>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Ekstraklasy (18-21.09.2015)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ruch - Legia 1X 2,15 1-4⛔ bet365

Legia będzie po meczu wyjazdowym w LE. Teren w Chorzowie nigdy nie był łatwy do zdobycia dla Warszawiaków. Ruch po wygranej z Gornikiem Zabrze napewno przystąpi do meczu z Legią z wielkim animuszem i postara się o kolejną wygraną. Chorzowianie póki co 4 wygrane 1 remis i 3 porażki z tym,że u siebie mają bilans 3-1-1. Ruch u siebie pokonał m.in. dotychczasowego lidera z Gliwic 2-0. Legia ostatnie 2 remisy i tak naprawdę z perspektywy tych meczu to może być zadowolona że zdobyła 2pkt. Wiadomo jak nasze kluby grają po meczach w pucharach dlatego gram na Niebieskich bo kurs naprawdę zachęcający a i forma też w ostatnim czasie dobra.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.95
Buk: Betsson

Wynik: 2:0 ✅


9. kolejka ekstraklasy zainauguruje nam w Zabrze gdzie tamtejszy Górnik podejmować będzie ekipę Śląska. Każdy kto patrzy na ten typ pewnie sobie myśli, że zwariowałem. Ja jestem jednak innego zdania. Górnicy dalej zajmują ostatnie miejsce w tabeli i po ostatniej porażce z Ruchem czas zacząć wygrywać bo sytuacja jest dramatyczna. Wracając do ostatniego meczu z Ruchem, to gospodarze mieli kilka przebłysków lecz zabrakło szczęścia żeby umieścić piłkę w siatce. Jutro myślę, że również stworzą sobie kilka sytuacji, a piłka znajdzie miejsce w bramce. Na dodatek liczę na rotacje w składzie. Od pierwszy minut chciałbym zobaczyć Dźwigałe oraz na prawej obronie Vidanova. Dodam, że Śląsk nie wygrał w Zabrzu od 04.12.2011! Mam nadzieje, że ta passa będzie dalej podtrzymana.

20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Krakow
Typ: 2 Handicap (0-1)
Kurs: 1.65
Buk: Betsson

Wynik: 4:2 ⛔


Trochę jestem zdziwiony, że na gości mamy tak duże kursy. Obie drużyny o dziwo radzą sobie dobrze lecz ja w drużynie Cracovii widzę faworyta tego spotkania. Goście na ostatnich pięć spotkań na wyjeździe nie przegrali ani razu. Na dodatek ich ostatnie dwa spotkania w Lubinie były na korzyść Pasów. Zagłębie już sprawiło parę niespodzianek min. ogrywając Lecha czy remisując z Legią. Jutro jednak przed nimi kolejna ciężka przerwa i czy sprawią niespodziankę jako beniaminek?. Oby nie!

drugi typ na to spotkanie:
Obie drużyny strzelą gola - tak
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Moim zdaniem akurat z Ruchem Legia ma zwykle bardzo duzo sytuacji i nawet biorac, pod uwage, że to mecz po pucharach powinna wygrac.
Dużo sytuacji a mało bramek strzelają Niebieskim.
8 meczy ostatnich i 8 strzelonych goli więc to nie jest jakiś spory wyczyn.


 
W 115

werg

Użytkownik
W jednym z dwóch piątkowych spotkań na Dialog Arenie Zagłębie Lubin zmierzy się z Cracovią Kraków. Obydwa zespoły zgromadziły jak do tej pory w ośmiu kolejkach po dwanaście punktów. Cracovia zajmuje piąte miejsce i wyprzedza Miedziowych o jedną pozycję dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Podopieczni Piotra Stokowca na własnym terenie mają bilans 2-1-1 a stosunek bramek 6-5. Pasom w tym sezonie nie wychodzi gra przy Kałuży za to na wyjeździe prezentują się znakomicie i są liderem, wygrali trzy mecze i zremisowali jeden, strzelili sześć bramek a stracili zaledwie jedną. Ze względu na to, że Zagłębie poprzedni sezon spędziło na zapleczu Ekstraklasy nie mogliśmy obserwować meczów pomiędzy opisywanymi zespołami w sezonie 2014/15 co nie znaczy, że nie grali oni ze sobą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. W ostatnich latach mieliśmy sześć takich pojedynków a ich bilans 1-2-3, patrząc od strony gospodarza dzisiejszego meczu. Lubinianom jak do tej pory nie udało się odnieść zwycięstwa na własnym boisku nad Krakowianami, biorąc pod uwagę kolejność meczów od tego rozgrywanego najpóźniej wyniki przedstawiają się następująco (1-1, 0-1, 1-2). Wspomnę jeszcze o średniej goli na mecz obydwu teamów w tym sezonie u Miedziowych wynosi ona 2,9 a u Pasów 2,4.Ciężko jest w tym spotkaniu postawić na którąkolwiek ze stron ja optował bym raczej przy bramkowym remisie ze wskazaniem na zespół Cracovii mając na uwadze to jak w tym sezonie grają oni na obcym terenie i to, że z Zagłębiem jeszcze w na wyjeździe nie przegrali.

Remis lub Cracovia kurs: 1,70 buk: Bet365
Obie drużyny strzelą: Tak kurs: 1,90 buk: Sportingbet

W pierwszym sobotnim meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmować będzie Pogoń Szczecin. Mało kto się spodziewał, że beniaminek z niespełna ośmiuset osobowej wsi będzie radził sobie tak dobrze i po ośmiu kolejkach będzie zajmował dziewiąte miejsce z dwunastoma punktami na koncie. Podopieczni Piotra Mandrysza są bezkompromisowi cztery razy wygrali i tyle samo razy przegrali. Na stadionie w Mielcu w trzech meczach zgarnęli pełną pulę. Portowcy dobrze weszli w sezon są na drugiej pozycji z czternastoma punktami jak do tej pory nie zaznali goryczy porażki trzy razy wygrywając i pięć razy remisując. Na poziomie Ekstraklasy będzie to pierwsze spotkanie obydwu zespołów, jednak w pierwszej lidze przyszło im się mierzyć czterokrotnie, bilans tych spotkań jest korzystny dla Niecieczan, którzy dwa razy ograli Pogoń na wyjeździe (1-3, 0-2) a u siebie przegrali 1-2 i zremisowali 1-1. Osobiście spodziewam się tutaj, że zobaczymy bramki dla każdej ze stron, co prawda Termalica straciła tylko jedną bramkę w Mielcu przy siedmiu strzelonych. Pogoń na wyjeździe w czterech meczach straciła pięć goli i aż siedmiokrotnie aplikowała piłkę do bramki rywali.

Obie drużyny strzelą: Tak kurs: 1,90 Buk: Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Jagielonia - Lech
typ: Jaga DNB @ 2.1✅

Lech w dzisiejszym meczu z Belenese tylko potwierdził w jak beznadziejnej jest formie. jak narazie to oni powinni dostarczac pkt. Do meczu buki skorygują kursy i to Jaga bedzie faworytem
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Górnik - Śląsk 1
Niecierza - Pogoń 1
ogólny kurs: 5,7
buk: STS

Uzasadnienie jest jedno - sądzę, że ta kolejka przerwie dwie bardzo długie serie, jedna bez zwycięstwa, a druga bez porażki. Czy Pogoń to Barcelona, że nikt nie może im się dobrać do skóry? Poza tym, Niecierza jako gospodarz ( gra chyba w Mielcu, nie chce mi się sprawdzać), urządziła sobie twierdzę. Co do Górnika, to myślałem, że Ojrzyński wcześniej poskłada ten zespół, ale teraz okazja jest dobra, no bo z kim się przełamać, jak nie z przeciwnikiem, który wygrał ostatnio w Zabrzu 4 lata temu?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Obowiązkowo trzeba zagrać na Piasta, bo kurs jest value. 2,68 w Łinmasters. Taki sam kurs jest na słabiutką Lechię, która nie radzi sobie kompletnie w tej lidze i jeszcze grać będzie na wyjeździe. Trzeba brać Piasta szybko, bo kurs powinien być jakieś 1,65. Tyle chyba nie będzie, ale poleci na pysk.
P.S.
No siadło spokojnie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jest ekstraklapa a Piast nie jest polską Barceloną w końcu zabraknie tam prądu i wrócą do szarej rzeczywistości kończąc sezon gdzieś tam z tyłu w pierwszej ósemce.Lechia nie jest słaba tylko niezorganizowana, na głowie nowego trenera jest by ich ułożyć, nie wiem czy to się uda już teraz ale Lechia nie jest drużyną która leży Piastowi.Lechia nie będzie do końca tracić punktów, tak samo jak Piast ciągle wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław Typ: x @ 3.38 Pinnacle

Stawiam, iż w starciu Górnika i Śląska padnie remis. Gospodarze jak powszechnie wiadomo są czerwoną latarnią ligi. Jednak w sumie to prędzej czy później musiało do tego dojść, w kontekście kiepskiej kondycji finansowej klubu oraz rokrocznego oddawania najlepszych zawodników, jak i trenerów. Tym niemniej w ostatnich spotkaniach coś jakby drgnęło. Remisy z Cracovią i Zagłębiem oraz porażka po walce w derbach z Ruchem, co prawda nie zmieniły diametralnie pozycji Górników, ale jest to swoiste światełko w tunelu. Co do Śląska, to choć maja12 punktów i są w górnej połówce tabeli, to mam wrażenie, że te wyniki są nieco ponad stan. Obrona popełnia sporo błędów i traci dużo goli. Ostatnia wygrana z Jagiellonią byłą bardzo szczęśliwa, gdyż Białostoczanie mieli sporo sytuacji w pierwszej połowie i tylko własnej indolencji strzeleckiej zawdzięczają porażkę. Mój przepis na dzisiejsze starcie: Górnik walczy o 3 punkty i atakuje od początku, nadziewa się jednak na kontrę Śląska. Wrocławianie bronią wyniku w drugiej połowie, jednak słaba obrona daje się raz pokonać i mecz kończy się wynikiem 1-1.
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
To jest ekstraklapa a Piast nie jest polską Barceloną w końcu zabraknie tam prądu i wrócą do szarej rzeczywistości kończąc sezon gdzieś tam z tyłu w pierwszej ósemce.Lechia nie jest słaba tylko niezorganizowana, na głowie nowego trenera jest by ich ułożyć, nie wiem czy to się uda już teraz ale Lechia nie jest drużyną która leży Piastowi.Lechia nie będzie do końca tracić punktów, tak samo jak Piast ciągle wygrywać.
Masz rację, na pewno Piast zacznie przegrywać i systematycznie spadać w ligowej tabeli. W zeszłym sezonie najpierw Bełchatów szedł na mistrza, by w rezultacie wylądować w 1. lidze. Podobną serię miał Zawisza i wszyscy wiedzą, jak to się skończyło. W kwestii Lechii absolutnie się z Tobą nie zgodzę. Działacze z Gdańska absolutnie nie mają pomysłu na drużynę i chyba... nie chcą go mieć. Wszystko wygląda tak, jakby ktoś zarabiał na permanentnych transferach. Ktoś Lechii zamontował obrotowe drzwi wejściowe, czego efektem jest zaledwie 13 miejsce w lidze: https://sporticos.com/pl-pl/2015-09-19/17336-mecz-piast-gliwice-vs-lechia-gdansk Ciekawe jest też to, że bez żalu pozbyto się Vranjesa oraz chciano wypchnąć z klubu Łukasika. Kiedyś w Warszawie określili transfery Legii mianem &#39;truskawkowego zaciągu&#39;, ale w Gdańsku panuje wolna amerykanka.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Cracovia
Typ: X2
Kurs: 1.80
Buk: Bet365

Niezrozumiały dla mnie kurs. W dodatku to polska ekstraklasa. Obie drużyny tyle samo punktów zdobyły do tej pory - 12. Cracovia zdecydowanie lepiej gra na wyjazdach, gdzie zdobyła 10 punktów. Pasy od 20 kwietnia nie przegrały na wyjeździe. Zagłębie bez Papadopulosa - najlepszy strzelec, pod znakiem zapytania Vlasko. Cracovia natomiast bez Wójcickiego. Ostatnio drużyna z Krakowa trochę słabsza forma. Przegrana z Termalicą czy remis z Górnikiem Zabrze, ale wydaję mi się że dziś będzie całkiem inny mecz niż te dwa. Mecz bardziej otwarty. Myślę, że po takim kursie warto spróbować coś w kierunku Pasów. Zdecydowanie value.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jaka słabsza forma, mi się zdaje że wraca w końcu do normy i choć mogę to pisać z nutką złośliwości taka jest prawda, ile oni mieli tej formy grając lata w tej ekstraklasie?Niewiele.
+ na to że Zagłębie sportowo też ciężko zweryfikować, mogą ograć każdego przy drobinie szczęścia, przy odrobinie pecha tak samo przegrać.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dawno tutaj niczego nie dodawałem ale czytając wypowiedzi na temat spotkania w Zabrzu zaczęło mnie skręcać i postanowiłem dodać coś od siebie do dyskusji, żeby mam nadzie wyprowadzić kogoś z błędu.
Na początku przepraszam za formę ale pisze z telefonu...

Do rzeczy, WKS wybiera się do Zabrza na mecze z wyjątkowo słabym Górnikiem i szczerze mówiąc na miejscu piłkarzy Śląska całą drogę autobusem miałbym na twarzy uśmiech od ucha do ucha. Z poprzednich tekstów wywnioskowalem że największym argumentem przemawiajacyn za zwycięstwem gospodarzy jest ich fatalna forma w pierwszych 8 kolejkach i jakże często czytane na tym forum &quot;muszą w końcu wygrać&quot;. Pewnie zaskocze parę osób ale NIE, NIE MUSZĄ!!! Podobne argumenty słychać było mniej więcej od 5 kolejki. Oczywiście wiadomo że przerwa na reprezentację &quot;zmienia wszystko&quot; dlatego będę się odnosił tylko do spotkania z niebieskimi. Górnicy zagrali koszmarnie w defensywie a kwintesencja tego wszystkiego były popisy Rafała Kosznika, który przewracał się o własne nogi. Pewnie drugie takiego meczu ten obrońca nie zagra ale zawsze jest paru innych kandydatow. Śląsk może i jest dziurawy w obronie natomiast w ofensywie ma do zaoferowania znacznie więcej niż drużyna Ruchu, pokazał to w drugiej połowie meczu z Jagiellonia. Zabrzanie w każdym kolejnym meczu grają z coraz większą presją co absolutnie nie działa pozytywnie tylko usztywnia, Śląsk na fali entuzjazmu po polonaniu trudnego rywala z Białegostoku powinien spokojnie strzelić kilka bramek w tym spotkaniu. Fakt że jestem z Wrocławia nie wpływa na moja ocenę tego meczu, WKS jest drużyna lepsza na papierze i nie tylko dlatego stawiam over 1,5 bramki gości po kursie ok 2,30.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
typ: 1
kurs: 2,40 ✅
fortuna
Na piątkową kolacje zaplanowano mecz sąsiadów z tabeli Zagłębia Lubin i Cracovii. Szanse na wygrane obydwu zespołów wydaja się być podobne. Jak zauważyłem że w śród piszących większe szanse dają ekipie gości. Moim skromnym zdaniem gospodarze są w lepszej sytuacji i powinni ugrać komplet oczek. Jeśli chodzi o bilans bezpośrednich spotkań to jest z lekkim wskazaniem na Lubinian. Wygrali oni siedem z dziewiętnastu rozgrywanych spotkań przy sześciu wygranych gości. Oczywiście nie jest to argument przemawiający za typem na Zagłębie bo historia swoje a rzeczywistość swoje. Podopieczni Stokowca od początku sierpnia nie doznali porażki kiedy to ulegli na wyjeździe Niecieczy zero do jednego. Z kolei ich dzisiejsi rywale złapali lekka zadyszkę, nie wygrali żadnego ligowego spotkania od połowy sierpnia. Przegrali z Niecieczą i zremisowali z Górnikiem Zabrze i Jagiellonią Białystok. I właśnie spadek formy podopiecznych Zielińskiego jest dla mnie argumentem dzięki któremu stawiam na gospodarzy. Pokusił bym się też o typ na over brakowy w tym spotkaniu.
typ: over 2,5 @ 1,8 ✅
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
ciężki mecz Zagłębia z Cracovią. Lubin zagrał super pierwszą połowę z Legią w Warszawie,zresztą sama gra i w drugiej była dobra. Cracovia zaś powinna wracać do swojej dobrej dyspozycji. hehhe panie
Tomytsw. Pierwszy mecz dziś to 1 w Zabrzu. Nie lubię stawiać dwóch 1 lub remisów lub 2 w Piątki i niedziele. Najczęściej jest 1 i x2 lub x2 i 1. I nie tylko w Polskiej lidze ale też w Niemieckiej. Więc skoro mamy 1 to teoretycznie powracająca do formy Cracovia powinna zrobić x2. Jest jednak jedno ale. Otóż jeżeli źle nie spojrzałem to Pasy mają 9 meczów bez porażki na wyjeździe...a Wisła ile ma panie Tomy???hehe Dziś ta passa ma duże szanse paść. Zagłębie naprawdę ładnie klepało Legię wic moze tak być że będą dwie jedynki. Pamiętam że w zeszły piątek typował ktoś 2 na Zagłębie ze względu na passe piątku,bez dwójki w drugim meczu,jest teoretycznie możliwe. Dodatkowo Lubin bez porażki od kilku meczów....ciężki mecz typuje 1 2 ze wskazaniem na 1. Panie tomy,zauważyłem że co tydzień wypisujesz jaka to
Cracovia jest przereklamowana,dziś się burzysz że chłopak napisał iż Cracovia wraca na dobre tory,i pytasz kiedy ona była na tych torach,to ja ci odpowiadam 8 wygranych z rzędu wyjazd to passa do której Wisłą długo się nie zbliży,nie zależnie od 8 w której się znajdzie.Ty podejrzewam straciłeś szaliczek na rzecz Pasów i dla tego teraz tak emocjonalnie podchodzisz.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
teraz Cracovia powinna zrobić x2 ale ma serie bez porażki to typujesz 1 2 ze wskazaniem na Zagłębie jakby x nie mógł paść bo 2 im tej passy nie przedłuży, śmieszne jest to co piszesz ale lepiej nie czytać bo głowa boli:]Zacznij jeszcze rozkminiać w jakich koszulkach mają te serie, albo czy idzie im lepiej z żelem na głowie.
O Wiśle można pogadać jak będzie mowa o jej meczu, tylko o czym z tobą rozmawiać?Filozofujesz statami na których się często wykładasz no i coś spinasz pieroga od wczoraj na PW i dzisiaj tutaj.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
KORONA KIELCE - GÓRNIK ŁĘCZNA
Grzegorz Bonin gol @ 5,25
✅✅✅ gol w I połowie
Grzesiu powoli wraca do swojej formy sprzed tej nieszczęśliwej kontuzji. Po odejściu Fedora do Jagi to on jest numerem jeden w Górniku. Głównie ustawiany na skrzydle ale raczej od trenera dostaje wolną rękę przez co wszędzie go pełno i to on napędza grę. Lewa strona, prawa, środek, napad. Dobry drybling, strzału zza pola karnego też się nie boi przez co stwarza naprawdę spore zagrożenie. Ze Śląskiem gol, w ostatnim meczu z Wisłą gol (a spokojnie mógł mieć na koncie więcej niż jedno trafienie). Do tego wczoraj ustrzelił hattricka w sparingowym meczu z Lewartem. Zaczyna być w gazie i jeśli mam typować strzelca dla zielono-czarnych jest to właśnie on.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
typuje 1 2 bo remis właściwie nie łamie żadnej passy. ! złamała passe Cracovii,a dwójka bez porażki Lubina + brak zwycięstwa w piątek gości w drugim meczu. ot co
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
a 2 jaką ci łamie passe?dwójka bez porażki Lubina to chyba x2 ale stawiasz 1 2.ani składu, ani ładu byle by nie wziąć wtopy na klatę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom