>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

iron77 2

iron77

Użytkownik
iron77, wiesz moze czy po graniu na zakladach mozna wyplacic ?
czy jakis obrot trzeba wykonac tak samo?
Liquid prosi przed wypłatą o grę w pokera. Lepiej było by więc, jeśli grasz tylko na zakładach, zostawić sobie na Party coś, i co jakiś czas ugrać tym w pokera po pare rh. Część kasy możesz wyjąć, tylko żebyś też coś na pokera zostawił ;)
 
T 0

trzcinek

Użytkownik
Mi wyskakuje taki komunikat: &quot;Your account has been temporarily frozen. Please contact uor customer support in order to clear security issues as soon as possible&quot;
Co ma zrobic?? Moze mial ktos taki przypadek?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mi wyskakuje taki komunikat: &quot;Your account has been temporarily frozen. Please contact uor customer support in order to clear security issues as soon as possible&quot;
Co ma zrobic?? Moze mial ktos taki przypadek?
jeśli jako-tako potrafisz powiedzieć coś po angielsku, zadzwoń na 00 800 7789 7537 (00 800 prty pker) - z numeru stacjonarnego połączenie jest całkowiecie za free, i powiedz jaki masz błąd (frozen account), potwierdzą tylko dane i odblokują konto

jeśli uważasz że nie masz absolutnie żadnej szansy sie dogadać z nimi, musisz poprosić kogoś żeby zadzwonił za Ciebie (musi mieć wszystkie dane, loginy, itp. podane w Party)

takie przypadki zdarzają się raz na jakiś czas, nie ma sie co martwić, jeśli wszystko było że tak powiem legalnie, na pewno odblokują konto
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
POMOCY .
niech mi ktoś pomoże nie moge sie połączyc z serwerem PartyPoker :/ przenosi mnie na jakąś stronek health coś tam. Niech mi ktoś pomoże będe wdzięczny ;/
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
witam
Zawalilem sprawe przy rejstracji do PartyPoker zadzwonil do mnie telefon (w tym momencie: http://www.party.nethandel.biz/foto/7.JPG) i automat poprosil o numer podany mi na stronce wrocilem do pokoju obczaic numer i z powrotem do telefonu ale automat sie rozlaczyl :-?
Probowalem ponowic krok ale napisalo ze jakis blad....
Co teraz robic zeby nie zaprzepascic tego?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
POMOCY .
niech mi ktoś pomoże nie moge sie połączyc z serwerem PartyPoker :/ przenosi mnie na jakąś stronek health coś tam. Niech mi ktoś pomoże będe wdzięczny ;/
wyszło jednak że chodziło tutaj o frozen account.
piotrek__17, napisz czy sprawa się wyjaśniła po telefonie
 
S 11

support75

Użytkownik
Potwierdzam.
Niestety koniec promocji.

Od siebie dodam ze kto sie rejestrowal dzisiaj juz kasy nie dostanie.
Wczoraj ostatni raz przyznawali bonus i na tym koniec.
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
Zawalilem sprawe przy rejstracji do PartyPoker zadzwonil do mnie telefon (w tym momencie: http://www.party.nethandel.biz/foto/7.JPG) i automat poprosil o numer podany mi na stronce wrocilem do pokoju obczaic numer i z powrotem do telefonu ale automat sie rozlaczyl
Probowalem ponowic krok ale napisalo ze jakis blad....
Jak pisalem wczesniej nie udalo mi sie do konca zarejstrowac, ale dostalem takiego maila od PartyPoker.com

Welcome to PartyPoker.com.

You can now play poker for money by making a deposit of just $10.00 USD. Plus, did you know our table stakes start as low as $0.02 USD?
Wiec chyba mam 10$ na koncie i teraz pytanie:

co moge zrobic z ta kasa? wyplacic czy grac...
zaznacze jeszcze ze zalezy mi na wyplacie
a jezeli moge tylko grac to na czym polecacie grac?

pozdrawiam
 
Do góry Bottom