>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

K 4,7K

kajo88

Użytkownik
Oby ci wszystkie wypłaty zapierdalali za bycie zjebem robiącym multikonta i grającym jakieś 8 ligi ustawki na tenisa stołowego, potem wychodzi szydło z worka jak konto banuja limity się pojawiają. Słusznie kombinatorów powinni jebac do spodu.
Post automatycznie złączony:


Pokaż załącznik 32319
Do przewidzenia to było. Jesteś zwykłym kombinatorem a mnie od ruskich onuc wyzywasz bo nie znasz pojęcia setki, tysiące złotych w kontekście ze po prostu i małe i duże kwoty dochodziły zawsze bez problemu w 10 minut na jetona ale ja nie miałem 100 kont tylko od początku jedno i gram tenisa, pl i nba.
Kacap płaci takim fejk kontom nadal w BTC? Bo słyszałem że ostatnio opłacali jakiś małolatów którzy mieli wysadzić pociąg z bronią jadący na Ukrainę - stawki jakoś równowartość 100-150 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Nie chcę tu bronić buka ale opisana sytuacja w 95% świadczy o tym że jest to multikonto albo grane są jakieś szemrane mecze. Każdy zawsze pisze że pierwsze konto itp ale wszyscy wiedzą jak to wygląda😉 Oczywiście zdarzają się przypadki konfiskaty ale to nie wprzypadkach gdy ktoś ugrywa 2kzl. Może masz konto u klona i grałeś na tym samym IP albo telefonie.Buki to szybko wyłapują. A może naprawdę miałeś wielkiego pecha. Starz potrafi robić mocno pod górkę ale koniec końców kasę mi wypłacali na różnych kontach.
 
Ostatnia edycja:
L 381

Lukosbukos

Użytkownik
Nie chcę tu bronić buka ale opisana sytuacja w 95% świadczy o tym że jest to multikonto albo grane są jakieś szemrane mecze. Każdy zawsze pisze że pierwsze konto itp ale wszyscy wiedzą jak to wygląda😉 Oczywiście zdarzają się przypadki konfiskaty ale to nie wprzypadkach gdy ktoś ugrywa 2kzl. Może masz konto u klona i grałeś na tym samym IP albo telefonie.Buki to szybko wyłapują. A może naprawdę miałeś wielkoego pecha. Starz potrafi robić mocno pod górkę ale koniec końców kasę mi wypłacali ma różnych kontach.
No to w takim razie wychodzi na to, że miałem wielkiego pecha, bo tak jak napisałem była to moja pierwsza przygoda z tą firmą. Naprawdę nie mam powodu żeby tu ściemniać. Jakbym faktycznie coś kombinował i by nie pykło, to trudno, przynajmniej bym wiedział, że za coś. Ale najgorsze właśnie, że poprostu najzwyczajniej w świecie mnie okradli…
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
No to w takim razie wychodzi na to, że miałem wielkiego pecha, bo tak jak napisałem była to moja pierwsza przygoda z tą firmą. Naprawdę nie mam powodu żeby tu ściemniać. Jakbym faktycznie coś kombinował i by nie pykło, to trudno, przynajmniej bym wiedział, że za coś. Ale najgorsze właśnie, że poprostu najzwyczajniej w świecie mnie okradli…
No to miałeś poprostu pecha. Czasami jest też tak jak jesteś u kogoś i korzystasz z jego wi fi i on też ma konto u tego samego buka. Były takie przypadki nawet w pl bukach że paru gości razem piło u kumpla i wszyscy się logowali z jego wi fi i STS wszystkim konta zamknął posadzajac, że to multikonto tego jednego gościa. No są różne przyczyny. Ale może miałeś poprostu pecha.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Hej, czy normalna jest weryfikacja u ruska z dowodem?

Przy wyplacie poprosili o wyslanie skanow dowodu obustronnie i chcialbym sie dowiedziec, czy to norma, czy moze maja mnie za podejrzanego?
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Coś z depozytami rano padło. Natomiast Jeton zniknął wogole w tej chwili z opcji depozytow/wypłat.
Ja cały czas mam jeton jako możliwość wpłaty/wypłaty pieniędzy



Pytanie mam jak to unich jest z tymi stawkami VIP. Chciałem dzisiaj zagrać grubo, bo udało mi się znaleźć surebet tutaj i na unibecie. Zagrałem stavvkę VIp ponad 2500 zł, było w realizacji, ale później zakład został zwrócony. Na czym to dokładnie polega i kiedy z tego można skorzystać?
 
W 0

wrakus

Użytkownik
Pytam tutaj bo nikt mi niestety nie odpowiedzial, jak dzialaja wyplaty skrill powiedzmy ze wygralem 2400 z 250 i chcialbym wyplacic na konto, jak to "bezpiecznie" zrobic
 
Do góry Bottom