>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 760,1K

majekx

Znawca A-League
Skoro faktycznie jak qowalsky6 napisał jest rotacja w składzie Jets.. to oznacza, że City będzie atakować a Jets... pewnie zagrają na jakiś remis. Pobieram:

Jets - City

rogi - ov11,5 - @2,1 - 2j✅
rogi - ov12 - @2,75 - 0,5j✅
rogi - ov13 - @3,6 - 0,3j✅
gole un2,5 - @1,9 - 0,5j⛔
z kreatora: rogi ov11 + gole un 4 + wynik X2 - @3,75 - 1j⛔
+2,07j
City jak atakuje to nabija rogi.. i myślę taki przebieg spotkania jest całkiem możliwy... a, że do tego Jets będzie grało raczej ku remisowi (tak mi po składzie wygląda) to nie spodziewam się gradu bramek. Chociaż piłka może być dosyć często pod bramką Italiano.

ogólny stan konta: -0,78j
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Krishna ładna bomba ????
To teraz mam nadzieję, że zaczną się brameczki. Goście grają lepiej moim zdaniem i powinni coś wsadzić
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Śledzę różne różniste ligi, reprezentacje itd. Naprawdę Jetsi powinni &quot;zjadać&quot; takie &quot;tuzy&quot; z Indonezji. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale skoro się meczą z Indonezją to co jak wejdą dolary z Chin, Arabii, Japonii czy Zjedonoczonych Emiratów.
Zgadza się o tym we wtorek pisałem, a mi chodzi o to, że liga/puchary to zupełnie inna bajka. po ch... meczu z Jakartą, mogli w najlepszym składzie postawić się City. Dlatego myślałem pierwotnie o underze/x, a teraz po rotacji i dodatkowo kontuzji Hoffmana to zostaje live.
AUSTRALIA: A-League
Kolejka 19
15.02. 07:35 Wellington Phoenix - Melbourne Victory
Jedni i drudzy powinni strzelić, Victory walczy o top 2, u siebie Nixx powinni ukłuć, wychodzi bts. A i h2h korzystne jak ktoś lubi się takimi danymi podbudować.
15.02. 09:50 Newcastle Jets - Melbourne City
Jetsi będą po meczu w eliminacjach do AFC, City z Maclarenem lepiej, ale &quot;śmierdzi&quot; mi underem/x - em.
I bts w Wellington w 66 min. zaliczony, kierunek na plus.
Zgadza się o tym we wtorek pisałem, a mi chodzi o to, że liga/puchary to zupełnie inna bajka. po ch... meczu z Jakartą, mogli w najlepszym składzie postawić się City. Dlatego myślałem pierwotnie o underze/x, a teraz po rotacji i dodatkowo kontuzji Hoffmana to zostaje live.
???? Na razie nieźle...W Nowej Zelandii ft 1-1, dodatkowo live x ht też &quot;w celu&quot;.
A Jetsi w eksperymentalny składzie i nie wiem jak to się skończy?
Newcastle live... Pogoda ok, niech zaczynają ???? City z Maclarenem, symbolem lepszych czasów ???? na szpicy.
Ht 1-0 City grało w piłkę i przewazalo a gola Jets strzelili ???? Taki los.
Edit 3-1 2 pol. wyglądała tak samo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Śledzę różne różniste ligi, reprezentacje itd. Naprawdę Jetsi powinni &quot;zjadać&quot; takie &quot;tuzy&quot; z Indonezji. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale skoro się meczą z Indonezją to co jak wejdą dolary z Chin, Arabii, Japonii czy Zjedonoczonych Emiratów.
Juz kilka dni po meczu ale dorzuce swoje 3 grosze.
Pomyslmy po co &quot;zjadac&quot; takie druzyny z Indonezji, Malezji, czy Vietnamu po kursach @1.18 skoro mozna wykrecic sobie kurs @9 np za awans po extra time.
Nie wiem jak wiekowo jestes ale napewno interesujesz sie duzo pilka i nie tylko ta dyscyplina sportowa. I wiesz, ze w dzisiejszych czasach to juz naprawde niewiele zostalo z czystego pieknego zapierajacego dech w piersiach widowiska bez &quot;ustawek&quot;.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
live Newcastle, ht 1-0, City grało, Jets strzelilo ???? Za drobne po @ 2,25 x2 pobieram. GL! ⛔ FT 3-1 City grało, Jets strzelalo...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Juz kilka dni po meczu ale dorzuce swoje 3 grosze.
Pomyslmy po co &quot;zjadac&quot; takie druzyny z Indonezji, Malezji, czy Vietnamu po kursach @1.18 skoro mozna wykrecic sobie kurs @9 np za awans po extra time.
Nie wiem jak wiekowo jestes ale napewno interesujesz sie duzo pilka i nie tylko ta dyscyplina sportowa. I wiesz, ze w dzisiejszych czasach to juz naprawde niewiele zostalo z czystego pieknego zapierajacego dech w piersiach widowiska bez &quot;ustawek&quot;.
Pzdr
jestem z tych co wierzą w czystość ???? chociaż po tych łamakach w Australii coraz mniej ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Mclaren raz.. teraz jeszcze Ritchie albo Brattan coś dorzucą i do kasy $$$...
EDIT: O MASAKRA... co za błąd MC.... atakowali całą drużyną na połowie gospodarzy.. oczywiście niepotrzebny drybling na środku boiska i zabójcza kontra zabija moja marzenia o zwycięstswie gości.......
EDIT: I cyk 3-1, jednak nie można brać w tej lidze nic za pewniki ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
live Newcastle, ht 1-0, City grało, Jets strzelilo ???? Za drobne po @ 2,25 x2 pobieram. GL!
Ohohoho się po 1-1 &quot;nagle&quot; 3-1 zrobiło, weszli z ławki Champness i O&#39;Donovan
i proszę, no minus (ale drobny) się szykuje. I dalej obraz gry wyglądał że City grało, Jets strzelalo ????
EDIT: I cyk 3-1, jednak nie można brać w tej lidze nic za pewniki ????
Popatrz sobie co kursy szalały. City z 2,7 do 1,6 spadało (bo rotacje Merricka) i kaszana z Jakartą , a to nic nie znaczyło patrząc na obecny wynik.
Edit
FT 3-1 i Australia jak malowana. &quot;Słabe&quot; i ch... Jets pojechalo &quot;mocne&quot; składowo City ???? Takie cyrki dopiero się zaczną wystarczy popatrzeć na tabelę. Na razie tylko Jets muszą wypruwac żyły...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
qowalsky6 myślę że trochę za bardzo uwierzyliśmy w to MC po transferze Mclarena.. owszem niby tylko ataku im brakowało (najlepsza obrona) ale mimo wszystko ta gra jakoś mega super im się nie układała. Mają strzelca teraz, dwa mecze dwie bramki a tylko jeden punkt ugrany.. Jetsi fatalni z tym się zgadzam sto pro, dzisiaj tak naprawdę mieli sporo farta, nie wiem jak wyglądał mecz z Jakartą ale sukcesów nie wróżę na podwórku pucharowym jak i tym krajowym.. powoli kończą się do grania drużyny w australii ???? Adelaide, MC.. bardzo nieobliczane ekipy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 myślę że trochę za bardzo uwierzyliśmy w to MC po transferze Mclarena.. owszem niby tylko ataku im brakowało (najlepsza obrona) ale mimo wszystko ta gra jakoś mega super im się nie układała. Mają strzelca teraz, dwa mecze dwie bramki a tylko jeden punkt ugrany.. Jetsi fatalni z tym się zgadzam sto pro, dzisiaj tak naprawdę mieli sporo farta, nie wiem jak wyglądał mecz z Jakartą ale sukcesów nie wróżę na podwórku pucharowym jak i tym krajowym.. powoli kończą się do grania drużyny w australii ???? Adelaide, MC.. bardzo nieobliczane ekipy..
Jetsi z Jakartą zagrali go....o, wymeczyli w dogrywce. W Japonii mogą liczyć tylko ma cud i Pana Li. Jednak nie wierzę w taki finał. Jelenie zrobią im z d....y jesień średniowiecza jeśli im się będzie tylko chciało ???? A City dziś w optymalnym składzie prowadzili grę i z osłabionymi (on the paper jak widać było po wyniku) Jetsami nie dali rady. Trochę wstyd...
Masz skrót z Jakartą:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-newcastle-jets-v-persija-jakarta
I dzisiejszy mecz z City
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-newcastle-jets-v-melbourne-city-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Perth Glory - Brisbane Roar
W tym meczu pójdę trochę na przekór ostatnim wynikom Perth, którzy coraz częściej zachowują czyste konto. Roar już o nic nie gra, więc liczę na &quot;wesoły&quot; futbol z ich strony. Ostatnio pokazali się pozytywnie z Sydney, tak więc liczę, że i w tym meczu zdołają ustrzelić co najmniej 2 bramki. Historia bezpośrednich meczów omawianych drużyn podpowiada wiele goli (2:4; 2:1; 2:3; 3:2; 1:2), miejmy nadzieję z obu stron i właśnie w taki szalony typ idę, a mianowicie:
1./2.Połowa - Obie drużyny strzelą gola: tak/tak, kurs: 13 (totalbet)
Stawka oczywiście rekreacyjna.

 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
16.02. 09:50 Adelaide United - WS Wanderers
Redsi punktują, ale szału grą nie robią, Wędrowcy jak zawsze bez obrony, over możliwy jak najbardziej.
No raczej się nic nie zmieniło. U Redsów wraca Lia i Ilso, wypada Milusenic. Wędrowcy będą mieli w kadrze Baumjohanna, Bridge&#39;a, a wypadł Sotirio. Nie widzę przeszkód aby nie pękł over. Kurs na to wydarzenie marny, ale za miedziaka ✅ @ 1,52 pobiorę. GL! Mecz w Perth zostawię sobie na live. Więcej mi się nie chce pisać więc macie pole do popisu ???? Do jutra zatem...
 
majekx 760,1K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - WSW

Skoro gra WSW to ja pobieram rogi - ov10,5 - @1,83 - 0,5j ✅
kreator: rogi ov10 ✅+ gole ov2 ✅+ wynik meczu 1 ⛔- @4,33 - 0,5j⛔
łamańce w obie strony:
1/2 - @34 - 0,3j⛔
2/1 - @19 - 0,3j⛔
Adelaide u siebie potrafi ugrać te 5-6 rogów, do tego dochodzi styl gry WSW i ataki skrzydłami... a zatem i też te 5-6 rogów w meczu.. czyli 11-12 rogów całkiem możliwe. Czemu over... no to wiadomo - wystarczy popatrzeć na wcześniejsze mecze WSW. Na koniec - wynik meczu - 1. Adelaide o coś walczy.. WSW już na luzie buduje zespół na następny sezon.. mecz z serii tych co to mogą być wałki.
Perth - to już jutro sobie na spokojnie poczekam na składy.
-0,7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom