>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sydney-Adelaide jest jedna karta w pierwszej połowie. Mamy całkiem ostry mecz, już 19 fauli było. Sędziuje dobry arbiter, Pan Kersey, który lubi dawać karteczki, jego ostatnie mecze: 6,9,8. W drugiej połowie powinno się trochę żółtek posypać.
powyżej 3,5 kartki kurs 1,65 (totolotek)
Adelaide powyżej 1,5 kartki kurs 1,8 ( totolotek)
tylko 3 kartki i 1 Adeladie:/ Druga połowa zupełnie inna,mimo wyniku na styk. Sędzia też troszkę zawalił, bo mógł Adelaide jeszcze kartkę pokazać w 1-2 sytuacjach.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Trudny mecz, z jednej strony Sydney, które chce rewanżu za przegrany finał Pucharu FFA, z drugiej Redsi, którym kibicowałem w tamtych rozgrywkach i się nie zawiodłem. (...) Jak Sydney nie zawiedzie w obronie to coś wydaje mi się, że dnb na Blues Sky po @ 1,50 do dubla, czy taśmy może być. Redsi na wyjazdach, gdy natrafią na twardych zawodników (jak Big V na przykład) wtedy troszkę miękną. (...)
Edit ft 2-1 kierunek na ✅
Nie z akcji to z karnego Blues Sky stracili, ale rewanż im się powiódł. Kierunek ????
Myślałem o overach i bts, ale brak Riery ostudził mój zapał. Za to @ na 1-kę jest za niski. Wychodzi, że zostaje live... ze wskazaniem na gospodarzy ???? Może Wy mi coś podpowiecie ;)
edit
Sędzią Kurt Ams, hmmm... słabo, jak trzeba coś skręcić to tylko on...
Live
Na razie szału nie ma. Poczekam... Akcja Wędrowców, ale Reddy na posterunku. Dla sportu i lepszego oglądania dam x po @ 3,0 za drobniaki ⛔. I znowu akcja WSW. Nieźle się prezentują na razie. Pisałem i brama Yeboaha
Co tu się dzieje, z 3-3 na 4-3, Ams kutasiarz ???? przekręcił Wędrowców...
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
WSW wyglądało konkretniej i zasłużyli na tego gola.
Dla mnie to promyk nadziei, bo skusiłem się na ten over i btts po 1.90 na bet365 :p
Tak sobie teraz myślę, ciekawe czy zrobią łamaka? Póki co, tak jak pisałem, WSW wygląda lepiej i Perth nie zasługuje na 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW wyglądało konkretniej i zasłużyli na tego gola.
Dla mnie to promyk nadziei, bo skusiłem się na ten over i btts po 1.90 na bet365 :p
Tak sobie teraz myślę, ciekawe czy zrobią łamaka? Póki co, tak jak pisałem, WSW wygląda lepiej i Perth nie zasługuje na 3 pkt.
Remis będzie ???? I tak jak pisałem różnica 20 pkt. w tabeli pomiędzy zespołami w Australii nic nie znaczy ???? Na marginesie jakbym trenerem Glory, to &quot;polecałbym&quot; aby sprawdzać z dystansu umiejętności bramkarza Wędrowców, który praktycznie nie ma żadnego doświadczenia.
live 2 poł. Trochę się Glory ruszyli...
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Po prostu dla większej adrenaliny przy oglądaniu, chociaż jestem świadom, że mogą dowieźć do końca te 1:0 ...


Edit;
Smuteczek :gool::cwl:
No i teraz brama dla Perth i niech chociaż ten kupon z btts over 2.5 wejdzie xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Po prostu dla większej adrenaliny przy oglądaniu, chociaż jestem świadom, że mogą dowieźć do końca te 1:0 ...
Szybka kontra, błąd obrony, trochę przypadku i 0-2 ???? Sami Glory sobie winni... Niby szło na wyrównanie, a tu bam... Czemu oni tego &quot;Sarumana&quot; nie sprawdzają??? Pytam się...
Mówisz i masz 1-2 ???? Już myślałem, że Ams coś odp.... po VAR ale ok.
 
Do góry Bottom