakomitą okazję, wynik wyglądałby zupełnie inaczej. Co do bramki dla &quot;Kolejorza&quot; to źle zachował się obrońca Legii (Dickson Choto), który wybił piłkę wprost pod nogi Kriwca, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy (choć wydaje mi się, że Antolović spokojnie mógł to wybronić) Bramka dla &quot;Wojskowych&quot; to pierwszy, no może drugi groźniejszy wypad pod bramkę Lecha i gol. Swoją drogą zaimponował mi Manu, który bardzo ładnie podał do Kucharczyka (ogólnie uważam, ze Portugalczyk gra słabo, dlatego warto odnotować jego jedne z nielicznych dobrych podani) Jeszcze skomentuję czerwoną kartkę dla Rybusa, jak dla mnie głupota! Faul w ogóle nie potrzebny, a wręcz beznadziejny nie dość, że na połowie Lecha, to jeszcze akcja nie zapowiadała się jakoś groźnie, no ale cóż...Według mnie spotkanie stoi na całkiem dobrym poziomie i liczę na podobną drugą połowę... ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No naprawdę jestem pod wrażeniem 2 połowy w wykonaniu Legii. Wreszcie pokazali serce. Wreszcie mogę powiedzieć że moja Legia pokazała charakter a szczerze przyznając miałem wątpliwości. Walczyła, starała się, zniwelowała przewagę jednego zawodnika. Natomiast co stało się z Lechem po bramce na 1:1 to niewiem

Boromir po co się napinasz? Jeśli chodzi o sędziego to w którym momencie pomagał Lechowi?
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Powiem tylko tyle.Dziekuje chłopaki!!Wygrała druzyna z charakterem mimo iż sędzia pomagał jak tylko mógł gością.Jeszcze raz dziekuje co poniektórym odjęło pewnie mowe.Ja się pytam gdzie był Lech w drugiej polowie????

Co do samego meczu dwie rózne połowy.Strata bramki na Legie podziałała mobilizująco.Druga połowa to to na co czekamy w wykonaniu stołecznych.Nie wiem co sie stało z Lechem i powiem że byłem zaskoczony.Myslałem że Lech to druzyna z jajami i wykorzysta przewage jednego zawodnika a tu zonk.Jak się okazało nie taki diabel straszny jak go malowali.miało byc łatwe zwycięstwo Lecha a tu lipa.kompleks stolicy pozostaje i jeszcze długo pozostanie.Szacunek dla Legii i czekamy na kolejne zwycięstwa a Lechowi powodzenia w Salzburgu
 
S 22

slooz3

Użytkownik
A moim zdaniem legia znowu grała piach jako zespół, już kolejną kolejkę z rzędu i nic nie zapowiada, żeby było lepiej - 0 koncepcji na strzelanie bramek.
Fajnie to wyglądało tylko dlatego, że grali z sercem - i gdyby nie podrażniony decyzjami sędziego Vrdoljak, i grający niesamowite 30minut Radovic - to pewnie lech klepałby sobie na połówce Legii 45minut i bez emocji coś wcisnął.
W pierwszej polowie świetny Stilic i Henriquez w Lechu - w drugiej jak cały zespół lipa.
Dobry meczyk, gratki dla ambitniejszych.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Druga połowa to zupełnie inna połowa niż pierwsza, grająca w dziesiątkę Legia Warszawa pokazała zdecydowanie lepszy futbol niż Lech. Choć mieliśmy zdecydowanie mniej okazji bramkowych niż w pierwszej połowie, to różnicy w poziomie widać nie było. Bramka dla Legionistów bardzo fajna, znakomite dośrodkowanie Tomasza Kiełbowicza wykorzystał Bruno Mezenga (3 graczy &quot;Kolejorza&quot; stało i przyglądało się jak Brazylijczyk wyskakuje do piłki) Brawo dla Legii za to, ze mimo gry w osłabieniu pokazał charakter...Co do Lecha to był bardzo dobry przykład na to jak nie powinno grać się w przewadze każda akcja Lecha kończyła się podaniem do środka, a to kończyło się startą...Spotkanie bardzo ciekawe, jedno z lepszych w tym sezonie ;)
PS: Ostatnio modne jest komentowanie decyzji sędziów przez trenerów... ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1wszy tu krytykowalem Legie po kazdy meczu wiec dzis znizam glowe i gratuluje ???? Nie ma co gadac, ze zagrali slabo. Bo to 1wszy mecz w tym sezonie kiedy zagrali tak jak grac powinni caly czas. Bardzo dobre spotkanie Legii. Wbili w 10 Lechowi bramke. Skroza sie obronil. Coz. Forum zamilklo bo w 88 minucie kupony poszly sie sypac ;] Przyznaje, nie do konca bylem pewien czy Lech wygra, ale w 100% bylem przekonany, ze Legia nie wygra ???? stad X2...Niestety. Gratulacje dla Legii. Byc moze sie odrodzila ???? a w stolicy dzis dluga noc ????
A czy sedzia az tak bardzo pomagal Lechowi...hmmm. Czerwo dla Rybusa sluszne.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Właściwie Legia w tym spotkaniu obudziła się dopiero po czerwonej kartce dla Rybusa. Lech myślał, że spotkanie już spokojnie wygra...i choć wynik był remisowy (1:1) Poznaniacy za bardzo chyba zlekceważyli Legionistów, a Ci w drugiej połowie wyszli na przysłowiowej &quot;pełnej&quot; ???? i wygrali ten mecz na... &quot;szczycie&quot;. Ze strony Warszawian dobry Kucharczyk, Manu szarpał, coś tam Vrdoljak. Ten pierwszy przeze mnie wymieniony jeśli nie spieprzy sobie kariery naprawdę może coś osiągnąć - bramka ze Śledziami w PP teraz strzela Lechowi i jak powiedział komentator - &quot;przeżywa (chyba?) najpięknieszy tydzień swojej kariery&quot;. Brawo Legia za grę do końca, mam nadzieję, że teraz się obudzicie i powędrujecie w górę tabeli ???? . BRAWO KIBICE LEGII!
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Adrian1905: &quot;grająca w dziesiątkę Legia Warszawa pokazała zdecydowanie lepszy futbol niż Lech.&quot;
Pokazała lepszy futbol? co to za futbol jak biegasz do kontry i grasz gierki 2na2 1na1 czy 1na5 - to były indywidualne umiejetnosci w głównej mierze Vrdoljaka, Radovica, czasem Manu czy na początku drugiej połowy Kucharczyka z Chinyama(sic!). - zaden tam futbol - i jesli ktos uwaza ze to obiecująco wyglądalo to tylko z dwóch powodów - chemii w drużynie (lepsza atmosfera) i 3punktów(pewniejsza pozycja trenera, mniejsza presja).
Zobaczymy jak to będzie dalej. Kolejny mecz Legii na Widzewie na pewno będzie dobrym wyznacznikiem - i wtedy bedzie można postawić jakąś konstruktywną opinie o Legii jako drużynie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tak to prawda jako zespół jeszcze nie prezentują jakości. Ale już było widać że może być dużo lepiej jeśli włożą serce do gry i poniesie ich fala sportowej złości. Niech wygrają wszystko u siebie plus parę punktów na wyjeździe i puchary będą;d
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Adrian1905: &quot;grająca w dziesiątkę Legia Warszawa pokazała zdecydowanie lepszy futbol niż Lech.&quot;
Pokazała lepszy futbol? co to za futbol jak biegasz do kontry i grasz gierki 2na2 1na1 czy 1na5 - to były indywidualne umiejetnosci w głównej mierze Vrdoljaka, Radovica, czasem Manu czy na początku drugiej połowy Kucharczyka z Chinyama(sic!). - zaden tam futbol - i jesli ktos uwaza ze to obiecująco wyglądalo to tylko z dwóch powodów - chemii w drużynie (lepsza atmosfera) i 3punktów(pewniejsza pozycja trenera, mniejsza presja).
Zobaczymy jak to będzie dalej. Kolejny mecz Legii na Widzewie na pewno będzie dobrym wyznacznikiem - i wtedy bedzie można postawić jakąś konstruktywną opinie o Legii jako drużynie.
Jest pierwszy zakompleksiony Poznaniak ???? brawa dla niego ???? skoro nie grała lepiej a wygrała z lechem to jak nazwać grę Lecha??
Jak bym miał nazywac po imieniu to nazwał bym ze gra Lecha była po frajersku.
A nastepny mecz w Warszawie z Lechia i kolejne 3 pkt i jeszcze pewniejsza pozycja trenera Skorzy
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Jest pierwszy zakompleksiony Poznaniak ???? brawa dla niego ???? skoro nie grała lepiej a wygrała z lechem to jak nazwać grę Lecha??
Jak bym miał nazywac po imieniu to nazwał bym ze gra Lecha była po frajersku.
A nastepny mecz w Warszawie z Lechia i kolejne 3 pkt i jeszcze pewniejsza pozycja trenera Skorzy
obejrzyj mecz jeszcze raz i spróbuj dojrzeć dobrze grającą Legię - nawet w drugiej połowie - a nie podniecaj się tym, że biegali za piłką jak romowie za chlebem - co oczywiscie sie chwali i to prowadzi do zwycięstw, lecz nie zawsze. Za to dobra gra zawsze prowadzi do zwycięstw, a tej było za grosz.
Lecha nie oceniam i nie mam po co oceniac, bo kazdy widzial jak bylo.
... i nie, nie jestem z poznania. To co napisałem jest poprostu, aż nadto widoczne i Twoj hurraoptymizm może szybko zostać przygaszony, a żeby Ci bylo fajniej to atmosfera na legii 1 klasa - i tyle dobrego ;]
A i jeszcze jedno - jak skorża trochę elastyczniej zacznie myśleć, a nie będzie powielał cały czas tych samych nieskutecznych schematów(pewnie w dobrej wierze, że niby zaskoczą nagle) - to może z tego być dobry zespół z naciskiem na może. jak niżej - &quot;Do tego dojda z czasem wyniki(nie odrazu Rzym zbudowali)&quot;
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Atmosfera zawsze była przednia.Do tego dojda z czasem wyniki(nie odrazu Rzym zbudowali) i przyjda czasy panowania Legii.Mówiłem przed Lechem ze gorzej juz byc nie może moze byc tylko lepiej.Meczu nie bede drugi raz ogladał.Według mnie to co grała Legia w drugiej połowie na Polska lige i miejsca 1-4 wystarcza.Po za tym wygranych sie nie sądzi.
 
V 0

v666

Użytkownik
Heh, meczu nie widziałem, ale wynik poszedł w świat. Jestem pełen podziwu i uznania dla Legii. Biorąc pod uwage pozycje w tabeli, forme w oststnich meczach jak i to że Legia grała w 10 i strzeliła gola na 2:1 to jest spora niespodzianka. A czy wygrają z Lechią? -tego nie wiem i mysle że każdy wynik jest możliwy. Jedno jest pewne, z takim składem Legia ma/miała początek fatalny. Teraz może się i rozkrecą, ale gdyby był lepszy trener niż M.Skorża to Legia była by w czołówce. Rok temu miał cieńki początek w Wiśle, teraz w Legii. Drużyna powinna grac na całego i zdobywać punkty od 1 kolejki, a nie jak to mówił rok temu Skorża że Wisłe przygotował od 5 kolejki. Teraz chyba popełnił ten sam błąd. A co do poznaniaków, to przegrali z Jagą, teraz z Legią, wprawdzie dwa wyjazdy, ale by obronić majstra to trzeba punktów szukać wszedzie.
Jutro mecz LECHIA - GÓRNIK i myśle że nie koniecznie Lechia go wygra. Bardziej stawiał bym na remis, wszak w PP Górnik grał innym, słabszym składem niż zagra jutro...
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Polecam włączyć teraz ORANGE Sport Info i ogladac Hyde Park.
Ciekawe wypowiedzi.Dzwoni koles z Poznania i ma jaja.Mowi otwarcie ze za duzo gwiazdorstwa w zespole z Poznania.Brawo.Zachłysneli sie przypadkowym remisem 3-3 z Juve i gwiazdorstwo sie wlączylo ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tito no nie mow mi, ze poprzedni sezon doping byl fajny, bo to byla stypa na stadionie a nie doping ???? Wiem, ze klotnie z prezesami, zarzadem i nie wnikam czyja wina, ale raz jeszcze mowie to byla stypa ????
No i jednak tez bym przestrzegal przed hurraoptymizmem. Oczywiscie jest to dla Legii i Skorzy wielka szansa to zwyciestwo, ale tak naprawde kolejne 2 mecze zweryfikuja co dalej z Legią.
A Lech jest mistrzem komplikowania sobie dość dobrej sytuacji. No i warto zauważyć, że do tej pory ich atut - defensywa - zaczyna się sypać, kłócić, a uwajaj uwajaj w czasie meczu chce nawet schodzić do szatni ????
 
V 0

v666

Użytkownik
Polecam włączyć teraz ORANGE Sport Info i ogladac Hyde Park.
Ciekawe wypowiedzi.Dzwoni koles z Poznania i ma jaja.Mowi otwarcie ze za duzo gwiazdorstwa w zespole z Poznania.Brawo.Zachłysneli sie przypadkowym remisem 3-3 z Juve i gwiazdorstwo sie wlączylo ????

Te 3:3 nie było takie przypadkowe, bo nie mozna strzelić przypadkiem 3 bramek na wyjeździe. Ale myśle że koleś z Poznania ma może i raceje, że przez ten dobry mecz za szybko poczuli się gwiazdami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs: 1,55
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Spotkanie dwóch Polonii - z Warszawy i Bytomia. Faworytem wydaje się być bez 2 zdań Polonia ta z Warszawy. Co prawda w 1wszym meczu pod wodzą nowego trenera - Janasa - w pucharze polski nie zachwycili wygrywając ze Zniczem Pruszków 1-0 po bramce w praktycznie ostatniej akcji meczowej w 93 minucie po golu Bruno. Jednak puchary to puchary. Janas zrobi wszystko, żeby udanie zadebiutować w lidze. Polonia i jej charyzmatyczny właściciel - Wojciechowski - chcą zdobyć tytuł mistrza polski. Zatem w takich meczach jak z Bytomiem nie może przydarzyć się strata punktów. Takie mecze Warszawiacy muszą wygrywać na dużym luzie. I tak też pewnie się stanie. Co prawda Bytomianie ostatnio wyszli z poważnego kryzysu wygrywając 2 mecze pod rząd w lidze u siebie dodatkowo nie tracąc gola a strzelając 3. Ale na wyjazdach Bytom gra już znacznie gorzej. W pucharach porażka 3-0 z ŁKSem w Łodzi. Podejrzewam, że Warszawa wygra około 3-0 3-1. Bytom to drużyna typowo własnego stadionu. Na wyjazdach gra słabo. Warszawiacy mają mocną defensywę, więc mało prawdopodobne, że Bytomianie strzelą gola. A w ataku Sobiech i Smolarek, który ciągle chce udowodnić, że jest bardzo dobrym graczem no i wracający po kontuzji motor napędowy tej drużyny - Mierzejewski. Warszawa powinna strzelić 2-3 bramki nie tracąc żadnej.
 
V 0

v666

Użytkownik
Ale oki, my tu gadu gadka o Legia-Lech , a jest jeszcze przed nami następne 6 meczy na weekend. Macie jakieś typy? O LECHIA - GÓRNIK już pisałem, ale jest inny ciekawy i dość pewny mecz, mianowicie JAGIELLONIA -ZAGŁĘBIE LUBIN. Wg mnie typ 1. Jaga po ostatniej niespodziewanej porażce w Gdyni , będzie tym podrażniona i sprawą honoru będzie dla nich ogranie Zagłebia. A że ZL jest dość słabe, to powinni sobie z nimi poradzić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom