>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Ekstraklasy 24.09 - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na zapowiedzi kolejki w piatek na stronie ekstraklasy wystep Frankowskiego byl ze znakiem zapytania... ?
Sam postawilem ten mecz m.in. na dzis, ale nie lekcewazycie troche Zaglebia ?? Chlopaki moga byc na maksa podbudowani zwyciestwem z Legia...
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Z Frankiem jest wszystko w porządku i ma dzisiaj zagrać. Co do lekceważenia to nie sadzę, abym to zrobił. Znam wartość Zagłębia i Jagiellonii. Nie piszę, że będzie to łatwy mecz, jednak Jaga oprócz spotkania z Arką grała bardzo dobrze wliczając w to Ligę Europejską. Co do podbudowania tym meczem z Legią to tak samo Jaga będzie zmobilizowana by odzyskać przewodnictwo w tabeli. Poza tym po prysznicu z Arką są mocno żądni zwycięstwa, więc to działa w obie strony. Oczywiście to jest piłka i jak ktoś kiedyś pisał w tym temacie może być wygrana Jagiellonii, remis lub wygrana Zagłębia. ????
Mam pytanie. Czy ktoś wie jak wyglądała sytuacja logistyczna Zagłębia po meczu z Widzewem. Zrobili gdzieś sobie mały przystanek w Polsce czy wracali do Lubina i stamtąd wyjechali do Białegostoku?
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Zastanawiam się przeglądając teraz forum dla czego tyle ludzi grało na zwycięstwo Wisły ???Przecież ta drużyna jest bezbarwna.Wspominałem tutaj gdzieś wczoraj że zwyciestwo w Bełchatowie im raczej nie grozi.Jaga tez ładnie weszła na plus ???? Tak sobie teraz myślę że jakbym zagrał ta kolejkę ekstraklasy w jeden kupon te 5 spotkań które ustrzeliłem to byłby spory kurs ???? odkąd zacząłem oglądać naszą ligę chyba coraz bardziej zaczynam ją rozumieć ???? A w tabeli coraz ciaśniej ????
 
horus 129

horus

Użytkownik
Liiiiideeeeraaaa mamy!! Za ***** go nie oddamy!! :smile:

Murarze z Lubina pokonani. Nie sądziłem, że czerwona kartka coś zmieni, bo byłem zdania, że co za różnica czy Zagłębie gra w 50 osób w obronie, czy w 49, ale jednak się udało. ???? Ogólnie to nie podobała mi się gra Jagi do momentu kiedy to Zagłębie otrzymało czerwo. Według mnie powinni wyjść z myślą, że tak powiem zniszczenia rywala i agresywnym atakiem od pierwszych minut. Spokojna gra Jagi nie przynosiła efektu, bo Zagłębie nie popełniało błędów w obronie, zresztą Jaga nie dawała okazji by te błędy goście popełniali. Następny mecz z Górnikiem na wyjeździe. Mam nadzieję, że będzie dobrze, zabrzanie nie prezentują się najlepiej w obronie, więc jest szansa na 3 pkt.
EDIT:
Essomba - wejście smoka. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To co zrobił Essomba jest naprawde warte obejrzenia ;] gosc wszedl z lawki i z marszu zrobil rajd mijajac chyba 6 lubinian i asysta do Kupisza.
Fajnie grala Jaga, ale jest cos z czym Probierz musi sie uporac...Nonszalancja Grosickiego i Franka przy &quot;setkach&quot;...2 identyczne akcje i czekaja na niewiadomo co, aby w koncowce zrobic lekka podcinke, ktora nawet nie leci w bramke. Kiedys zabraknie Jageilloni wykorzystania takiej wlasnie okazji.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Dla Franka taka sytuacja rzadko się trafia, a Grosik niestety prawie w każdym meczu marnuje setki, chociaż i tak jest lepiej niż sezon temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom