>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
Normalnie powinni wypłacić nawet bez weryfikacji
Tzn w moim przypadku tak było a teraz nie wiem z jakiej okazji dostałem limity na wszystkich ruskach po 46 zł na zakład a nic grubego nie trafiłem 🫣
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Normalnie powinni wypłacić nawet bez weryfikacji
Tzn w moim przypadku tak było a teraz nie wiem z jakiej okazji dostałem limity na wszystkich ruskach po 46 zł na zakład a nic grubego nie trafiłem 🫣




chciałem się dowiedzieć jak obstawiać żeby nie dostać limitu?. Chyba trzeba obstawiać tylko zdarzenia na żywo ale nie wiem czy mam rację
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Nie wiem na jakiej zasadzie limity dają mi przeszło bezpośrednio z 1xbet a na tym starz to grałem parę razy tylko
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)
 
W 0

wrakus

Użytkownik
Limity tez juz mam bo wygralem ich 300 zl bonus i lacznie jestem juz jakies 7k na plusie, stawka 400 zl ako od 4 max za wiecej juz nie moge hahaha, a karta Skrill zamowiona juz sie odblokowalo
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)

Wiem że limity przechodzą między tymi klonami i swoją drogą nie widzę żadnego sensu na zakładanie konta np. w 20 bet,22 bet i.t.d skoro kursy są tam nieco mniejsze niż w starz888 które są takie same jak w 1xbet. Jak ktoś ma zakładać pierwsze konto na tym sofcie i się zastanawia nad wyborem Starz888 i np. 22 bet to nie ma sensu rejestrować się gdziekolwiek indziej niż 888starz. skoro się będzie bujać na niższych kursach. a limity jak mają się pojawić to i tak się pojawią .
Nie wiem na jakiej zasadzie ich traderzy przyznają limity ja gram głównie na live i wydaje mi się że wtedy trudniej im sprawdzić czy ktoś gra surebety.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)

Wiem że limity przechodzą między tymi klonami i swoją drogą nie widzę żadnego sensu na zakładanie konta np. w 20 bet,22 bet i.t.d skoro kursy są tam nieco mniejsze niż w starz888 które są takie same jak w 1xbet. Jak ktoś ma zakładać pierwsze konto na tym sofcie i się zastanawia nad wyborem Starz888 i np. 22 bet to nie ma sensu rejestrować się gdziekolwiek indziej niż 888starz. skoro się będzie bujać na niższych kursach. a limity jak mają się pojawić to i tak się pojawią .
Nie wiem na jakiej zasadzie ich traderzy przyznają limity ja gram głównie na live i wydaje mi się że wtedy trudniej im sprawdzić czy ktoś gra surebety.
Tu nie ma filozofii. Wygrywasz to masz limity😁 Obecnie wszytkie buki limitują tak samo. Czy to Ruski, Unibet, Fortuna czy STS. Jak grasz pre mało popularne ligi to kilka typów i limit. Nawet jak jesteś na minusie.
 


Zgodnie z postanowieniami Ustawy o usługach i rynkach finansowych z 2000 r. (Promocja finansowa) (nowelizacja), Rozporządzenie z 2023 r., obowiązujące od dnia 8 października 2023 r., Skrill ma obowiązek wykluczyć wszelkie transakcje kryptowalutami (zgodnie z definicją w Warunkach  korzystania z kryptowalut Skrill ) z całkowitego wolumenu kwalifikujących się transakcji (sekcja 2 Warunków programu Skrill VIP ) oraz aby wykluczyć zapewnianie niższych preferencyjnych opłat za transakcje kupna/sprzedaży kryptowalut dla poziomów Silver, Gold i Diamond VIP. Wyłączenia te mają zastosowanie wyłącznie do posiadaczy kont Skrill zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

W związku z tym aktualizujemy Warunki programu Skrill VIP i stronę „Nasze opłaty” . Zmiany wejdą w życie 19 stycznia 2024 r., a akceptując poniższe warunki, wyrażasz także zgodę na nowe warunki, które będą regulować nasze relacje z Tobą oraz sposób, w jaki zapewniamy Ci Warunki programu Skrill VIP .

Możesz zapoznać się z nowym Regulaminem programu Skrill VIP , klikając powyższy link. Skorzystaliśmy również z okazji, aby przedstawić Państwu podsumowanie zmian poniżej:
  • W sekcji 8 do wyłączeń definicji transakcji kwalifikujących się dodano następujący punktor: „Transakcje kryptowalutowe dokonywane przez posiadaczy kont Skrill zamieszkałych w Wielkiej Brytanii i/lub posiadających konto Skrill zarejestrowane w Wielkiej Brytanii”.
Na stronie „Opłaty” standardowa opłata za kupno i wysyłkę kryptowaluty obowiązuje wszystkich posiadaczy kont Skrill VIP na poziomie Srebrnym, Złotym i Diamentowym, będących rezydentami i posiadających konto zarejestrowane w Wielkiej Brytanii. Dodaje się następujący przypis: „Niższe, preferencyjne opłaty za transakcje kupna/sprzedaży kryptowalut nie są dostępne dla posiadaczy kont Skrill VIP na poziomie Silver, Gold i Diamond, zamieszkałych w Wielkiej Brytanii i/lub posiadających konto Skrill zarejestrowane w Wielkiej Brytanii.”

To znaczy że od 19 stycznia nie będzie można dokonywać wpłat na 888 poprzez skrilla?

 
J 0

Juzek87

Użytkownik
Cześć wszystkim
Założyłem konto na 888starz , przelałem pieniądze przez e- portfel Skrill , obruciłem tą całą wpłatą przy minimalnym kursie 1.1 tak jak kazali i chcąc wypłacić wygraną gotówkę już 8 razy "" Odrzucono "" przelew
Czy ma ktoś podobne problemy z nimi tak samo jak ja ?
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
SPECJALNY BONUS DLA GRUBYCH RYB😎
Dokonujesz depozytu minimum 1000 euro za pomocą kryptowaluty , otrzymujesz 10% bonusu bez obrotu🤯
Np. Wpłacisz 1000 euro a na konto krypto walutowe saldo dodajemy 100 euro.
*Konto w walucie krypto tworzysz w ustawieniach konta
, więcej informacji można uzyskać prywatnie, wysyłając do mnie wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom