>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Yeboah - gol i 2 asysty... w Sydney powinni mu pomnik postawić. Majok, tyle zmarnowanych setek i w końcu 1 gol w lidze.
Do tego szybka odpowiedź Glory 2:3... gramy dalej.
3:3.. WSW na własne życzenie, Perth na fali.
Karny i 4:3.. Castro robi różnicę. Nie wiem kto zasługuje na pomnik... Yeboah, Castro czy Ams?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra panowie. Tak na chłodno?
Co sądzicie o meczach wczoraj i dzis? Myślicie ze to wałki jakies?
Oczywiście super bo sporo wpadło, ale nie była to jak dla mnie czysta gra...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po dzisiejszym pierwszym meczu w głowie zaświtały mi na jutro łamaki, ale sprawdzając H2H nic specjalnego nie znalazłem, a z racji, że z rana będę w pracy i raczej nie będize mnie na porannej sesji live zagrałem czysto sportowo bez kombinacji w obu meczach czysty win gospodarzy, zobaczymy czy to dobry kierunek...

Sydney FC - Adelaide United, Sydney FC @2,00 Unibet ✅ 2:1
Perth Glory - WS Wanderers, Perth Glory @1,60 Unibet ✅ 4:3
Meczu nie widziałem, bo jestem w pracy, ale jak przyszło powiadomienie na flashscore, że 1:3 to pomyślałem, dobrze, że chociaż na zero wyszedłem, a tu taki bonus. Musiało się tam dziać w końcówce. Cała Australia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Dobra panowie. Tak na chłodno?
Co sądzicie o meczach wczoraj i dzis? Myślicie ze to wałki jakies?
Oczywiście super bo sporo wpadło, ale nie była to jak dla mnie czysta gra...
Jak dla mnie:
Zacznę od Glory - tutaj definitywny błąd przy pierwszej bramce gospodarzy.. a potem bramki już się posypały. Ams przypomina naszego Pana Marciniaka - &#39;co tam var, ja wiedziałem lepiej&#39;. Czyli jak wałek to nie zamierzony - ot wysokie ego Pana Amsa.
Nixi.. tutaj chyba już była zamierzona pomoc ze strony sędziego. Jak dla mnie to poszło o promocję piłki w Nowej Zelandii, bo 3 pkty Nixów naprawdę zbliżają ich do sukcesu jakim jest występ w PO.
Dokładnie. Trzeba pamiętać, że to liga zawodowa, nie ma spadków, a czasami od wygranej ważniejsza jest promocja, bo konkurencja ze strony baseballa, rugby, footballu australijskiego czy krykieta są naprawdę duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom