>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
i składy:
Izzo/Galloway,Jakobsen,Elsey,Marrone/Isaias,Halloran, Lia/Goodwin,Blackwood,Mileusnic

dodajmy do typów:
gol Blackwooda - @3 - 0,3j ⛔
ov3,5 - @2,4 - 0,5j ⛔
i czekamy ne mecz.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WS Wanderers - Adelaide United1:2

obie strzelą @1,56 Unibet ✅
powyżej 3 goli @2,10 Unibet ▶
powyżej 4 goli @4,00 Unibet ⛔

Idę w bramki w tym spotkaniu, ostatnie mecze WSW to piękne overki, u gości trochę słabiej, ale nie najgorzej, dodatkowo dwa ostatnie bezpośrednie mecze też overowe, wcześniej zdażały im się również mecze na 0:0, ja jednak liczę na tendencję wzrostową z ostatnich spotkań, na live może zaatakuje coś z rożnych, bo linie w pre mnie nie satysfakcjonują;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam szanowne grono wielbicieli Kangurzej ligi .
Moje typy na to spotkanie utworzone z kreatorem zakładów w całorocznym
over 9 rzutów rożnych
????over 4 kartki
bts
over 2 goli
dało mi to ako@5 .⛔
Powodzenia wszystkim .
Może jeszcze coś na live .
Kufa mać jednej kartki zabrakło , a tak pięknie wszystko odrabiali po pierwszej sennej połowie .
Do jutra .
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja idę w gole Sydney. Over 1,5 gospodarzy 2.35.
Na 5 ostatnich spotkan 3 razy strzelali przynajmniej dwa gole.
Dzisiaj u siebie, po ostatniej porażce mając „wygrany” mecz, liczę na ich złość! ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Western Sydney - Adelaide United, rzut karny, @3.75, WH
Western Sydney - Adelaide, 2 czyste konto, @3.40, b365
Western Sydney - Adelaide, 1 połowa under 0.5 goli, @3.40, b365
edit
3x⛔
&quot;Kombinuj dziewczyno...&quot;
&quot;Było blisko&quot; ;)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.
Na rano zagrane both teams to score w obu meczykach.To chyba najpewniejsza opcja.
Kursy ok 1.6 w obu.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
19.01. 07:35 Sydney FC vs Newcastle Jets - Gospodarze na Jubilee Stadium, ale czy Jetsi się postawią? Myślę, że to może być mecz walki ze wskazaniem na Blues Sky. 1-ka po @ 1,91 do rozważenia.
W kadrze Blues Sky będzie już Ben WARLAND, wypadł jednak Josh BRILLANTE. U Jetsów pojawi się w kadrze Ronald VARGAS i Joe CHAMPNESS. Wypada Daniel GEORGIEVSKI i dalej nie będzie Bena KANTAROVSKIEGO.
Zdania nie zmieniłem, walka będzie, jednak przed meczem nie rzucę nic na koło fortuny A-league. Zostaje mi live. Chcę &quot;to&quot; zobaczyć, wtedy może coś skrobnę... Muszę zobaczyć też wyjściowe 11-ki, będę &quot;mądrzejszy&quot; ????
Edit Walka była, samobój, czerwo ft 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
na jutro:

SFC - Jets

ov2,5 - @1,72 - 0,7j ⛔

Że ov to wmiarę wiadomo.. Sydney w tym sezonie nie jest już monolitem w obronie, straci sporo bramek a Jest sporo strzela. Bramki tutaj mogą być... ale po dzisiejszej lekcji gram tylko skromne ov2,5.
Dodatkowo zastanawiam się nad zagraniem czystej 2 za 0,3j... ale to jeszcze przemyślę i poczekam na oficjalne składy.

City - Glory

Mecz najlepszej obrony na własnym stadionie z najlepszą ofensywą na wyjazdach - bts,ov... jak dla mnie odpadają. Może 1x2? - no ale City podrażnione ostatnim meczem z CCM, wraca na AAMI Park i na pewno chce się zrehabilitować. Z drugiej strony Perth, które ma 3 pkty przewagi nad Victory i 6 nad Sydney, do tego w poprzedniej kolejce prawie stracili punkty... czyżby przychodziła mała zadyszka? granie 1x2 to jak dla mnie teraz to istna loteria - odpada. Dlatego na typowanie wybrałem sobie rogi:
ov9 rogów - @1,6 - 0,7j ✅
rogi City HA-2 - @2,3 - 0,3j ✅

Zauważyłem dziwną regółe - jak City chce wygrać, musi atakować, goni wynik to robi sporo rogów:
2:1 porażka z CCM - 10 rogów
1:0 wygrana z Roar - 12 rogów.. z czego 10 do przerwy gdzie wynik HT był 0:0
1:1 z Victory, gdzie gonili wynik - 9 rogów.
Do tego Glory myślę dorzuci ze 3-4 rogi i over powinien wejść.... i o ile City nie strzeli szybko gola to handi na rożne także powinien się udać.
do jutra i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jutro gram 2 single:
1. Sydney-Jets ov 1.5 @ 1,75 - 0,6j ⛔ 1:0
2. MC-Perth bts @ 1,64 - 0,71j ⛔ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney live, pogoda niezła, stadion ch...y, ale już się można przyzwyczaić. Corica wystawił to co mógł. Merrick też (choć Champness na razie na ławce, ale drzewiej już tak bywało) Zobaczę jak się Vargas z O&#39;Donovanem rozegra i czy Blues Sky ich wyłącza z gry. Jeśli tak, to może się skuszę na jakiś bet w stronę gospodarzy.
Edit
Ht x po @ 2,10 na razie kopanina, może dociagną wynik do końca? Za drobne...
Po kwadransie - po sytuacji dla każdej ze stron. Jetsi nie pękają. Gospodarze nie rzucają się do huraganowych ataków...
Le Fondre strzał, Moss broni - fajne to było.
I groźnie pod bramką Jets. Topór - Stalowy ???? faulował, wolny i kotłowało się mocno. Sydney przeważa...
32 Jetsi wybijaja z pustej bramki... Farciarze...35 Moss na posterunku.
44 samobój i 1-0... Co tu powiedzieć, że było daleko? ????
Ht 1-0 przewaga Sydney, ale Jetsi walczą. Drobne na x ht ⛔ nie zamykałem ...
Edit
Tak się zastanawiałem przez chwilę dla kogo ja to piszę ???? I po co? ????
Edit2
To był mecz walki, tak jak pisałem wcześniej, ze wskazaniem na Sydney ft 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
W 28

wojtula

Użytkownik
Sydney live, pogoda niezła, stadion ch...y, ale już się można przyzwyczaić. Corica wystawił to co mógł. Merrick też (choć Champness na razie na ławce, ale drzewiej już tak bywało) Zobaczę jak się Vargas z O&#39;Donovanem rozegra i czy Blues Sky ich wyłącza z gry. Jeśli tak, to może się skuszę na jakiś bet w stronę gospodarzy.
Edit
Ht x po @ 2,10 na razie kopanina, może dociagną wynik do końca? Za drobne...
Po kwadransie - po sytuacji dla każdej ze stron. Jetsi nie pękają. Gospodarze nie rzucają się do huraganowych ataków...
Le Fondre strzał, Moss broni - fajne to było.
I groźnie pod bramką Jets. Topór - Stalowy ???? faulował, wolny i kotłowało się mocno. Sydney przeważa...
32 Jetsi wybijaja z pustej bramki... Farciarze...35 Moss na posterunku.
44 samobój i 1-0... Co tu powiedzieć, że było daleko? ????
Ht 1-0 przewaga Sydney, ale Jetsi walczą. Drobne na x ht ⛔ nie zamykałem ...
Edit
Tak się zastanawiałem przez chwilę dla kogo ja to piszę ???? I po co? ????
Stary, odwalasz świetną robote. Piszesz merytoryczne posty, wiadomości z pierwszej ręki. Pewnie jeszcze zarabiasz na typowanie- czego ci życzę. Ja na dziś zagrałem Sydney, Perth, a na jutro Melbourne Victory. Jak myślisz wejdzie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra nie ma co zwlekać ????
Over 2,5 gola 1.97
Over 1,5 goście 2.3
Czuje ze będą gole mimo najlepszej obrony ligi ze strony gospodarzy.
Perth na początku myslalem ze tylko straszy, ale teraz juz chyba można ich wymienić w gronie faworytów. Jesli za takich chcą uchodzić, musza w takich meczach jak dzis to udowadniać ????
N
Tak się zastanawiałem przez chwilę dla kogo ja to piszę ???? I po co? ????
nie zadawaj głupich pytan. Ja Cię chętnie „czytam”;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No i cóż. Typy na forum rzędem nie powchodziły, każdy myślał, że &quot;australijska liga&quot; (jedyny argument), więc bttsy i overy powchodzą same. Dobrze, że nie obudziłem się za wcześnie (bo ja bym pewnie też zaczął kombinowanie od tego kierunku hahahha). Tak sobie myślę, że jak pierwszy mecz był underowy, to drugi statystycznie powinien być zgoła inny. Tym bardziej te bramki Melbourne City w tabeli... coś ich za mało ????
Ja dzisiaj zupełnie for fun, bo nie mam przeczucia na coś pewnego, żeby dorzucić do ako z typami na resztę dnia:
remis: 3.25
btts: 1.80
remis + btts ako : 4.50

(bet365)
Edit:
kreator zakładu w chwili puszczenia kuponu podliczył, że jest 4.33 ???? :puke:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co jest z Fornarolim? Już go nawet w outsach nie dają? O czymś nie wiem ?
Od dawna go nie ma i już nie będzie. Prawdopodobnie odejdzie w oknie transferowym. Trener zarzucał mu brak zaangażowania, on południowiec więc wiadomo co mu powiedział/pokazał ???? Podobno Blues Sky go chce. I o to też poszło.
No i cóż. Typy na forum rzędem nie powchodziły, każdy myślał, że &quot;australijska liga&quot; (jedyny argument), więc bttsy i overy powchodzą same
Nie wszyscy ???? Na live skusiłem się na x ht więc minus, ale to za drobne. Nawet nie zamykałem...
Myślę, że to może być mecz walki ze wskazaniem na Blues Sky. 1-ka po @ 1,91 do rozważenia.
Zobaczę jak się Vargas z O&#39;Donovanem rozegra i czy Blues Sky ich wyłącza z gry. Jeśli tak, to może się skuszę na jakiś bet w stronę gospodarzy.
To był mecz walki, tak jak pisałem wcześniej, ze wskazaniem na Sydney ft 1-0
Trochę pogwiazdorzyłem ;) W Melbourne na razie widać under. Może ruszą jednak? Poczekam jeszcze...
 
Do góry Bottom