>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kilka słów o 4 kolejce.

Central Coast Mariners vs Melbourne Victory
1 : 1 - mimo braku Berishy ( w następnej kolejce też nie zagra z powodu zawieszenia, do tego powołania na mecze kadry dostaną Troisi i Barbarouses), Big V mogło wczorajszy mecz wygrać, zabrakło szczęścia, a zespół ma problem ze skutecznym rozegraniem i zakończeniem swoich akcji.
Newcastle Jets vs WS Wanderers 1 : 1 - na papierze oprócz bts to i over powinien paść, ale Wędrowcy grali puchar w tygodniu, a Jets bez Vargasa i to mnie odstraszyło od stawiania na większą liczbę bramek.
Adelaide United vs Melbourne City 0 : 2 - przedmeczowe info o osłabieniach Redsów potwierdziły się na boisku. City odniosło 4 zwycięstwo i dalej lideruje.
Wellington Phoenix vs Brisbane Roar 3 : 3 - mecz odlot, od 3-0 do 3-3, link z fartownego pościgu Roar podałem w poście 152, jak ja mam to za/przeciw Brisbane grać?
Sydney FC Perth vs Glory 2 : 0 - horror do końca dla mojego handi, gospodarze ze 25 strzałów, bramki po 2 karnych, Mierzej trafia drugiego w 94 min. W sumie dla Sydney karnych było 3! Bobo jednego zawalił.
To tyle w telegraficznym skrócie. Poniżej wszystkie bramki minionej kolejki:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-round-4-top-3-goals
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Outs/ins w 5 kolejce:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-5-0
PS Warto sprawdzać w innych źródłach. Tydzień temu nie było wzmianki o nieobecności Berishy. &quot;Zobaczyłem&quot; tuż przed meczem kiedy podano ostateczne składy - akurat &quot;teraz&quot; jest podane info, że Besart jest zawieszony. Potwierdziło się info z mojego postu powyżej odnośnie powołań do kadry graczy Victory - jakby ktoś chciał się &quot;na siłę&quot; odgrywać za ostatni remis z (pozwolę sobie tak teraz ich nazywać) &quot;różowymi marynarzykami&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Dzięki Qowalsky6 za sytuacje kadrową. Wiadomo przed meczami może się trochę zmienić.. Dodatkowo faktycznie, trochę mnie zaskoczyło to, że na oficjalnej stroni ligi nie policzyli kartek. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i zaczynamy następną kolejkę.
Jutrzejszy szlagier odpuszczam... tutaj może być każdy wynik, każda ilość bramek.. totalny no bet dla mnie.
Za to w sobotę już mam co stawiać:
-

Jets - Phoenix (3:0)

1 - @2 - 1j ✅
+1j
Po pierwsze - Zespół z Nowej Zelandii to team własnego boiska. Jak pokazuje historia na swoim stadionie potrafi ogrywać prawie wszystkich.. ale na wyjazdach - inny team. Dodatkowo ostatni mecz z Roar pokazał, że z koncentracją przez pełne 90 min też nie jest najlepiej.
Po drugie - Jets ma coś do udowodnienia - ostatni mecz obu zespołów to 5:0 dla Phoenix. Dodatkowo Jets na własnym stadionie jeszcze nie wygrało - mimo, że rozegrało całkiem udane spotkania i z WSW i z Perth. Więc kiedy mają zdobyć 3 pkty jak nie dziś? do 3 razy sztuka. Zwłaszcza, że w składzie będą i O&#39;Donovan i Petratos.
-

Perth - Adelaide (1:0)

bts - @1,45 - 1j ⛔
1 - @2,1 - 0,6j ✅
-0,34j
Kurs na bts słaby, ale nie mam pomysłu. Bts tutaj może być pewniakiem dodatkowo można dodać ov bo też pewnie wejdzie.. z akcentem na &#39;pewnie&#39;. Perth tym razem gra z zespołem, który nie ma takiej obrony jak SFC... dodatkowo gra u siebie. Adelaide na pewno odpoczęła i powinna zagrać lepiej niż z City. Oba zespołu sporo strzelają, sporo tracą. Adelaide nadal bez Absalonsena, Lia i Guluma, ale Pert to nie City i myślę, że jednak coś ustrzelą. Z drugiej strony Perth ma dużą okazję na zgarnięcie 3 pkt - bo przeciwnik może i kadrowo mocniejszy, ale mocno osłabiony. Może być fajny, otwarty mecz z dużą ilością bramek. Możliwe, że atut własnego boiska może być tutaj decydujący.
-

Roar - CCM (0:0)

1 - @1,9 - 1j ⛔
-1j
podsumowanie sezonu +0,84

Po powrocie z &#39;zaświatów&#39; w meczu z Phoenix mam nadzieje, że Roar właśnie się odblokowali i zaczną grać to co w zeszłym sezonie. Potrafili strzelić 3 gole na ciężkim terenie w Nowej Zelandii to dlaczego na własnym stadionie by nie mogli wygrać z grającym w kratkę CCM. Maccarone, Ben Khafallah czy Papadopoulos muszą pokazać, że jednak grać i wygrywać potrafią. Zwłaszcza, że CCM gra na mega farcie. Ostatni mecz z V to nie tyle ich umiejętność gry co brak pomysłu na grę V, które bez Berishy nie wie jak strzelać gole.
Mecz poniedziałkowy V - WSW odpuszczam. WSW w teorii powinno wygrać, ale to Australia i może V przemyślało swoją dotychczasową postawę i może zobaczymy zupełnie inny zespół. Jak widzicie, dużo &#39;może&#39; a mało pomysłów i konkretów ????
czekam na Wasze pomysły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jutro bardzo delikatnie jeżeli chodzi o stawkowanie. Natomiast co do meczu, grają dwie topowe ekipy. Niby na papierze faworytem zdaje się być Sydney, ale mecz jest w Melbourne. Będzie albo 0:0, albo bts.Stawiam na bramki. Myślę również, że nikt tu nogi nie odstawi, a linia 4.5 karek nie jest za wysoka. Dlatego jutro gram 2 single:
MC-Sydney bts @ 1,67 - 0,12j 0:1
MC-Sydney ov 4.5 kartek @ 1,67 - 0,12j 4 kartki

strata: -4,27j
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
03.11. 09:50 Melbourne City vs Sydney FC - mecz z gatunku &quot;tu się może wszystko zdarzyć&quot;. Czy City odniosą 5 zwycięstwo? No może i tak, w tej lidze wszystko może się zdarzyć. Kadry mocne (w City tylko nie zagra Osama ???? Malik). Melbourne będzie się chciało odegrać za przegrany we wrześniu puchar FFA. Co tu grać? Dla lepszego oglądania rzucę garść centów ⛔ na x (3,50 w premium) i miedziak ✅ na dnb po 1,57. Ale pewności nie mam dlatego stawki symboliczne. edit mały plus jest na początek kolejki ????
04.11. 09:50 Newcastle Jets vs Wellington Phoenix - no nic mądrego nie napiszę: over/bts (mimo braku Vargasa) za miedziaka wypada położyć. edit over na plus, bts na minus
04.11. 12:00 Perth Glory vs Adelaide United - kurs na 1 - kę kusi, Perth u siebie ma szansę na sukces z osłabioną Adelaidą, ale czy ją wykorzysta w 100% ? Są nieobliczalni i może zostawię wstępnie ten mecz na live? edit przedmeczowo nic w singlu nie dałem, na live (od 70 min. ) chciałem choć końcówkę obejrzeć, ale nie mogłem znaleźć transmisji ( nigdy z tym nie było kłopotu, nie wiem co się dzisiaj stało?) więc &quot;na janusza&quot; rzuciłem centami na 1x po żenującym kursie 1,35 - co hazard robi z ludźmi? Przyznaję, że przed meczem (podobnie jak koledzy) myślałem, iż może być tu kilka bramek, ale chciałem ten mecz obejrzeć live. Tylko, że się nie udało ???? Może to i lepiej? Poza tym gdyby Castro strzelił w 4 min. karnego to wszystko &quot;mogło&quot; wyglądać zupełnie inaczej? No ale to gdybanie, Glory wykorzystało swoją szansę.
05.11. 07:00 Brisbane Roar vs Central Coast Mariners - czas na zwycięstwo Roar? A może będzie grad bramek? Gospodarze nie odpuszczą (mam nadzieję), do CCM nie mam przekonania choć nie prezentują tragedii jak w poprzednim sezonie. Po głowie chodzi mi zwycięstwo Brisbane i over 2,5 w meczu po kursie 2,30 w premium. Ale znowu tylko sportowo za garść centów ⛔ , bo to u mnie z tym Roar zazwyczaj wynikowo wygląda krucho, a w tamtym sezonie prawie wcale z tego względu na nich nie stawiałem.
edit w temacie garść centów na minus (gorzej w tej kolejce z moimi taśmami) znowu Roar zaczyna mnie prześladować?
06.11. 09:50 Melbourne Victory WS Wanderers - mecz zagadka, jakby na Wędrowców kurs był 3,0 to bym spróbował, za miedziaka bo gospodarze osłabieni (Besart, Troisi i Barbarouses - ich nie zobaczymy), no ale to wyjazd. Zostawię sobie ten mecz na live, może rzucę garść centów na dnb (w premium) po 1,95? GL!
edit Chyba jutro spróbuję pójść w stronę Wędrowców na live.
edit2
Spróbowałem, poszedłem w stronę Wędrowców a tu FT 1-1
Frajerzy kolejki, mega tragedii jednak nie ma, szkoda kursu (garść centów poszła live na czystą 2-kę po @ 3 )
za dnb zwrot ???? ale kolejka ogólnie dla mnie na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Uciulali jednak to zwyciestwo.
Troszkę Blue Sky byli lepsi, ja osobiście nie lubię takich spotkań (1 z 2), po prostu uważałem, że Sydney nie przegra. Po cichu liczyłem też na ew. remis. Tak, czy siak antyreklama A - league.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jets-Phoenix ov 1.5 @ 1,74 3:0
Perth-Adelaide bts TAK @ 1,48 1:0
AKO: 2,58 - 1j ⛔
strata: -5,27j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grendel 83K

grendel

Użytkownik
✅Witam wszystkich grających A-League.To mój pierwszy post,więc proszę o wyrozumiałość.Po zapoznaniu się z typami kolegów na jutrzejsze mecze doszedłem do wniosku że warto zagrać w tych meczach na over rzutów rożnych .
Newcastle-Wellington over 11.5 @1.97✅
Perth-Adelaide over [email protected].✅
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.
Nie zauważyłem że,kartka z kalendarz spadła .Oczywiście dzisiejsze mecze;). No i stało się pierwszy mój publiczny typ i ✅ .Oby tak dalej.Miłego dnia wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem, spokojnie kolego, masz fory u mnie za awatar ????
Coś forumek nie działał, a w Newcastle przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Nix zwiedli mnie pod kątem bts (dałem na live pro forma przy 3-0 po @ 4) na szczęście przy 0-0 rzuciłem drobniakami na over 2,5 po @ 2,0 dalej garść centów utopiłem na over 2,5 kartki. Podsumowując kierunek over na plus, bts + inne wynalazki na minus ????
Meczu w Perth nie ogladam, ale widzę, ze Castro karnego nie strzelił. Ktoś w 2 slowach opisze ht ?
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
✅Witam wszystkich grających A-League.To mój pierwszy post,więc proszę o wyrozumiałość.Po zapoznaniu się z typami kolegów na jutrzejsze mecze doszedłem do wniosku że warto zagrać w tych meczach na over rzutów rożnych .
Newcastle-Wellington over 11.5 @1.97✅
Perth-Adelaide over [email protected].✅
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.
Nie zauważyłem że,kartka z kalendarz spadła .Oczywiście dzisiejsze mecze;). No i stało się pierwszy mój publiczny typ i ✅ .Oby tak dalej.Miłego dnia wszystkim.
Nie niestety nie było czasu.Dzięki za reputę.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Roar-CCM ov 3.0 @ 1,67 - 1j ⛔ 0:0

strata: -6,27j
Tutaj chciałem iść zdecydowanie w bts-a, ale kurs tylko 1,40. Dlatego gram overa - azjatyckiego z podpórką - bo na te 3 bramki powinni wspólnymi siłami zapracować, a może zmęczą i czwartą.

To se chłopaki postrzelały ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Przedostatni mecz kolejki i jak do tej pory wszystko under i no btts? Zostawiam na razie te spotkanie i na jutro postawie coś na przełamanie. Dobrze, że nie zainteresowała mnie jakoś szczególnie ta kolejka. Pewnie bym utopil.
 
Do góry Bottom