>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy (21.09-24.09.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń -:- Wisła Kraków
Wisła podwójna szans 2-2 @ 2.06
Fortuna


Typ raczej nie powinien nikogo dziwić. Pogoń obok zaraz Górnika Zabrze i Cracovii prezentują najsłabszy poziom w naszej lidze. Niestety prawda jest taka, że dni trener gospodarzy w Szczecinie mogą być już policzone i każda następna porażka sprawi, że obecny trener straci posadę. Pogoń dalej bez Frączaka i trudno się tu doszukać pozytywów ze strony gospodarzy. Ostatni sporo szumu się zrobiło wokół Wisły za sprawą jeden stacji telewizyjnej. Jednak nie wierzę w to żeby to miało wpływ na grę gości. Wisła obecnie to najlepszy zespół w naszej lidze, który obecnie obok Lechii zasługuje na pozycję lidera. Tu funkcjonuje wszystko, a trener gości ma fajny pomysł na tą drużynę. Fajnie, że udało mu się odbudować formę Ondraska i Boguskiego. Liniia pomocy również bardzo dobrze sobie radzi, nie pomijając obrony, która jest jedną z lepszych w naszej lidze. Nie zapominajmy, że kryzys kiedyś nadejdzie, ale czy słaba Pogoń jest w stanie urwać punkty Wiśle?. Jestem zdania, że nie, ale pomimo tego zagram bardziej asekuracyjnie stąd typ na podwójną szansę.

 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kursy takie, a nie inne w meczu Pogoni z Wisłą też dlatego, że miejsce gospodarzy w tabeli jest nieodpowiednie do potencjału piłkarskiego. Czyli nie jest Pogoń aż tak słaba, żeby okupywać miejsca spadkowe. Podobnie było w zeszłym sezonie, też słabo wystartowała Pogoń, ale jednak nie spadła. Dalej wchodzi też prawo serii, o którym pisałem. Odnośnie przykładu meczu Piasta z Górnikiem, to też inna sytuacja, bo derby itd. Na Legię na początku sezonu też były wysokie kursy, a u siebie masowo przegrywali, czy remisowali ;)
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kriksus, czyli generalnie się zgadzamy. Wisła to nie Barcelona a Pogoń też nie jest aż taka słaba. Jak dla mnie granie 2 na Wiśle może być strasznie nawine. Wchodzi zwykły Seba dziś do dowolnego punktu bukmacherskiego i widzi &quot;wow, 2.7 na lidera, który tak świetnie gra&quot;. No gra ale wlasnie ale to nie są jakieś roboty, żeby wygrywać wszystko.
1 zadowoli i Pogoń i Buczków
Z zadowoli najbardziej Buczków, trochę Wisłę i troszeczkę Pogoń.
2 Wisłę.
Dla mnie szalenie oczywiste wydaje się próbowanie Pogoni i zresztą Śląska i Cracovii także.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kursy takie, a nie inne w meczu Pogoni z Wisłą też dlatego, że miejsce gospodarzy w tabeli jest nieodpowiednie do potencjału piłkarskiego. Czyli nie jest Pogoń aż tak słaba, żeby okupywać miejsca spadkowe. Podobnie było w zeszłym sezonie, też słabo wystartowała Pogoń, ale jednak nie spadła. Dalej wchodzi też prawo serii, o którym pisałem. Odnośnie przykładu meczu Piasta z Górnikiem, to też inna sytuacja, bo derby itd. Na Legię na początku sezonu też były wysokie kursy, a u siebie masowo przegrywali, czy remisowali ;)
Pogoń notuje taki sam falstart co w poprzednim sezonie. Na wiosnę by to całkiem inny zespół, gdzie odnosił zwycięstwo za zwycięstwem. Teraz może być podobnie, lecz już z nowym trenerem...
Co do Wisły to terminarz mają wymagający, lecz jeśli nic dziwnego się nie przytrafi po drodze to są w stanie jeszcze długo liderować.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pogoń notuje taki sam falstart co w poprzednim sezonie. Na wiosnę by to całkiem inny zespół, gdzie odnosił zwycięstwo za zwycięstwem. Teraz może być podobnie, lecz już z nowym trenerem...
Co do Wisły to terminarz mają wymagający, lecz jeśli nic dziwnego się nie przytrafi po drodze to są w stanie jeszcze długo liderować.
Dokładnie to samo napisałem przecież ;) Że dołują w tabeli, jak rok temu i to miejsce jest nieodpowiednie w stosunku do potencjału, dlatego kursy nie faworyzują Wisły. Ja bym nie mieszał w dzisiejszy mecz buków, bo wygra Pogoń to będą teksty, że ustawione, wygra Wisła, to że prezent bukmacher zrobił ;) Generalnie można zauważyć, że Pogoń jest &quot;faworyzowana&quot; przez bukmacherów na podstawie porównania kursów, które w temacie 8. Kolejki zamieścił grac45 :
Lechia - Korona 1, 2,30
2 tyg później
Pogoń - Korona 1, 2,15
Dlatego kursy dzisiejszego meczu nie powinny dziwić, a tym bardziej dopatrywać się jakichś brudnych zagrywek. Bukmacher konsekwentnie daje Pogoni większe szanse wygranej, niż wskazuje tabela. Takie moje zdanie.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Pogoń Wisła - Wisła -1 @4.25 bet365
Napisze tak, Wisła aktualnie miażdży , a bukmacher chyba nie chce tego widzieć . Rozumiem , ze prawa serii, klątwy i inne przekleństwa rzucone przez forum mogą doskwierać , lecz czym ta pogoń ma dziś pokonać ta wisle ? Wisła pokonywała wyraźnie poprzednich rywali pogoni , czym ma zaskoczyć ja zespół ze Szczecina ? Jedynie żelazna defensywa mogłaby tu zatrzymać biała gwiazdę ale jej dziś nie będzie wiec Ondreasek z zalaga będą wiedzieć co z nimi zrobić .
Często w naszej lidze trafia się jakaś petarda na rundę i w tej rundzie będzie to Wisła. Ja korzystam póki dają , jeżeli pokornie będę musiał przyznać , ze pewność mnie zawiodła to mecz i tak nie wypali, jak Wisła swoje będzie grała to pokryje handi łatwo .
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
Widzę, że wiele osób zastanawia się tutaj dlaczego takie kursy na Wisłę, więc spróbuję rzucić trochę światła na ten mecz. Po pierwsze podstawową kwestią jest to, że trenerem Wisły Jest niejaki Maciej S. znany w środowisku kibiców Pogoni Szczecin pod pseudonimem 100lar. I teraz do meritum Pan 100lar był bardzo bliskim współpracownikiem Prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka (pełnił tymczasową (ok. 3 lata ???? ) funkcję dyrektora sportowego w Pogoni Szczecin, po odejściu Pana Smolnego). Po drodze zrezygnował dla tej funkcji z równocześnie zajmowanej funkcji trenera U-20 Repry. I teraz Pogoń jest na dnie, a do Szczecina przyjeżdża były dyrektor sportowy z Wisłą Kraków... Myślę, że buki boją się układu na linii 100lar-Mroczek. Po drugie do Wisły poszedł za bezcen wychowanek Pogoni - dawid Kort, który w Szczecinie grzał ławę (pozbyto się go w bezceremonialny sposób). Kolejna kwestia to kontuzje w ekipie portowców... Brak napastników (Benyama - kontuzja, Buksa niby ma wrócić na ten mecz ale po długiej pauzie i do końca jest to niewiadoma, Żyro miał wyjść na mecz z Koroną ale na rozgrzewce przedmeczowej doznał urazu mięśniowego i w konsekwencji zagrał Benedyczak, który w lidze nie dochodzi prawie nawet do sytuacji strzeleckich. W pomocy nie ma Deleva - kontuzja, Guarrotxeny - kontuzja, Frączczak - kontuzja. Obrona Niepsuj - kontuzja, Fojut - kontuzja. Moim zdaniem przewidywany skład Pogoni będzie taki:
Bramka - Zauska
Obrona od prawej: Stec, Dvali, Walukiewicz, Nunes
Pomoc: dwóch defensywnych: Drygas (w ostatnim meczu nabawił się urazu podczas próby strzału, więc dzisiaj jak wyjdzie, to może nie dograć do końca) i Podstawski
Pomocnicy ofensywni prawej: Kozulij, Majewski, Matynia
Atak: Benedyczak
Także o ile nie dojdzie do negocjacji kuluarowych, w co szczerze wątpię, bo Pan Prezes Mroczek pogniewał się na swojego &quot;syna marnotrawnego - 100lara&quot;, to Pogoń w tym meczu nie ma żadnych argumentów, podkreślam żadnych. Benedyczak nie dochodzi prawie do sytuacji strzeleckich, a jak już dojdzie, to grzeje się jak junior, którym w sumie jest. W obronie jeden stoper (Dvali), po kontuzji i w meczu z Kielcami nic nie pokazał, a drugi Walukiewicz ma 18 lat i niestety nie jest ostoją defensywy. Co dziwne na ławce jest Rudol, który prezentuje się solidnie, ale ostatnio trener Runajic na niego nie stawia i w sumie nikt nie wie dlaczego. Stec prawa obrona miał być wzmocnieniem ale niestety nic nie pokazuje. Jedynie Ricardo Nunes gra zazwyczaj na równym dobrym poziomie. Podstawski taka sama sytuacja jak ze Stecem, niby miało być wzmocnienie ale facet po ciężkiej kontuzji i na razie nic szczególnego nie pokazuje. Drygas pełniący rolę kapitana dwoi się i troi ale jak to mówią kiedy ludzi kupa i Herkulas du*a, ponadto jak już wyżej wspominałem w meczu z Kielcami wydawało się, że nabawił się urazu. Majewski mimo dwóch bramek nie chce wziąć na siebie ciężaru gry i rozgrywania. Kozulij, to kolejny wydaje się nietrafiony transfer, przez tego Pana Pogoń straciła już dwie bramki, z czego w jednym przypadku sprokurował rzut karny i zostaje Matynia, dobry chłopak, walczak dobre dośrodkowanie ale niestety nie ma zdrowia na grę 90 min po skrzydle... Także jezeli nie zdarzy się cud, to Pogoń powinna dostać srogie baty od Wisły, co może oznaczać ostatni mecz na ławce portowców Runajica.
Osobiście próbuję:
Wisła win po kursie 2.5 w STS
Wisła win -1 po kursie 5.25 w STS i
Wisła win - 2.5 po kursie 12 w STS
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Wisła
Typ: 2
Kurs: 2,75
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Naprawdę ciężko mi zrozumieć co kierowało osobami wystawiającymi kursy na dzisiejszy pojedynek w Szczecinie. To chyba tylko kwestia serii i tej specyfiki Ekstraklasy, gdzie często wyniki nie mają nic wspólnego z logiką. Założmy jednak przez chwilę, że piłkarskie rozgrywki w Polsce to normalna liga każda inna. Wówczas 2,75 z Totolotka na przyjezdnych to kurs będący mocnym value betem. Wisła mimo problemów okołosportowych na boisku radzi sobie kapitalnie. 5:2 z Lechią, identyczny rezultat w Poznaniu no to po prostu robi wrażenie. Oczywiście każda seria kiedyś się kończy, ale czemu miałaby przerwać ją akurat Pogoń? To jedna z dwóch drużyn w lidze, która jeszcze nie wygrała. Dochodzą do tego problemy z kolejnymi kontuzjami. Trudny teren w Szczecinie? Krakowianie wygrali ostatecznie trzy pojedynki na Estadio da Gruz. Może się na tym przejadę, bo cóż, wiadomo jaką dziwną ligę mamy, ale nic nie wskazuje na choćby punkt dla gospodarzy.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Już nie mogę się doczekać składów i samego meczu. Wystawienie kursów to jedno, ale ciągły wzrost na Wisłe (1,58 x2 i 2,8) to jest dopiero niewytłumaczalne ????
To nie powinno tak działać, że jak jest masówka na Wisłę to spada na nich kurs ? Chyba że ktoś dał dużą sumę na Pogoń to by tłumaczyło ? ????
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Pogoń - Wisła
Teoretycznie mecz łatwy z uwagi na to, że Wisła jedzie wszystkich i ze wszystkimi jak chce. Przegrywa z Lechem i potem wali bezpardonowo 5 bramek. Później wygrywa jak leci i ładuje mocnej Lechii 5 bramek. Mecz oczywisty tym bardziej że grają z Pogonią, która od początku sezonu zawodziła i po części dalej zawodzi, ale czy wszystko jest takie jasne jak się wydaje? Powtórzę to co wielokrotnie cytujemy: w tej lidze nic nie jest oczywiste. Patrzę podobnie na ten mecz jak kolega ali111. Mecz z podtekstami. Nie ma sensu powtarzać, ale na pewno Maciej Stolarczyk ma coś do udowodnienia. Jakiś czas temu Stolarczyk był w Lidze + w Canalu i te jego wyjaśnienia odnośnie odejścia z Pogodni i relacji z prezesem były dość skąpe, mgliste i mało przekonujące - przynajmniej dla mnie. Mnie zastanawia to czy w naszej lidze może pojawić się wreszcie to czego brakuje, to z czego Wisła kiedyś słynęła i to czego nam typerom troszkę brakuje ;). O czym mówię? Mianowicie o POWTARZALNOŚCI. Wisła jak na razie od 4 meczy nie przegrała, a wygrywała wysoko poza jednym wynikiem 0:1. Pogoń na przeciwnym biegunie. Od początku sezonu 4 przegrane - 4 remisy. Pogoń rozczarowuje swoich kibiców od początku sezonu pisałem o tym we wcześniejszych analizach. Myślałem, że w tym sezonie Pogoń wyciągnie wnioski ze swojej postawy z poprzedniego sezonu gdzie do końca walczyli o utrzymanie. Ostatnio jednak coś się zmieniło i walczą o to swoje pierwsze zwycięstwo. Wydawało się, że wcześniej mogli o nie powalczyć ponieważ zaczynało się ładnie, a piszę tutaj o meczu o dwóch meczach. Pierwszy to mecz z Lechia gdzie Portowcy pierwsi strzelili, ale później Lechia wybiła im to z głowy strzelając 3 gole. Co prawda Pogoń dorzuciła jeszcze jedną, ale brakło. Drugim meczem był mecz z Koroną gdzie prowadzili 1:0, ale też się nie udało. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że Pogoń Szczecin strzeliła przynajmniej jedną bramkę w swoich ostatnich 3 meczach, a Wisła w ostatnich 5 meczach. Żeby było jasne nie twierdzę, że Pogoń dzisiaj wygra bez pardonu z mocną Wisłą.
Typuję:
Bts @1,70 STS (@ 1,61 Fortuna) KE ✅
1 gol w meczu
1 drużyna @ 1,85 STS KE ✅ Bardzo ładne zachowanie portowców. Rozważałem Pogoń DNB ale zdecydowałem na bramkę.
edit: Wspominałem coś o przewidywalności ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Już nie mogę się doczekać składów i samego meczu. Wystawienie kursów to jedno, ale ciągły wzrost na Wisłe (1,58 x2 i 2,8) to jest dopiero niewytłumaczalne ????
To nie powinno tak działać, że jak jest masówka na Wisłę to spada na nich kurs ? Chyba że ktoś dał dużą sumę na Pogoń to by tłumaczyło ? ????
Albo jest to podpucha buków albo buki wiedzą coś co my nie wiemy!!!!!!
 
O 133

oszo

Użytkownik
Albo zwyczajnie nie ma takiej &quot;masówki na Wiśle&quot; jak wszyscy myślą... ????
Może tak być , wszyscy szukają pewnie przeciwnego betu bo „ coś musi być na rzeczy „ . I rosną kursy ale na wisle .
Mecz jak mecz, analizy pójdą w niepamięć po oststnim gwizdku , kurs na handicap lepszy niż ako z małymi kursami
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:1
Wisła lub remis
1,45
Wisła 2,65
Serio aż tak wysoki kurs na Wisłę grając póki co najlepszą piłkę w lidze z osłabioną i póki co słabą Pogonią Szczecin...?
Wisła chyba imponuje każdemu, zwycięstwa 5:2 z Lechią czy Lechem mówią same za siebie, mimo, że uwaga w każdym z tych meczy przegrywali 1:2... Widać, że Stolarczyk poukładał swój zespół i póki co gra wszystko.
Pogoń nie dość, że grają słabo to jeszcze dopadła ich plaga kontuzji od początku sezonu - A. Buksa, S. Delev, J. Fojut a do nich dołączyli kolejno A. Frączczak i M. Żyro - nowy nabytek Pogoni. Niby jeszcze pod znakiem zapytania stoi występ A. Buksy ale nawet jeśli zagra bo nie mają wyboru innego to co on da? Skoro nie gra tak długo. Kurs piękny i pobieram go z miłą chęcią.​
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 3:1
obie strzelą i powyżej 2,5 2,17
Kolejny raz wchodzę w over w meczu Zagłębia Sosnowiec. Wydaje mi się, że obejrzymy dość otwarte widowisko bo jedna jak i druga drużyna będzie chciała zdobyć w tym meczu komplet punktów. Korona u siebie gra dość dobrze na 3 mecze 2 zwycięstwa ale co ważne dla mnie 3 overy natomiast Zagłębie na wyjazdach ostatnio zdobyli dopiero 1 punkt możliwe, że da im to tak zwanego kopa... ale również co ważne w 3 meczach były 3 overy.
Miedź Legnica - Legia Warszawa 1:4
Legia lub remis
1,43
Do dubelka nawet z Wisłą Kraków pobrałem ten typ. No bez przesady nie róbmy znowu z Miedzi aż takiej drużyny, żeby byli stawiani na równi z Legią Warszawa mimo, że Legia nie gra dobrej piłki. Ostatnio zwycięstwo nad Lechem 1:0 nie wiadomo czy to jest punkt zwrotny w tym sezonie czy nie ale nie wydaje mi się aby mieli ulec Miedzi... mimo, że Miedź ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie... Ale to nadal jest tylko przyzwoicie.
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:3
powyżej 2,5
1,80
Po raz kolejny idę w stronę bramek. Obie ekipy potrafią strzelać. W meczach bezpośrednich pada sporo bramek w ostatnich meczach 2:1, 3:1, 1:2, 0:0, 3:2, 1:3, 2:3...
Górnik Zabrze gra nadal bez Sz. Żurkowskiego, którego bardzo im brakuje w środku pola. Górnik u siebie nadal jest zespołem, który może sprawić niespodziankę i wcale nie stoją dziś na straconej pozycji. Jagiellonia jeśli dziś wygra wyjdzie na pozycję lidera więc mają o co grać. Ostatnie mecze Jagiellonii to bramki z obu stron, strzelają ale także nie ma ostatnio meczu na 0 z tyłu. Liczę dziś na kolejny festiwal strzelecki.​
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pogoń 2:1 Wisła
Ten mecz spróbuję ugryźć z całkiem innej strony. Faworytem jest bez dwóch zdań Wisła, ale przed nią jeszcze trudne mecze, a mecz z Pogonią może wyglądać podobnie jak ze Śląskiem.
W 11 kolejce Biała Gwiazda zmierzy się w meczu derbowym z Cracovią. Nic chyba więcej pisać nie muszę. Każdy zdaje sobie sprawę z wagi tego pojedynku. W sytuacji kadrowej Wisły dobrze żeby wszyscy zawodnicy z podstawowego składu byli do dyspozycji trenera Stolarczyka. Na kontuzje nikt nie ma wpływu. Natomiast przy kartkach można już trochę pokombinować. Na chwilę obecną Boguski oraz Basha mają na swoim koncie po 3 żółte kartki. Zwłaszcza bez Bashy ciężko sobie wyobrazić Białą Gwiazdę.
Moja propozycja:
Zawodnik otrzyma kartkę: Basha - TAK kurs: 2.75 buk: sts ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Jak coś w Szczecinie w trakcie meczu powinny być trudne warunki - obecnie już bardzo mocno wieje, a także w trakcie meczu ma być bardzo duży wiatr, a każdy będący na stadionie lub wokół stadionu Pogoni doskonale zapewne wie, że ten wiatr jest często tam mocno odczuwalny. Przez to warunki będą trudne do gry i będzie decydował przypadek.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Jeśli nie będzie wałka, to Pogoń nie ma co szukac w tym meczu punktów. Dla mnie bez kombinacji Wisła po 2,95 w Totalbet. Obym się nie przejechał.
Arka - Lech
Obydwie drużyny grają piach ale normalnie postawiłbym na Lech na przełamanie. Patrząc po osłabieniach drużyny z Poznania stawiam na remis, gdyż Arka rośnie nam na mistrza remisów, Kurs na to zdarzenie w Totalbet wynosi 3,40.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Fatalna pogoda w Szczecinie, pierwszy obszar w Polsce który dotknął załamanie pogody. Normalnie jak dzisiaj jest prawie pod 30 stopni to od jutra wszędzie ma być połowa tego. W Szczecinie wali deszcz i wiadomo jaki tam jest wiatr. Był już kiedyś taki mecz jak Pogoń - Wisła i normalnie na jedną z bramek nie szło dokopać a z kolei w drugą stronę leciało z potrójną siłą.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Dla obstawiających Arka- Lech też info, że w godzinach (około)meczowych w Gdyni jest spodziewane załamanie pogody- spore opady deszczu, nagłe ochłodzenie, wiatr (który nie powinien jednak robić większej różnicy- do Szczecina bez podjazdu w tym temacie ;) ). Piszecie wszyscy o przełamaniu Lecha, a to działa w obie strony- Arka nie wygrała u siebie od meczu z Cracovią o pietruszkę w maju, z Lechem ostatnie zwycięstwo Arki to rok 2008. Jeśli przełamanie lub &quot;bo musi się zrehabilitować&quot; ma być argumentem głównym argumentem to bym chyba jednak na Waszym miejscu to omijał ???? Nie mówię, że Lech tego nie wygra, ale spotykają się dwie drużyny grające totalny piach w ostatnim czasie, a że to Ekstraklapa to loteria podwójna.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Lech Poznań
powyżej 29,5 fauli @ 1,8 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 2,1 ⛔
Totolotek
Obie ekipy jak już napisano ostatnio grają niezły piach. Arka tylko z jedną wygraną w tym sezonie i to na wyjeździe, w lidze u siebie ostatni raz wygrali w maju z Cracovią. Lech też bez szału, jak na początku ładnie punktowali czyli cztery wygrane z rzędu tak teraz od czterech spotkań nie potrafią wygrać a wszystko zaczęło się od pogromu u siebie z Wisłą Kraków 2-5.
Taki mecz na przełamanie tylko za bardzo nie wiadomo kogo wskazać, że w tym meczu akurat się przełamie. Ja stawiam tutaj na sporą ilość walki i twardych starć, pogoda podobno też nie będzie sprzyjać więc jakiejś finezyjnej piłki raczej się nie spodziewajmy. Arka w tym sezonie ponownie sporo fauli bo 130 (śr 16,25). O dziwo Lech też sporo fauli na koncie bo 125 (śr 15,62).
Sędziuje Wojciech Myć, który ma bardzo dobre staty za ten sezon, 17 żółtych w 3 meczach (kartki 7, 5 i 5) co daje średnią 5,67.
Statystycznie obie drużyny też nie najgorzej jeżeli chodzi o kartki, Arka 19 (śr 2,38) Lech 18 (2,25). Jak widać zarówno sędzia, liczba kartek po obu stronach, mecz o jakieś tam przełamanie złej serii jak i pogoda sprzyjają typowi pod kartki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom