>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide United - WS Wanderers1:3 (1:1) (11-0 RR)

Adelaide United i obie strzela @2,95 Unibet ⛔
WS Wanderers/Adelaide United @19 Unibet ⛔
powyżej 11,5 RR @2,14 Unibet ⛔

Myślę, że obie ekipy jutro postrzelają, ale zwycięsko wyjdą z tej batalii gospodarze, do gry na nich z czysto sportowych powodów skusiło mnie tradycyjnie ich bezpośrednie H2H, gdzie od 3 spotkań na zmianę wygrana Adelaide, remis, Adelaide, remis...jutro wychodzi Adelaide, jednak WSW potrafi zaskakiwać oraz łamać, więc główny typ to win gospodarzy wraz z btts, za odpowiednio mniejszą stawkę próbuję łamaka, Wędrowcy nie raz już w tym sezonie pokazali, że grają do przerwy, a następnie przy korzystnym rezultacie drugą połowę oddają rywalom, popieram również typ majekx odnośnie cornerów, może takiego szału jak dzisiaj nie będzie, ale na te 12 rożnych liczę, drugi mecz może z rana coś, granie Perth po @1,3 to samobójstwo w Australii, może również łamak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Witajcie w Weekend!
Co do meczu Perth v Roar ten kurs.... Nieeee.
Ciekwostka. Jesli Perth dzis nie przegra wyrowna rekord klubu z 2014-2015 - 10 kolejnych meczy bez porazki.
No moze komus sie przyda takie info:
Adam Taggart nie zagra. Pewnie wielu wie, ze odchodzi do Klubu z Korei.
Alex Lopez pomocnik zawieszony za piaty kartonik.
Jamie Young bramkarz brak wiadomo czerwien. Zawieszony na dwa mecze zmniejszona kara z trzech na &quot;czerwonym dywaniku&quot;
Jack Hingert obronca wykluczony do konca sezonu kontuzja kolana.
Luke DeVere obronca watpliwy wystep bolesci kolana.
Mlodziak Dane Ingham i Daniel Bowles wracaja z zawieszenia no to tyle w Brisbane.
Co zagrac nie wiem pewnie nawet nie rusze tego spotkania. Moze lekko jakis Over 1.5 Goal HT
Typy na A-League Dodane po Finale W-League Women&#39;s (Btw zobaczcie bramki. Fajny Final)
Perth Glory vs Brisbane Roar

First Half Over 0.5 Goal @1.22 - 1/10 ✅
First Half Over 1.5 Goal @2 - 0.11/10 ✅
First Half Over 2.5 Goal @4.33 - 0.1/10 ✅
Andy Keogh score 2+ Goals @3.4 - 0.1/10 ✅
Andy Keogh score 3+ Goals @9.5 - 0.1/10 ⛔
Total Goals over 3.5 @2.1 - 0.4/10 ✅
Total Goals over 4.5 @3.4 - 0.1/10 ⛔ Total ✅ 1.143

Stan A-League +4.263j
Adelaide United vs WSW
Total Corners Over 12 @2.75 - 0.43/10 ⛔
Total Corners Under 11 @2.1 - 0.57/10 ⛔ Total ⛔1j
Stan A-League +3.12j


Wszystko w Bet365

Tymczasem na zapleczu domowego podworka A-Leagu. W zaciszu rozegrany zostanie Final A-League Woman pomiedzy Perth i Sydney.
Ja nie bede czarowal ani wymyslal argumentow za i przeciw bo kompletnie sie damska pilka nie interesuje. Ale jak juz mamy Final to mozna cos przyatakowac.

Kilka faktow i ciekawostek:
Ostatnie 10 meczy pomiedzy ekipami zadnego remisu...?
Sydney wygralo 4 spotkania.
Over 2.5 w 6 spotkaniach
Dla Perth to jest bedzie 3 Final w ostatnich 5 latach
Perth przegralo 2 z 2 Finalow w ostatnich 4 latach
Perth nigdy nie zdobyly Mistrza.
Tutaj sie troche pobawie za drobne
Over 2.5 Goals @1.57 - 2/10 ✅
Total Cards Over 2.5 @ 1.61 - 2/10 ✅
Winner Perth @3 - 1/10 ⛔
Win from behind - Sydney @8 - 0.1/10 ⛔

Win from behind - Perth @15 - 0.1/10 ⛔
Game Decided in After Extra Time @6.5 - 0.1/10 ⛔
Sydney Decided After Penalties @9 - 0.1/10 ⛔ Total ✅0.94j

Stan A-League +4.12j

Wszystko w Bet365

Pozdrowiania i Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witajcie w Weekend!
Co do meczu Perth v Roar ten kurs.... Nieeee.
Ciekwostka. Jesli Perth dzis nie przegra wyrowna rekord klubu z 2014-2015 - 10 kolejnych meczy bez porazki.
No moze komus sie przyda takie info:
Adam Taggart nie zagra. Pewnie wielu wie, ze odchodzi do Klubu z Korei.
Alex Lopez pomocnik zawieszony za piaty kartonik.
Jamie Young bramkarz brak wiadomo czerwien. Zawieszony na dwa mecze zmniejszona kara z trzech na &quot;czerwonym dywaniku&quot;
Jack Hingert obronca wykluczony do konca sezonu kontuzja kolana.
Luke DeVere obronca watpliwy wystep bolesci kolana.
Mlodziak Dane Ingham i Daniel Bowles wracaja z zawieszenia no to tyle w Brisbane.
Co zagrac nie wiem pewnie nawet nie rusze tego spotkania. Moze lekko jakis Over 1.5 Goal HT

Tymczasem na zapleczu domowego podworka A-Leagu. W zaciszu rozegrany zostanie Final A-League Woman pomiedzy Perth i Sydney.
Ja nie bede czarowal ani wymyslal argumentow za i przeciw bo kompletnie sie damska pilka nie interesuje. Ale jak juz mamy Final to mozna cos przyatakowac.

Kilka faktow i ciekawostek:
Ostatnie 10 meczy pomiedzy ekipami zadnego remisu...?
Sydney wygralo 4 spotkania.
Over 2.5 w 6 spotkaniach
Dla Perth to jest bedzie 3 Final w ostatnich 5 latach
Perth przegralo 2 z 2 Finalow w ostatnich 4 latach
Perth nigdy nie zdobyly Mistrza.
Tutaj sie troche pobawie za drobne
Over 2.5 Goals @1.57 - 2/10
Total Cards Over 2.5 @ 1.61 - 2/10
Winner Perth @3 - 1/10
Win from behind - Sydney @8 - 0.1/10

Win from behind - Perth @15 - 0.1/10
Game Decided in After Extra Time @6.5 - 0.1/10
Sydney Decided After Penalties @9 - 0.1/10

Wszystko w Bet365

Pozdrowiania i Powodzenia!
Walą bramy dziewczyny, aż miło. Moja ulubieńca Sam Kerr też wpisała się na listę a meczyk jeszcze trwa.
 
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Walą bramy dziewczyny, aż miło. Moja ulubieńca Sam Kerr też wpisała się na listę a meczyk jeszcze trwa.
Woow 4-2 80min tego ie nie spodziewalem
Kerr - dziewczyna zrobila roznice i dala Perth Final. Ale mimo wszystko szkoda mi kobitek z Perth ze chyba jednak nie dadza rady.
W takim razie trzeba atakowac over w meczu Perth Glory bo sportowej czarnej soboty w Western Australia byc przeciez nie moze. ;)
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
23min 1 rozny ???? Kangaroos rzadza
ja jeszcze wierzę... bo potem 5 min i 5 rogów... i nadrobią ;)
Perth - Roar odpuszczam.. muszę wyjść... więc nawet pewnie nawet przed meczem składów nie poznam, pomysłu nie mam, a granie czystego win Glory - trochę szkoda wtopić na takim kursie - wiadomo Australia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida live
Ciach i Wędrowcy na 0-1 ;) dalej, dalej....
Var, karny dla Reds i ch....., ja bym strzelił ????
Po 2,4 over 1,5 ht za drobne... Hehe Kitto i 1-1 w 44 min. ✅
To pewnie nie koniec, ja potrzebuję jeszcze jednej i idę z rodzinką na spacer. W Perth mnie &quot;nie będzie&quot; jakby kto pytał ????
edit
✅ 54 min i 1-2 mecz dalej trwa, a ja na spacerek. Sie ma...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Po 2,4 over 1,5 ht za drobne... Hehe Kitto i 1-1 w 44 min. ✅
To pewnie nie koniec, ja potrzebuję jeszcze jednej i idę z rodzinką na spacer. W Perth mnie &quot;nie będzie&quot; jakby kto pytał ????
Graty!
A mialem pisac w przerwie ze jak nie strzela to lamak morowany. Siedza na wedrowcach az milo. majekx racja z tymi rogami ale tutaj to Adelaide musza nabic bo po bramce WSW to gra byla na jednej polowie ale oby bo over tez gdzies tam mam ;)
Co do meczu Perth to juz chyba wszyscy wiemy ze Australia to Australia. Jak Pan Li zamiesza to i 2 siadzie ????
No dobra qowalsky6 jak Cie w Perth nie ma to do zobaczenia jutro w Sydney zatem ;)
I składy na 2 mecz:
Brisbane
1-White (g) 2-Ingham 12-Tongyk 8-Pepper 15-Negro 18-Caletti 17-McKay (c) 33-Henrique 11-Bautheac 23-Wanzel-Halls 26-D&#39;Agostino
http://prnt.sc/mlui0k
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No raczej się nic nie zmieniło. U Redsów wraca Lia i Ilso, wypada Milusenic. Wędrowcy będą mieli w kadrze Baumjohanna, Bridge&#39;a, a wypadł Sotirio. Nie widzę przeszkód aby nie pękł over. Kurs na to wydarzenie marny, ale za miedziaka ✅ @ 1,52 pobiorę. GL! Mecz w Perth zostawię sobie na live. Więcej mi się nie chce pisać więc macie pole do popisu ???? Do jutra zatem...
W 54 min. 1-2 więc ja mam już wolne ???? ✅ Do jutra Panowie...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
skład Brisbane to skład węgla i papy!!!
Tongyik pozyskany z WSW od razu na głęboką wodę.. chłop dawno nie grał w żadnym meczu, obok Pepper środkowy pomocnik, na bokach Nigro, który wskoczył ostatnio z powodu czerwonych kartek i Ingham - 19 latek który zagrał w ostatnim czasie najwięcej minut spośród całej czwórki bloku defensywnego - do tego w bramce White... dla mnie Young jest nieporozumieniem a co dopiero drugi &quot;kiper&quot; ???? ja wracam cały czas pamięcią do ostatniego meczu pomiędzy tymi drużynami który zakończył się wynikiem 2-4 na korzyść Perth, którzy wjeżdżali do bramki ówczesnych gospodarzy jak w chcieli.. pomimo, iż personalnie Brisbane wyglądało dużo lepiej.. dzisiaj Perth w ataku -&gt; Castro, Ikonomidis i Keogh, każdy śmiało może dzisiaj po dwie bramki zdobyć ! na boku Davidson będzie szarżował i jeżeli tylko gospodarze będą przez cały mecz mieli chęć na zdobywanie bramek to wyczuwam POGROM - mój typ - over 7,5 - 11,00 - lvbet
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
skład Brisbane to skład węgla i papy!!!
Tongyik pozyskany z WSW od razu na głęboką wodę.. chłop dawno nie grał w żadnym meczu, obok Pepper środkowy pomocnik, na bokach Nigro, który wskoczył ostatnio z powodu czerwonych kartek i Ingham - 19 latek który zagrał w ostatnim czasie najwięcej minut spośród całej czwórki bloku defensywnego - do tego w bramce White... dla mnie Young jest nieporozumieniem a co dopiero drugi &quot;kiper&quot; ???? ja wracam cały czas pamięcią do ostatniego meczu pomiędzy tymi drużynami który zakończył się wynikiem 2-4 na korzyść Perth, którzy wjeżdżali do bramki ówczesnych gospodarzy jak w chcieli.. pomimo, iż personalnie Brisbane wyglądało dużo lepiej.. dzisiaj Perth w ataku -&gt; Castro, Ikonomidis i Keogh, każdy śmiało może dzisiaj po dwie bramki zdobyć ! na boku Davidson będzie szarżował i jeżeli tylko gospodarze będą przez cały mecz mieli chęć na zdobywanie bramek to wyczuwam POGROM - mój typ - over 7,5 - 11,00 - lvbet
To tez myśle o pogromie, ale Ty mnie absolutnie zaskoczyles ????
 
Do góry Bottom