>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I jak to u mnie z Roar zazwyczaj bywało wtopa i pierwszy raz w tym sezonie mam kolejkę na czerwono (w temacie może tego nie widać, ale w moich taśmach już tak) . Nie oglądałem meczu i może to i lepiej nawet. Kusi pójście jutro na odegranie w stronę Wędrowców, obym mógł być na live. Wtedy zdecyduję. Wiem, że takie odgrywanie zazwyczaj daje opłakane rezultaty, ale osłabienia Victory to jest już argument za moim kierunkiem. Tym bardziej, że przed rozpoczęciem kolejki już mi ten pomysł chodził po głowie ????
edit
FT 1-1
Frajerzy kolejki, mega tragedii nie ma (garść centów poszła...) za dnb zwrot ???? ale kolejka na minus.
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Miałem sobie darować ten mecz.... ale po dotychczasowych meczach tej kolejki zagram na przełamanie:
Victory - WSW (1:1)
bts - @1,56 - 0,42j ✅ +0,23j
1 - @2,44 - 0,42j ⛔ -0,42j

podsumowanie: +0,65j

Żaden mecz w tej kolejce nie zakończył się btsem. Ogólnie kolejka zawiodła.. ale ja tutaj stawiam na przełamanie tej passy. Znając Australię w końcu musi się trafić spotkanie otwarte, z dużą ilością bramek... i zapewne kibice obu zespołów na to liczą. Victory gra poniżej oczekiwań, ale tak naprawdę u siebie grali tylko z Sydney i City.. teraz zespół zdecydowanie słabszy. I mimo, że grają w osłabieniu, myślę, że spokojnie stać ich na zgarnięcie 3 pkt.
WSW natomiast przeplata mecze świetne, jak ten z SFC czy Perth z meczami po prostu słabymi, jak ten z CCM czy Jets. Na pewno stać ich na strzelenie bramki, ale czy na wygraną?.. po @2,44 jestem skłonny zaryzykować, że nie wywiozą z Melbourne nawet 1pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wstawac i opowiadać Panowie. Za niecałe trzy godziny mecz ktory zamyka mi kupon. Po ostatnich underach nie wiem czy nie zamknąc kuponu bo mam na nim bttsa.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na zakończenie kolejki 2 single:
MV-WSW bts @ 1,57 - 1j ✅ 1:1 +0,57j
MV-WSW ov 4.5 kartek @ 1,66 - 0,31j ✅ 10 +0,2j

Z racji, że z Australii do Indonezji jest rzut beretem, to dokładam jeszcze takie AKO:
MV-WSW ov 2.0 @ 1,30 1:1
Makassar-Bali bts TAK @ 1,57 0:1
AKO: 1,57 - 0,6j ⛔ -0,6j

No i nie potrzebnie dodawałem to AKO, pochłonęło prawie cały zysk...
strata: -6,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W premium na live jest już &quot;ten&quot; kurs o który mi chodziło więc pobieram za garść centów 3,0 ⛔ (frajerzy) na Wędrowców, no i dla emocji za miedziaka dnb (zwrot) takoż po kursie 1,95. GL!
live
Może teraz będzie łatwiej? MV - Austin dostał czerwo.
Riera i 0-1 ????
Wędrowcy zjeba...i karnego, fuckreble ???? A mogło być już po meczu.
No masz, bramka ze stałego i 1-1, a teraz Victory odżyło.
Bonavecia i słupek! Ja to muszę mieć zawsze z nerwami akcje.
FT 1-1
WSW frajerzy &quot;zrobiliby&quot; 2-0 i po temacie, a tak mi taki kurs przeszedł koło nosa (garść centów puff!) ???? , miedziak dnb zwrot ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Uffff. Ale narazie chyba odpuszcze Australie bo cos malo strzelaja.
Ja to się dziwię, że Victory coś trafiło. Kto tam miał strzelać? A tak stały fragment, główka obrońcy, piłka chyba jeszcze od słupka i 1-1. Victory kolejny syfiasty mecz, WSW boi się chyba &quot;wygrywać&quot; bo z dobijaniem przeciwnika mają ewidentny problem. Pomijam pecha ( choćby słupek Bonaveci ) to nie byli dzisiaj killerami. Za karę zamiast 3 mają 1 punkt. Do zobaczenia ????
highlights poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-western-sydney-wanderers
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Kilka ciekawostek na najbliższą kolejkę.
Kluczowe powroty:
https://www.a-league.com.au/news/5-key-ins-hyundai-a-league-round-6
- Besart Berisha (Melbourne Victory)
- Adrian Mierzejewski (Sydney FC)
- Marco Rossi (Wellington Phoenix)
- Baba Diawara (Adelaide United)
- Osama Malik (Melbourne City)
i standardowo - sytuacja kadrowa przed kolejką:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-remembrance-round-round-6
i dość niepewna pozycja Popovicia u Turków - ciekawe czy nie wróci do Australii szybciej niż przewidywał:
https://www.a-league.com.au/news/popovics-turkish-club-disarray-president-and-board-resign
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Nadal mamy dodatni stan konta - w związku z tym na kolejkę numer 5 mam takie pomysły:

-

CCM - Sydney (2:0)

x HT - @2,3 - 0,5j ⛔ -0,5j
un2,5 - @2,1 - 0,5j ✅ +0,51j
x/2 - @4 - 0,5j ⛔ -0,5j
dzień na minus: -0,49j

Wszyscy uważają, że Sydney jest zdecydowanym faworytem.. też się z tym zgodzę, ale mam kilka ale. Sydney gra europejski football - nie atakuje za wszelką cenę i woli pewną wygraną 1:0 niż jakieś szaleńcze ataki i wynik hokejowy 5:3. Co prawda mecze były z wymagającymi przeciwnikami, ale na wyjazdach w lidze wygrali po &#39;tylko&#39; 0:1 - z Victory (co początkowo można było przyjąć za dobry wynik, ale z perspektywy kolejnych kolejek już tak cenne nie jest) i z City (tutaj fakt cenne 0:1). Dodatkowo Sydney na wyjazdach w obu tych meczach obejmował prowadzenie dopiero po przerwie. I tutaj przejdę do CCM. Na pewno nie będą forsowali ataków. Zapewne postarają się w pierwszej kolejności zabezpieczyć tyły i potem dopiero liczyć na jakąś kontrę (myślę, że taktyka z szybkim golem tym razem im nie przejdzie). A i gospodarze w tym sezonie prezentują się całkiem przyzwoicie - 2:2 z WSW (wyjazd), 1:1 z V (u siebie) i 0:0 w Brisbane.
to na początek.. pozostałe typy zapewne dam jutro...(albo dziś wieczorem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow ????
09:50 Central Coast Mariners - Sydney FC - mam nadzieję, że lider rozgrywek i aktualny mistrz jutro nie zawiedzie. Ostatnio dawałem na nich i się nie rozczarowałem. Jeśli Blue Sky zagrają &quot;po swojemu&quot;, a Marynarze nie przeszli prania mózgów i seansów hipnotyzerskich a propos gry obronnej to o wynik (typ 2) jestem w miarę spokojny. Kurs na taki scenariusz nie powala, ale te 1,60 pobiorę w singlu za monetę ⛔????. Typowanie handi/over/under zostawię sobie za jakieś drobniaki jeśli będę na live. Dla mnie ważne jest, że między słupkami wystapi Ben Kennedy, który w tym sezonie bronił raz (faktem jest, że z Roar gola nie wpuścił, ale ile CCM mieli szczęścia to wiedzą ci, którzy oglądali to spotkanie), a poprzednio ze 2 lata temu. Zabawię się w trenera Blue Sky podczas odprawy:
&quot;- Panowie przepis na sukces jest prosty, ostrzeliwujemy bramkę przeciwnika przy każdej okazji, stałe fragmenty to też dla nas szansa. Prędzej, czy później nieograny golkiper gospodarzy popełni błąd, a my spokojnie będziemy przyglądać się pozostałym meczom tej kolejki z pozycji silnego lidera tabeli ???? Adrian, j...j bramę , Bobo nie z...b karnego! A teraz go, go, go!&quot; Trzymam kciuki ???? GL!

Mecz trwa i uważam, że zawsze gra się do końca, ale tu dla mojego typu już nie widzę żadnej szansy, Sydney kompromitacja, moja monet w p...u. Przepraszam za ch...y typ.
edit K...a i jeszcze słupek, a tak byłaby honorowa chociaż... Nawet to, że CCM w 10 nic nie zmieniło ????

edit2
Jak miał paść gol i Kennedy miał &quot;coś&quot; wpuścić jak nie było celnych strzałów. Qwa to sabotaż był ze strony Sydney! Ta odprawa wyglądała chyba tak:
&quot;- Adrian mógłbyś jeszcze coś ustrzelić to ... nie zagrasz, nie ruszymy do szturmu chociaż CCM najsłabszą formację ma właśnie obronną, Bobo zamiast grać po ziemi i dawać się sfaulować to będziesz &quot;walczył&quot; w powietrzu i sam zostaniesz rzeźnikiem, nie strzelamy &quot;na bramkarza&quot; bo jest nieograny i mógłby wpuścić, jebiemy &quot;dzidy&quot; na pałę itd...&quot; No sabotaż po prostu... I to jeszcze w ramach Remembrance Round... Wstyd!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiejszy mecz traktuję &quot;for fun&quot;. Gram 3 single na kartki, gole i rogi. Gdyby była taka możliwość w Unibet - tak jak w nieodżałowanym bet365 - to zebrałbym to w triple:
CCM-Sydney ov 4.5 kartek @ 2,04 - 0,08j ✅ 7 +0,08j

CCM-Sydney un 3.0 @ 1,79 - 0,09j ✅ 2:0 +0,07j
CCM-Sydney ov 11.5 RR @ 1,93 - 0,08j ✅ 12 +0,07j

po 1 połowie (1:0, 1 ::zoltakartka:, 5 RR)

Wygląda to zachęcająco, a scenariusz na 3 x ✅ jest mniej więcej taki: Sydney bez przerwy atakuje, ale wali głową w mur. Nabija masę rzutów rożnych, ale CCM skutecznie się broni - wpada max 1 bramka - wyrównująca dla Sydney, lub podwyższająca na 2:0 po kontrze. Gdzieś koło 60-tej minuty pojawia się nerwówka, frustracja narasta i zaczynają się sypać ::zoltakartka: . Proste? Proste ????

I tylko szkoda, że nie zagrałem grubiej...
strata: -5,88j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
allen21 122

allen21

Użytkownik
Coś tu za bardzo wszyscy nastawiają się na under, chociaż grają dwie underowe ekipy to przecież jest to dalej Australia ???? Ja na przekór gram dziś over 3.5 bramek kurs 2.40 buk: totolotek
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I znowu nie ma Mierzeja ????
Do Allena21 :
CCM jako underowa ekipa? To jednak jakieś nieporozumienie z Twojej strony chyba ???? Mi też coś świta, że może być over, ale mój oficjalny kierunek na ten mecz to 2.
live
CCM 1-0, tak, tak bardzo ładna konterka i ładny gol. Nieładny dla mnie wynik ????
ht Sydney wygląda jakby pierwszy raz grało w piłkę nożną, na tym ch...ym tle Marynarze wyglądają na świetny zespół ???? Monety już swojej nie widzę, chyba, że wszystko się zmieni o 180 stopni. Na razie to najgorszy mecz Blue Sky jaki widziałem, a na pewno w tym sezonie.
live 2 poł.
Przed chwilą koleś wybił głową piłkę zmierzającą do bramki Marynarzy. Mogło być 1-1 ????
Czas przeprosić i posypać głowę popiołem. Drugi gol Marynarzy i zjazd do bazy się szykuje.
I jeszcze słupek, qwa nawet honorowej nie ma ????
Przepraszam wszystkich, którzy poszli za moim typem. Sydney może i by wyrównało gdyby mieli wykorzystane &quot;szczęśliwe&quot; sytuacje (słupek, wybicie z bramki), potem czerwo dla CCM, ale nie będę zaciemniać obrazu tego meczu pod swój typ. Nie zasłużyli nawet na remis, Marynarze zasłużenie wygrali ten mecz. Hańba Blue Sky za najgorszy mecz w ich wykonaniu w tym sezonie, a nawet roku. Nie dało się ich oglądać. Po prostu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
mam chwilkę czasu to dodam też typy do pozostałych spotkań:

-

Adelaide - Jets (1:2)

bts - @1,5 - 1j ✅ +0,5j
Typ bez kombinowania. Z jednej strony mamy gospodarzy, którzy ostatnie 2 mecze przegrali bez strzelenia gola. Taka passa w Australii nie trwa długo.Co prawda nadal nie zobaczymy Absalonsena czy Lia ale powraca Diawara. Senegalczyk jest bramkostrzelnym napastnikiem - więc na pewno powinien wypełnić lukę po Absalonsenie. Tutaj można przypomnieć jego dokonania w ligach w których grał:
NOS (Portugalia) - 128 meczy - 41 bramek - 5 asyst
La Liga (Hiszpania) - 71 meczy - 7 bramek - 3 asysty
A-Liga (Australia) - 8 meczy - 3 gole - 1 asysta
Z drugiej strony mamy Jets, które traciło gole z CCM, Perth, Roar czy WSW... ale i jednocześnie ma w swoim składzie O&#39;Donovana i Petratosa... a to powinno zapewnić bramki.
Mecz myślę będzie bardziej wyrównany i otwarty niż te z poprzedniej kolejki gdzie Jets ograli u siebie Phoenix (3:0) a Adelaidea uległa na wyjeździe Glory (1:0)

-

Victory - Roar (1:1)

1 - @1,7 - 0,33j ⛔ -0,33j - Berisha wrócił, ale to nie wystarczyło... było blisko
Delikatnie liczę na przełamanie się V. Oba zespoły bez wygranej... Z tym, że do V wraca Berisha, który zapewne jest głodny gry będzie chciał pokazać jak jest ważną postacią dla gospodarzy. Typ delikatny, bo jednak Roar jest trochę nieobliczalne (a i kurs na 1 nie powala). Oba zespoły bez kilku ważnych graczy. Jednym słowem różnie może być. Jednak liczę na &#39;magię&#39; własnego boiska i to przechyla szalę wygranej na korzyść gospodarzy.
-

Phoenix - Perth (5:2)

1 - @2,55 - 1j ✅ +1,55j
Duże ryzyko, ale po kursie ponad @2,5 akceptuje je. Argumenty za:
1. Phoenix to zespół własnego boiska. Co prawda do tej pory tylko remisy, ale w obu meczach prowadzili.
2. Perth na wyjazdach nie zachwyca.
3. Odległość - cała Australia plus do Nowej Zelandii.. ponad 5000 km, ponad 8h lotu.

-

City - WSW (1:1)
1+ov1,5 - @2,45 - 1j ⛔ -1j
x - @3,45 - 0,7j ✅ +1,7j
City gra całkiem dobrze w tym sezonie i to jeden z pretendentów do mistrzostwa. Potwierdzają to wygrane z Adelaidą i Victory (wyjazdy). Co prawda w ostatniej kolejce ulegli SFC, ale teraz wracają na własny stadion i mogą udowodnić, że to tylko była wpadka. Dodatkowo powraca Malik. Za to kontuzjowany jest Fornaloni, ale przecież jest McCornack czy Kamau. WSW mimo iż gra dobrze to jednak jakoś mnie nie przekonują. Właściwie to &#39;królowie&#39; remisów, i stąd też pobieram remis.
City bez kadrowicza - Cachila
WSW bez kadrowiczów- Risdon&#39;a, Tokich&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Niemoc SFC w ataku jest przekomiczna w ataku pozycyjnym 0, każda kontra spowalniana lub zatrzymywana chyba żadnego podania bez przyjęcia nie mieli w całym meczu
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
wygranym dnia jest zdecydowanie Kuba72 - gratulujemy.
moje typy można porównać do gry SFC - bez polotu, bez pomysły, beznadziejnie..
po pierwszym meczu kolejki ogólny stan konta zmniejszony do lekkiego plusu: +0,16j

Oby jutro było lepiej ???? . pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom