>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 83K

grendel

Użytkownik
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6✅
Dokładny wynik [email protected]✅
Jak się człowiekowi stare czasy przypomniały , to i fajne typy do łba przyleciały .
Dzięki qowalsky6 za poranek z punk rockiem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Łoooo a co tam w Melbourne się dzieje? Wróżyłem w zadyszkę gości a tu widzę grają swoje jak ta lala.
W tym sezonie nie będę grał przeciw Nix. Chyba, że nie będzie w składzie Krishny i Kurto ???? Cieszę się, że zostawiłem ten mecz na live.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Kurto się wyrobił, pamiętam go jeszcze z czasów Wisły Kraków i raczej był ręcznikiem. Pobyt w Holandii dużo mu dał.
No i 2:3, jeszcze łamaka wykręcą ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
W tym sezonie nie będę grał przeciw Nix. Chyba, że nie będzie w składzie Krishny i Kurto ???? Cieszę się, że zostawiłem ten mecz na live.
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne ✅
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
powyżej 4,5 kartki kurs 1,65⛔
goście powyżej 1,5 kartki kurs 1,6✅
Są 3, jeszcze ponad 20 minut, powinno być ostro. Goście mają 1, też powinni coś jeszcze dostać, nawet za grę na czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
Mówisz i masz
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
I 3-3 ✅ w miarę szybko ????
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6
Dokładny wynik [email protected]
Trzymam kciuki
z Kurto na bramce? może się nie udać, ale kurs cieszy i powoli zmęczenie będzie dawać znać. Tak czy inaczej - ov jest do grania. - ov5,5 - @1,9 - 0,3j
Graty kolego ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6✅
Dokładny wynik [email protected]✅
Jak się człowiekowi stare czasy przypomniały , to i fajne typy do łba przyleciały .
Dzięki qowalsky6 za poranek z punk rockiem .
&quot;Wszyscy jedziemy na tym samym wózku...&quot;, kto zna, ten wie... ???? Jarocin 92
Gadu, gadu a Marynarze 1-0 W doliczonym Roar na 1-1. Niech idą dalej w tym kierunku ????
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
CCM zagrało to co nasza kadra... szybki gol i oddanie boiska i próba dociągnięcia wyniku do końca... szkoda, że nie dociągnęli tego 1:0 do połowy - już pisałem post na kontrę. X2 koło 35 min skakał między @2,2 a @2,36.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM zagrało to co nasza kadra... szybki gol i oddanie boiska i próba dociągnięcia wyniku do końca... szkoda, że nie dociągnęli tego 1:0 do połowy - już pisałem post na kontrę. X2 koło 35 min skakał między @2,2 a @2,36.
Teraz Marynarze mieli okazje, Shabow, rykoszet ale Young na posterunku. Jednak nie jestem w stanie &quot;stwierdzić&quot; kto wygra ten mecz. Może faktycznie tu będzie x? Dobrze by było gdyby padła jeszcze jedna bramka ????
Dla sportu live pobieram x po @ 2,15 ✅ symbolicznie dla lepszego oglądania ???? No i gdyby mieli &quot;przyciąć&quot; z tym overem...
I znowu okazja dla CCM, ale sędzia widział spalonego.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pewnie padnie. Albo CCM coś ugra... albo po 75&#39; nadzieją się na kontrę Brisbane.
Ostatnie minuty to 3 szanse dla CCM, co nie znaczy, że zaraz im Roar nie wbiją ???? Taki poziom...I VAR ???? ... Nie ma karnego... Czyli ustawili na x ????
 
Do góry Bottom