>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888.com World Snooker Championship, 19th Apr-5th May 2008

Status
Zamknięty.
W 0

wisniaso

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie Dohert&#39;ego. Czemu nikt nie podaje go w swoich typach?? Czyżby był w słabszej formie. Jak dla mnie to powinien spokojnie wygrać z Wenbo. W rankingu Doherty jest prawie 40 miejsc wyzej. Pytam poniewaz kusi mnie to spotkanie, ale nie znam sie na snookerze.??
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ken jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale mnie jakoś nie &#39;leży&#39; typ na niego. Coprawda zagrałem go, ale na takim lekkim tasiemcu pierwszorundowym. Jego przeciwnik dostał się przez kwalifikacje, pokonując tam Iana McCullocha co napewno było niespodzianką. Ostatnie turnieje Dohertego też nie najgorsze, więc formy zupełnie nie brakuje. Nie przyglądałem się bliżej tym zawodnikom, ponieważ jakoś nie uważam tego spotkania wartego grania za grusze pieniądze ;) Szanse daje 65-35 dla starszego i doświadczonego gracza.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Selby pokona Kinga chocby nie wiem co,Mark Williams to jest gracz ktorego nie powinno sie obstawiac:jezora: Ostatnio troche lepiej w Chinach ale watpie aby forma z przed latach wrocila. A Mark Davis? Niespodziewanie wdarl sie do MS z eliminacji i moze namieszac,troche lekcewazony gracz ja licze ze stac go na niespodzianke,lepiej brac Binghama lub Perrego.
&quot;Selby pokona Kinga chocby nie wiem co&quot; Niestety przegrał, ale niespodzianki się zdarzają, jak w każdym sporcie ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chyba niewielu spodziewało się takiego rozwoju sytuacji...
Ale po tym co zobaczyłem to cieszę się, że King przeszedł, bo pokazał bardzo dobrą grę w przeciwieństwie do Selby&#39;ego, który grał bezbarwnie, mylił się na stosunkowo prostych wbiciach i uśmiechał się do staruszek na trybunach...
W następnej rundzie zmierzy się z Ebdonem - mocno wierzę w jego wygraną.

Rozpoczął się pojedynek Murphy - Harold, miejmy nadzieję, że tu bez niespodzianek ;)
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Masz rację King grał znacznie lepiej i skuteczniej, podobała mi się jego gra, w Unibecie są już kursy na jego pojedynek z Ebdonem. Myślę, że kurs 2.22 wart ryzyka na Kinga, zadziwił mnie ten jego spokój, potrafił skutecznie wyjść z trudnych sytuacji , bardzo mało się mylił. Typuję Kinga za średnią stawkę, albo poczekam na handicap +1.5 dla Kinga, pewnie przy kursie ok 1.80 z wysoką stawkę.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
moze jakis specjalista sie wypowie szerzej na temat meczu Maguire&#39;a? Pamietam go z China Open, grał dobrze, warto na niego stawiac jutro?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Grać oczywiście warto - Maguire jest w świetnej formie. Gorzej z kursem bo wynosi on w granicach 1.30, ale typ jak najbardziej warty grania.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Maguire jak najbardziej. W China Open grał świetnie, nawet te 147 musi samo za siebie:-D Szkot powinien zajść wysoko, przecież nie przyjechał do Sheffield po to by odpaść w pierwszej fazie z Hamiltonem ... jest na tyle w dobrej formie że I faza jest tylko rozgrzewką i łapaniem rytmu gry.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Mi Selby popsuł kupon, bo miałem Selby+Murphy+Maquire , według mnie Maquire wygra to, ale będzie zacięty pojedynek. Szkoda tego Selbego, bo tak myślałem, że może mieć problemy z Kingiem, tylko chciałem szybciej wypłacić bonus ze Scandica i dodałem niepotrzebnie go. Nie zdziwię się jak to będą mistrzostwa świata niespodzianek, dlatego odpuszczam sobie granie za wyższe stawki.
W Sportingbecie polecam:
1. Peter Ebdon v Mark King (+2.5) 1.80 8/10
2. Peter Ebdon v Mark King 2.65 3/10
M. King wygrał z Selbym, to ma szanse z Ebdonem, który nic nie pokazał i jak stwierdził komentator eurosportu to nie Ebdon wygrał mecz tylko Cope przegrał. Proszę, o wypowiedzi ekspertów na temat mojego typu, bo ja dopiero zaczynam na poważnie interesować się snookerem.
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Od siebie proponuję dubla:

John Higgins - Ryan Day : 1 @ 1,47 (EXPEKT)
Shaun Murphy - Ali Carter : 1 @ 1,27 (EXPEKT)

AKO: 1,87

Myślę, że warto zagrać taki kuponik. Typ na Murphy&#39;ego wydaje się pewny po zwycięstwie z Haroldem 10:3. Natomiast Higgins pokonal Stevensa 10:5 co też nie jest złym wynikiem i myślę, że nie powinien mieć problemów z Day&#39;em (w końcu broni on tytułu mistrzowskiego). Chętnie poczytam wasze opinie na temat tych spotkań, ale osobiście daję tutaj 7/10.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja tylko dodam ze z Higginsem wiąże się ciekawa ewentualność (ew. poród jego żony = &quot;krecz&quot;;) ). Pozatym Higgins jednak nie grał super ze Stevensem. Mathew jest ostatnio w tragicznej formie i mecz z Johnem tylko to potwierdził. Nie wiem jednak jak zagrał Day, ale kojarzy mi się, że chyba nie było najgorzej.

Murphy jak najbardziej! Nie wiem jak wyglada drabinka, ale marzy mi sie finał Murphy-Maguire ???? .
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Murphy jak najbardziej! Nie wiem jak wyglada drabinka, ale marzy mi sie finał Murphy-Maguire ???? .
Spotykają się w półfinale.

Ebdon - King 2, 2.60
Ebdon - King, King +3,5 1,65

Mark King został sprawcą największej niespodzianki w 1 rundzie. Odprawił do domu aktualnego wicemistrza świata Marka Selbiego. Oglądałem mecz i muszę przyznać, że tak jak i komentatorów mnie również bardzo zaskoczyła wysoka forma Kinga. Przez cały sezon nie prezentował nic ciekawego a tu nagle w Sheffield taki skok formy. Bardzo pewny na wbiciach, z dużą skutecznością na bilach przez cały stół i świetnie budował brejki Mark King. Niezwykle umiejętnie dobierał czerwone. W końcówce meczu Selby wracał ale King ostatecznie odparł atak wygrywając 10-8 w ostatnim frejmie kończąc brejkiem ponad 70 przy trudnym układzie na stole. Kilka słów o Ebdonie. Horror z happy endem w 1 rundzie (10-9 z Copem) choć między Bogiem a prawdą to gdyby Cope wytrzymał ciśnienie i nie popełnił dwóch szkolnych błędów w ostatnim frejmie to Peter pożegnałby się z Crucible. Więc ja się skłaniam bardziej ku temu że to Cope przegrał a nie Ebdon wygrał. Jeśli Mark King pokaże takiego snookera jak z Selbym to mistrz świata z 2002 roku może się pakować.

Ebdon - King, under 22,5 frejmów, 1.65

W 2 rundzie gramy best of 25, czyli do 13 wygranych frejmów. Więc prosty rachunek, na over potrzeba by przegrany miał na koncie co najmniej 10 frejmów. 13-10 to wyrównany pojedynek. Osobiście widzę tutaj bardziej jednostronne widowisko. Próg dość wysoki, można zagrać.

Meczu Higginsa nie ruszam. Komentatorzy wspominali, że żona Johna ma na dniach wyznaczony termin porodu 3 dziecka i Higgins zapowiedział, że jeśli tylko dostanie informację na ten temat bez względu na zaawansowanie w turnieju rezygnuje i odchodzi od stołu. Tak, że nie ma sensu ruszać jego pojedynków.
Bingham, S - Perry, J 2 1.50; Perry -2,5 1.86
Perry planowo dziś zakończył zwycięsko swoje spotkanie z Dottem. Był faworytem i nie zawiódł. Nawet zaimponował można by powiedzieć - 3 setki w tym najwyższy jak na razie brejk w turnieju - 132. Perry walczy, żeby nie wypaść z szesnastki. Drabinka sprzyja wyniki bezpośrednich rywali również (i Stevens i Allen już odpadli). W walce o 1/4 finału przeciwnik najsłabszy z grona tych którzy awansowali. Bingham nie zagrał nic szczególnego w meczu z Davisem. Niestety wystarczyło ale jak wiadomo Davis - 6-krotny mistrz świata - triumfy święcił blisko 30 lat temu. Jednak w wieku 50 lat nie można oczekiwać jakiejś mega formy. Więc niech się cieszy Bingham bo miał szczęście w losowaniu. Teraz jednak Perry nie pozostawi złudzeń.
Murphy, S - Carter, A 1, 1.30; Murphy -4,5 2.0
Grałem z przekonaniem na Cartera w 1 rundzie polecając wszystkim jako peffke. Na szczęście weszło i Ali wymęczył 10-9 ale zawiódł mnie swoją grą na całej linii. Nie tego się spodziewałem. Murphy miał spacerek w 1 rundzie i teraz również na takowy się zanosi. Carter nie przygotował formy na MŚ a to w meczach z takimi zawodnikami jak Murphy kończy się tragicznie. Wysokie handi ale myślę, że zostanie pokryte spokojnie. Więcej jak 5 frejmów dla Cartera nie widzę.
Zastanawiam się jeszcze nad meczem Ding - Hendry. Na papierze niby faworytem młody Chińczyk ale Hendry zaimponował w meczu z Allenem. Podniósł się z kolan i teraz może być groźny. Najpewniej skończy się no bet, tylko na przyjemnym oglądaniu w TV.
Do usłyszenia.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
na jutro zamierzam zagrac gruboooooo (moze all in)
Murphy-Carter 1.27
Bingham-Perry 1.47
Robertson-Maguire ??

czekam nba dokonczenie meczu Maguira, i az expekt wystawi kurs na jego mecz.
Murphy i Maguire to moji dwaj zdecydowani faworyci, natomiast Perry także powinien dać sobie rade z Binghamem który szczęsliwie przeszedł pierfwszą runde.
Uwazam że Joe to zdecydowanie lepszy snookerzysta od Binghama i chyba wiele osob się ze mną zgodzi
 
K 0

korona191

Użytkownik
A moim zdaniem wyjadacz Ebdon wygra, ucinając całe gadanie o jego słabej formie. Z Higginsem sprawa ma się inaczej, albo będzie chciał wygrać &quot;dla dziecka&quot; albo będzie miał zaprzątaną głowę jego narodzinami i myślami będzie w szpitalu a na stole przegra. Ja jednak postawiłem na Higginsa.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ding Junhui - Marco Fu @ 1 ✅

Shaun Murphy - Dave Harold @ 1 ✅

Ronnie O&#39;Sullivan - Liu Chuang @ 1 ✅

Stephen Hendry - Mark Allen @ 1 ✅
Jak widać całkiem trafnie wytypowałem wyniki spotkań pierwszorundowych. Tylko Selby i Doherty mnie zawiedli, ale szczególnie do tego drugiego jak pisałem nie byłem przekonany. Natomiast bardzo pozytywnie jestem zaskoczony grą właśnie tych którzy pokonali w/w zawodników czyli Mark King i Liang. Tyle o ile Mark myślę, że wygra z Ebdonem, tak azjacie życzę najlepszego ale w następnej rundzie czeka na niego przeciwnik w nieco lepszej formie - mianowicie Joe Swail, który również trochę niespodziewanie &#39;gładko&#39; ograł Stephena Lee i z którym raczej już nie będzie tak łatwo, o ile łatwo w ogóle będzie. Słowa uznania dla niego za to co pokazał dotychczas. No i muszę o tym napisać. Ronnie Ronnie Ronnie - nieco pachniało zaciętością po pierwszej sesji, ale w drugiej od początku tempo dyktował O&#39;Sullivan, który jest w konkretnej formie, byleby tylko tej formy nie zaprzepaścić. Nie spodziewałem się również tak bardzo zaciętych derbów Azji. Dingowi w niektórych momentach oko chciało &#39;wyskoczyć&#39; z nerwów, ale na te najważniejsze chwile potrafił się skupić i wygrać decydującą partię. Shaun gładziutko, nie ma co się zachwycać - można było być tego pewnym na 90%. Niebawem może coś na drugą rundę.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Spotkanie : Higgins - Day
Typ:1
Kurs:1.55
Analiza: Uwazam za Johna za murowanego faworyta w dzisiejszym meczu,pokazal sie z dobrej strony w meczu ze Stevensem choc w 2 sesji troche leniwie ,byc moze ze wzgledu na to ze Mathew nie zmuszal Higginsa do jakies fenomenalnej gry, Day gra dobrze przez wieksza czesc sezonu aczkolwiek jest to gracz nieobliczalny ktory po swietnym meczu moze zagrac tragicznie, Higgins systematycznie bedzie sie rozkręcał w tych mistrzostwach i moze byc naprawde grozny, Day w meczu z Judgem nie pokazal nic specjalnego , Judge przegral ten mecz na wlasne zyczenie, w 2 sesji nie pokazal zupelnie nic i Day wykorzystal okazje. Higgins moze zalatwic Daya swoim opanowaniem ,spokojem doswiadczeniem i gra taktyczna, a wiadomo ze malo jest graczy ktorzy jak dostana szanse czyszczą tak dobrze jak ,,The Wizard of Wishaw&#39;&#39;. Mysle ze John bedzie kontrolowal ten mecz od poczatku do konca i wygra pewnie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Notka do typu maroona:
Z analizą się zgadzam i z tym, że Higgins jest faworytem i raczej nic się tu nie powinno złego przydarzyć. Drugą i chyba istotniejszą sprawą jest to, że jak wiemy zegar tyka i nie wiadomo jak się miewa żona Johna ???? Więc radzę przed postawieniem tego za grubszą kasę dowiedzieć się jak rozliczą to spotkanie Wasi bukmacherzy w przypadku poddania gry przez Higginsa.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Kurs na Higginsa jest ciekawy bo zazwyczaj powyżej 1,50 ale ja tego meczu nie zagram. Tak jak pisał michau żona Johna ma rodzić a ten zapowiedział że wtedy jedzie do żony:-D To nie pierwszy poród jego małżonki ale on wrazie czego opusza Sheffield i jedzie do niej. Jak na profesjonaliste i w czasie Mistrzostw Świata powinien pozostać. Jego wybór ...

Ryan Day - ja bym go wcale tak nie skreślał, zdaje mi się że Walijczyk powalczy z aktualnym mistrzem. Grał łądnie w China Open, a teraz w pierwsej rundzie w kontrolowany sposób przeszedł do drugiej. Ciekawi mnie jak się teraz zareprezentuje, bo ja uważam że w pierwszym meczu nie odkrył wszystkich kart jakie ma do dyspozycji. Nie zdziwie się jak dojdzie do sytuacji że wygra Ryan Day.
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Szczerze, zastanawiałem się nad typem na Higginsa, ale w końcu z niego zrezygnowałem. Po pierwsze, ta sytuacją z porodem może wszystko diametralnie odmienić, po drugie sama myśl, że aktualny mistrz świata może mieć niedługo dzidziusia, może spowodować u niego drżenie rąk ;)

A dzisiaj oglądając pierwszą sesję jego pojedynku z Dayem, tylko utwierdziłem się w mojej decyzji. Mimo dobrego startu i utrzymania prowadzenia, Higgins nie przewyższał dziś jakoś specjalnie Ryana i uważam, że ten pojedynek może być wyjątkowo zaciekły i być może zakończy się niespodzianką. No ale to tylko moje skromne zdanie, a prawdy dowiemy się dopiero na dnaich ???? W każdym razie trzymam kciuki za Higginsa, bo po prostu chłopa lubie ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
D. Junhui-S. Hendry =&gt; 2✅✅✅

Kursy:1,50-2,38

Ten mecz jest wielkim sprawdzianem dla obu graczy. Ding w swoim drugim starcie w Crucible Theatre przeszedł do drugiej rundy. Nie było mu łatwo z Marco Fu, wygrał dopiero w 19 freamie po dramatycznym spotkaniu. Oglądając gre dwóch azjatów chińczyk jakoś mnie nie zachwycił. Zbyt często się mylił i zabrakło jego wielkiego atutu, a mianowicie precyzji. Junhui jak się mylił na wbiciach to były snookerowe kilometry. Nerwy były górą i gra nie układała się po mysli Dinga. Stephen Hendry po świetnym meczy z Markiem Allenem może czuć się pewny swego. Jego doświadczenie i dojrzałość gry powinna przemawiać jutro na jego korzyść. Szkot po tym jak dogonił Allena i wygrał mecz musi być dobrze nastawiony psychicznie. Morale zapewne wzrosły i Hendry powinien grać swoje. W pierwszej fazie widac było że wbicia były czyste i było mało błędów. Kursy są dla mnie śmieszne bo są za niskie na Dinga a za wysokie na Hendry&#39;ego:-D Spotkanie tych dwóch panów może być zacięte i może potrwa do 25 freama, wcześniej rozegrali wszystkie możliwe ???? , i ja uważam że górą będzie Hendry. Te mistrzostwa ładnie pokazują, że starzy mistrzowie to klasa i zawsze mogą się przebudzić i wygrywać.

Mój typ: Stephen Hendry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom