>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 kolejka Serie A 25.10.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Witam, oto moje propozycje odnośnie najbliższej kolejki Serie A:
Chievo - Milan -&gt; 2 (1.55)
Wyjazdowy mecz z Chievo będzie dla Milanu bardzo ważny. Po 4 meczach bez zwycięstwa, sytuacja Milanu wydaje się być nieciekawa.Wystarczy powiedzieć, że w tym momencie Milan traci do swoich największych konkurentów w wyścigu po tytuł, czyli Interu i Romy, odpowiednio 11 i 9 punktów. Jeśli Milan poważnie myśli o Scudetto
w tym sezonie, to powinien najbliższy mecz z Chievo wygrać. Moim zdaniem, ostatni sukces Chievo na Stadio Olimpico, w meczu z Romą, nie zmienia faktu, że jest to jedna z najgorszych ekip Serie A w tym sezonie. W przypadku tego meczu, nie powinien być dla Milanu przeszkodą fakt, że grają oni na wyjeździe, gdyż Chievo na własnym boisku
gra fatalnie, a frekwencja na ich stadionie jest jedną z najniższych w lidze. Sądzę, że niedzielna porażka z Palermo, była dla Milanu momentem przełomowym, który sprawi, że do jutrzejszego spotkania Milan podejdzie mocno zmotywowany i wygra ten mecz.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
AS Roma - Ascoli -&gt; 1 (1.25), over 2.5 (1.75)
Roma drugi raz z rzędu rozegra mecz na własnym boisku. W ostatnim meczu z Chievo, Rzymianie nie zachwycili i zdołali wywalczyć tylko 1 punkt. W jutrzejszym meczu nadarza się doskonała okazja do rehabilitacji, gdyż do Rzymu zawita Ascoli, które w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. Goście zajmują dopiero 19 pozycję w tabeli i ze zmotywowaną Romą raczej szans nie mają. Roma po dwóch kiepskich meczach, z Regginą i Chievo, zapewne będzie chciała wygrać, aby nie zmniejszać swojej przewagi nad Milanem i nie zwiększać straty do Interu. Tak więc, uważam Romę za zdecydowanego faworyta tego spotkania, lecz kurs niestety jest bardzo niski, ale myślę, że warto dodać to spotkanie do jakiegoś kuponu. :wink:
Jeśli chodzi o over, to kieruję się tym, że w tym sezonie, nie padł on jeszcze na Stadio Olimpico w meczach Romy, a najbliższe spotkanie będzie 5 meczem Romy w roli gospodarza. Poza tym, Ascoli jest zespołem bardzo słabym i myślę, że Roma jak najbardziej, jest w stanie strzelić mu kilka bramek. :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Roma powinna wygrać na lajcie, over chyba tez bedzie ale co do Milanu to bym się obawaił. Milan po aferze gra fatalnie, Chievo jest w miare mocne i na wyjezdzie bedzie milanowi bardzo ciezko. ostatnio przegrali z palermo na podobnym kursie i to u siebie i ja tu widze idealne 1:1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Chievo jest w miare mocne
Chievo w ostatnich sezonach było mocne, ale w tym sezonie zawodzi i to bardzo. Milan nie może wiecznie tracić punktów i musi w końcu coś wygrać. Milan nie wzmocnił się przed sezonem (trudno wzmocnieniem nazwać sprzedanie Shevy i zakup w jego miejsce Oliveiry), ale i tak jest wciąż dobrym zespołem i w końcu musi zacząć grać dobrze. Myślę, że z Chievo raczej dadzą radę.
 
carabus 0

carabus

Użytkownik
Jako kilkuletni już fan Milanu muszę z przykrością stwierdzić, że tak słabego składu nie mieli od dobrych kilku lat. Niestety przez udział w aferze korupcyjnej nie dokonano praktycznie żadnego transferu, a obrona nadaje się do wymiany już co najmniej od 1,5 roku. Świadczyć może o tym fakt, że zawodnicy typu Kaładze nie mieli jeszcze jakiś czas temu żadnych szans na występ w pierwszym składzie. Najwyższy już czas zrezygnować ze starszych graczy jak Maldini czy Cafu, że o Costacurcie nie wspomnę. Powinni oni być tylko uzupełnieniem dla nowych, młodych i zdolnych obrońców. Jedyną formacją, która w tej chwili prezentuje się w miarę korzystnie jest pomoc, gdzie króluje Kaka. Mam nadzieje, że w zimowym okienku transferowym działacze wezmą się do roboty i sprowadzą przynajmniej 5 dobrych zawodników, którzy wprowadzą do tego zespołu trochę świeżości, gdyż obecny skład gra praktycznie bez większych zmian od 2-3 lat. Biorąc pod uwagę powyższe moje wywody odradzam stawianie na Milan, gdyż mogą oni często tracić punkty nawet z słabszymi zespołami, co widać niestety ostatnio w lidze. Niby są faworytem w meczy z Chievo, ale bym się nie zdziwił gdyby ten mecz skończył się rezultatem 0:0. Dodatkowo Milan czekają w weekend derby Mediolanu, więc zawodnicy mogą się podświadomie oszczędzać na to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom