>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8 kolejka Serie A 25.10.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Witam, oto moje propozycje odnośnie najbliższej kolejki Serie A:
Chievo - Milan -&gt; 2 (1.55)
Wyjazdowy mecz z Chievo będzie dla Milanu bardzo ważny. Po 4 meczach bez zwycięstwa, sytuacja Milanu wydaje się być nieciekawa.Wystarczy powiedzieć, że w tym momencie Milan traci do swoich największych konkurentów w wyścigu po tytuł, czyli Interu i Romy, odpowiednio 11 i 9 punktów. Jeśli Milan poważnie myśli o Scudetto
w tym sezonie, to powinien najbliższy mecz z Chievo wygrać. Moim zdaniem, ostatni sukces Chievo na Stadio Olimpico, w meczu z Romą, nie zmienia faktu, że jest to jedna z najgorszych ekip Serie A w tym sezonie. W przypadku tego meczu, nie powinien być dla Milanu przeszkodą fakt, że grają oni na wyjeździe, gdyż Chievo na własnym boisku
gra fatalnie, a frekwencja na ich stadionie jest jedną z najniższych w lidze. Sądzę, że niedzielna porażka z Palermo, była dla Milanu momentem przełomowym, który sprawi, że do jutrzejszego spotkania Milan podejdzie mocno zmotywowany i wygra ten mecz.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
AS Roma - Ascoli -&gt; 1 (1.25), over 2.5 (1.75)
Roma drugi raz z rzędu rozegra mecz na własnym boisku. W ostatnim meczu z Chievo, Rzymianie nie zachwycili i zdołali wywalczyć tylko 1 punkt. W jutrzejszym meczu nadarza się doskonała okazja do rehabilitacji, gdyż do Rzymu zawita Ascoli, które w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. Goście zajmują dopiero 19 pozycję w tabeli i ze zmotywowaną Romą raczej szans nie mają. Roma po dwóch kiepskich meczach, z Regginą i Chievo, zapewne będzie chciała wygrać, aby nie zmniejszać swojej przewagi nad Milanem i nie zwiększać straty do Interu. Tak więc, uważam Romę za zdecydowanego faworyta tego spotkania, lecz kurs niestety jest bardzo niski, ale myślę, że warto dodać to spotkanie do jakiegoś kuponu. :wink:
Jeśli chodzi o over, to kieruję się tym, że w tym sezonie, nie padł on jeszcze na Stadio Olimpico w meczach Romy, a najbliższe spotkanie będzie 5 meczem Romy w roli gospodarza. Poza tym, Ascoli jest zespołem bardzo słabym i myślę, że Roma jak najbardziej, jest w stanie strzelić mu kilka bramek. :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Roma powinna wygrać na lajcie, over chyba tez bedzie ale co do Milanu to bym się obawaił. Milan po aferze gra fatalnie, Chievo jest w miare mocne i na wyjezdzie bedzie milanowi bardzo ciezko. ostatnio przegrali z palermo na podobnym kursie i to u siebie i ja tu widze idealne 1:1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Chievo jest w miare mocne
Chievo w ostatnich sezonach było mocne, ale w tym sezonie zawodzi i to bardzo. Milan nie może wiecznie tracić punktów i musi w końcu coś wygrać. Milan nie wzmocnił się przed sezonem (trudno wzmocnieniem nazwać sprzedanie Shevy i zakup w jego miejsce Oliveiry), ale i tak jest wciąż dobrym zespołem i w końcu musi zacząć grać dobrze. Myślę, że z Chievo raczej dadzą radę.
 
carabus 0

carabus

Użytkownik
Jako kilkuletni już fan Milanu muszę z przykrością stwierdzić, że tak słabego składu nie mieli od dobrych kilku lat. Niestety przez udział w aferze korupcyjnej nie dokonano praktycznie żadnego transferu, a obrona nadaje się do wymiany już co najmniej od 1,5 roku. Świadczyć może o tym fakt, że zawodnicy typu Kaładze nie mieli jeszcze jakiś czas temu żadnych szans na występ w pierwszym składzie. Najwyższy już czas zrezygnować ze starszych graczy jak Maldini czy Cafu, że o Costacurcie nie wspomnę. Powinni oni być tylko uzupełnieniem dla nowych, młodych i zdolnych obrońców. Jedyną formacją, która w tej chwili prezentuje się w miarę korzystnie jest pomoc, gdzie króluje Kaka. Mam nadzieje, że w zimowym okienku transferowym działacze wezmą się do roboty i sprowadzą przynajmniej 5 dobrych zawodników, którzy wprowadzą do tego zespołu trochę świeżości, gdyż obecny skład gra praktycznie bez większych zmian od 2-3 lat. Biorąc pod uwagę powyższe moje wywody odradzam stawianie na Milan, gdyż mogą oni często tracić punkty nawet z słabszymi zespołami, co widać niestety ostatnio w lidze. Niby są faworytem w meczy z Chievo, ale bym się nie zdziwił gdyby ten mecz skończył się rezultatem 0:0. Dodatkowo Milan czekają w weekend derby Mediolanu, więc zawodnicy mogą się podświadomie oszczędzać na to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom