>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

888starz

kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
Normalnie powinni wypłacić nawet bez weryfikacji
Tzn w moim przypadku tak było a teraz nie wiem z jakiej okazji dostałem limity na wszystkich ruskach po 46 zł na zakład a nic grubego nie trafiłem 🫣
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Normalnie powinni wypłacić nawet bez weryfikacji
Tzn w moim przypadku tak było a teraz nie wiem z jakiej okazji dostałem limity na wszystkich ruskach po 46 zł na zakład a nic grubego nie trafiłem 🫣




chciałem się dowiedzieć jak obstawiać żeby nie dostać limitu?. Chyba trzeba obstawiać tylko zdarzenia na żywo ale nie wiem czy mam rację
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Nie wiem na jakiej zasadzie limity dają mi przeszło bezpośrednio z 1xbet a na tym starz to grałem parę razy tylko
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)
 
W 0

wrakus

Użytkownik
Limity tez juz mam bo wygralem ich 300 zl bonus i lacznie jestem juz jakies 7k na plusie, stawka 400 zl ako od 4 max za wiecej juz nie moge hahaha, a karta Skrill zamowiona juz sie odblokowalo
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)

Wiem że limity przechodzą między tymi klonami i swoją drogą nie widzę żadnego sensu na zakładanie konta np. w 20 bet,22 bet i.t.d skoro kursy są tam nieco mniejsze niż w starz888 które są takie same jak w 1xbet. Jak ktoś ma zakładać pierwsze konto na tym sofcie i się zastanawia nad wyborem Starz888 i np. 22 bet to nie ma sensu rejestrować się gdziekolwiek indziej niż 888starz. skoro się będzie bujać na niższych kursach. a limity jak mają się pojawić to i tak się pojawią .
Nie wiem na jakiej zasadzie ich traderzy przyznają limity ja gram głównie na live i wydaje mi się że wtedy trudniej im sprawdzić czy ktoś gra surebety.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Było już wałkowane wiele razy na forum - wszystkie kacapy przenoszą limity (888starz, 22bet, 1xbet, megapari, betonyou, parpesa, spinbetter itd.)
Limity przechodzą m.in przez: e-mail, numer telefonu, dane, adres IP, adres portfela lub krypto, urządzenie (zależne od przeglądarki) - i pewnie są jeszcze jakieś inne metody których ta ichniejsza mafia używa :)

Wiem że limity przechodzą między tymi klonami i swoją drogą nie widzę żadnego sensu na zakładanie konta np. w 20 bet,22 bet i.t.d skoro kursy są tam nieco mniejsze niż w starz888 które są takie same jak w 1xbet. Jak ktoś ma zakładać pierwsze konto na tym sofcie i się zastanawia nad wyborem Starz888 i np. 22 bet to nie ma sensu rejestrować się gdziekolwiek indziej niż 888starz. skoro się będzie bujać na niższych kursach. a limity jak mają się pojawić to i tak się pojawią .
Nie wiem na jakiej zasadzie ich traderzy przyznają limity ja gram głównie na live i wydaje mi się że wtedy trudniej im sprawdzić czy ktoś gra surebety.
Tu nie ma filozofii. Wygrywasz to masz limity😁 Obecnie wszytkie buki limitują tak samo. Czy to Ruski, Unibet, Fortuna czy STS. Jak grasz pre mało popularne ligi to kilka typów i limit. Nawet jak jesteś na minusie.
 


Zgodnie z postanowieniami Ustawy o usługach i rynkach finansowych z 2000 r. (Promocja finansowa) (nowelizacja), Rozporządzenie z 2023 r., obowiązujące od dnia 8 października 2023 r., Skrill ma obowiązek wykluczyć wszelkie transakcje kryptowalutami (zgodnie z definicją w Warunkach  korzystania z kryptowalut Skrill ) z całkowitego wolumenu kwalifikujących się transakcji (sekcja 2 Warunków programu Skrill VIP ) oraz aby wykluczyć zapewnianie niższych preferencyjnych opłat za transakcje kupna/sprzedaży kryptowalut dla poziomów Silver, Gold i Diamond VIP. Wyłączenia te mają zastosowanie wyłącznie do posiadaczy kont Skrill zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

W związku z tym aktualizujemy Warunki programu Skrill VIP i stronę „Nasze opłaty” . Zmiany wejdą w życie 19 stycznia 2024 r., a akceptując poniższe warunki, wyrażasz także zgodę na nowe warunki, które będą regulować nasze relacje z Tobą oraz sposób, w jaki zapewniamy Ci Warunki programu Skrill VIP .

Możesz zapoznać się z nowym Regulaminem programu Skrill VIP , klikając powyższy link. Skorzystaliśmy również z okazji, aby przedstawić Państwu podsumowanie zmian poniżej:
  • W sekcji 8 do wyłączeń definicji transakcji kwalifikujących się dodano następujący punktor: „Transakcje kryptowalutowe dokonywane przez posiadaczy kont Skrill zamieszkałych w Wielkiej Brytanii i/lub posiadających konto Skrill zarejestrowane w Wielkiej Brytanii”.
Na stronie „Opłaty” standardowa opłata za kupno i wysyłkę kryptowaluty obowiązuje wszystkich posiadaczy kont Skrill VIP na poziomie Srebrnym, Złotym i Diamentowym, będących rezydentami i posiadających konto zarejestrowane w Wielkiej Brytanii. Dodaje się następujący przypis: „Niższe, preferencyjne opłaty za transakcje kupna/sprzedaży kryptowalut nie są dostępne dla posiadaczy kont Skrill VIP na poziomie Silver, Gold i Diamond, zamieszkałych w Wielkiej Brytanii i/lub posiadających konto Skrill zarejestrowane w Wielkiej Brytanii.”

To znaczy że od 19 stycznia nie będzie można dokonywać wpłat na 888 poprzez skrilla?

 
J 0

Juzek87

Użytkownik
Cześć wszystkim
Założyłem konto na 888starz , przelałem pieniądze przez e- portfel Skrill , obruciłem tą całą wpłatą przy minimalnym kursie 1.1 tak jak kazali i chcąc wypłacić wygraną gotówkę już 8 razy "" Odrzucono "" przelew
Czy ma ktoś podobne problemy z nimi tak samo jak ja ?
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
SPECJALNY BONUS DLA GRUBYCH RYB😎
Dokonujesz depozytu minimum 1000 euro za pomocą kryptowaluty , otrzymujesz 10% bonusu bez obrotu🤯
Np. Wpłacisz 1000 euro a na konto krypto walutowe saldo dodajemy 100 euro.
*Konto w walucie krypto tworzysz w ustawieniach konta
, więcej informacji można uzyskać prywatnie, wysyłając do mnie wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom