>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka PlusLigi + zaległy mecz (4-7 listopada oraz 9. listopada)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP


Na 7. kolejkę PlusLigi przewidziano aż cztery transmisje. Rundę zainauguruje ciekawie zapowiadający się pojedynek Jastrzębskiego Węgla z Resovią Rzeszów. Ostatnio podopieczni Lebedewa po kapitalnym meczu, urwali punkt Kędzierzynowi Koźle. Świetne widowisko szykuje się również w Lubinie, gdzie miejscowy Cuprum zmierzy się ze Skrą Bełchatów. Oba kluby aktualnie znajdują się w &quot;czubie&quot; tabeli ligowej. Ponadto zostaną przeprowadzone transmisje meczów, w których GKS Katowice zmierzą się z Kędzierzynem Koźle oraz AZS Olsztyn podejmie Effector Kielce.
Z pozostałych spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek Lotosu Gdańsk z Politechniką Warszawską. Podopieczni Bednaruka na pewno będą się chcieli zrehabilitować za ostatnią niespodziewaną porażkę z AZS&#39;em Częstochowa. Okazję na &quot;zwycięstwo&quot; w sportowej walce mają Szczecinianie, którzy na wyjeździe zmierzą się z Czarnymi Radom.
Jak widzicie spotkania 7. kolejki? Czy w którymś meczu dojdzie do niespodzianki?
Zapraszam do merytorycznej dysksuji.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: handicap +2.5 seta dla Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1.5 STS

✅✅✅
Przed nami hit 7 kolejki spotkań. Jastrzębie podejmuje u siebie lidera Plus Ligi Asseco Resovie Rzeszów. Przed tygodniem wspaniały mecz oglądaliśmy w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy, niestety dla nich przegrany 2:3 z Zaksą po fantastycznym tie - breaku.
Dzisiaj możemy być świadkami równie świetnego spotkania. Asseco ma mocną zagrywkę, w ostatnim meczu posłali bodajże 13 asów, z pewnością mają lepszą kadrę, ale gospodarze w wywiadach podkreślają, że się nie podłożą i bedą walczyć tak samo jak z Zaksą, choćby znów mieli przegrać.
Aby mój typ wszedł Jastrzębie potrzebuje ugrać w dzisiejszym spotkaniu tylko 1 seta, myślę, że są w stanie to osiągnąć, chociażby ze względu na pełne trybuny i znów fantastyczny doping swoich kibiców. Nie są faworytem ale Resovia seta straci z pewnością.
Kurs może trochę mały i po odjęciu podatku będzie jeszcze mniej ale polecam ten typ, chyba, że widzicie podobną ofertę u innych buków, to chętnie skorzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 182

szczur-89

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow
Typ: suma punktow over 177,5 pkt. ✅ 181 pkt.
Kurs: 1,85
Totolotek

Dzisiaj dojdzie do ciekawego pojedynku, gospodarze 6 zespol w tabeli podejmie lidera z Rzeszowa. W tym meczu Jastrzebianie powinni ugrac min. jednego seta. Wydaje mi sie, ze sa w stanie powalczyc z Resovia, a ze potrafia grac z faworytem pokazali to w zeszlej kolejce gdzie bliscy byli wygrania w Kedzierzynie Kozlu i po wyrownanym spotkaniu przegrali 3:2. W formie jest Oliva, Muzaj i Kampa sa oni w stanie przeciwstawic sie goscia, ktorzy zapewnie beda brylowac na zagrywce, jesli Jastrzebianie zagraja dobrze w przyjeciu to bedziemy swiatkami ciekawego i wyrownanego spotkania. Over spokojnie do pokrycia przy 4 setach. Mecz pokaze Polsat Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
power30 18K

power30

Forum VIP
Również popieram granie handicapu punktowego/setowego w stronę JSW. Tak jak zostało wspomniane, sporo będzie zależeć od przyjęcia, które powinni zabezpieczyć Popiwczak oraz Touzinsky. Zresztą Oliva czy Muzaj z sytuacyjnych piłek też potrafią skończyć. Kampa to klasa podobna do Masnego, więc na jakości rozegrania na pewno nie stracili. W ostatnich 5. spotkaniach Jastrzębianie 4-krotnie urywali choćby seta, tak więc myślę iż warto iść w tym kierunku.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
To będzie ciekawa kolejka i spora moim zdaniem szansa na trafienie wysokich kursów:
Lubin - Skra tu bym stawiał na +1,5seta na Lubin, gdyż Lubin we własnej hali bardzo ciężko ograć, kurs 2,00
Bydgoszcz - Będzin tu widzę co najmniej +1,5seta po kursie 1,80 na Będzin z szansą nawet na zwycięstwo, Bydgoszcz to jakaś katastrofa, atakujący i rozgrywacze kiepscy
Częstochowa - Bielsko-Biała myślę że Bielsko ma mimo wszystko lepszych zawodników i stawiam +1,5seta na gości po kursie około 1,80
Gdańsk - Warszawa tu daje +1,5 seta na Warszawę po kursie 1,80 z szansą na zwycięstwo, Gdańsk gra słabo, Warszawie służy nadmorskie powietrze bo w zeszłym sezonie w Gdańsku wygrała 3-0,
Tak widzę tą kolejkę
 
R 13

rrr111

Użytkownik
To będzie ciekawa kolejka i spora moim zdaniem szansa na trafienie wysokich kursów:
Lubin - Skra tu bym stawiał na +1,5seta na Lubin, gdyż Lubin we własnej hali bardzo ciężko ograć, kurs 2,00
Bydgoszcz - Będzin tu widzę co najmniej +1,5seta po kursie 1,80 na Będzin z szansą nawet na zwycięstwo, Bydgoszcz to jakaś katastrofa, atakujący i rozgrywacze kiepscy
Częstochowa - Bielsko-Biała myślę że Bielsko ma mimo wszystko lepszych zawodników i stawiam +1,5seta na gości po kursie około 1,80
Gdańsk - Warszawa tu daje +1,5 seta na Warszawę po kursie 1,80 z szansą na zwycięstwo, Gdańsk gra słabo, Warszawie służy nadmorskie powietrze bo w zeszłym sezonie w Gdańsku wygrała 3-0,

Tak widzę tą kolejkę
Myśle iż połowa z tych betów nie ma racji bytu.
Skra wygra max 3-1 Lubin z Kielcami męczył bułe i zamiast 3-0 grał TB. Pupart to kula u nogi w Lubinie, Hain nijak się ma do takiego Lisinaca czy Kłosa. Na ataku przepasc na korzyść Skry. Ławka też lepsza w Skrze. Izi wygrana Skry.

Co do Gdańska. To wygraja. Dlaczego? Wawa to tylko Zagumny i Samik , reszta to plankton ligowy. Gdansk u siebie solidny a i ta &quot;6&quot; ma zdecydowanie wieksza jakosc niz &#39;6&quot;Polibudy. A i zmiennicy szczególnie na środku i ataku na korzyść Gdanska.

Co do meczu Czewy i Bydzi to tam sie wszsytko moze zdarzyc kazda z tych 4 ekip jest słaba w tej chwili ciezko przewidziec co im sie uwidzi zagrac.

Bardziej widze wygrana Radomia z 1 ligowym Szczecinem. Są u siebie w &quot;Kurniku&quot; do tego na głodzie i wkurzeniu po ostatnich porazkach. Szczecin to totalne nieporozumienie jak juz mowilem poziom 1 ligowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co do spotkania Lubina z Skra również spodziewam się dosyć pewnej wygranej Skry. Lubin owszem umie zaskoczyć co zresztą nie raz już pokazał w tym sezonie jednak jako całość jest znacznie lepsza Skra. Większy potencjał, doświadczenie oraz klasa zawodników.
Oby nie było takiego spotkania jak Skra - Resovia, gdzie każdy dawał zwyxiestwo Skry, a wiadomo jak.sie skończyło ;-)
Zwyxiestwo Skry @1.35
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
AZS Częstochowa - BBTS Bielsko Biała
@ 2.95 Uni BBTS
Jak nie teraz to kiedy, jak nie z nimi to z kim. Zwyczajnie Bielszczanie muszą się przełamać w Częstochowie. Skład personalny zdecydowanie lepszy po stronie BBTSu. Częstochowa jak dla mnie skompletowała najsłabszą ekipę. Seria 5 porażek 0:3 chluby bielsku nie przynosi to fakt, ale spotykają się dwa nieukrywajmy słabe zespoły z naszej rodzimej ligi. Nie zdziwię się jeżeli do końca będą walczyć aby nie znaleźć się w fazie playout. Częstochowianom wyraźnie brakuje nazwisk i ludzi ogranych na wysokim poziomie. Po cięciach finansowych jest to sklecione jak się dało. Najlepsi po zakończeniu poprzedniego sezonu odeszli : Redwitz, Patak, Bandero. W zamian na dobrą sprawę sprowadzono tylko Adamajtisa, który i tak szału nie robi. Po drugiej stronie siatki jak dla mnie zdecydowanie lepsi siatkarze, Bartos ( mistrz Francji ) Vemic ( mistrz Niemiec ) Storożiłow ( mistrz Hiszpanii ), do tego Janeczek z przeszłością w Resovii. 5 porażek to zbyt dużo, czas na zwycięstwo!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Pierwsze moje typy w dziale w nowym sezonie - do kolejki 6. dałem sobie czas na rozpoznanie ekip.
Na początek takie AKO
Lubin - Bełchatów (-1,5 seta) @ 1,79 ✅✅✅
Radom (-1,5 seta) - Szczecin @ 1,69 ✅✅✅
ako: 3,03 ✅✅✅
buk: 10bet
Skra pokazała moc z Gdańskiem, goląc ją łatwo do zera. Widać, że gra układa się tam coraz lepiej. O żadnych nowych kontuzjach nie słyszałem, więc będzie grał 1 skład. Cuprum wygrało z kim miało wygrać, zrobili niespodziankę na Resovii ale jaka jest drużyna z Rzeszowa każdy widzi/widział wczoraj w Jastrzębiu/zobaczy jeszcze nie raz.
Skra nie straci tu punktów.
Czarni na razie wyniki dużo słabsze niż mają na to potencjał, skład naprawdę ciekawy - mieszanka rutyny (Smith, Kohut), doświadczonych ligowców (Żaliński) i bardzo zdolnych, młodych chłopaków (Bołądź, Fornal, Kędzierski). Twór ze Szczecina zakontraktował właśnie 39-letniego mistrza olimpijskiego z Sydney (!) Veljko Petkovicia, który ma zadebiutować właśnie w Radomiu. Rozgrywający znany i wysokiej klasy ale totalnie niezgrany z drużyną. Reszta składu to albo gracze przeciętni albo mający lata świetności dawno za sobą. Ja tu widzę max. 1 set dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 70

rafa90

Użytkownik
Moim zdaniem to Lubin wygra ten mecz, u siebie są mocni, ciekawy skład. Parafrazując powyższą wypowiedż Skra jaka jest każdy widzi... Co by nie mówić to Resovia ograła Skrę za 3pkt. Skra pokazała siłę z Gdańskiem? Naprawdę? Gdańsk z Rzeszowem nie miał nic do powiedzenia(co prawda ugrał seta ale w innych nie zdobył nawet 20pkt), z Espadonem u siebie stracił seta, ale nie o nich... Skra zagrała fajny mecz z Zaksą, chociaż widać że w niej brakuje Tillie bo Deroo i Buszek to nie ta klasa. Z Espadonem mecz wygrany 3:0(przegrany przez walkower) - 2 sety na styku z tego co pamiętam, mecz z Warszawą też 3:0 ale wynik nie do końca odzwierciedla grę Skry. Dwoma słowami ich gra &quot;nie porywa&quot;.
Lubin to ciężki teren, skład mają naprawdę solidny, ich wyniki też niezłe. Łomacz przy dobrym przyjęciu będzie gubił blok Skry, ponadto w lubińskim bloku ładnie wygląda gra Boehme. Mój typ jest bardziej przeciwko Skrze, bo ich przyjęcie nie wygląda dobrze. Winiarski, Penczew i Bednorz kompletnie mnie nie przekonuje. Nie twierdzę że typ jest mega pewny ale myślę że ma duże szanse na powodzenie ????

Mój typ: Lubin 2.7 STS
Ponadto myślę że nie warto grać w Stronę Gdańska, a pewny wydaje się typ Gks-Zaksa 0:3 po kursie ok. 1.7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
power30 18K

power30

Forum VIP
Myśle iż połowa z tych betów nie ma racji bytu. Skra wygra max 3-1 Lubin z Kielcami męczył bułe i zamiast 3-0 grał TB. Pupart to kula u nogi w Lubinie, Hain nijak się ma do takiego Lisinaca czy Kłosa. Na ataku przepasc na korzyść Skry. Ławka też lepsza w Skrze. Izi wygrana Skry.
Pupart to tam ma głównie zabezpieczyć przyjęcie. Ofensywa będzie się głównie opierała na Tahcie i Kaczmarku. Zgodzę się, iż potencjał na środku w porównaniu do zeszłego sezonu się zmniejszył: Hain&lt;Możdzonek. Jednak doszło praktycznie tylko do jednej roszady, tak więc skład jest ze sobą świetnie zgrany. Każdemu zespołowi może się przydarzyć słabszy moment, zwłaszcza te 10. minutowe przerwy potrafią wybić z rytmu. Nikt raczej nie oczekiwał, aby Cuprum w każdym meczu po 3:0 wygrywał z teoretycznie słabszymi zespołami.
Cuprum wygrało z kim miało wygrać, zrobili niespodziankę na Resovii ale jaka jest drużyna z Rzeszowa każdy widzi/widział wczoraj w Jastrzębiu/zobaczy jeszcze nie raz. Skra nie straci tu punktów.
No jakoś gry na Skrę im wystarczyło i ograli ich w 4. setach ;) Oczywiście Resia była wówczas w innej formie. W tym meczu widzę, co najmniej 4. sety, a po cichu liczę iż Cuprum znowu sprawi niespodziankę.
over 179,5 pkt @ 1,79 Betgun ⛔
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Cuprum - Skra 2 1,35 Totomix ✅✅

Z telefonu i zaraz mecz. Popieram typy na Skre. Wydaje mi się, że decydujący bedzie wiekszy potencjal zmiennikow u gosci. Cuprum na pewno bedzie walczyl i mysle ze kluczowy bedzie 1 i 2 set. Skra rozkreca sie z meczu na mecz a Cuprum zaczal od chyba maksa co moze grac i teraz powinno to isc w dol. Widze dzisiaj wygrana gosci wynikiem 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
To i ja dam coś od siebie.

Czarni Radom - KS Espadon Szczecin
Radom -1.5 seta ✅
1.75
Unibet


O tym spotkaniu już napisał Philips i ja się w pełni zgadzam z tym typem. Szczecin bardzo wyraźnie odstaje od reszty drużyn w naszej lidze. Radom ma naprawdę niezły skład, ale wyniki w tym sezonie są bardzo mizerne. Jedyny pozytyw jest taki, że wygrali 3-0 z Czętochową, ugrali seta z Bielskiem i co ważna z Zaksą, a przegrali 2-3 z dobrze grającym w tym roku Effectorem. Espadon poza ugranym setem w Gdańsku, gra bardzo, bardzo słabo i nie sądzę, żeby byli dzisiaj w stanie ugrać 2 sety.


Gdańsk - Warszawa
over 3.5 seta✅
1.45
Betsson


Typ najbardziej banalny jak się da. O obu drużynach pisałem już jakiś czas temu. Dwie bardzo wyrównane drużyny. Tylko ostatni pojedynek między tymi drużynami skończył się w 3 setach, w pozostałych pojedynkach w ostatnich 3 sezonach mieliśmy zawsze minimum 4 sety.

Wątpię, że ktoś tu zamknie mecz w 3 setach.


Generalnie w temacie dzisiaj Plusliga znowu bez tajemnic i było 5/5 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce

Na papierze przed spotkaniem widać zdecydowaną przewagę po stronie Olsztyna. Olsztyn jak na razie ma bardzo dobry bilans - 4-2, przegrali tylko z JSW (2-3) i z Politechniką (1-3) - oba spotkania na wyjeździe.

Effector przez wielu przed sezonem był skazywany na pożarcie, ale radzą sobie na razie bardzo dobrze i aktualnie mają bilans 3-3. Co ciekawe, w każdym przegranym spotkaniu ugrali zawsze minimum 1 seta - 1-3 z Gdańskiem na wyjeździe, 2-3 z Jastrzębskim u siebie czy 2-3 z Cuprum u siebie.

Jak widać nie przegrali do 0 z drużynami, które moim zdaniem prezentują wyższy poziom od Olsztyna.

W Kielcach nie ma może wielkich nazwisk, ale jak widać powyżej, ich gra wygląda naprawdę nieźle i uważam, że stać ich dzisiaj na minimum 1 seta.

Typ podaję, bo mamy fajny kurs na Betsson. Dla porównania Unibet daje na ten typ 1.63, a Pinnacle 1.67.

Effector Kielce +2.5 ⛔
1.74
Betsson
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce
over 172,5 punkta 1,80 Bet365
Podzielam zdanie przedmówcy, z tym, że wykorzystam tutaj over puntkowy. Linia została wystawiona tak, że w przypadku 4 setów powinna zostać spokojnie pokryta, gdyż wystarczą nawet 3 sety do 18 i jeden do 19, a liczę na bardziej wyrównane potyczki. Olsztyn jak na razie gra świetnie, Gardiani ich poukładał, daje szanse młodym jak np. Śliwka czy Kochanowski, do tego dochodzą doświadczeni ligowcy Pliński czy Woicki na rozegraniu. Jest to ciekawy skład i mogą trochę namieszać, ale. No własnie. Grają jak narazie super, przegrali dwa mecze ale w 6 spotkaniach, ale poza Jastrzębskim nie mierzyli się z zespołem z górnej części tabeli. Kielce też wyglądają bardzo dobrze, mają mocnego Andricia na ataku czy niezłego Niemca Wohlfahrtstatera na środku. Nie oddali meczu bez wygranego seta, mają bilans 3-3 pokonując m.in. Czarnych. Effector także wygląda dobrze, a Olsztyn to nie jest taka nagle potęga, żeby ich rozbić 3-0. Liczę, na chociaż jeden set po stronie gości, a wtedy over powinien zostać pokryty.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Olsztyn - Effector Kielce
Effector Kielce +1.5 seta @3.35
Unibet ⛔⛔

6 w tabeli Olsztyn podejmuje 8 drużynę ligowej tabeli Effectora z Kielc.
13 punktów po stronie Indykpolu i 9 po stronie Kielczan.
Effector niesamowicie dobrze wszedł w sezon,chyba najlepiej w historii. Tylko w pierwszym meczu nie zapunktowali (1:3 z Gdańskiem), a potem w 5 kolejnych meczach zdobywali punkty:
3:2 z Czarnymi
2:3 z Jastrzębskim
3:0 z Katowicami
3:2 z Bydgoszczą
2:3 z Cuprum
W tej lidze każdy może wygrać z każdym, dlaczego więc na Kielczan że ugrają choć dwa sety i zapunktują jest tak wysoki kurs 3.35?! Do 1.28 na zwycięstwo za 3 pkt Indykpolu!
Skra wygrywa na wyjeździe w Zaksie, Zaksa przegrywa u siebie z Resovia, Resovia wygrywa w Skrze, Cuprum jedzie 3:0 u siebie Resovie by przegrać 0:3 ze Skrą która przegrała z ta Resovia.
Ta liga jest tak wyrównana że tu może być dosłownie każdy wynik a Kielczanie naprawdę dobrze rokują po kilku dotychczasowych meczach! I ugranie przez nich tych 2 setów na prawdę nie będzie niespodzianką a kurs jak najbardziej zachęca!

Wynik: 3:0
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Skra wygrywa na wyjeździe w Zaksie, Zaksa przegrywa u siebie z Resovia, Resovia wygrywa w Skrze, Cuprum jedzie 3:0 u siebie Resovie by przegrać 0:3 ze Skrą która przegrała z ta Resovia.
Dorzuć jeszcze remis Legii z Realem i zastanów się kto zyskał na tych wszystkich &quot;niespodziankach&quot;.
Ta granica punktowa jakoś podstępnie wystawiona na 172,5
Jak dla mnie szykuje się 3:0 z tego względu ze wyniki Kielczan sugerują że powalczą
E: ✅
Dziękuję za uwagę
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
power30 18K

power30

Forum VIP
Jutro też odbędzie się spotkanie awansem, w którym Jastrzębski Węgiel zmierzy się ze Skrą Bełchatów. JSW ponownie zaskoczyło w tym sezonie, gdyż niespodziewanie wygrali za 3. pkt z Resovią. Świetny mecz rozegrał Oliva oraz Muzaj. Zwłaszcza zadziwiająca była regularność Kubańczyka na ataku. Od tych dwóch graczy będzie sporo zależało. Natomiast Bełchatowianie zadziwiająco łatwo, bo w 3. setach wygrali z Lubinem. Jednak Cuprum nieco na własne życzenie oddał 1. seta. W zeszłym sezonie Bełchatowianie wygrali dopiero po tie-break&#39;u.
Jak widzicie jutrzejsze spotkanie? Wydaje mi się, iż dobrą opcją jest over setowy.
over 3,5 seta @ 1,51 Pinnacle ✅
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Wygrana Skry za 3 pkt. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. JW gra archaiczną siatkówkę. Muzay - Oliva, Oliva - Muzaj i co 10 piłka co Scotta czy środkowych. Skra ich zneutralizuję. Nie mówię o tym że jak się Muzaj czy Oliva zatnie to JW nie już kompletnie żadnych innych argumentów by nawiązać walkę ze Skrą.
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Typ: Skra @1,4 Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom