>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Podsumowując kolejkę, mieliśmy w ten weekend lekką powtórkę z rozrywki z przypomnieniem jak wyglądała stara, dobra, a-liga. Mecze z dużą ilością bramek, łamaki, kontrowersyjne decyzje sędziów i gole w końcówkach meczy i sporo rogów (może czasami lekko kartek zabrakło). Od strony fair play weekend mógł pozostawić niedosyt, dla tych co typowali był na pewno okazją do całkiem dobrego zarobku.
Ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
13 kolejka:
Victory - Jets 2:1
City - Roar 1:0
Phoenix - CCM 3:2
Perth - WSW 4:3
Sydney FC - Adelaide 2:1
plus:
Sydney FC - ważne 3 punkty zgarnięte, zgrali swoje, grali bardziej zdecydowanie
Victory - 3 punkty zostały w Melbourne, z Jets wyrównany mecz, a o zwycięstwie zadecydował ładny gol Troisiego
CCM - należy się, gdyby nie sędzia była realna szansa na wygraną na gorącym gruncie w Nowej Zelandii... skończyło się bez punktu, ale pierwsza połowa zdecydowanie pod ich dyktando, druga trochę gorzej, ale z perspektywą na sukces, gdyby nie arbiter...
neutral:
City - wygrali, grali u siebie, stwarzali akcje, ale za tą nieskuteczność, plusa dać nie mogę.
Perth - pierwsza połowa bez pomysłu, wyraźnie będąc cieniem samych siebie, w drugiej mimo, że zagrali bardziej zdecydowanie także razili powolnością i nieskutecznością, dopiero pomoc sędziego i strzelenie gola dodały wiarę w siebie i rozpoczął się szalony mecz.... ale plusa tutaj dać nie mogę.
WSW - mógłby być plus, ale nie udało się wygrać... fajnie do zespołu wszedł Yeboah... pierwsza połowa całkiem ładna, w drugiej cofnięci do defensywy i nastawieni na kontry, taktyka mogła by przynieść rezultat gdyby nie sędzia.
Jets - wyrównany mecz z Victory, mieli szanse na wygrana jak i na remis... skończyło się na stracie punktów, ale sam mecz hańby nie przyniósł.
minus:
Roar
- oddali piłkę City samemu licząc na kontry, sytuacji na bramkę mieli niewiele, największe szanse po strzałach z za pola karnego, zabrakło waleczności, pomysłu na grę i skuteczności
Adelaide - brak punktów, ustępowali Sydney praktycznie pod każdym względem
Phoenix - zdobyli 3 punkty, ale przeciwnik grał w 10 i dwa gole zdobyli po karnych, 1 połowa zdecydowanie na minus, druga mogła by nie wystarczyć do odrobienia strat gdyby nie pan z gwizdkiem.

City: 6,5
Sydney: 6,5
Jets: 5
Perth: 4,5
Victory: 4
WSW: 2,5
Phoenix: 2
Adelaide: -1
CCM: -3
Roar: -5

końcowy stan konta: -1,85j
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Roar -Victory
Typ 2 kurs 2.05 w calorocznym
Kurs troche poszedl w gore z 1.85 ale sie ciesze. Roar kiedys nieobliczalne ale strasznie slabe. Moze strzela ale ze 2 dostana i oby zrobila sie strzelanina jak w weekend.
2/bts takze bym wzial.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
3 single Roar-MV - wynik 0:5
1. Roar ov 1.5 @ 2,38 - 0,07j ⛔
2. ov 2.5 @ 1,56 - 0,12j ✅
3. bts @ 1,46 - 0,32j ⛔
dokładam live w 38 minucie przy stanie 0:eek:ne:
4. Roar +0.5AH @ 1,65 - 0,12j ⛔

A jednak, goście byli zdecydowanymi faworytami i to udowodnili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Road - Melbourne Victory 0:5 (0:1)
Melbourne Victory @2,05 Unibet ✅
Melbourne Victory i obie strzelą @3,40 Unibet ⛔
Brisbane Road / Melbourne Victory @20 Unibet ⛔

Dziś próbuję tak, Brisbane Road na ostatnie 8 meczy 7 porażek, nie zapowiada się, żeby nagle zaczęli wygrywać, ale mimo, że doznają porażek to w większości meczy sami też coś strzelą, dlatego dokładam też wygraną gości wraz z btts. Ostatnio w Australii modne stały się łamaki, Brisbane Road na ostatnie 5 spotkań &quot;połamał się&quot; dwa razy z Wellington oraz Perth Glory, za drobne można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Składy:


a ja też gram typy dj_jones :
2+bts - @3,4 - 0,3j ⛔
Wiadomo - Roar mimo porażek coś tam zawsze ustrzeli.. i V - to faworyt, powinni jednak zgarnąć te 3 pkty.
Resztę może na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam tak szukam i szukam czegoś konkretnego na ten mecz i za bardzo sam nie wiem co zagrać . Po takich meczach jak były w weekend , czy ten też będzie jakiś szalony buki chyba coś kombinują linia na rzuty różne ustawiona na 11 , a te drużyny az tak dużo rożnych nie nabijaja .Popatrzymy na live co się będzie działo , a i kartki over 5,5 czy to też nie za wysoko .Ale może to jest właśnie pokłosie szalonego weekendu.
Dobra pre zagram obie strzela w 1 połowie @3,75 .⛔
Powodzenia.
A jak wygląda sprawa z rożnymi ? warto pakować sie w overa ?
Ja myślę że pre , nie warto chyba że na live .Szybka bramka może wtedy próbować .Ale to moje zdanie Ty rób jak uważasz.
1 połowa bez bts chociaż momenty były jak to mówią .
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Brisbane- Melbourne daje kartki. Sędziuje bardzo dobry do tego arbiter Gillet, który ma średnią w okolicach 5 kartek prawie co mecz. W drugiej połowie musi się trochę zółtek posypać.
powyżej 2,5 kartki kurs 1,45
powyżej 3,5 kartki kurs 2
⛔brak słów, chyba jakieś polecenie z góry dostali by dawać mniej kartek, bo jakaś zamuła się zrobiła
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
1,5 do przerwy i 3,5 na koniec. Jedno w plecy... drugie może ????
Miałem nadzieje na niespodziankę, na gole brisbane ale chyba warto powtórzyć... „Jeden Taggart wiosny nie czyni” ????
Edit: 0:4. Brawo V! ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +37
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro
Rozbitkowie28 vs City
, co tu napisać o zespole, który potrafi strzelić gola Sydney, Glory, Nix, a nawet prowadzić z silnymi drużynami jednak za cholere nie umie dograć do końca z korzystnym wynikiem? Z drugiej strony City, które finezją nie powala, za to regularnie punktuje. Może jakiś bts?
edit Kierunek na ✅ ft 2-1
Na razie tyle...
edit
PS Zapowiedź, staty, składy poniżej:
https://www.a-league.com.au/news/match-preview-central-coast-mariners-vs-melbourne-city
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Roar w końcówce bili głową w mur, V kontrowalo. Ktoś po wyniku powie, że deklasacja, a przecież to nie do końca oddaje obraz gry. Grunt, że plus...
po dzisiejszym meczu - wynik zupełnie nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Owszem V wygrało zasłużenie... ale nie 5:0, może jakieś 2:0, 3:1... Roar miało sytuacje, potrafiło sobie stworzyć okazję, zabrakło szczęścia i Thomas miał dziś dzień, że wszystko wyciągał. Do rankingu formy:
V - plus - z zimną krwią wykorzystywali wszystkie błędy Roar.
Roar - minus - ale tylko dlatego że grali u siebie, jak by to był mecz w Melbourne z czystym sumieniem dał bym neutralną ocenę..
Na jutro?
CCM - City
Rogi - un12 - @1,5 - 0,5j ✅
HT 1/X - @1,61 - 0,5j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dziś nie oglądałem, zaspałem ???? Ale dzięki wam i samej lidzie, polubiłem obstawiać i śledzić tą kopaninę ???? Dzieki ! Dobra robota.
majekx z tego co napisałeś wyżej, wywnioskowałem, że Road mogło dziś spokojnie zainkasować jakieś bramki dla siebie, czyli nie grali takiej tragedii jak pokazuje wynik?
Pytam, bo już od zeszłego tygodnia, kiedy widziałem piękne lamaki, myślę o pograniu w niedzielę grubiej btts czy tam over 2.5 w spotkaniu CCM z Roar
CCM ładny opór ostatnio postawiło, zepsuła wszystko 2 odsłona i czerwona kartka, są spokojnie ugrać wreszcie komplet pkt z taką grą. Dodatkowo grają u siebie i mecz dwóch ,,zamykaczy tabeli&#39;&#39;, liczę na bramki.
Jutro postaram się już nie zaspać i śledzić dalej CCM ????
 
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +22
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutrzejszy pojedynek CCM-MC tradycyjnie proponuję 3 single, w które inwestuję 1j:
1. MC ov 1.5 @ 1,58 - 0,4j ⛔
2. bts @ 1,68 - 0,3j ✅
3. ov 2.5 @ 1,65 - 0,3j ✅
Zdecydowanym faworytem są goście. Powinni ustrzelić przynajmniej 2 bramki. I choć 2 ostatnie wyjazdy zagrali na 0 z tyłu, to marynarze prawie w każdym meczu strzelają bramkę, więc mam nadzieję na honorowe trafienie. To mi da 3 x zieleń.

dokładam live w 45 minucie przy stanie 1:0
4. MC x2 @ 1,96 - 0,33j ⛔
Wynik na poły doskonały, tylko w nieprawidłowym kierunku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
5,7,5,3 tyle ostatnio goli padało w meczach CCM. Choc w meczach City pada mniej goli tu liczę jednak na bramki.
Ov 2,5 - 1,6
Ov 3,5 - 2,48
Mam nadzieje ze CCM bo ostatnim wałku, tfu!, ostatniej porażce, będą chcieli pokazać ze pierwsza połowa w zeszłym meczu to nie przypadek ;)
Over 1,5 CCM spróbuje na live bo nie ma teraz możliwości na fortunie.
Ps panowie znawcy co się dzieje z Fornarnolim?
 
Do góry Bottom