>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Siła wyższa mnie odciągnęła od komputera... Panowie co tam w Brisbane się wydarzyło? bo widzę, że łamak w Sydney to przy tym meczu mały pikuś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowanie weekendu. Notabene mecze z Roar to zawsze huśtawka ???? No i jak Filip w bramce, to wiadomo... Trzymajcie się Panowie...
04.01. 09:50 Sydney FC - Central Coast Mariners - na sucho, jak Blues Sky nie wygrają, to będzie spora niespodzianka, kursy mega zaniżone na gospodarzy no ale czego chcieć od operatorów. Rozbitkowie28 to sportowe dno patrząc na ich dotychczasowe popisy. Nie sądzę aby jutro coś się zmieniło niezależnie od miejsca rozgrywania tego spotkania. edit. Kierunek na ✅ choć był klasyczny łamak FT 5-2 ????
05.01. 07:35 Adelaide United - Wellington Phoenix - jakby nie Kurto w bramce to powiedziałbym over jak nic...
edit. Dałem dubla over w Adelaidzie z dnb Victory, ale wykrakałem sobie Filipa bohatera i mam za swoje ft 0-0 ⛔
05.01. 09:50 WS Wanderers - Melbourne Victory - nie wiem co się stało Wędrowcom, ale zawodzą w ostatnich spotkaniach. Czy przełamią się z Big V?, raczej poszedłbym w kierunku zespołu z Melbourne. edit I tak zrobiłem na live, kierunek na ✅ ft 1-2 choć spacer to nie był dla Big V.
06.01. 07:00 Melbourne City - Newcastle Jets - taki trochę &quot;no bet&quot;, mecz na live raczej (jak dla mnie). Jak City wyjdą skoncentrowani od początku, to skłonny bym był pójść w ich kierunku. Jets bez szału w tym sezonie. edit. Fajnie wyszło ft 2-1, Ams nie popsuł mi szyków tym razem, ale wstyd dla City, że nie zdominowali Jetsów grających w 10 i nie padło więcej bramek. Kierunek na ✅
06.01. 09:00 Brisbane Roar - Perth Glory - a tutaj przewrotnie dałbym właśnie coś w stronę Roar, Glory ciułają te punkty i są na czele. Duża w tym zasługa degrengolady mojej ukochanej ligi w tym sezonie. edit Z nieba (2-0) do piekła (2-4), czerwo, samobój i ⛔
Dziś jeszcze Puchar Azji. Aussie powinni sobie poradzić z Jordanią. Różne &quot;wariacje&quot; można skręcić w tym kierunku. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Dziś jeszcze Puchar Azji. Aussie powinni sobie poradzić z Jordanią. Różne &quot;wariacje&quot; można skręcić w tym kierunku. GL!
Ja krece czysta jedynke za @ 1.4 na Betfair 3/10 ⛔ Turbanowo nakrylo plachtami Kangaroosow. Zaciemnieni w sloncu i niemoc biegania... :footballfail:
Wracajac do meczu Brisbane v Perth to przy tym 1 karnym juz mogl albo go zostawic niech idzie sam na sam albo ostro faulowac przed linia pola karnego. Troche dziwna ta druga polowa wygladala jak dla mnie.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Mam wrażenie, że taki trochę rezerwowy i nie zgrany ten skład. Na początku przewaga optyczna, jednak potem brama ze stałego (główka z rogu) i poprzeka z wolnego (powinno być 2:0). Nie wiem jak to się potoczy. Jordania jakby wycofana i czekająca na kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Heh.. jak liga ok to wtopa na kadrze.. :|
To topmy się dalej:
1x - @1,6 - 0,3j ⛔
Ov2,5 - @2 - 0,4j ⛔
Jordania 2 bramki - @3,3 - 0,3j ⛔
Hehe... pewniaczki ;)... Australia to taki trochę kolos na glinianych nogach.
-2,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Miejmy nadzieję, że po przerwie pójdzie w piłkarzy jakiś nowy bodziec... tak jak to w a-league i ogarną swoje tyłki. Na razie nie ma bombardowania bramki nawet. Chyba tylko jeden strzał nad bramką poszedł po stałym fragmencie 0o Jordania nie jest jakaś super, to aussie zawodzą. Poczekam na początek drugiej połowy i liczę na to, że będę mógł też wejść w 1X (1.60), może nawet 1 (3.60)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dokladnie. A to wszystko wina qowalsky6 bo przypomnial o tym ze mecz Kangaroosow dzisiaj :cwl:
Potwierdzam, to przeze mnie ???? Wstyd przegrać z turbanami, Graham mógł zostawić skład z meczu z Omanem.
Ja krece czysta jedynke za @ 1.4 na Betfair 3/10
Wracajac do meczu Brisbane v Perth to przy tym 1 karnym juz mogl albo go zostawic niech idzie sam na sam albo ostro faulowac przed linia pola karnego. Troche dziwna ta druga polowa wygladala jak dla mnie.
????
A na poważnie to Graham popełnia błąd poprzednika, ile razy mnie wk...ły ciągłe rotacje w składzie i stawianie w większości na wyeksplatowanych (albo nie grających) zawodników z lig zagranicznych. Ile razy nawoływałem do wyeb... poprzedniego trenera i co? Arnold robi to samo, kicha Panie...
A w Brisbane &quot;klasyczny mecz&quot; Roar, wszystko w nim było. Szkoda...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ale żal. Znając życie, będą grali na wyjeździe, to ich ograją. Jordania co raz skurcze, widać, że droga do Australii dałą się im we znaki... :facepalm: Pod koniec meczu nieuznana bramka (spalił lekko aussie). Dałem płaską stawką na win łamakowy w przerwie, no ale niestety. Chyba ten precyzyjny gol turbańców ustawił mecz, potem Australia biłą głową w mur i była mocno na ciśnieniu (piłka się im przez to nie kleiła). Piłkarze mało dawali od siebie, twarda gra z jakimiś tam faulami, to nie wszsystko. Tak jak pisałem na początku. Czekam na rewanż i niech buk oddaje kasę za dziś :cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale żal. Znając życie, będą grali na wyjeździe, to ich ograją. Jordania co raz skurcze, widać, że droga do Australii dałą się im we znaki... :facepalm: Pod koniec meczu nieuznana bramka (spalił lekko aussie). Dałem płaską stawką na win łamakowy w przerwie, no ale niestety. Chyba ten precyzyjny gol turbańców ustawił mecz, potem Australia biłą głową w mur i była mocno na ciśnieniu (piłka się im przez to nie kleiła). Piłkarze mało dawali od siebie, twarda gra z jakimiś tam faulami, to nie wszsystko. Tak jak pisałem na początku. Czekam na rewanż i niech buk oddaje kasę za dziś :cwl:
Wszystko fajnie, ale mecz był w Al-Ain ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Dokładnie.. to nie jest już turniej finałowy? ;).
Rewanż co najwyżej w fazie pucharowej (finał) albo za 2 (lub 4) lata... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No nie gadajcie? Ja byłem przekonany, że to nie jest neutral :facepalm: Teraz już wiem czemu tak dużo turbańców na trybunach(kto by zechciał przyjlecieć do Australii na meczyk swoich)! Dzięki za sprostowanie i przepraszam za zamieszanie w takim razie.
Już ja teraz wiem co i jak, doczytałem lekturę i pewnie zainwestuję kilka pieniążków w tym &quot;turnieju&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
12 kolejka:
Jets - Roar 2:2
plus:
Roar - punkt na wyjeździe z Newcastle, po raz kolejny udowodnili, że grają do końca
Neutral:
Jets - grali u siebie i nie wygrali - dlatego tylko neutral, wyrównany, ciekawy mecz z Roar - i dlatego aż neutral
11 kolejka:
plus:
Sydney FC - mimo, że pierwsza połowa była zagrana fatalnie, to w drugiej pokazali miejsce CCM w lidze.
Phoenix - kolejny punkt na wyjeździe i kolejne fantastyczne spotkanie Filipa Kurto, z biegiem czasu coraz bardziej oddawali pola z od 68&#39; (gdy zostali osłabieni po głupim faulu i czerwonej kartce) zupełnie cofnięci do defensywy, Przez cały mecz ofensywa była myślami gdzieś indziej.
Victory - kolejne 3 punkty, do tego wyjazdowe... Toivonen kolejny mecz z bramkami (to już 5 kolejny mecz gdzie trafił do siatki) - wyrasta na króla strzelców i godnego następce Besarta.
Glory - odnieśli efektowne, wyjazdowe zwycięstwo odrabiając 2 gole.
neutral:
Adelaide - powinni to wygrać, jednak bramkarz Nixów stanął na wysokości zadania, nie przegrali, grali piłką, stwarzali sytuacje, zabrakło bramek - stąd neutral
WSW - zagrali wyrównany mecz z Victory, grali z pomysłem i z zaangażowaniem, niestety zabrakło szczęścia bo przez błąd sędziego stracili punkt (a może i 3 pkty.)
minus:
CCM - może i po pierwszej połowie mógł by być neutral (lub nawet plus) ale druga - to już różnica kilku klas.
Roar - prowadzili u siebie 2 bramkami... jak skończyli mecz bez punktu? - to ich tajemnica.
Sydney: 6,5
City: 5,5
Victory: 5
Jets: 4,5
Phoenix: 4
Perth: 3,5
WSW: 1,5
Adelaide: 0,5
Roar: -2
CCM: -6
stan konta (z meczem kadry): -3,84j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ale to trzeba mieć pecha, wczoraj w pierwszym meczu zagrałem bts i over rożnych to się skończyło 0:0 i brakło sztuki cornera, w drugim chciałem odbić na over rożnych po wpisie majekx ale byłem w pracy i nie dałem rady, a rożnych natłukli aż miło, dzisiaj też w pracy, ale nie miałem w ogóle czasu nawet wyników sprawdzić, wracam, a tam prawdziwa Australia, wszystkie możliwe overy goli, rożnych, kartek, czerwone, karne i to w obu meczach. Fajnie, ze chociaż Wy zarobiliście ???? może następnym razem :movember:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, z Australia i Nowa Zelandia to mam tyle wspólnego co oglądam na zdjęciach na FB mojej koleżanki, która mieszka w Auckland ale staram się śledzić wasz temat. Liga kompletnie niszowa ale tutaj żyje jako jedna z bardziej ciekawych. Więc z ciekawości co sądzicie o trzech X2 w najbliższych meczach? Obserwuję ten temat patrzę na zestaw par i wydaje się, że taki tripel może być rozsądny przy takich kursach. Ciekaw jestem waszych opinii.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Panowie, z Australia i Nowa Zelandia to mam tyle wspólnego co oglądam na zdjęciach na FB mojej koleżanki, która mieszka w Auckland ale staram się śledzić wasz temat. Liga kompletnie niszowa ale tutaj żyje jako jedna z bardziej ciekawych. Więc z ciekawości co sądzicie o trzech X2 w najbliższych meczach? Obserwuję ten temat patrzę na zestaw par i wydaje się, że taki tripel może być rozsądny przy takich kursach. Ciekaw jestem waszych opinii.
Są tutaj ludzie którzy wiedza więcej. Slogany typu „to Australia, wynik może być każdy” tez są wyświechtane. Natomiast ja uważam ze Perth może ograć u siebie Sydney. W Sydney nie ma dwóch najważniejszych ludzi z zeszłego sezonu, i jak dla mnie idzie im zaskakująco dobrze. Natomiast oczywiście zaskoczeniem są również zawodnicy z Perth. Ale ja bym się skłaniał wlasnie ku Perth, ale co ja tam wiem ;)
 
Do góry Bottom