>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Poniżej bramki z minionego weekendu:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-11-hyundai-a-league-1
Tutaj skrót Redsów gdzie było 0-0:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-wellington-phoenix-0
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Więc z ciekawości co sądzicie o trzech X2 w najbliższych meczach?
Odpowiednio:
Gdyby nie Kurto, dałbym 1 na Wędrowców, oni są mega w...i, Nix niespodzianka do tej pory, ale czy utrzymają formę? edit. U Nixx nie będzie Sosy, Wędrowcy w optymalnym.
Edit2 WSW 2-3 jednak sparzylem się na live dając 1 i 2 raz grając przeciwko Nix i Filipowi notuje ⛔

Gdyby Redsi byli skuteczniejsi, to pomimo punktów, które Big V ostatnio &quot;wyrywa&quot; też bym dał 1, no może dnb. edit 2-0 ✅
W Perth 1x uważam za prawdopodobny. Ba, sam x też nie wygląda głupio. edit 3-1 ✅
Oczywiście trzeba składy poznać itd. ale to tak &quot;na sucho&quot;.
Slogany typu „to Australia, wynik może być każdy” tez są wyświechtane.
Ale niestety prawdziwe. Szczególnie to widać w tym sezonie. Wiem co mówię ???? Na razie tyle. Piszcie, komentujcie i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Poniżej bramki z minionego weekendu:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-11-hyundai-a-league-1
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Odpowiednio:
Gdyby nie Kurto, dałbym 1 na Wędrowców, oni są mega w...i, Nix niespodzianka do tej pory, ale czy utrzymają formę?
Gdyby Redsi byli skuteczniejsi, to pomimo punktów, które Big V ostatnio &quot;wyrywa&quot; też bym dał 1, no może dnb.
W Perth 1x uważam za prawdopodobny. Ba, sam x też nie wygląda głupio.
Oczywiście trzeba składy poznać itd. ale to tak &quot;na sucho&quot;.
Ale niestety prawdziwe. Szczególnie to widać w tym sezonie. Wiem co mówię ???? Na razie tyle. Piszcie, komentujcie i do zobaczenia ????
Wiem ze te slogany są prawdziwe ???? nawet w każdej lidze można ich używać ???? No ja w tym sezonie zdecydowanie za Perth ???? niech grają i wygraja ligę ????
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
To jutro btts łatwiutko? ;)
Fenixy niby na wyjazdach słabiutko, ale w ostatnim czasie coś tam grają, nawet pokazali... że w Melbourn da się strzelać bramki. Pierwsza połowa bardzo dobra z ich strony, akurat miałem wole to śledziłem, druga z kolei to mega dominacja gospodarzy i kompletna padaka w obronie Wellington. Jak jutro tak ma wyglądać ich obrona to ..
Nie wiem tylko jak WS się prezentują, ale grają u siebie i muszą gonić w tabeli. Ktoś się wypowie? Brać to 1.60?
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Ja mysle sobie tak.
Tulacze chyba w koncu wytulaja kolejne zwyciestwo. Z kim jak z kim ale z &quot;pastuchami&quot; Kiedy jak nie teraz no C&#39;mon. ⛔
Chlopaki z Poludnia napewno posladki zepna na kolegow zza miedzy ale czy to cos pomoze... Duze prawdopodobienstwo podzialu punktow. Ale oby Melbourne znow &quot;wyrwalo&quot; 3 punkciki.
Glory..? Jakis czase temu dalem im kredyt zaufania przeciwko SFC ale egzaminu nie zdali (1-2). Oni maja chyba jakis uraz jesli chodzi o Sydney. Mimo, iz kilka postow wczesniej pisalem ze ide lekko juz w kierunku przeciw SFC. Mysle sobie, ze oni lepiej radza sobie na wyjazdach bo tam wlasnie graja na boiskach a nie na krykieciskach. Moze to powoduje ze notuja chwilowo lepsze rezultaty. To jest kolejna szansa dla Perth na przelamanie. Ale pomiedzy nimi w AL remisu nie bylo od 10 spotkan?

No ja w tym sezonie zdecydowanie za Perth ???? niech grają i wygraja ligę ????
A bron Cie boze hehe. ;) VICTORY!!! Bron Honoru A-League i calej Australii :punch:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
„A bron Cie boze hehe. ;) VICTORY!!! Bron Honoru A-League i calej Australii :punch:„
Przepraszam nie umiem cytować jak Wy, wiec bede to robił w „starym stylu” ????

Jakiego honoru? Chyba nie w azjatyckiej lidze mistrzow? ????
Nie mam faworytów w Australii, nie chce zeby wyszło ze jestem jak
chorągiewka. Po prostu mam sympatie z ta czy inna druzyna. „Wczoraj” Sydney bo Mierzej i Bobo a „dzisiaj” Perth bo lubię gole ???? zdania nie zmienia ???? w tym roku „Go Glory!!” ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
WSW-Phoenix 3 single za niewielki kesz:
1. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,89 - 0,08j ✅ 6
2. bts @ 1,50 - 0,26j ✅ 2:3
3. WSW ov 7.5 RR @ 2,50 - 0,1j ⛔ 7

Widzę tu mniej więcej taki scenariusz:
Goście, którzy są w gazie dzielnie się trzymają, atakują z kontry. WSW cisną, nabijając rożne (Kurto parę razy paruje piłkę zmierzającą w światło bramki). Jedna z kontr Nixów kończy się zdobyciem gola. Od tej pory robi się nerwowo, sypią się kartki, WSW wali głową w mur (12 kornerów). Wreszcie w końcówce upragnione wyrównanie i mamy bts-a. Ot, taki poranny science fiction ;)
Dodam też, że sędzia Barreiro w tym sezonie daje radę. W większości pokrył (jak rasowy knurek) tę linię kartek ????

edit po 1 połowie (1:1, 2 ::zoltakartka:, 5 RR):
Scenariusz się sprawdza (no może wyrównanie trochę za wcześnie - ale bts siedzi). WSW chcąc zgarnąć pełną pulę muszą dalej cisnąć i 3 brakujące RR powinni nabić. A kartki? W wiekszości przypadków jak jest przynajmniej 1 do przerwy to taki bet siada - mamy 2.

Ale niewiele zabrakło do wielkiego szlemika. W drugiej połowie zapadli na niemoc narożną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kurto na 0 z tylu? A Riera znowu nie trafi karnego? ???? chyba nie, juz ostatnio nie strzelał po dwóch wcześniejszych pudłach ????
Na fortunie nie ma rogow. Może pojawia się na zywo, a może nie, różnie u nich to bywa. Ale myśle, ze warte grania. Ostatnio gospodarze sami nabijają powyżej 10 a meczach jest kilkanaście. Rzucam pomysł, ja wejdę na zywo jesli się pojawia ????
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . W dzisiejszym meczu postawiłem takiego tripla :
WSW - wygra @ 2,15
WSW over 6 rzutów rożnych@1,8
Over 3 żółtka 1,4
W kreatorze zakładów daje nam ako 5,41.⛔
Powodzenia .
Ale to nic co odwaliłem na live dziś , pod koniec meczu przy prowadzeniu Nix-ów postawiłem remis i najwyższą linie rogów , kursy coś około 4,5 oba i .....nie zamknąłem zakładu . Jak ja usnę teraz f..ck .Brawo ja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
składy na dziś:


co gram?
gol Krishny - @2,9 - 0,2j ✅
un3,5 - @1,45 - 0,8j ⛔
-0,42j

Czemu under - ponieważ obrona Nixów z Kurto na bramce jest naprawdę mocna w tym sezonie, a z drugiej strony na wyjazdach zespół z Nowej Zelandii jakoś nie strzela za dużo bramek. Z drugiej strony WSW w ostatnim czasie kuleje w ofensywie...
Do tego dodaje gol Roya... nie strzelił już od 2 kolejek - może akurat dziś coś upoluje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
WSW-Phoenix 3 single za niewielki kesz:
1. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,89 - 0,08j
2. bts @ 1,50 - 0,26j
3. WSW ov 7.5 RR @ 2,50 - 0,1j

Widzę tu mniej więcej taki scenariusz:
Goście, którzy są w gazie dzielnie się trzymają, atakują z kontry. WSW cisną, nabijając rożne (Kurto parę razy paruje piłkę zmierzającą w światło bramki). Jedna z kontr Nixów kończy się zdobyciem gola. Od tej pory robi się nerwowo, sypią się kartki, WSW wali głową w mur (12 kornerów). Wreszcie w końcówce upragnione wyrównanie i mamy bts-a. Ot, taki poranny science fiction ;)
Dodam też, że sędzia Barreiro w tym sezonie daje radę. W większości pokrył (jak rasowy knurek) tę linię kartek ????
Prorok czy co . Twój scenariusz jak na razie się sprawdza.
 
Do góry Bottom