>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 Kolejka Premier League 27-28.10.2012

Status
Zamknięty.
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Chelsea – Man. United
Hit kolejki na to spotkanie czeka pewnie cała Anglia w tym tygodniu . Moim osobistym faworytem jest drużyna Chelsea która pomimo tego że nie udało się jej wygrać na wyjezdzie na Ukrainie i tak powinna poradzić sobie z drużyną Manu która obecnie gra dobrze ale to niestety nie wystarczy na zwycięstwo w meczu z Chelsea na dodatek na ich stadionie . W tym sezonie na stadionie gospodarze są niesamowicie skuteczni 4 mecze w lidze 4 zwycięstwa w dość imponującym stylu tylko z drużyną Stoke która gra bardzo defensywnie udało nie wbić się więcej niż 2 bramek .W takim meczu wątpię żeby padł u2.5 moim skromnym zdaniem można uderzać w o3.5 + BTS wynik może oscylować w granicach 3:2 , 3:1 . Z kontuzji zawodników to u gospodarzy niepewny występ Lamparda a spotkanie z drużyny gości na pewno o opuszczą Kagawa , Jones i Vidić. Sędzią spotkania będzie Mark Clattenburg, który w tym sezonie prowadził już pięć spotkań Premier League, pokazując w nich 23 żółte i jedną czerwoną kartkę.Osobiscie liczę na pojedynek ofensywny tych drużyn a mianowicie : Oscar,Hazard,Torres i Mata vs Rooney , Van Persie ,Valencia i Welbeck . Takie zestawienie z przodu musi oscylować na grad bramek w niedzielnym spotkaniu w ostatnich meczach tych drużyn (4) padał over 2.5 bramki . Nie mogę doczekać się już tego meczu to będzie wspaniałe widowisko .
Chelsea 2.35⛔//Kto wie jak by sie to potoczyło 1 czerwo nie słuszna ta Ivanovica już bardziej pod czerwo podeszła to ten spalony to już lekka przesada ???? Ale jak by nie patrzeć to piękny mecz z dużą iloscią bramek i BET na to spotkanie BTS wpadł w pierwszej połowie także dobre spotkanie.
Bwin
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Everton - Liverpool typ: czerwona kartka kurs: 3,1

Derby Liverpoolu od zawsze elektryzuja miejscowych fanow. Prestiz zwyciestwa w miescie ma duze znaczenie dla ludzi tam mieszkajacych. Everton juz nie jest zespolem, ktory stoi na gorszej pozycji. W tym sezonie radzi sobie zdecydowanie lepiej niz Liverpool. The Reds ostatnie lata nie moga zaliczyc do udanych. Czeste zmiany trenerow, wymiana pilkarzy nie pomaga im osiagac tak dobrych wynikow, gdy zaliczali sie do wielkiej czworki. Everton stara sie dobijac do czolowki i calkiem niezle im to wychodzi. Maja wielu znakomitych graczy na ktorych czaja sie inne wielkie kluby. Derby jak zwykle rzadza sie swoimi prawami. W tym momencie nie ma znaczenia ze Liverpool ma zaledwie 9 pkt, a Everton jest na 4 miejscu w tabeli. W skladzie obu zespolow jest wielu walczakow, ktorzy beda chcieli za wszelka cene wygrac derby. W ostatnim meczu Evertonu, zadziornosc graczy zostala ukarana czerwona kartka dla Pieenara. Dodatkowo tacy zawodnicy jak Neville, Osman czy Jagielka czesto prowokuja faule. W druznie Liverpoolu wszyscy znaja bardzo dobrze dwoch obroncow Aggera i Skrtela. Ich gra czesto jest bardzo ryzykowna i w przeszlosci czesto konczyla sie czerwonymi kartkami. Napewno tacy zawodnicy jak Gerrard i Suarez tez nie odstawia nogi, wiec mysle ze w tym meczu murowanym typem jest czerwona kartka.
Odradzam. Everton to jedna z czyściej grających ekip ligi. Osttanio dostali kartkę, ale wczesniej taka sytuacja nie miała miejsce przez kilkadziesiat spotkań bodajze. W zeszył sezonie było na goodison czerwna dla Rodwella, ale to był błąd sędziego i to spory. Aa tutaj żadnego value nie widzę. Mecz bedzie zaciety i druzyny będą walczyły, ale brutalności żadnej tutaj nie bedzie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Chwile pomyślałem i dołączam się do grania na Stoke ;)
⚽ Stoke - Sunderland 1 2 WilliamHill ⛔ 0:0
Stoke zagrało fajne zawody na Old Trafford, strzelili dwa gole, kilka ładnych akcji, gdzie sytuację ratował De Gea. Wcześniej nie dali się ograć Liverpoolowi, Man City czy Arsenalowi. Jedynie United (4:2) i Chelsea (1:0) po ciężkich meczach zdołało ekipe Pulisa ograć. Teraz idą trochę lepsze czasy ( czyt łatwiejsi rywale) więc będzie okazja żeby zacząć punktować pełną parą, a nie zbierać remisy. Pulis problemów z kontuzjami nie ma więc też to jest jakiś plus. Sunderland tak jak wcześniej pisali zagrał piach w derbach z Newcastle. Większość meczu grali w przewadze, a to Sroki miały inicjatywę, gol samobójczy Demby Ba uratował przed porażką która się im należała. Fletcher zdobył dla Kotów 5 ze wszystkich 6 w tym sezonie. Wszystko się na nim opiera, jeden zawodnik to trochę za mało aby liczyć na coś wiecej. Fletcher dostanie podwójne krycie i nie będzie komu strzelać goli. Widowisko raczej nie powinno być porywające bo na przeciw siebie typowo &quot;angielskie&quot; drużyny, ale sądzę że jednak o tą lepszą bramkę będzie Stoke.
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Wigan - West Ham

Witam serdecznie,
chciałem sie kupić na interesująco sie zapowiadającym meczu Wigan i West Ham. Dla każdego z zespołów będzie to mecz bardzo ważny. Beniaminek, (jakże to brzmi groteskowo w wypadku West Hamu ???? ) spisuję się dotychczas bardzo dobrze, obecnie zajmuję 6 miejsce z dorobkiem 14 pkt, także możemy liczyć ż West Ham będzie jak najbardziej walczył o puchary. TAk więc w meczach z ligowymi średniakami powinna wywozić komplety pkt. biorąc pod uwagę iż w tym sezonie Wigan nie spisuje sie za specialnie. Obecnie zajmują 16 miejsce z dorobkiem 5 pkt, mając tylko przewagę 2 pkt na ostatnim w tabeli QPR. Analizując formę gospodarzy zauważamy iż własne boisko nie jest ich mocną stroną, w tym sezonie nie wygrali tam spotkania tracąc aż 8 bramek w 4 meczach. Tak więc będzie to dla nich ważny mecz, będa napewno liczyli na przełamanie, lecz wydaje mi się że gości nie pozwolą łatwo odebrać sobie pkt i na koniec 9 kolejki Wigan zobaczymy w strefie spadkowej.
Moim faworytem spotkania są zdecydowanie Młoty, grają ostatnio na gazie, a Wigan nie weszło jeszcze w sezon.
Jeśli miał bym sie bawić w obstawianie wyniku typował bym 1:2 LUB 1:3 dla Młotów.
Pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dwa BTSy na szybko jeszcze
⚽ Arsenal - QPR BTS 1.70 WilliamHill ⛔ 1:0 dwie setki w doliczonym :|
⚽ Wigan - WHU BTS 1.60 WilliamHill ✅ 2:1
Krótko. Arsenal ciągle nie może złapać rytmu, dobre występy przeplata słabymi. Derby Londynu, więc trzeba grać All In. Giroud i Podolski w ataku, z tyłu za nimi Cazorla który lubi bombardować z dystansu. Kanonierzy u siebie raczej gola powinni zdobyć. QPR całkiem dobre zawody z Evertonem ostatnio. Duży potencjał jest w tej drużynie ale ciągle czegoś brakuje, Arsenal osłabiony, Mannone wcale tak pewnie nie broni, Norwich potrafiło ograć Arsenal u siebie, a Schalke na Emirates wbijając 2 gole. Jakaś nutka &quot;frustracji&quot; w ekipie Kanonierów, którą goscie mogą wykorzystać. Bramki wbijają regularnie, dziś też powinni się o to pokusić.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz. 17:00
Chelsea FC - Manchester United
TYP: X/1 (Pierwsza połowa/wynik końcowy)
KURS: 5,55
BUK: Tobet
Analiza:
Hitowe spotkanie w angielskiej lidze to będzie mecz pomiędzy zespołem liderującym czyli Chelsea a zespołem który dotychczas znajduje się na drugim miejscu czyli Manchester United. Minimalnym faworytem tego meczu są gospodarze. W tabeli ligowej jak już wspomniałem gospodarze są na pierwszej lokacie z dorobkiem 22 oczek. Na własnm stadionie do tej pory rozegrali cztery mecze w których to wszystkie mecze zwyciężyli. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni również cztery spotkania w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz zremisowali Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili trzy bramki. Natomiast goście tego meczu znajdują się na drugim miejscu z dorobkiem 18 oczek i mają cztery punkty straty. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli ale połowę tego dorobku stracili czyli stracili siedem goli. Na wyjeździe rozegrali również cztery mecze w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni osiem goli i cztery bramki stracili. A więc jak widać goście już dwukrotnie w lidze zostali pokonani natomikast Chelsea jeszcze nie przegrała meczu i obok Menchestru City dominują w tej kwestii ponieważ tylko te dwie ekipy nie doznały jeszcze porażki w lidze angielskiej. Oba zespoły ostatnie mecze rozegrały w lidze mistrzów i oba zespoły są w róznych humorach. Menchester na własnym stadionie w lidze mistrzów spotkał się z Sporting Braga i przegrywając mecz zdołali wygrac to spotkanie 3:2. Natomiast Chelsea rozegrała mecz z Sachtarem Donieck na wyjeździe i nieoczekiwanie doznała porażki przegrywając 2:1. W poprzednim sezonie na stadionie Chelsea mecz zakończył się remisem 3:3. A więc jak widzimy strasznie dużo goli wpadło w tamtym meczu. U gospodarzy na pewno nie zagra Lampart który doznał kontuzji w meczu w lidze mistrzów ale Chelsea ma dużo młodych graczy którzy mają ochotę zastąpić weterana jak napszykład młody Oscar który pokazał już swoje umiejętności w meczu z Juventusem zdobywając dwa piękne gole. Natomiast u gości nie zagra w tym meczu Kagawa który w tym sezonie został ściągnięty z Borussi Dortmund. Obie ekipy na pewno nie będą się lekceważyć i również trener ekipy gości zna siłę Chelsea wypowiadając się w mediach:
Cytuj
Zagrają ze sobą dwa dobre zespoły. Chelsea lideruje w tabeli po świetnym starcie sezonu. Grają interesującą formacją i jest to coś co musimy zwalczyć. Włączyli do zespołu Oscara i Hazarda, którzy są podobnego typu piłkarzami, tak sądzę. Na podobnej pozycji również gra Mata, co stwarza sytuację, że cały czas mają graczy operujących za napastnikiem. To nie jest łatwy system do pokonania, ale musimy znaleźć sposób. Oczywiście. Nie mają już Didiera Drogby, co sprawiło, że ich gra i tak musiała ulec zmianie. Dotąd mogli grać na różne sposoby - długimi piłkami lub przez pomocników. Teraz cały czas muszą konstruować akcje krótkimi podaniami

Jak widać trener przyjezdnych również podkreśla klasę Chelsea ja również to widzę bo w tym sezonie ta młodzież która została ściągnięta do zespołu gra naprawdę bardzo piękną piłkę dlatego też postawiłem że w pierwszej połowie padnie remis a w drugiej gospodarze wygrają ten mecz:]
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Everton - Liverpool
X // 3.00 ✅ (fuks ???? w ostatniej minucie liniowy pomógł ???? )
WilliamHill
Dzisiaj o 14.30 na Godison Park zostanie rozegrane 219 -te derbowe spotkanie pomiędze Evertonem a Fc Liverpool. Po ośmiu kolejkach wyżej w tabeli jest drużyna z Godison Park , ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje piąte miejsce. Natomiast drużyna The Reds spisuje się poniżej oczekiwań i zdobyła zaledwie 9 punktów , co daje im 13 miejsce w tabeli. Jednak derby rządzą się swoimi prawami, wydaje mi sie, że The Reds zepną poślady i nie przegrają tego spotkania. Stawiam remis w tym spotkaniu 1:1
Przewidywane składy na mecz:
Everton: Howard - Hibbert, Jagielka, Distin, Baines, Naismith, Neville, Osman, Mirallas, Fellaini, Jelavic
Fc Liverpool: Reina - Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Allen, Sahin, Gerrard Suso, Suarez, Sterling
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea - Man U.
Typ:1
kurs2.5
william hill

W tym hicie zwyciezcą może być tylko Chelsea. Po prostu obecna forma obu drużyn jest kompletnie odmienna. Chelsea gra najlepszy futbol w Premiership. Zaś United z obroną dziurawą jak sitko mają tylko kim straszyć z przodu. Ferguson chce w przyszłości zostawić komuś drużyne młodszą niż dotychszas ale póki co marny efekt. Pewnie nie musze tego powtarzać ale oscar mata hazarz to chyba najlepsze trio w lidze. Cech natomiast to klasa sama w sobie a naprzeciw czy to Lindegard czy De Gea mało pewni bramkarze. Świetny kurs na jedynke. Wynik myślę że ze 4:0 będzie dla gospodarzy
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Everton - Liverpool
poniżej 5.5 żółtych kartek
1.86
Betsafe

Sędziuje Marriner, który w tym sezonie w pokazał w 4 meczach tylko 9 kartek a były to mecze stykowe i gorące jak ten dziś. Gwizdał on w meczach Reading-NU, QPR-Chelsea, Liverpool - City, Everton - MU.
Do tego sprawdziłem ostatnie 5 meczy pomiędzy Evertonem a Liverpoolem i powiem tyle ta linia nie została pokryta ani razu a sędziowali tam Webb, Dowd a więc ostrzy sędziowie. Do tego biorąc pod uwagę apel Rodgersa aby sędzia nie wyciągał pochopnie kartek bo może to wypaczyć wynik myślę,że można próbować
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pewnie nie musze tego powtarzać ale oscar mata hazarz to chyba najlepsze trio w lidze.
Hazarz ? yyy kto to. Domyślam się, że chodzi o Edena Hazarda. Belg ostatnio mocno zluzował, nie jest już tak &quot;genialny&quot; jak na początku sezonu gdzie brał udział w każdej bramkowej akcji The Blues, i miał po kilka asyst w jednym meczu. Oscar póki co strzela aby w Lidze Mistrzów. Co do Maty nie mam zastrzeżeń. Sprowadzony w celu odblokowania Torresa, a wyrósł na lidera drużyny. Ale z tym najlepszym trio w lidze to trochę przesadziłes.
W tym hicie zwyciezcą może być tylko Chelsea.
może także wygrać United, a jak ten wynik też nie padnie to zapewniam Cię, ze wtedy będzie remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Everton – Liverpool

Niedzielne spotkania rozpoczynają się od derbów Merseyside. Everton po bardzo dobrym początku sezonu nieco przystopował. Dwa ostatnie mecze to zaledwie remisy. Oba odniesione na wyjeździe i oba ze słabymi drużynami (QPR i Wigan). Chociaż w meczu z QPR musieli grać od 60 min w dziesiątkę. The Toffees słabiej spisują się na wyjazdach niż u siebie. Na Goodison Park rozegrali 3 mecze, nie przegrali żadnego, a punkty zgubili jedynie z Newcastle (2:2), ale w tym meczu wynik wypaczył nieco sędzia. Everton zajmuje obecnie 4. miejsce i jest to miejsce w pełni zasłużone. Zapewne mogło być lepiej, gdyby nie wyjazdy. Do składu powraca Fellaini, Gibson oraz Hibbert, a więc są to duże wzmocnienia. Za kartkę pauzuje Pienaar.
Liverpool zajmuje 12. miejsce z bilansem 2-3-3. Wyniki nie porywają. W przeciwieństwie do Evertonu rozegrali więcej spotkań u siebie niż na wyjeździe, także teoretycznie powinno być łatwiej ze zdobywaniem punktów. Mimo to ze zdobywaniem punktów szło im marnie. W ostatnich meczach ze strzelaniem bramek idzie im jak po grudzie, mimo, że sytuacji stwarzają sobie dużo. Liverpool ostatni mecz rozgrywał w czwartek w LE z Andżi. Wygrali 1:0. W meczu tym wystąpiło kilku graczy z podstawowego składu i tutaj obawiam się, że ci gracze mogą nie być do końca wypoczęci na derby. Na odpoczynek mają właściwie 2,5 dnia. Do tego derby powinny być rozegrane na najwyższych obrotach, tempo gry powinno być szybkie. Everton stylem gry zaczyna coraz bardziej przypominać drużyny z TOP4, grają szybko po ziemi, wymieniają dużo podań. I taką grą mogą zamęczyć rywala. Kursy na to spotkanie są równe na obie drużyny, w okolicach 2,60. Ja pogram bezpiecznie 1DNB, ze względu na to że są to derby i wszystko może się zdarzyć, chociaż nie przewiduje, żeby Liverpool wygrał. Myślę, że 1DNB po kursie 1,83 bardzo pewne.

Everton – Liverpool ZWROT
Typ: 1DNB
Kurs: 1,83
Buk: Bwin


Newcastle – West Bromwich Albion

Newcastle w czwartek wygrało mecz LE z Club Bruges 1:0. Ważne, że w meczu tym zagrał rezerwowy skład, podstawowi gracze odpoczywali. Zagrał Tiote, który w lidze musi pauzować za kartkę z Sunderlandem. Wyniki Srok są poniżej oczekiwań – bilans 2-4-2. Ostatni mecz pechowo zremisowany z Sunderlandem. Od 25 min grali w dziesiątkę, a bramkę stracili w 85 min po samobóju Demby Ba. Newcastle mimo osłabienia grało jak równy z równym.
WBA również nieco pechowo przegrało ostatni mecz z City, prowadząc 1:0 i ostatecznie przegrywając 1:2, ostatnią bramkę tracąc w doliczonym czasie gry. W tym meczu WBA spisywało się słabo, mimo gry w przewadze. To City było lepszą drużyną. WBA zdobywa punkty głównie u siebie, na wyjazdach jest słabiej – jeszcze nie wygrali.
Myślę, że ten mecz będzie obfitował w bramki. H2H pokazuje, że często padają overy i BTS. W poprzednim sezonie było 2:3 i 1:3. Sroki są głodne bramek. Do tej pory w 4 meczach na St. James Park zdobyły zaledwie 4 bramki. Z takim potencjałem w ataku tych bramek powinno być znacznie więcej. WBA gra słabiej na wyjazdach i przewiduję, że straci tutaj co najmniej dwie bramki. Również WBA powinno tutaj coś strzelić.

Newcastle – West Bromwich Albion ✅✅✅
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Buk: Bwin


Chelsea – Manchester United

O tym meczu zostało już wiele napisane. Nie podejmę się typowania 1X2, więcej argumentów ma tutaj Chelsea, ale jak najbardziej możliwy jest remis lub zwycięstwo United. Moim typem na to spotkanie jest BTS. Obie drużyny to najbardziej bramkostrzelne drużyny Premier League (Manchester 2,62 bramki/mecz, Chelsea 2,37). Do tego United traci mnóstwo głupich bramek. Obie drużyny rozgrywały ostatnio mecze w LM. Chelsea musiała uznać wyższość Shakhtara, przegrywając 1:2 i w tym meczu zagrali słabo. United pokonało u siebie Bragę 3:2, chociaż przegrywało już 0:2. Obrona się nie popisała, ale trzeba przyznać, że bramki padły po błędach Buttnera i Carricka, który zagrał na środku obrony. Na Chelsea do obrony powróci Ferdinand i Evra. Jednak mimo to myślę, że stracą tutaj co najmniej jedną bramkę. Jeśli chodzi o obronę Chelsea, to nie zagra Terry. Myślę, że Chelsea również straci przynajmniej jedną bramkę. United dysponuje obecnie świetną linią ataku. Niestety wypadł Kagawa, którego zastąpi Welbeck lub dobrze spisujący się z Bragą Chicharito. Ale za to są van Persie i Rooney, który w ostatnich 6 meczach przeciwko Chelsea strzelił 5 bramek.
Odniosę się jeszcze do typowania 1X2. Pewnie większość bez zastanowienia będzie typować na Chelsea. Wg mnie sprawa nie jest taka oczywista. Chelsea gra świetnie, ale nie zawsze. Pewnymi wyznacznikami siły tej drużyny są mecze z mocnymi drużynami. Od początku sezonu grali z Man City (przegrana 2:3), Atletico (1:4), Juventus (2:2), Arsenal (wygrana 2:1), Tottenham (wygrana 4:2), Shakhtar (przegrana 1:2). Z Atletico to był pogrom, tak słabo grającej Chelsea dawno nie widziałem. Z Juventusem świetnie rozpoczęli od dwóch bramek i nagle coś się zacięło, dali sobie wbić dwie bramki i nawet Juventus przeważał w tym meczu. Z Arsenalem wygrali wprawdzie 2:1, ale mecz Kanonierom zawalił Koscielny, Arsenal wcale nie był gorszy, stworzył sobie więcej sytuacji. Z Tottenhamem wygrali, ale w grze The Blues zauważyłem pewien przestój, co wykorzystały Koguty strzelając dwie bramki. Właśnie w meczach Chelsea zdarzają się takie przestoje. Zaczyna się od strzelenia bramki, później Chelsea oddaje inicjatywę przeciwnikowi i traci bramkę.
Co do United, to jak się nie mylę, w 8 na 12 meczów jako pierwsi tracili bramkę. Wydaje mi się, że wynika to z braku koncentracji od początku meczu. Nie wiem jak będzie w meczu z Chelsea, ale wydaje mi się, że będą podwójnie zmotywowani i skoncentrowani od początku. Nie zmienia to faktu, że obrona jest po prostu dziurawa. Dochodzi jeszcze statystyka H2H niekorzystna dla United. Diabły nie wygrały na Stamford Bridge w lidze od 2002 roku. Ale już Tottenham pokazał jak przełamywać dłuższe serie. Odniosę się jeszcze do ustawienia United. Z Bragą rozpoczęli w ustawieniu diamentu z przodu. Takie ustawienie jest dobre jak chce się grać w ataku pozycyjnym, a w meczu z Chelsea będą pewnie grać głównie z kontry. Poza tym nie zagra Kagawa, który w takim ustawieniu byłby bardzo pożyteczny. W diamencie zabrakło miejsca dla skrzydłowych, nie grał ani Nani ani Valencia (Nani wszedł w drugiej połowie). Wydaje mi się, że United powinno zagrać na dwóch klasycznych szybkich skrzydłowych.
Sam nie odważę się typować w stronę którejkolwiek drużyny. Może gdyby United było w lepszej formie w defensywie, stawiałbym 2DNB. Powyższe rozważania nie mają na celu zachęcić do gry w którąkolwiek stronę. Są to po prostu moje przemyślenia na ten mecz i wydaje mi się, że zwycięstwo Chelsea nie jest aż tak oczywiste i bezsprzeczne. I tak na koniec:
Wynik myślę że ze 4:0 będzie dla gospodarzy
Też mam nadzieję, że zobaczymy dużo bramek:smile:

Chelsea – Manchester United ✅✅✅
Typ: BTS
Kurs: 1,50
Buk: Bwin
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Wynik myślę że ze 4:0 będzie dla gospodarzy
Z tym wynikiem to trochę chyba przesadziłeś ???? Fakt, że Chelsea jest faworytem w tym spotkaniu i gra na razie chyba najlepszy futbol w Premier League, ale takiego pogromu bym nie przewidywał w tym spotkaniu. Wiadomo, że obrona United jest w tym sezonie dziurawa jak ser szwajcarski, ale za to atak nadrabia ( na szczęście). Moim zdaniem padnie trochę bramek z obydwu stron i typuje remis z lekkim wskazaniem na Chelsea. Ale nie na pewno 4:0 ???? , a nawet 3 ???? pozdro! ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie jestem fanem obu drużyn więc patrze obiektywnie. Rozumiem że fani Manchesteru United widzą ten mecz inaczej i nie będe wdawał się w dyskusje z nimi bo to tak jak przekonywać ateiste że Bóg istnieje. Ja widze ten mecz jednostronnie, własny stadion, lepszy bramkarz lepsza defensywa, i hazard (tak pomyliłem się wcześniej, te hazarz błąd wiem) mata oscar. Nie rozumiem, oglądałem mecze z arsenalem i spurs i jakoś te trio świetnie się sprawdza a to że hazard zawalił gola z szahtarem to już psy na nim wieszają fani mu. Prosze fanów united o nie komentowanie moich postów bo dla was ta drużyna jest zawsze najlepsza jak dla każdego kibica swojej drużyny i wam nie dogodze. A jak będzie dwa trzy zero to powiecie fartem albo coś w tym stylu.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Everton - Liverpool
Derby Liverpoolu. Poczatek sezonu to seria wpadek i slabszej gry ekipy z Anfield i wysmienitej formy Evertonu. Ofensywe the Toffies ciagnela do przodu trojka Fellaini, Pienaar, Baines. Kilka bramek dorzucil zabojczo skuteczny N. Jelavic, w bramce dobrze spisywal sie Howard, dzieki czemu Everton jest obecnie na 5. miejscu w tabeli Premiership. Jednakze w meczu z Liverpoolem nie zagra Pienaar, ktory regulowal tempo gry, a wystep i forma Fellainiego sa niepewne. Po drugiej stronie Liverpoolu wydaje sie, ze forma idzie do gory, styl coraz bardziej przypomina ten, ktory Rodgers stosowal w Swansea, lecz ciagle brakuje szczescia (slupki, poprzeczki). Od 3 meczy the Reds nie stracili bramki, takze najwieksza bolaczka z poczatku sezonu, wydaje sie byc poprawiona (powrot Aggera). Liverpool zawsze bardzo dobrze wypada w meczach z najsilniejszymi ekipami (slabiej z przecietnymi), a dzis mobilizacja bedzie maksymalna. Jestem zdania, iz to czerwona czesc miasta Beatles&#39;ow bedzie dzisiaj prowadzic gre. Jesli znowu nie dopisze im pech slupkow, poprzeczek, oraz nie pozwola za bardzo rozhulac sie Bainesowi, zgarna punkty. Sadze, ze Everton dzisiaj nie wygra.
typ:
Liverpool x2 @ 1.44 (bet365)
Liverpool hc +0 @ 1.95 (bet365)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Prosze fanów united o nie komentowanie moich postów bo dla was ta drużyna jest zawsze najlepsza jak dla każdego kibica swojej drużyny i wam nie dogodze. A jak będzie dwa trzy zero to powiecie fartem albo coś w tym stylu
Nie wiem w tym momencie o co Ci chodzi. Każdy z fanów United co tu coś napisał jasno wyraził obawę przed zbliżającym się meczem z Chelsea, każdy jasno podkreślił kto tu jest faworytem więc nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski, że ślepo każdy zapatrzony jest w United.
Za nieco ponad 2h derby Liverpoolu. Długo się zastanawiałem czy uderzyć w stronę The Toffes, bo to jednak derby ale żałowałbym jednak gdybym nie ugryzł takiego kursu.
⚽ Everton - Liverpool 1 2.80 WilliamHill
Liverpool standardowo od początku sezonu mocno cieniuje. Młodzież trochę stara się szarpać ( Sterling, Shelvey czy Allen) ale to nie wystarcza. Reina już nie tak pewny jak kiedyś. W czwartek Liveprool grał z Anży w LE. Rodgers dość mocną 11 tam desygnował. Suarez, Shelvey,Sahin,Gerrard,Agger,Skrtel czy Johnson ze Sterlingiem po połwie. Oni wszyscy praktycznie są dziś desygnowani do gry w wyjściowym składzie. Mecz z Anży bardzo trudny, słabo się kleiła gra ale udało się wygrać Liverpoolowi po ładnej bramce Downinga. Słaby też mecz Liverpool rozegrał wcześniej w lidze u siebie z Reading. Czy jeszcze wcześniej także u siebie ze Stoke czy Udinese. Problem spory w tym, że jak już stworzą sobie sytuację w polu karnym to taki Suarez musi się wszędzie pokazać, zagrać egoistycznie i zmarnować dobrą okazję. Raz na jakiś czas faktycznie coś poda ale dziś sobie w ataku zbytnio nie poszaleje. U Rodgersa z kontuzjami nie jest źle. Kelly, Leiva i Borini to już absencje od jakiegoś czasu. Reina ponoć ma jakiś drobny uraz ale powinien zagrać.
Everton jak gra w tym sezonie chyba każdy widział. Wygrana z MU na inaugurację została przyjęta początkowo jako jednorazowy wyskok ale później już tylko potwierdzali swoją wysoką formę. Ekipa Moyesa już w tamtym sezonie pokazywała przebłyski formy, a teraz się wydaję, że Moyes wkońcu zlepił kolektyw. Ostatnie mecze to dwa wyjazdowe remisy z Wigan i QPR. z QPR brakło trochę szczęścia, dodatkowo 1/3 meczu grali w osłabieniu i tylko 1:1. Everton na Goodison gra ostatnio rewelacyjnie. Ostatnia porażka miała miejsce w Marcu z Arsenalem 0:1. Od tego czasu 8 wygranych i 1 remis ! Ten niedawny 2:2 z Newcastle bo skandalicznych decyzjach sędziów. Wbitych 28 goli na 9 meczów daje średnią prawie 3 goli na mecz. Stracili ledwo 5 bramek. Statystki The Toffes na własnym obiekcie robią ostatnio niemałe wrażenie. Wiem, że z Liverpoolem im się nigdy nie wiodło ale Tottenham już pokazał nie dawno jak się łamie wszelkie głupie passy. Moyes dziś bez zawieszonego Pienaara. Osłabienie spore ale będzie miał kto go zastąpić w II lini. Gorzej by było jakby nie zagrał mający jakiś uraz Fellaini. Ale sądzę, że na taki mecz to spokojnie go przygotują.
Reasumując. Derby to derby. Tu się wszystko może zdarzyć, ale kurs do aktualnej dyspozycji obu zespołów wygląda kusząco i nie ukrywam, że liczę dziś na The Toffes.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Everton - Liverpool i Chelsea - Manchester United
Analiza: Króciutko, bo nie ma się co rozpisywać w obu przypadkach. Z jednej strony Derby Merseyside na Goodison Park, z drugiej zaś Bitwa o Anglie na Stamford Bridge. W mojej opinii w obu przypadkach to goście są słabszymi drużynami, jednak to nie zmienia faktu, ze spotkania będą zacięte.
Arbitrem pierwszego szlagieru na dziś jest Andre Marriner. Faktem jest, że nie daje on zbyt dużo kartek w tym sezonie, cztery spotkania i osiem żółtych kartek. Ale Derby Merseyside zawsze były zacięte, więc w tym spotkaniu spodziewam się sporej walki i dużej ilości kartek. Linia wystawiona przez Bet365 jest nieco spora, dlatego też wybieram typ na trzy kartki dla gospodarzy. Są drużyną lepszą, jednak przeważnie w derbach to oni byli zespołem łapiącym kartki. W drugim spotkaniu sędzia - Mark Clattenburg - zdecydowana czołówka w tym sezonie - pięć spotkań i 25 żółtych kartek. W tym wypadku znowu stawiam na kartki dla gospodarzy. Może i Chelsea jest drużyną lepszą, na chwilę obecną. Ale według mnie mają większą ilość graczy, którzy mogą pokusić się o kartki. Pewniakiem w tym spotkaniu jest Ivanović, Luiz, spodziewam się nawet czerwonej kartki. Niekoniecznie dla gospodarzy. Ale trzy kartki spokojnie padną.
Everton - Liverpool - Everton powyżej 2,5 kartki @ 1,90 - stawka: 5/10 - Bet365 ✅ 4,5j
Chelsea - Manchester United - Chelsea powyżej 2,5 kartki @ 1,90 - stawka: 7/10 - Bet365 ✅ 6,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rafu 247

rafu

Użytkownik
Chelsea- ManU 1 @2.30 betclic⛔
Jedni i drudzy po meczach w LM, wiec jedni i drudzy nie moga narzekac na nierowne szanse. Swoj typ argumentuje glownie bardzo slaba postawa defensywy ManU w tym sezonie. Po prostu bylo by pewnego rodzaju anomalia, gdyby Chelsea z ofensywa oparta na pilkarzach, takich jak Oscar, Hazard, czy znajdujacy sie w kapitalnej formie Mata, w tym meczu nie zlamala obrony Czerwonych Diablow. Co sie tyczy defensywy Chelsea, to jest ona najlepsza w lidze, o czym swiadczy chociazby najmniejsza liczba straconych bramek (zaledwie 6 w 8 spotkaniach), przy czym 2 stracone bramki to pamietny mecz z Reading wygrany przez The Blues 4:2. Atak ManU co prawda przedstawia sie bardziej imponujaco, anizeli Chelsea, bo napastnikow pokroju pilkarzy takich jak Rooney, Van Persie, czy Hernandez Chelsea nie ma. Torres raz strzeli z trudnej sytuacji, a raz nie trafi na pusta bramke, i niestety ale dalej ma problemy z ustabilizowaniem formy. Nie mniej jednak, ja swoj typ popieram w zasadzie trzema prostymi argumentami:
1. Chelsea ma swietnych ofensywnych graczy, a ManU dla kontrastu beznadziejna obrone.
2. ManU ma swietnych napastnikow, ale Chelsea najlepsza obrone w lidze.
3. Chelsea gra u siebie.
To mi wystarczy by postawic dzis na The Blues.
Przypuszczalne składy (anglia.goal.pl):
Chelsea: Cech - Ivanovic, Luiz, Cahill, Cole, Ramires, Mikel, Hazard, Oscar, Mata, Torres
Man Utd: De Gea - Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Carrick, Scholes, Cleverley, Rooney, Hernandez, Van Persie
edit: Z sedzia sie nie wygra...
Newcastle - WBA 1 @1.95 betclic✅
O tym meczu krotko i na temat. WBA gra bardzo u siebie, czego nie mozna powiedziec o ich meczach wyjazdowych. Na poczatku radzili sobie jeszcze calkiem niezle, remisujac z Tottenhamem i Aston Villa na ich stadionach, ale z czasem ekipa WBA zaczela grac gorzej. Sroki natomiast mecz z Brugge w LE grali niemal calym rezerwowym skladem, oszczedzajac sie wlasnie na to spotkanie. Co prawda w ekipie gospodarzy zabraknie Tiote, ktory w ostatnim ligowym meczu z Sunderlandem zostal ukarany czerwona kartka, ale obserwuje mecze Newcastle i widze, ze ich gra stopniowo sie poprawia, natomiast biorac pod uwage, to o czym pisalem w pierwszym zdaniu, czyli slaba gre WBA na wyjezdzie, sadze, ze Sroki dadza rade.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
W 100% popieram typ konrada na Everton. Kurs na gospodarzy to moim zdaniem nieporozumienie. Everton jeśli chodzi o formę przewyższa Liverpool na każdej pozycji i pod każdym względem. Konrad opisał już wszystko, więc nie będę go powtarzać, ale bardzo polecam ten typ. Choć jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Jednak pod względem czysto piłkarskim Liverpool powinien zostać dziś zdeklasowany.
Everton - Liverpool 1 2.80 WilliamHill

Drugi typ na dzisiejszy dzień to spotkanie Chelsea - United, czyli hit kolejki. Faworytem jest ekipa gospodarzy, która jest liderem i pozostaje niepokonana w lidze. United są na 2 miejscu i tracą do Chelsea 4 pkt. Oba zespoły grały w środku tygodnia w Lidze Mistrzów, ale było widać, że dla obu drużyn LM była na dalszym planie i oszczędzali się na dzisiejsze spotkanie. Jednak United lepiej na tym wyszło, bo w połowie rezerwowym składem pokonało Bragę 3-2. Natomiast Chelsea poległa w Doniecku z Szachtarem 1-2. To pokazuje charakter United. Oni potrafią wygrywać mecze, nawet grając słabo. Dzisiaj podejrzewam może być podobnie. Jednak w tym przypadku &quot;wygraną&quot; będzie dla United nawet remis. I właśnie taki wynik bym typował. Bramkowy remis. Coś mi chodzi po głowie 2-2. Zobaczymy. Jednak typ na remis jest bardzo kuszący. Oprócz tego polecam typ mikiego na powyżej 2,5 kartki.
Chelsea - Man United X 3,53 pinnacle
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Kurs na Everton prawdziwa Perełka, jak już pisałem wcześniej został przeze mnie pobrany. Natomiast co do dzisiejszego hitu wpadło mi w oko ładne kursiwo na bezbramkowy remis w bwin. Popieram zakład na remis przedmówcy ale nie zgadzam się z bramkowym stwierdzeniem. Drużyny mają w nogach mecze w lidze mistrzów i tym się podpieram, będą się murować mimo, że to nie ich styl. Zdecydowałem się dlatego na dubelka razem z wygrana Everonu co daje nam potężne AKO 26.
A więc dubel:
Everton - Liverpool 1 2.6
Chelsea - Manchester United DW 0:0 10.00
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dziwi mnie to, że wszyscy rozpisują się o meczach Chelsea z Man Utd czy też Evertonu z Liverpoolem. Te mecze są ciekawe z czysto kibicowskiego punktu widzenia, jednakże od strony bukmacherskiej bardziej przypominają rzut monetą, a przecież to jest forum bukmacherskie więc chyba nie o to tu chodzi.
W mojej ocenie warto zainwestować na Tottenham, który gra Southampton (kursy nawet ok. 2.10). Pomimi ładnej dla oka gry obrona gospodarzy pozostawia wiele do życzenia i wątpię by miał ją uratować wracający po długiej przerwie od piłki Borubar. Koguty pod wodzą AVB może olśniewająco nie graja jednak na chwilę obecną na pewno reprezentują o klasę lepszy futbol niż beniaminek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom