>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Plusligi (27-29.10.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Pora na 7 kolejkę, zapraszam do typowania i analizowania
Dziś zaczynamy od ciekawego spotkania, na pierwszy rzut oka faworyt jeden...

Czarni Radom - SKRA Bełchatów 2:3
Radom +13,5
1,70 eFortuna
i jeśli ktoś lubi większe kursy na ryzyko
SKRA i powyżej 178,5 2,75 1xbet
Moim zdaniem ten mecz będzie bardziej zacięty niż pokazują to kursy. Oczywiście jeśli SKRA przegra ten mecz to będzie to duża niespodzianka ale jestem pewien, że Radom powalczy w tym meczu i wchodzę w dodatnie handi punktowe na gospodarzy.
Radom już ostatnio w meczu z ZAKSa pokazał dobra grę, przegrali 0:3 ale nie zagrali złego spotkania.
Jest w tej drużynie paru młodym i dobrych siatkarzy mowa tutaj o Żalińskim - numer 1 w drużynie, jest M. Filip czy chociażby T. Fornal... Szkoda tylko, że nadal kontuzjowany jest rozgrywający D. Vincić bo to jest naprawdę bardzo dobry rozgrywający i doda jeszcze większej pewności w drużynie gdy wróci do formy.
SKRA przeplata dobre spotkania ze słabymi, na wyjazdach graja słabiej 2 mecze i 2 porażki, dziś może przyjdzie w końcu wygrana ale czy będzie to spacerek dla nich? Nie sądzę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 220

mm25

Użytkownik
Ja stawiam 3-1 dokładny wynik dla SKRY ???? ) a jutro fajny typ na Cuprum, można dawać 3-0 i Resovia mysle spokojnie -1.5 seta
reszta później albo jutro ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja stawiam 3-1 dokładny wynik dla SKRY ???? ) a jutro fajny typ na Cuprum, można dawać 3-0 i Resovia mysle spokojnie -1.5 seta
reszta później albo jutro ????
Hm... A dlaczego tak typujesz? Jakaś analiza czy typ na czutkę ?
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Radom do tej pory gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Personalnie tą drużynę stać na pewno na dużo lepsze wyniki. O wygraną na pewno będzie ciężko ,ale powinni powalczyć .Radom posiada atut w postaci swojej kurnikowatej hali, choć w tym sezonie ze względu na swój falstart nie zrobili z niej jeszcze pożytku. Ostatnie wyniki w Radomiu między tymi drużynami to 2-3 1-3 2-3 i 3-2. Przynajmniej seta Czarni powinni ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marko87 214

marko87

Użytkownik
No nie wiem. Może seta jakoś gospodarze wyciągną, choć Skra tak czy inaczej, powinna to wygrać za 3 &quot;oczka&quot;. Radom tylko z jednym rozgrywającym. Ponadto to chyba jakiś 20-latek, bo Vincic kontuzjowany jeszcze przez minimum miesiąc (zresztą reszta składu też szału nie ma). Prygiel się skarży, że nawet jak trenują to tylko na jedną szóstkę, a na razie drugiego rozgrywającego nie ma. Miał być Puyol, ale nikt na miesiąc do takiego klubu grać nie przyjdzie. Zresztą poszedł chyba do Berlina.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Radom na razie idzie tą samą ścieżką co rok temu. Bardzo słaby początek spowodowany tym że zarówno Kędzierski w zeszłym jak i Droszyński teraz nie wytrzymują presji bycia pierwszym rozgrywaczem w miarę poważnym klubie. Z tym że kłopoty Vincicia spowodowały że to Droszyński był dotąd jedynka. Z Vinciciem poziom Radomia będzie znacznie wyższy. Tak czy tak Radom będzie bardzo groźny dla każdego w drugiej fazie rozgrywek.
Ja bym i chyba będę szukał coś w stronę Zawiercia. Jeden set dla nich kurs @1,90 ✅ moim zdaniem może wejść. Przełamali się ostatnio, dopiero dwa ostatnie mecze grali w najlepszym składzie. Poza tym też warto dodać że dotąd grali u siebie wszystko, chyba wszyscy widzieli jaka tam atmosfera panuje na hali. Chłopaki na pewno byli spięci, presja kibiców była spora. Można prześledzić ile końcówek przegrywali, niemal wszystkie końcówki setów, nawet w tym wygranym z Olsztynem dwa pierwsze sety im AZS odjeżdżał w samych końcówkach. Teraz jadą na wyjazd już bez presji i na pewno powalczą. Jednego powinni wygrać, a może ugrają coś więcej? Na pewno mają kim.
Co do Resovii to nie rozumiem entuzjazmu żeby grać -1,5 seta na nich? Gdybym nie był z tą drużyną związany emocjonalnie to bym grał +1,5 seta na Gdańsk @1,90✅, na Gdańsk @2,75 ✅a nawet Gdańsk -1,5 seta ✅. Ok w meczu z JW grali na dobrym poziomie zwłaszcza w ataku. Natomiast każdy widział jak JW wyglądał fizycznie w tym meczu. Oliva nie fruwał, Muzaj to samo. A i tak mogli to wygrać. Gdańsk ma dużo lepszych zawodników od Resovii, kurs 2,75 w takim meczu to marzenie. Obym się mylił w tym przypadku, serce za Resovią natomiast rozum stawia na Gdańsk. Przeciwko swoim nie stawiam, a nie widzę podstaw aby grać na Resovię.
JW wygra w Olsztynie jeśli znów nie padnie fizycznie. Oni grają jako jedyni co trzy dni. Siatkarsko są dużo lepsi, mają więcej argumentów.
POlsat Sport coś nie lubi Gdańska bo dotąd nie pokazali ani jednego ich meczu, a było kilka ciekawych jak z Onico gdzie było 3-2 a w tym czasie pokazywali jakieś gówno bodajże Kielce-Olsztyn czy mecz JW-Gdansk . Żenada że nie pokażą meczu Resovia-Gdansk a pokażą Bydgoszcz-Zaksa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Czarni Radom - SKRA Bełchatów

Radom ma problemy na pozycji rozgrywającego, a prawda jest taka, że dzisiaj poza własną, nietypową halą, kadrowo nie mają argumentów, żeby zagrozić dzisiaj Skrze.

Skra dzisiaj:
Lisinac, Wlazły, Katić, Ebadipur, Kłos, Piechocki i Łomacz
Będą kopać ostro na zagrywce i rozgrywający Radomia (drugi rozgrywający, a nie mają Vincica) będzie miał bardzo duże problemy i nie będą w stanie nam zagrozić.

SKRA wygra 3-0 ⛔ szybko wyjaśnione ????
2.50
Unibet
 
M 220

mm25

Użytkownik
Szok, Patrze A Skra 0-2 w plecy.. dobrze ze wygrali bo mialem tez ich na win i -1.5 seta
to pablo_89 myslisz ze w meczu gdanska mozna pojsc na punkty albo +2.5 seta ?? Ze ugra seta Gdansk??
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Szok, Patrze A Skra 0-2 w plecy.. dobrze ze wygrali bo mialem tez ich na win i -1.5 seta
to pablo_89 myslisz ze w meczu gdanska mozna pojsc na punkty albo +2.5 seta ?? Ze ugra seta Gdansk??
Ja bym tu nie szedł w punkty bo jak Gdańsk zagra dobry mecz to może zabraknąć tych punktów. 1,35 na Rzeszów to jakiś żart.
A co myślicie o ZAKSA Under 87pkt? ✅ Raczej cięźko mi sobie wyobrazić że Bydgoszcz wygrywa seta z Zaksą.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Zaksa powinna sobie 3 poradzić. Torres z meczu na mecz coraz lepiej. Bydgoszcz to nie ten poziom. Zaksa raczej nie ma słabych punktów zwłaszcza taka Bydgoszcz wątpie żeby była w stanie im zagrozić. Siła na skrzydłach wygląda przeciętnie. Dla mnie 3-0 i handicapy punktowe ujemne jak najbardziej do gry.
Gdansk powinien ten mecz wygrać może nawet za 3pkt. Rzeszow na pewno na fali wznoszącej ale JW już z Gdańskiem zagrało bardzo słabe spotkanie. Do tego Oliva grał kilka spotkań z problemami z nogą. Gdańsk ma argumenty. Jakby jeszcze Nowakowski zagrał to bym był spokojny. Decyzja ma zapaść po rozgrzewce. Tam jeszcze Grzyb miał jakieś lekkie problemy także martwi jedynie ten środek.
Co do spotkań w TV to wygląda to tak ,że najpierw klub musi wpłacić zaliczkę a później kasa się zwraca z reklam. W Gdańsku wiadomo jaka była sytuacja więc nie myśleli o tym ,żeby spotkania dawać w TV bo nie było wiadome czy wystartują w lidze. A W Rzeszowie wydaje mi się celowe zagranie z brakiem spotkania w tv. Chcą przyciągnąć komplet na hale. Bo tak nie ma co się oszukiwać gdyby mecz był w TV zapewne wiele osób które się waha zostało by w domu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj 7 kolejka zaczęła się bardzo dobrze a więc lecimy za ciosem.
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 0:3
powyżej 3,5 seta
1,40 eFortuna
Resovia i powyżej 184,5 3,4 1xbet

Pierwszy typ idzie do dubla a drugi na ryzyko gdyż widzę bardzo spore szanse na ten typ.
Resovia u siebie jest mimo wszystko faworytem i szczerze nie wydaje mi się aby Gdańsk wygrał to spotkanie, mimo wszystko po wygranej z JSW morale zespołu bardzo duże.
Ogólnie kadry obu ekip oceniam mniej więcej na remis, wiadomo każdy może pisać, że dla niego zespół Resovia czy zespół Gdańska ma lepszy.
Moim zdaniem mimo wszystko Jarosz jest dużo bardziej doświadczony i dla mnie lepszy od Schulza.
Przyjęcie jest z jednej strony lekko po stronie gości czyli Mika i Szalpuk ale z drugiej strony Mika nie pokazuje jeszcze w pełni swoich umiejętności więc nie mają aż takiej przewagi.
Koniec końców uważam, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy jednak idę w stronę gospodarzy.
Cuprum Lubin - Aluron Warta Zawiercie 3:2
Zawiercie +19,5 1,65 eFortuna
Zawiercie +18,5 1,78 eFortuna

Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
ZAKSA -12,5
1,70 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 563

zenek225

Użytkownik
Zawiercie w normalnych okolicznosciach powinno powalczyc i tego seta ugrac moze dwa. Ale w obecnej sytuacji szanse w tym meczu przynajmniej na papierze sa 50-50. Lubin dzisiaj bez Kaczmarka. Na ataku Patucha. Masny cala gre skupia na Tahcie i wlasnie Kaczmarku. Brak Kaczmarka to ogromne oslabienie. Bo robil im wiekszosc gry potrafił dorzucic dobra zagrywke. Patucha jest przecietnym atakujacym. A Zawiercie zagralo super spotkanie z Olsztynem byli lepsi w kazdym elemencie i mogli wygrac nawet i 3-0. Takze dzisiaj powinni byc na fali. Ja spodziewam sie tutaj 5setow z mozliwa wygrana gosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 220

mm25

Użytkownik
zenek225 Dzieki za info na temat Cuprum, A czego Kaczmarek nie bedzie grać?? Bo chce zagrać singla na ponad 3.5 seta i zastanawialem sie na meczem rzeszów - gdansk, ale tu widze dałes info na temat kaczmarka i ide chyba ten mecz na ponad 3.5 seta..
 
M 220

mm25

Użytkownik
madritista94 ale widzę ostro kursy spadają na Zawiercie, więc może faktycznie nie będzie grać i dlatego tak kursy na gości lecą
a Co do jutrzeszego meczu
Olsztyn - Jastrzębski to stawiał bym ten mecz na Punkty albo nawet ponad 4.5 seta
po H2H widać że Olsztyn tylko raz wygrał u siebie Z jastrzębskim
więc może warto też stawiać czystą 2 ?? Albo Ze Jastrzębski ugra minimum 2 sety/...
 
P 0

pavlinho

Gość
Oliva który skacze jakby miał cegły w butach + ma coś ze stopą
Chimeryczny Muzaj który raz ciągnie grę jak lokomotywa przez dwa sety, żeby w trzech kolejnych grać padaczkę.
Brak drugiego przyjmującego który pociągnął by grę gdy jeden lub dwóch z wyżej wymienionych Panów dołuje w trakcie meczu, bo Quiroga to nie gracz który skończy sytuacyjną piłką a o De Rocco nawet szkoda mi klepać liter w klawiaturę.
Urania to specyficzna hala i to ogromny handicap dla Olsztyna. Każda drużyna która tutaj przyjeżdża zawsze się męczy chociażby poprzez specyficzne rozmieszczenie oświetlenia, co stwarza dyskomfort przy podrzucie piłki do zagrywki z wyskoku.
Jak coś mam tutaj grać, to tylko Olsztyn.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Olsztyn - Jastrzębski Węgiel @ 1.80 Jastrzębski Węgiel Fortuna

Spotkanie zapowiada się wybitnie bardzo ciekawie. Spotykają się dwa zespoły o bardzo dobrym potencjale kadrowym. Jednak umiejętności poszczególnych zawodników są wyższe po stronie Jastrzębskiego Węgla.
Oba zespoły blisko siebie w tabeli, ale gdy spojrzymy kto z kim się mierzył, od razu widać, że Jastrzębski już na początku sezonu grał praktycznie z każdym silnym naszej ligi. Mają już na rozkładzie Skre jak i Gdańsk, Resovię, Zaksę. Z każdym z tych zespołów zagrali dobre spotkania, albo przechylając wynik na swoją korzyść albo walcząć batalie aż po sam tie break. Natomiast Olsztyn nie licząć Skry, grał z bardzo przeciętnymi zespołami. Raczej powygrywali swoje mecze i chwała im za to, ale teraz powoli zaczną robić się już schody.
Skład:
Jastrzębski - Olsztyn
Atak : Muzaj - Handrava
Rozegranie : Kampa - Woicki
Przyjęcie : Oliva, Quiroga - Rousseaux, Andringa
Środek : Kosok, Sobala, Boruch - Kochanowski, Pliński
Libero : Popiwczak - Żurek

Już patrząc na sam skład wyraźnie widać kto dysponuje lepszym potencjałem. Jak dla mnie ten mecz na spokojnie bierze Jastrzębski Węgiel. Kampa z Olivą robią tutaj olbrzymią różnicę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom